Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka - szukamy hotelu dla łobuzów :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 11, 2022 10:35 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka - leczymy zbója

A tak na marginesie - w wątku nie mogłam na szybko znaleźć linku do bazarku! Może częściej go przypominaj?
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60188
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro maja 11, 2022 12:38 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka - leczymy zbója

Robienie bazarków to sztuka! Wiem coś o tym :) Podobnie jest z ogłoszeniami adopcyjnymi i zrzutkami. Sytuacja nie ma znaczenia. Liczy się umiejętność poruszenia serc ludzkich (że tak górnolotnie napiszę). Z drugiej strony - żeby "poruszyć serca ludzkie :lol: " trzeba się trochę odsłonić i nakreślić sytuację. Z trzeciej strony :ryk: , miałam sytuacje, że miałam wrażenie, iż kupujący kupuje nie dla tego, że mu się chce TO mieć ale tylko po to, żeby mi pomóc. (Uff, jakieś karkołomne zdanie mi się napisało :oops:) Też niefajne uczucie.
W Twoim wypadku, na pewno (jak pisze Jola) warto wrzucać linka do bazarku na tym wątku.
Powodzenia :ok: :ok: :ok:
Drops + koty + duża :)
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro maja 11, 2022 12:55 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka - leczymy zbója

jolabuk5 pisze:A tak na marginesie - w wątku nie mogłam na szybko znaleźć linku do bazarku! Może częściej go przypominaj?

Przypominam i sama sobie podnoszę i jest efekt taki jak wcześniej czyli zerowy.

ewkkrem pisze:Robienie bazarków to sztuka! Wiem coś o tym :) Podobnie jest z ogłoszeniami adopcyjnymi i zrzutkami. Sytuacja nie ma znaczenia. Liczy się umiejętność poruszenia serc ludzkich (że tak górnolotnie napiszę). Z drugiej strony - żeby "poruszyć serca ludzkie :lol: " trzeba się trochę odsłonić i nakreślić sytuację. Z trzeciej strony :ryk: , miałam sytuacje, że miałam wrażenie, iż kupujący kupuje nie dla tego, że mu się chce TO mieć ale tylko po to, żeby mi pomóc. (Uff, jakieś karkołomne zdanie mi się napisało :oops:) Też niefajne uczucie.
W Twoim wypadku, na pewno (jak pisze Jola) warto wrzucać linka do bazarku na tym wątku.
Powodzenia :ok: :ok: :ok:
Drops + koty + duża :)


Nie potrafię z telefonu wrzucać linków :(
Co do nakreślenia sytuacji to raczej nikogo nie obchodzi że po śmierci współlokatorów musiałam usunąć ponad 6 dużych worków ( tych big) śmieci ,meble i to jeszcze nie koniec wyrzucania.
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Śro maja 11, 2022 13:08 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka - leczymy zbója

indianeczka pisze:
jolabuk5 pisze:A tak na marginesie - w wątku nie mogłam na szybko znaleźć linku do bazarku! Może częściej go przypominaj?

Przypominam i sama sobie podnoszę i jest efekt taki jak wcześniej czyli zerowy.

ewkkrem pisze:Robienie bazarków to sztuka! Wiem coś o tym :) Podobnie jest z ogłoszeniami adopcyjnymi i zrzutkami. Sytuacja nie ma znaczenia. Liczy się umiejętność poruszenia serc ludzkich (że tak górnolotnie napiszę). Z drugiej strony - żeby "poruszyć serca ludzkie :lol: " trzeba się trochę odsłonić i nakreślić sytuację. Z trzeciej strony :ryk: , miałam sytuacje, że miałam wrażenie, iż kupujący kupuje nie dla tego, że mu się chce TO mieć ale tylko po to, żeby mi pomóc. (Uff, jakieś karkołomne zdanie mi się napisało :oops:) Też niefajne uczucie.
W Twoim wypadku, na pewno (jak pisze Jola) warto wrzucać linka do bazarku na tym wątku.
Powodzenia :ok: :ok: :ok:
Drops + koty + duża :)


Nie potrafię z telefonu wrzucać linków :(
Co do nakreślenia sytuacji to raczej nikogo nie obchodzi że po śmierci współlokatorów musiałam usunąć ponad 6 dużych worków ( tych big) śmieci ,meble i to jeszcze nie koniec wyrzucania.

Indianeczka, zapominasz, że ja znam ciut lepiej Twoją sytuację niż forumowicze :wink: Wyrzucanie śmieci, większości osób kojarzy się z wyniesieniem na śmietnik. Fakt, że Ty tego nie możesz zrobić i za wywóz tych ton musisz zapłacić nikomu nie jest znany. Zapłacić nie tylko pieniędzmi ale również swoim zdrowiem :cry: .

Link do bazarku dla artystów malarzy, amatorów malarzy, i lubiących malować :D :
viewtopic.php?f=27&t=214176
:ok: :ok: :ok:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro maja 11, 2022 13:22 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka - leczymy zbója

indianeczka pisze:Miałam nadzieję że jak mnie nie było przez pół roku na miejscu to moja sąsiadka nabierze wreszcie rozumu a tu klops bo nic z tego.
Tym razem zaczęła mi grozić wezwaniem animalsow ( straż miejska ma już jej dosyć) ponieważ psy biegały po ogrodzie.
Wcześniej przeszkadzał jej pirat śpiący na moich schodach, teraz psy biegające po trawie :roll:
Może powinnam adoptować papugę ( np. arę) i czekać na straż bo będzie za głośno skrzeczeć w domu


najlepiej taką co by jeszcze głośno klęła :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro maja 11, 2022 13:25 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka - leczymy zbója

indianeczka pisze:Na moim bazarku cisza i pustka. Farby zaczynają mnie wkurzać i dojrzewam do myśli o ich wyrzuceniu do śmietnika.
Podczas sprzątania mieszkania znalazłam trochę wyrzeźbionego bursztynu i muszę na spokojnie znaleźć na niego kupca( to samo tyczy się maszyn i dwóch adapterów) Może z nich uzbieram kasę na leki dla zbója i zbadanie pirata.


a co to za bursztyn?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro maja 11, 2022 14:37 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka - leczymy zbója

mir.ka pisze:
indianeczka pisze:Na moim bazarku cisza i pustka. Farby zaczynają mnie wkurzać i dojrzewam do myśli o ich wyrzuceniu do śmietnika.
Podczas sprzątania mieszkania znalazłam trochę wyrzeźbionego bursztynu i muszę na spokojnie znaleźć na niego kupca( to samo tyczy się maszyn i dwóch adapterów) Może z nich uzbieram kasę na leki dla zbója i zbadanie pirata.


a co to za bursztyn?

Na bursztynie się nie znam ale obaj panowie rzeźbili w nich małe róże .

Obrazek
Tu na zdjęciu jest kilka takich róż
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Śro maja 11, 2022 14:46 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka - leczymy zbója

mir.ka pisze:
indianeczka pisze:Miałam nadzieję że jak mnie nie było przez pół roku na miejscu to moja sąsiadka nabierze wreszcie rozumu a tu klops bo nic z tego.
Tym razem zaczęła mi grozić wezwaniem animalsow ( straż miejska ma już jej dosyć) ponieważ psy biegały po ogrodzie.
Wcześniej przeszkadzał jej pirat śpiący na moich schodach, teraz psy biegające po trawie :roll:
Może powinnam adoptować papugę ( np. arę) i czekać na straż bo będzie za głośno skrzeczeć w domu


najlepiej taką co by jeszcze głośno klęła :mrgreen:

A wiesz że to nawet świetny pomysł :lol:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Czw maja 12, 2022 7:02 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka - leczymy zbója

indianeczka pisze:
mir.ka pisze:
indianeczka pisze:Na moim bazarku cisza i pustka. Farby zaczynają mnie wkurzać i dojrzewam do myśli o ich wyrzuceniu do śmietnika.
Podczas sprzątania mieszkania znalazłam trochę wyrzeźbionego bursztynu i muszę na spokojnie znaleźć na niego kupca( to samo tyczy się maszyn i dwóch adapterów) Może z nich uzbieram kasę na leki dla zbója i zbadanie pirata.


a co to za bursztyn?

Na bursztynie się nie znam ale obaj panowie rzeźbili w nich małe róże .

Obrazek
Tu na zdjęciu jest kilka takich róż


będziesz sprzedawać?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 12, 2022 7:12 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka - leczymy zbója

indianeczka pisze:Na moim bazarku cisza i pustka. Farby zaczynają mnie wkurzać i dojrzewam do myśli o ich wyrzuceniu do śmietnika.
Podczas sprzątania mieszkania znalazłam trochę wyrzeźbionego bursztynu i muszę na spokojnie znaleźć na niego kupca( to samo tyczy się maszyn i dwóch adapterów) Może z nich uzbieram kasę na leki dla zbója i zbadanie pirata.
A może jakaś lokalna fb grupa typu kupię, sprzedam ? Zresztą, nie musi być lokalna, jeśli można wysłać.
A wyrzeźbiony bursztyn, może grupa Hand made kupię, sprzedam ?
Może Marketplace facebukowy ?
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13721
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 12, 2022 7:22 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka - leczymy zbója

mir.ka pisze:
indianeczka pisze:
mir.ka pisze:
indianeczka pisze:Na moim bazarku cisza i pustka. Farby zaczynają mnie wkurzać i dojrzewam do myśli o ich wyrzuceniu do śmietnika.
Podczas sprzątania mieszkania znalazłam trochę wyrzeźbionego bursztynu i muszę na spokojnie znaleźć na niego kupca( to samo tyczy się maszyn i dwóch adapterów) Może z nich uzbieram kasę na leki dla zbója i zbadanie pirata.


a co to za bursztyn?

Na bursztynie się nie znam ale obaj panowie rzeźbili w nich małe róże .

Obrazek
Tu na zdjęciu jest kilka takich róż


będziesz sprzedawać?

Tak bo przecież nie wyrzucę
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Czw maja 12, 2022 7:24 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka - leczymy zbója

Kazia pisze:
indianeczka pisze:Na moim bazarku cisza i pustka. Farby zaczynają mnie wkurzać i dojrzewam do myśli o ich wyrzuceniu do śmietnika.
Podczas sprzątania mieszkania znalazłam trochę wyrzeźbionego bursztynu i muszę na spokojnie znaleźć na niego kupca( to samo tyczy się maszyn i dwóch adapterów) Może z nich uzbieram kasę na leki dla zbója i zbadanie pirata.
A może jakaś lokalna fb grupa typu kupię, sprzedam ? Zresztą, nie musi być lokalna, jeśli można wysłać.
A wyrzeźbiony bursztyn, może grupa Hand made kupię, sprzedam ?
Może Marketplace facebukowy ?


A to jakaś firma?
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Czw maja 12, 2022 7:24 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka - leczymy zbója

indianeczka pisze:
mir.ka pisze:
indianeczka pisze:
mir.ka pisze:
indianeczka pisze:Na moim bazarku cisza i pustka. Farby zaczynają mnie wkurzać i dojrzewam do myśli o ich wyrzuceniu do śmietnika.
Podczas sprzątania mieszkania znalazłam trochę wyrzeźbionego bursztynu i muszę na spokojnie znaleźć na niego kupca( to samo tyczy się maszyn i dwóch adapterów) Może z nich uzbieram kasę na leki dla zbója i zbadanie pirata.


a co to za bursztyn?

Na bursztynie się nie znam ale obaj panowie rzeźbili w nich małe róże .

Obrazek
Tu na zdjęciu jest kilka takich róż


będziesz sprzedawać?

Tak bo przecież nie wyrzucę


to bym coś nabyła
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 12, 2022 7:28 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka - leczymy zbója

Dobrze.
Ja róż mam dużo ( mam nawet broszkę z różą) a więc jak chcesz to podam ci namiary na messenger i tam wyślę ci więcej zdjęć.

Czy ktoś zna się na adapterach na płyty winylowe? :placz:
Mam dwa i nie wiem jak sprawdzić bez płyty czy działają.
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4844
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Czw maja 12, 2022 7:30 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka - leczymy zbója

indianeczka pisze:Dobrze.
Ja róż mam dużo ( mam nawet broszkę z różą) a więc jak chcesz to podam ci namiary na messenger i tam wyślę ci więcej zdjęć.

Czy ktoś zna się na adapterach na płyty winylowe? :placz:
Mam dwa i nie wiem jak sprawdzić bez płyty czy działają.


nie mam messengera :(
a na maila nie dasz rady?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości