Rasa kota

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 19, 2020 16:45 Re: Rasa kota

Martulka, pisz co u Twojego kotka, pochwal się zdjęciami. W pierwszym poście możesz sobie zmienić tytuł i edytować co chcesz. Zostań już na forum :ok: Tu jest dużo fajnych ludzi, a ich rady są często nieocenione :D

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw lis 19, 2020 18:14 Re: Rasa kota

martulka1083 pisze:
jolabuk5 pisze:A okna /balkon zabezpieczyłaś siatką? Zamontowałaś kratki przy oknach uchylnych? Teraz zimno, ale latem będziesz chciała otworzyć okno.



Mam siatki na każdym oknie w domu. Poza tym zastanawiam sie nad tym czy po prostu kota wypuszczać na dwór mam do tego warunki

Wiesz, wypuszczanie jest super, jeśli zabezpieczysz teren (ogrodzenie siatką zagiętą u góry do wewnątrz, ewentualnie woliera). Puszczenie kota swobodnie nie jest najlepszym pomysłem. Koty tzw. wychodzące żyją średnio 7 lat, a niewychodzące - 14, więc warto się zastanowić.
Siatka zabezpieczająca teren (nie musi być cały, wystarczy część terenu, która będzie dostępna dla kota):
Obrazek

Woliera (przykładowa):
Obrazek
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60437
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lis 19, 2020 18:48 Re: Rasa kota

jolabuk5 pisze:
martulka1083 pisze:
jolabuk5 pisze:A okna /balkon zabezpieczyłaś siatką? Zamontowałaś kratki przy oknach uchylnych? Teraz zimno, ale latem będziesz chciała otworzyć okno.



Mam siatki na każdym oknie w domu. Poza tym zastanawiam sie nad tym czy po prostu kota wypuszczać na dwór mam do tego warunki

Wiesz, wypuszczanie jest super, jeśli zabezpieczysz teren (ogrodzenie siatką zagiętą u góry do wewnątrz, ewentualnie woliera). Puszczenie kota swobodnie nie jest najlepszym pomysłem. Koty tzw. wychodzące żyją średnio 7 lat, a niewychodzące - 14, więc warto się zastanowić.
Siatka zabezpieczająca teren (nie musi być cały, wystarczy część terenu, która będzie dostępna dla kota):
Obrazek

Woliera (przykładowa):
Obrazek


Dziękuję za rady ale to będzie moja decyzja
martulka1083
 

Post » Czw lis 19, 2020 18:52 Re: Rasa kota

Oczywiście, że Twoja, przecież nikt jej za Ciebie nie podejmie, ani do niczego siłą nie zmusi. Tylko staramy się przedstawić Ci argumenty. Bo konsekwencje tej decyzji poniesie kot, a nie Ty.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60437
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lis 20, 2020 9:01 Re: Rasa kota

Dziewczyna się chyba przestraszyła i już wyrejestrowała z forum :roll:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt gru 25, 2020 15:54 Re: Rasa kota

Mówiąc szczerze to nie dziwię się że dużo osób po umieszczeniu pierwszego posta na tym forum rezygnuje i usuwa konta. Po przeczytaniu tego wątku viewtopic.php?f=1&t=185330 w życiu już nie umieszczę tutaj żadnego posta ani prośby o pomoc! Jasne, że niektórzy z was to chodzą z sercem na dłoni, i jak umieją tak pomagają, ale reszta? Reszta to koci faszyści czy naziści, sam Goebbels czy Göring nie powstydziłby się was. Dlaczego więc jestem na tym forum? A no dla tej niewielkiej grupki, która właśnie chodzi z tym sercem na dłoni, gotowych nieść pomoc :) Reszta niech się zastanowi nad sobą i swoim postępowaniem.
Życzę miłego popołudnia.

Limbo96

 
Posty: 86
Od: Wto sie 25, 2020 6:25

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 320 gości