Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka - zdjęcia

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 25, 2021 15:44 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > 12 urodziny pirata

Spóźnione głaski dla Solenizanta! Lecę "do nas" napisac o urodzinach Bajki! Dobrze, że mi się przypomniało :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11132
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto maja 25, 2021 16:33 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > 12 urodziny pirata

Nul pisze:Spóźnione głaski dla Solenizanta! Lecę "do nas" napisac o urodzinach Bajki! Dobrze, że mi się przypomniało :)


Glaski przekazane :)
Choć tym razem było ciężko z ich " przekazaniem" bo pirat stwierdził że czas podokuczac śnieżce :)
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Śro maja 26, 2021 7:33 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > 12 urodziny pirata

Ode mnie też głaski nie tylko dla solenizanta :wink: Indianeczko, a jak Twój kręgosłup? Trochę już czasu od operacji minęło.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro maja 26, 2021 8:01 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > 12 urodziny pirata

Koki-99 pisze:Ode mnie też głaski nie tylko dla solenizanta :wink: Indianeczko, a jak Twój kręgosłup? Trochę już czasu od operacji minęło.

Wszystkie psie i kocie futrzaki zostały wyglaskane i wycalowane po noskach :)

Co do mojego kręgosłupa to różnie bywa . Na pewno po operacji jest z milion razy lepiej bo tuż przed operacją nic nie mogłam zrobić ( o spacerze z psami mogłam zapomnieć bo szłam trzymając się budynku :oops: )
Nie twierdzę że wszystko jest ok ale w porównaniu do tego co było ( aż płakałam z bólu) jest zmiana o 180 °
Wciąż nie mogę zbyt dużo dźwigać ( np. piasku dla kota) w plecaku bo wtedy ból się odzywa i żeby móc funkcjonować muszę brać ketonal.
W lipcu mam rehabilitację i mam cichą nadzieję że po serii ćwiczeń będę mogła bez problemu schylac się i zniknie uczucie ucisku w miejscu gdzie wstawiono mi implant.
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Śro maja 26, 2021 10:53 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > 12 urodziny pirata

Oby tak było! Do lipca niedaleko :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59708
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro maja 26, 2021 11:01 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > 12 urodziny pirata

jolabuk5 pisze:Oby tak było! Do lipca niedaleko :ok:

Też mam taką nadzieję :)
Rozmawiałam z neurolog na temat tych ograniczeń ( schylanie , dzwiganie, skrętu tułowia) i ona powiedziała że schylac się będę mogła ale zaleca się unikanie tego ruchu bo to obciąża ten odcinek. Podobnie jest z dzwiganiem czyli mogę dźwigać do 3 kg ale powyżej mogę zapomnieć :|
Taa akurat . Zbój waży 8-9 kg i zgadnijcie który pies odbywał spacer na moich rękach jak wyszłam ze szpitala :roll:
W sumie najbardziej po wyjściu ze szpitala bałam się że się przewroce bo nie było nikogo kto by pomógł mi wstać.Na szczęście nic się nie stało.
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Śro maja 26, 2021 11:37 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > 12 urodziny pirata

To kciuki za zdrowie i rehabilitację :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro maja 26, 2021 11:39 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > 12 urodziny pirata

Koki-99 pisze:To kciuki za zdrowie i rehabilitację :ok:

Kciuki się przydadzą :)
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Śro cze 09, 2021 11:04 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > 12 urodziny pirata

Jak ja nie znoszę wysokich temperatur :placz:
Za szczeniackich lat upał był mi nie straszny a teraz gdy termometr pokazuje ponad 20 ° to ja cierpię i marzę o zamrażalniku mojego wzrostu.
Teraz za to marzę o powrocie do mieszkania ale nie mogę bo pirat delektuje się ogrodową trawą i muszę grzecznie siedzieć i mu asystowac 8)
Przed chwileczka tchórzliwa śnieżka się ośmieliła i wyszła 3 łapkami za próg mieszkania. Postala popatrzyła i uciekła bucząc z powrotem do mieszkania.
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Śro cze 09, 2021 13:40 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > 12 urodziny pirata

Oj, to masz fajnie, że Śnieżka nie chce wychodzić. Gdyby jeszcze Pirat nie chciał, miałabyś spokój z asystowaniem :wink:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59708
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro cze 09, 2021 14:03 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > 12 urodziny pirata

jolabuk5 pisze:Oj, to masz fajnie, że Śnieżka nie chce wychodzić. Gdyby jeszcze Pirat nie chciał, miałabyś spokój z asystowaniem :wink:

Ja lubię asystowac futrzakom w ogrodzie ale jak jest chłodniej. Wysokie temperatury sprawiają że jestem wciąż senna :|
Pirat od niedawna lubi wychodzić do ogrodu ponieważ jak raz wyszedł to znalazł koło drzwi kepke trawy i uwielbia ją podjadac :)
Ja tylko asystuje i monitoruje jego kroki bo lepiej pilnować niż potem płakać że coś się kotu stało :|
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Śro cze 09, 2021 14:08 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > 12 urodziny pirata

indianeczka pisze:
jolabuk5 pisze:Oj, to masz fajnie, że Śnieżka nie chce wychodzić. Gdyby jeszcze Pirat nie chciał, miałabyś spokój z asystowaniem :wink:

Ja lubię asystowac futrzakom w ogrodzie ale jak jest chłodniej. Wysokie temperatury sprawiają że jestem wciąż senna :|
Pirat od niedawna lubi wychodzić do ogrodu ponieważ jak raz wyszedł to znalazł koło drzwi kepke trawy i uwielbia ją podjadac :)
Ja tylko asystuje i monitoruje jego kroki bo lepiej pilnować niż potem płakać że coś się kotu stało :|


masz rację
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro cze 09, 2021 14:52 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > 12 urodziny pirata

mir.ka pisze:
indianeczka pisze:
jolabuk5 pisze:Oj, to masz fajnie, że Śnieżka nie chce wychodzić. Gdyby jeszcze Pirat nie chciał, miałabyś spokój z asystowaniem :wink:

Ja lubię asystowac futrzakom w ogrodzie ale jak jest chłodniej. Wysokie temperatury sprawiają że jestem wciąż senna :|
Pirat od niedawna lubi wychodzić do ogrodu ponieważ jak raz wyszedł to znalazł koło drzwi kepke trawy i uwielbia ją podjadac :)
Ja tylko asystuje i monitoruje jego kroki bo lepiej pilnować niż potem płakać że coś się kotu stało :|


masz rację


Na szczęście pirat nie wychodzi codziennie na dwór i nie sam bo psiaki również dotrzymuja mu towarzystwa.
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Śro cze 09, 2021 14:57 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > 12 urodziny pirata

mir.ka pisze:
indianeczka pisze:
jolabuk5 pisze:Oj, to masz fajnie, że Śnieżka nie chce wychodzić. Gdyby jeszcze Pirat nie chciał, miałabyś spokój z asystowaniem :wink:

Ja lubię asystowac futrzakom w ogrodzie ale jak jest chłodniej. Wysokie temperatury sprawiają że jestem wciąż senna :|
Pirat od niedawna lubi wychodzić do ogrodu ponieważ jak raz wyszedł to znalazł koło drzwi kepke trawy i uwielbia ją podjadac :)
Ja tylko asystuje i monitoruje jego kroki bo lepiej pilnować niż potem płakać że coś się kotu stało :|


masz rację

W sumie to cieszę się że pirat lubi wyjść na " zieloną trawkę" bo psiaki biorą z niego przykład i mam 3 pasące się plamiaste futrzaki :wink: :lol:
Mało kiedy jest u mnie cisza bo sąsiedzi mają 2 psy które bez przerwy ujadaja.
Wczoraj pirat jak je usłyszał to tak uciekał do domu że o mało łap sobie nie połamal :(
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Wto cze 15, 2021 18:54 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > 12 urodziny pirata

Za niecałe 2 miesiące oba psiaki będą obchodzić swoje urodzinki :) Już teraz zaczynam rozglądać się za maskotkowym prezentem dla psich bliźniaków :roll:
Możecie wierzyć lub nie ale to nie jest łatwe zadanie znaleźć maskotkę która im się spodoba 8O
A póki co ja się powoli szykuję na 2 dniową wycieczkę do znajomej.
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 106 gości