Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 30- mała Nell w DT/DS :))

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 04, 2021 11:26 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 30

tak wygląda ta forsycja
Obrazek

Obrazek
nie wiem czy dobrze widać, bo wazon stoi wysoko pod sufitem, na kuchennej szafce, poza zasięgiem kocich łapek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 04, 2021 12:29 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 30

Dziękuję, widać! Tu chyba mamy podobnoe, od wczoraj są jakby ciut większe niż były :) No to utnę :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11222
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw mar 04, 2021 16:04 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 30

Nul pisze:Dziękuję, widać! Tu chyba mamy podobnoe, od wczoraj są jakby ciut większe niż były :) No to utnę :)


tnij, ciekawe której szybciej zakwitnie
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 04, 2021 16:11 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 30

Chciałam Wam napisać jakie fajne życzenia urodzinowe przyszły sla Tofika od Prezesa, psa Prezesa z Doliny Noteci :

" Chcę wyszczekać z okazji urodzin Twojego pupila
Pies Prezes
Stu przepysznych kości, spacerków dla zdrowotności!
Ciekawych wycieczek, od groma zabaweczek!
Abyś nie chorował i właścicielami się opiekował!
Dodatkowo smakowitości od rana, a dla właścicieli rabatowania! "

Życzenia takiej bardziej dla piesków, ale co tam, ważne, że to takie sympatyczne (według mnie). Tofik dostał tez kod rabatowy na następne zakupy :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 04, 2021 17:22 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 30

Fakt, pieskowe, ale na pewno Tofiś doceni :) Miłe! :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11222
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw mar 04, 2021 17:34 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 30

Oczywiście, liczy się intencja! No i prezent konkretny! W zooplusie też kiedyś były rabaty urodzinowe (na urodziny opiekuna), ale teraz nie ma.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60178
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 05, 2021 8:56 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 30

Nul pisze:Fakt, pieskowe, ale na pewno Tofiś doceni :) Miłe! :)


przeczytałam mu, a rabat sprawdzimy przy następnym zamówieniu
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt mar 05, 2021 8:57 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 30

jolabuk5 pisze:Oczywiście, liczy się intencja! No i prezent konkretny! W zooplusie też kiedyś były rabaty urodzinowe (na urodziny opiekuna), ale teraz nie ma.


chyba było 200 punktów, ale już ich faktycznie nie ma :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt mar 05, 2021 9:03 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 30

Do nas wróciła zima, ale tak nie całkiem, bo choć jest śnieg to temperatura na plusie. Daisy wybiegła rano przed dom jak szłam do ptaszków, ale zanim im nasypałam ziarna, to sama wróciła pod drzwi, nie musiałam jej gonić :mrgreen: Moze chciała sobie ptaszka upolować na śniadanie, bo to co dałam do miseczki było blee i trzeba było zakopać. Rudzia też nie jadła mokrego, ale jak dosypałam suchego to zaraz przybiegła i zaczęła jeść.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt mar 05, 2021 9:13 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 30

mir.ka pisze:Do nas wróciła zima, ale tak nie całkiem, bo choć jest śnieg to temperatura na plusie. Daisy wybiegła rano przed dom jak szłam do ptaszków, ale zanim im nasypałam ziarna, to sama wróciła pod drzwi, nie musiałam jej gonić :mrgreen: Moze chciała sobie ptaszka upolować na śniadanie, bo to co dałam do miseczki było blee i trzeba było zakopać. Rudzia też nie jadła mokrego, ale jak dosypałam suchego to zaraz przybiegła i zaczęła jeść.


U nas też znacznie się ochłodziło ...
Wszystko zapewne dlatego, że zaczzęłam "odgacać" balkon :twisted:
Wiadomo los, pogoda lubią być przewrotne :ryk: :P
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9464
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 05, 2021 9:18 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 30

Kotina pisze:
mir.ka pisze:Do nas wróciła zima, ale tak nie całkiem, bo choć jest śnieg to temperatura na plusie. Daisy wybiegła rano przed dom jak szłam do ptaszków, ale zanim im nasypałam ziarna, to sama wróciła pod drzwi, nie musiałam jej gonić :mrgreen: Moze chciała sobie ptaszka upolować na śniadanie, bo to co dałam do miseczki było blee i trzeba było zakopać. Rudzia też nie jadła mokrego, ale jak dosypałam suchego to zaraz przybiegła i zaczęła jeść.


U nas też znacznie się ochłodziło ...
Wszystko zapewne dlatego, że zaczzęłam "odgacać" balkon :twisted:
Wiadomo los, pogoda lubią być przewrotne :ryk: :P


Trzeba było najpierw sprawdzić pogodę na najblizsze dni :wink: Mnie tez kusiło zbieranie zeszłorocznych lisci, którymi mam przykryte roslinki, ale sobie odpusciłam, choć pogoda była kusząca i kwiatki już zaczynają kwitnąć.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt mar 05, 2021 9:21 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 30

mir.ka pisze:
Kotina pisze:
mir.ka pisze:Do nas wróciła zima, ale tak nie całkiem, bo choć jest śnieg to temperatura na plusie. Daisy wybiegła rano przed dom jak szłam do ptaszków, ale zanim im nasypałam ziarna, to sama wróciła pod drzwi, nie musiałam jej gonić :mrgreen: Moze chciała sobie ptaszka upolować na śniadanie, bo to co dałam do miseczki było blee i trzeba było zakopać. Rudzia też nie jadła mokrego, ale jak dosypałam suchego to zaraz przybiegła i zaczęła jeść.


U nas też znacznie się ochłodziło ...
Wszystko zapewne dlatego, że zaczzęłam "odgacać" balkon :twisted:
Wiadomo los, pogoda lubią być przewrotne :ryk: :P


Trzeba było najpierw sprawdzić pogodę na najblizsze dni :wink: Mnie tez kusiło zbieranie zeszłorocznych lisci, którymi mam przykryte roslinki, ale sobie odpusciłam, choć pogoda była kusząca i kwiatki już zaczynają kwitnąć.


Z tymi prognozami pogody to jest podobnie jak z przepowiedniami "jasnowidza" z Człuchowa ....przepowiada wojsko na ulicach - a w realu nic takiego nie ma miejsca :ryk: i na szczęście :ok:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9464
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 05, 2021 11:53 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 30

Kotina pisze:
mir.ka pisze:
Kotina pisze:
mir.ka pisze:Do nas wróciła zima, ale tak nie całkiem, bo choć jest śnieg to temperatura na plusie. Daisy wybiegła rano przed dom jak szłam do ptaszków, ale zanim im nasypałam ziarna, to sama wróciła pod drzwi, nie musiałam jej gonić :mrgreen: Moze chciała sobie ptaszka upolować na śniadanie, bo to co dałam do miseczki było blee i trzeba było zakopać. Rudzia też nie jadła mokrego, ale jak dosypałam suchego to zaraz przybiegła i zaczęła jeść.


U nas też znacznie się ochłodziło ...
Wszystko zapewne dlatego, że zaczzęłam "odgacać" balkon :twisted:
Wiadomo los, pogoda lubią być przewrotne :ryk: :P


Trzeba było najpierw sprawdzić pogodę na najblizsze dni :wink: Mnie tez kusiło zbieranie zeszłorocznych lisci, którymi mam przykryte roslinki, ale sobie odpusciłam, choć pogoda była kusząca i kwiatki już zaczynają kwitnąć.


Z tymi prognozami pogody to jest podobnie jak z przepowiedniami "jasnowidza" z Człuchowa ....przepowiada wojsko na ulicach - a w realu nic takiego nie ma miejsca :ryk: i na szczęście :ok:


u nas aktualnie na ulicy błoto pośniegowe :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt mar 05, 2021 12:18 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 30

U nas sucho nawet słońce stara się wyjść zza chmur.
Jest dość chłodno.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 05, 2021 12:38 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 30

U nas rano była zima, padał śnieg, ale już jest sucho, nieśmiało wygląda słońce, ale jest zimno. Jeszcze chyba zima nie poddała się.

ewar

 
Posty: 54969
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: grubysnake i 113 gości