Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*] Hugo [*]

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 14, 2021 14:55 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Agwena pisze:Na koloniach dla dzieciaków, to tak, ale w sanatorium... w dodatku z obcymi, jakby nie było ludźmi, to już nie.
Tak to sobie można z paczką znajomych do schroniska w góry jechać.

Masz rację :mrgreen:
Kolonie były kiedyś fajne w salach szkolnych lub internatach.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 14, 2021 15:12 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Gosiagosia pisze:
Anna2016 pisze:Miau. Fakt 3 osobowy pokój przez kilkanaście dni jesienią kiedy dni krótkie i więcej czasu spędza się jednak w tym pokoju to niezbyt fajne....
A Kołobrzeg jest fajny :)

Dlatego nie bardzo mam ochotę jechać, 21 dni z osobą o której nic nie wiem to może być nieciekawie. Kuracjusze nie zawsze jadą w celu poprawienia zdrowia a często w ramach rozrywki . :mrgreen:


i to nie z jedną ale z 2 lub 3 :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto wrz 14, 2021 15:20 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
Anna2016 pisze:Miau. Fakt 3 osobowy pokój przez kilkanaście dni jesienią kiedy dni krótkie i więcej czasu spędza się jednak w tym pokoju to niezbyt fajne....
A Kołobrzeg jest fajny :)

Dlatego nie bardzo mam ochotę jechać, 21 dni z osobą o której nic nie wiem to może być nieciekawie. Kuracjusze nie zawsze jadą w celu poprawienia zdrowia a często w ramach rozrywki . :mrgreen:


i to nie z jedną ale z 2 lub 3 :(

Niestety tak, ja specjalnie składałam wniosek o sanatorium parę lat temu z koleżanką z pracy, myślałam że dostaniemy dwójka. W tym sanatorium nie ma takiej opcji, zresztą panie w recepcji średnio miłe.
Szkoda bo lubię Kolobrzeg.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 14, 2021 15:23 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
Anna2016 pisze:Miau. Fakt 3 osobowy pokój przez kilkanaście dni jesienią kiedy dni krótkie i więcej czasu spędza się jednak w tym pokoju to niezbyt fajne....
A Kołobrzeg jest fajny :)

Dlatego nie bardzo mam ochotę jechać, 21 dni z osobą o której nic nie wiem to może być nieciekawie. Kuracjusze nie zawsze jadą w celu poprawienia zdrowia a często w ramach rozrywki . :mrgreen:


i to nie z jedną ale z 2 lub 3 :(

Niestety tak, ja specjalnie składałam wniosek o sanatorium parę lat temu z koleżanką z pracy, myślałam że dostaniemy dwójka. W tym sanatorium nie ma takiej opcji, zresztą panie w recepcji średnio miłe.
Szkoda bo lubię Kolobrzeg.


czyli zrezygnujesz?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto wrz 14, 2021 16:24 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
Anna2016 pisze:Miau. Fakt 3 osobowy pokój przez kilkanaście dni jesienią kiedy dni krótkie i więcej czasu spędza się jednak w tym pokoju to niezbyt fajne....
A Kołobrzeg jest fajny :)

Dlatego nie bardzo mam ochotę jechać, 21 dni z osobą o której nic nie wiem to może być nieciekawie. Kuracjusze nie zawsze jadą w celu poprawienia zdrowia a często w ramach rozrywki . :mrgreen:


i to nie z jedną ale z 2 lub 3 :(

Niestety tak, ja specjalnie składałam wniosek o sanatorium parę lat temu z koleżanką z pracy, myślałam że dostaniemy dwójka. W tym sanatorium nie ma takiej opcji, zresztą panie w recepcji średnio miłe.
Szkoda bo lubię Kolobrzeg.


czyli zrezygnujesz?

Tak
Napisze pismo do NFZ i poproszę o zmianę terminu a może dostanę w innym miejscu gdzie są pokoje jedno lub dwuosobowe.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 14, 2021 17:29 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Dobry pomysł! :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 14, 2021 21:00 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Obrazek
Moje ostatnie sanatorium w Uniejowie było z ZUS i miałam pokój 2 osobowy. Można :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 14, 2021 21:04 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Obrazek
Obrazek
To jeszcze Uniejów Instytut Zdrowia,bardzo fajne miejsce i cudowne wspomnienia.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 16, 2021 6:12 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Piękne. Miejsce pewnie zależy od schorzenia.
Do Buska Zdroju kiedyś jeździłam, fajne, ale przez całą Polskę pociągiem a ostatni etap autobusem, kilkanaście godzin jazdy :roll: :roll: :roll: :roll:

Anna2016

 
Posty: 10404
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Czw wrz 16, 2021 7:58 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Anna2016 pisze:Piękne. Miejsce pewnie zależy od schorzenia.
Do Buska Zdroju kiedyś jeździłam, fajne, ale przez całą Polskę pociągiem a ostatni etap autobusem, kilkanaście godzin jazdy :roll: :roll: :roll: :roll:

W Busku nie byłam ale dużo dobrego o nim słyszałam.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 17, 2021 7:07 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Busko fajne, ja byłam na choroby reumatyczne. Jezdziłam tam ze 3 lata z rzędu, z czego raz na NFZ, po tym razie spędzonym w pokoju 3 osobowym i z łazienką wspólną na korytarzu i prysznicem (zakaz prysznicowania się po 22giej bo cisza nocna), następne dwa razy pojechałam już prywatnie (do tego samego sanatorium bo było dobrze wyposażone i wszystkie zabiegi miało na miejscu), miałam pokój 1 osobowy z własną łazienką, mogłam robić co chciałam i kiedy chciałam (np wstawać w nocy do kuwety :D ). Jednak w Busku jest dużo bardzo chorych osób, to mnie zmęczyło i zaczęłam jeździć do Kołobrzegu, też prywatnie, też jedynka z własną łazienką, tam trochę tych bardzo chorych mniej jest, jest że tak powiem, mniej przygnębiająco....

Anna2016

 
Posty: 10404
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pt wrz 17, 2021 7:37 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Anna2016 pisze:Busko fajne, ja byłam na choroby reumatyczne. Jezdziłam tam ze 3 lata z rzędu, z czego raz na NFZ, po tym razie spędzonym w pokoju 3 osobowym i z łazienką wspólną na korytarzu i prysznicem (zakaz prysznicowania się po 22giej bo cisza nocna), następne dwa razy pojechałam już prywatnie (do tego samego sanatorium bo było dobrze wyposażone i wszystkie zabiegi miało na miejscu), miałam pokój 1 osobowy z własną łazienką, mogłam robić co chciałam i kiedy chciałam (np wstawać w nocy do kuwety :D ). Jednak w Busku jest dużo bardzo chorych osób, to mnie zmęczyło i zaczęłam jeździć do Kołobrzegu, też prywatnie, też jedynka z własną łazienką, tam trochę tych bardzo chorych mniej jest, jest że tak powiem, mniej przygnębiająco....

Też wybiorę się prywatnie tylko nie w tym roku. Ja nie lubię jesieni i zimy.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 17, 2021 8:40 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Gosiagosia pisze:
Anna2016 pisze:Busko fajne, ja byłam na choroby reumatyczne. Jezdziłam tam ze 3 lata z rzędu, z czego raz na NFZ, po tym razie spędzonym w pokoju 3 osobowym i z łazienką wspólną na korytarzu i prysznicem (zakaz prysznicowania się po 22giej bo cisza nocna), następne dwa razy pojechałam już prywatnie (do tego samego sanatorium bo było dobrze wyposażone i wszystkie zabiegi miało na miejscu), miałam pokój 1 osobowy z własną łazienką, mogłam robić co chciałam i kiedy chciałam (np wstawać w nocy do kuwety :D ). Jednak w Busku jest dużo bardzo chorych osób, to mnie zmęczyło i zaczęłam jeździć do Kołobrzegu, też prywatnie, też jedynka z własną łazienką, tam trochę tych bardzo chorych mniej jest, jest że tak powiem, mniej przygnębiająco....

Też wybiorę się prywatnie tylko nie w tym roku. Ja nie lubię jesieni i zimy.


a teraz już zrezygnowałaś?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt wrz 17, 2021 9:40 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
Anna2016 pisze:Busko fajne, ja byłam na choroby reumatyczne. Jezdziłam tam ze 3 lata z rzędu, z czego raz na NFZ, po tym razie spędzonym w pokoju 3 osobowym i z łazienką wspólną na korytarzu i prysznicem (zakaz prysznicowania się po 22giej bo cisza nocna), następne dwa razy pojechałam już prywatnie (do tego samego sanatorium bo było dobrze wyposażone i wszystkie zabiegi miało na miejscu), miałam pokój 1 osobowy z własną łazienką, mogłam robić co chciałam i kiedy chciałam (np wstawać w nocy do kuwety :D ). Jednak w Busku jest dużo bardzo chorych osób, to mnie zmęczyło i zaczęłam jeździć do Kołobrzegu, też prywatnie, też jedynka z własną łazienką, tam trochę tych bardzo chorych mniej jest, jest że tak powiem, mniej przygnębiająco....

Też wybiorę się prywatnie tylko nie w tym roku. Ja nie lubię jesieni i zimy.


a teraz już zrezygnowałaś?

Tak.
Napisałam pismo z prośbą o zmianę terminu. Mąż ma zawieść do NFZ.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob wrz 18, 2021 11:14 Re: Emi oraz Hugo i Pusia 8 część bez Migotki [*]

Znalezione na Fb ale prawdziwe. :ryk:
Ja też tak mam i Wy napewno też :mrgreen:
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ASK@ i 108 gości