InkaPigulinka (*)59, Mania[*] Kolumb[*], Lusia[*] pyt.s.95

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 22, 2020 14:25 Re: InkaPigulinka (*) 59, Mania [*] Kolumb [*] i Lusia na DT

MaryLux pisze:
jolabuk5 pisze:Mamo-Lusiu, przecież Tata-Drops nic nie winien! To Duża go do kompa nie puszcza!
Sabcia

A może on nie chce?


nie mozesz tak pisać :placz:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72936
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw paź 22, 2020 15:44 Re: InkaPigulinka (*) 59, Mania [*] Kolumb [*] i Lusia na DT

MaryLux pisze:
jolabuk5 pisze:Mamo-Lusiu, przecież Tata-Drops nic nie winien! To Duża go do kompa nie puszcza!
Sabcia

A może on nie chce?

Mamo-Lusiu, nie bądź taka podejrzliwa :wink: Dlaczego miałby nie chcieć? Pewnie też mu smutno, że nie może do Ciebie nawet napisać :(
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60671
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw paź 22, 2020 16:01 Re: InkaPigulinka (*) 59, Mania [*] Kolumb [*] i Lusia na DT

Lusiaaaa! Luśka!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem wreszcie :D Uffffffffffff. Wiesz co? No powiem ci nowinę! Koffam Cię :1luvu: :1luvu: :1luvu: Proszę o wykreślenie z kociosłownika słowa "rozwód" :evil: . Nie dam Ci :D .
Wiesz, duża do roboty teraz chodzi. Nie ma jej od 6,15 do 15,15 :placz: . Po powrocie to wiadomo - serwowanie kotkom mich, sprzątanie kuwetek, coś tam sama zeżre i nic już się jej nie chce. Nawet komputra odpalić :( .
Lusiu, odbijemy sobie w łykend :D
Twój Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 8005
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Czw paź 22, 2020 16:02 Re: InkaPigulinka (*) 59, Mania [*] Kolumb [*] i Lusia na DT

ewkkrem pisze:Lusiaaaa! Luśka!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem wreszcie :D Uffffffffffff. Wiesz co? No powiem ci nowinę! Koffam Cię :1luvu: :1luvu: :1luvu: Proszę o wykreślenie z kociosłownika słowa "rozwód" :evil: . Nie dam Ci :D .
Wiesz, duża do roboty teraz chodzi. Nie ma jej od 6,15 do 15,15 :placz: . Po powrocie to wiadomo - serwowanie kotkom mich, sprzątanie kuwetek, coś tam sama zeżre i nic już się jej nie chce. Nawet komputra odpalić :( .
Lusiu, odbijemy sobie w łykend :D
Twój Drops.

No widzisz, Mamo-Lusiu? :1luvu:
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60671
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw paź 22, 2020 21:09 Re: InkaPigulinka (*) 59, Mania [*] Kolumb [*] i Lusia na DT

mir.ka pisze:
MaryLux pisze:
jolabuk5 pisze:Mamo-Lusiu, przecież Tata-Drops nic nie winien! To Duża go do kompa nie puszcza!
Sabcia

A może on nie chce?


nie mozesz tak pisać :placz:

Dlaczego?

MaryLux

 
Posty: 159938
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw paź 22, 2020 21:10 Re: InkaPigulinka (*) 59, Mania [*] Kolumb [*] i Lusia na DT

jolabuk5 pisze:
MaryLux pisze:
jolabuk5 pisze:Mamo-Lusiu, przecież Tata-Drops nic nie winien! To Duża go do kompa nie puszcza!
Sabcia

A może on nie chce?

Mamo-Lusiu, nie bądź taka podejrzliwa :wink: Dlaczego miałby nie chcieć? Pewnie też mu smutno, że nie może do Ciebie nawet napisać :(
Sabcia

Może i masz rację, córeczko...

MaryLux

 
Posty: 159938
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw paź 22, 2020 21:11 Re: InkaPigulinka (*) 59, Mania [*] Kolumb [*] i Lusia na DT

ewkkrem pisze:Lusiaaaa! Luśka!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem wreszcie :D Uffffffffffff. Wiesz co? No powiem ci nowinę! Koffam Cię :1luvu: :1luvu: :1luvu: Proszę o wykreślenie z kociosłownika słowa "rozwód" :evil: . Nie dam Ci :D .
Wiesz, duża do roboty teraz chodzi. Nie ma jej od 6,15 do 15,15 :placz: . Po powrocie to wiadomo - serwowanie kotkom mich, sprzątanie kuwetek, coś tam sama zeżre i nic już się jej nie chce. Nawet komputra odpalić :( .
Lusiu, odbijemy sobie w łykend :D
Twój Drops.

To jest straszne, to okropne! Jakim prawem jej się nic nie chce?

MaryLux

 
Posty: 159938
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw paź 22, 2020 21:11 Re: InkaPigulinka (*) 59, Mania [*] Kolumb [*] i Lusia na DT

jolabuk5 pisze:
ewkkrem pisze:Lusiaaaa! Luśka!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem wreszcie :D Uffffffffffff. Wiesz co? No powiem ci nowinę! Koffam Cię :1luvu: :1luvu: :1luvu: Proszę o wykreślenie z kociosłownika słowa "rozwód" :evil: . Nie dam Ci :D .
Wiesz, duża do roboty teraz chodzi. Nie ma jej od 6,15 do 15,15 :placz: . Po powrocie to wiadomo - serwowanie kotkom mich, sprzątanie kuwetek, coś tam sama zeżre i nic już się jej nie chce. Nawet komputra odpalić :( .
Lusiu, odbijemy sobie w łykend :D
Twój Drops.

No widzisz, Mamo-Lusiu? :1luvu:
Sabcia

:201461 :201461 :201461

MaryLux

 
Posty: 159938
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt paź 23, 2020 7:30 Re: InkaPigulinka (*) 59, Mania [*] Kolumb [*] i Lusia na DT

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25575
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa


Post » Pt paź 23, 2020 17:10 Re: InkaPigulinka (*) 59, Mania [*] Kolumb [*] i Lusia na DT

Lusia. Twoja Duża pisała na inszym wątku że nie macie lataczów ino gołąbie. A moja Duża mówi że musicie mieć insze latacze. Miauknij mi, jak to jezd u was z lataczami. Bo tym Dużym to nie możmna wierzyć, zwłaszcza jak chodzi o latacze. Nie widzą nawet jak to to ćwiórka za oknę :roll:
Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33301
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt paź 23, 2020 18:05 Re: InkaPigulinka (*) 59, Mania [*] Kolumb [*] i Lusia na DT

MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:Lusiaaaa! Luśka!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem wreszcie :D Uffffffffffff. Wiesz co? No powiem ci nowinę! Koffam Cię :1luvu: :1luvu: :1luvu: Proszę o wykreślenie z kociosłownika słowa "rozwód" :evil: . Nie dam Ci :D .
Wiesz, duża do roboty teraz chodzi. Nie ma jej od 6,15 do 15,15 :placz: . Po powrocie to wiadomo - serwowanie kotkom mich, sprzątanie kuwetek, coś tam sama zeżre i nic już się jej nie chce. Nawet komputra odpalić :( .
Lusiu, odbijemy sobie w łykend :D
Twój Drops.

To jest straszne, to okropne! Jakim prawem jej się nic nie chce?

Lusiu, moja koffana synowo, nooo, tak po prostu, nie chce mi się :( . Nic :) . Zapomniałam dodać, że cała "wataha" kotów, nieprzyzwyczajonych do "braku dużej w domu" straszliwie domaga się po moim powrocie (oczywiście oprócz michy):
1 - miziania,
2 - drapania,
3 - tulenia,
4 - głaskania (wszędzie),
5 - zapewniania (głosem) jak to są kochane,
6 - posprzątania,
7 - wiele, wiele więcej :( .
Twoja, znękana świekra :evil:
Duża Dropsa.
PS. Ciociu MB&Ofelia, nie gadaj tyle o lataczach bo moja duża zaczyna się "zagłębiać w temat", obserwować i ... żądać ode mnie odpowiedzi typu: "Dropsiku, ty to powinieneś znać się na lataczach! Powiedz, proszę, co to za ptaszek?" :evil:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 8005
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt paź 23, 2020 20:06 Re: InkaPigulinka (*) 59, Mania [*] Kolumb [*] i Lusia na DT

MB&Ofelia pisze:Lusia. Twoja Duża pisała na inszym wątku że nie macie lataczów ino gołąbie. A moja Duża mówi że musicie mieć insze latacze. Miauknij mi, jak to jezd u was z lataczami. Bo tym Dużym to nie możmna wierzyć, zwłaszcza jak chodzi o latacze. Nie widzą nawet jak to to ćwiórka za oknę :roll:
Książniczka Ofelja

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sroka_zwy ... g_away.jpg
takie mamy

MaryLux

 
Posty: 159938
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt paź 23, 2020 20:08 Re: InkaPigulinka (*) 59, Mania [*] Kolumb [*] i Lusia na DT

ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:Lusiaaaa! Luśka!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem wreszcie :D Uffffffffffff. Wiesz co? No powiem ci nowinę! Koffam Cię :1luvu: :1luvu: :1luvu: Proszę o wykreślenie z kociosłownika słowa "rozwód" :evil: . Nie dam Ci :D .
Wiesz, duża do roboty teraz chodzi. Nie ma jej od 6,15 do 15,15 :placz: . Po powrocie to wiadomo - serwowanie kotkom mich, sprzątanie kuwetek, coś tam sama zeżre i nic już się jej nie chce. Nawet komputra odpalić :( .
Lusiu, odbijemy sobie w łykend :D
Twój Drops.

To jest straszne, to okropne! Jakim prawem jej się nic nie chce?

Lusiu, moja koffana synowo, nooo, tak po prostu, nie chce mi się :( . Nic :) . Zapomniałam dodać, że cała "wataha" kotów, nieprzyzwyczajonych do "braku dużej w domu" straszliwie domaga się po moim powrocie (oczywiście oprócz michy):
1 - miziania,
2 - drapania,
3 - tulenia,
4 - głaskania (wszędzie),
5 - zapewniania (głosem) jak to są kochane,
6 - posprzątania,
7 - wiele, wiele więcej :( .
Twoja, znękana świekra :evil:
Duża Dropsa.
PS. Ciociu MB&Ofelia, nie gadaj tyle o lataczach bo moja duża zaczyna się "zagłębiać w temat", obserwować i ... żądać ode mnie odpowiedzi typu: "Dropsiku, ty to powinieneś znać się na lataczach! Powiedz, proszę, co to za ptaszek?" :evil:

Dropsie, powinieneś odpowiedzieć: nie chce mi się

MaryLux

 
Posty: 159938
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt paź 23, 2020 20:13 Re: InkaPigulinka (*) 59, Mania [*] Kolumb [*] i Lusia na DT

MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Lusia. Twoja Duża pisała na inszym wątku że nie macie lataczów ino gołąbie. A moja Duża mówi że musicie mieć insze latacze. Miauknij mi, jak to jezd u was z lataczami. Bo tym Dużym to nie możmna wierzyć, zwłaszcza jak chodzi o latacze. Nie widzą nawet jak to to ćwiórka za oknę :roll:
Książniczka Ofelja

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sroka_zwy ... g_away.jpg
takie mamy

Lusia. Znam takowego latacza. Kiedyś prawieże go upolowałam! Ino mię się z pazurków wyrwał i na mię naskrzekał! Wyobrażasz se to? Okropecznie źle wychowany latacz! nie dość że się nie dał złapnąć,to jeszcze naskrzekał!
Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33301
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości