Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka - szukamy hotelu dla łobuzów :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 15, 2021 20:52 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > 12 urodziny pirata

A u nas za lekko ponad dwa miesiące będzie piąta rocznica wzięcia Feliksa do domu... Aaależ bal musimy zrobić! No i rzeczywiście prezent musi być godny tej rocznicy :)

Kciuki, żebyś utrafiła z prezentami! :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11213
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto cze 15, 2021 21:04 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > 12 urodziny pirata

Nul pisze:A u nas za lekko ponad dwa miesiące będzie piąta rocznica wzięcia Feliksa do domu... Aaależ bal musimy zrobić! No i rzeczywiście prezent musi być godny tej rocznicy :)

Kciuki, żebyś utrafiła z prezentami! :)


To daj znać jak ten dzień nastąpi to również złożę życzenia :)
W zeszłym roku podarowalam psiakom dwie maskotki : zyrafe i małpie. Do dnia dzisiejszego oba psiaki bawią się małpa a żyrafa leży nieruszana w kącie.
Z tą maskotka są niekiedy cyrki bo gdy nie uważam to zbój za każdym razem wynosi ją do ogródka i próbuje iść z nią na spacer 8O
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4836
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Wto cze 15, 2021 22:48 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > 12 urodziny pirata

Miłego urlopu! :D :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60134
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro cze 16, 2021 7:52 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > 12 urodziny pirata

jolabuk5 pisze:Miłego urlopu! :D :1luvu:

Raczej wycieczki :)
Szkoda że znajoma która tam mieszka mnie nie oprowadzi ale najważniejsze że mam nocleg.
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4836
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Śro cze 16, 2021 12:05 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > 12 urodziny pirata

No tak, masz rację, raczej wycieczki. Ale zawsze trochę się oderwiesz od domowych spraw :D :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60134
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt cze 18, 2021 10:32 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > jedziemy do weterynarza

Tak jak w temacie : jadę z piratem w trybie pilnym do weterynarza :(
Od wczoraj biedak nie chce nic jeść. Wczoraj byłam tak zdesperowana że polecialam do mięsnego po jego ulubione serduszka i krowie mleko( weterynarz wie i pozwolił bo pirat nie ma żadnych rewolucji)
Zjadł trochę serduszek ale miał problem z wzięciem do pyszczka.
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4836
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pt cze 18, 2021 11:19 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > jedziemy do weterynarza

indianeczka pisze:Tak jak w temacie : jadę z piratem w trybie pilnym do weterynarza :(
Od wczoraj biedak nie chce nic jeść. Wczoraj byłam tak zdesperowana że polecialam do mięsnego po jego ulubione serduszka i krowie mleko( weterynarz wie i pozwolił bo pirat nie ma żadnych rewolucji)
Zjadł trochę serduszek ale miał problem z wzięciem do pyszczka.

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt cze 18, 2021 11:47 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > jedziemy do weterynarza

mir.ka pisze:
indianeczka pisze:Tak jak w temacie : jadę z piratem w trybie pilnym do weterynarza :(
Od wczoraj biedak nie chce nic jeść. Wczoraj byłam tak zdesperowana że polecialam do mięsnego po jego ulubione serduszka i krowie mleko( weterynarz wie i pozwolił bo pirat nie ma żadnych rewolucji)
Zjadł trochę serduszek ale miał problem z wzięciem do pyszczka.

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Jedziemy już z powrotem. Mogę powiedzieć że wizyta z piratem to totalny niewypał :( Próba zajrzenia kociakowi w paszcze trwała ok 30 minut bo tak się wyrywal że aż 3 osoby nie mogły go utrzymać. Na szczęście jedna z lekarek zauważyła że pirat ma zmiany na dziasle i uważa że to plazmocytarne zapalenie dziąseł. Dostał zastrzyk w dupkę i jak nie zacznie jeść to mam z nim jutro przyjechać na czczo i podadzą mu głupiego jasia.
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4836
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pt cze 18, 2021 12:53 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > jedziemy do weterynarza

indianeczka pisze:
mir.ka pisze:
indianeczka pisze:Tak jak w temacie : jadę z piratem w trybie pilnym do weterynarza :(
Od wczoraj biedak nie chce nic jeść. Wczoraj byłam tak zdesperowana że polecialam do mięsnego po jego ulubione serduszka i krowie mleko( weterynarz wie i pozwolił bo pirat nie ma żadnych rewolucji)
Zjadł trochę serduszek ale miał problem z wzięciem do pyszczka.

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Jedziemy już z powrotem. Mogę powiedzieć że wizyta z piratem to totalny niewypał :( Próba zajrzenia kociakowi w paszcze trwała ok 30 minut bo tak się wyrywal że aż 3 osoby nie mogły go utrzymać. Na szczęście jedna z lekarek zauważyła że pirat ma zmiany na dziasle i uważa że to plazmocytarne zapalenie dziąseł. Dostał zastrzyk w dupkę i jak nie zacznie jeść to mam z nim jutro przyjechać na czczo i podadzą mu głupiego jasia.

Tofik niedawno miał zapalenie dziąseł, po tygodniu podawania zastrzyków mu przeszło
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt cze 18, 2021 13:09 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > jedziemy do weterynarza

mir.ka pisze:
indianeczka pisze:
mir.ka pisze:
indianeczka pisze:Tak jak w temacie : jadę z piratem w trybie pilnym do weterynarza :(
Od wczoraj biedak nie chce nic jeść. Wczoraj byłam tak zdesperowana że polecialam do mięsnego po jego ulubione serduszka i krowie mleko( weterynarz wie i pozwolił bo pirat nie ma żadnych rewolucji)
Zjadł trochę serduszek ale miał problem z wzięciem do pyszczka.

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Jedziemy już z powrotem. Mogę powiedzieć że wizyta z piratem to totalny niewypał :( Próba zajrzenia kociakowi w paszcze trwała ok 30 minut bo tak się wyrywal że aż 3 osoby nie mogły go utrzymać. Na szczęście jedna z lekarek zauważyła że pirat ma zmiany na dziasle i uważa że to plazmocytarne zapalenie dziąseł. Dostał zastrzyk w dupkę i jak nie zacznie jeść to mam z nim jutro przyjechać na czczo i podadzą mu głupiego jasia.

Tofik niedawno miał zapalenie dziąseł, po tygodniu podawania zastrzyków mu przeszło

Mam nadzieję że u mnie będzie podobnie. Lekarze nie chcą ryzykować i dawać piratowi usypiacza bo jest zbyt duże ryzyko że się nie obudzi.
W tym roku planowaliśmy zrobić mu echo ale on tak bardzo się denerwuje że nie da mu się zrobić żadnych badań.
Na szczęście zastrzyk w tyłek pomógł bo pirat nareszcie coś zjadł :)
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4836
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pt cze 18, 2021 13:11 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > jedziemy do weterynarza

indianeczka pisze:
mir.ka pisze:
indianeczka pisze:
mir.ka pisze:
indianeczka pisze:Tak jak w temacie : jadę z piratem w trybie pilnym do weterynarza :(
Od wczoraj biedak nie chce nic jeść. Wczoraj byłam tak zdesperowana że polecialam do mięsnego po jego ulubione serduszka i krowie mleko( weterynarz wie i pozwolił bo pirat nie ma żadnych rewolucji)
Zjadł trochę serduszek ale miał problem z wzięciem do pyszczka.

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Jedziemy już z powrotem. Mogę powiedzieć że wizyta z piratem to totalny niewypał :( Próba zajrzenia kociakowi w paszcze trwała ok 30 minut bo tak się wyrywal że aż 3 osoby nie mogły go utrzymać. Na szczęście jedna z lekarek zauważyła że pirat ma zmiany na dziasle i uważa że to plazmocytarne zapalenie dziąseł. Dostał zastrzyk w dupkę i jak nie zacznie jeść to mam z nim jutro przyjechać na czczo i podadzą mu głupiego jasia.

Tofik niedawno miał zapalenie dziąseł, po tygodniu podawania zastrzyków mu przeszło

Mam nadzieję że u mnie będzie podobnie. Lekarze nie chcą ryzykować i dawać piratowi usypiacza bo jest zbyt duże ryzyko że się nie obudzi.
W tym roku planowaliśmy zrobić mu echo ale on tak bardzo się denerwuje że nie da mu się zrobić żadnych badań.
Na szczęście zastrzyk w tyłek pomógł bo pirat nareszcie coś zjadł :)


Tofik u weta to dostał 4 zastrzyki, a do domu 6, po wizycie też prawie od razu zaczął jeść
Piratowi też niech przejdzie :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt cze 18, 2021 15:15 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > jedziemy do weterynarza

Piracie, niech już będzie dobrze! Skoro lepiej Ci usypiacza nie dawać, to miej raczej zdrowe ząbki i dziąsła! Oby zastrzyki pomogły! Jedz na zdrowie… :1luvu:
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11213
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt cze 18, 2021 15:52 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > jedziemy do weterynarza

Zdrowia, zdrowia, Piracie :ok: .
Dziąsła bolą cholernie a jeszcze bardziej ząbki :cry: . Może to "tylko" dziąsła :ok: Tego życzę :)
Drops.
A, tak, swoją drogą, to zadziwia mnie diagnoza plazmocytarnego zapalenia dziąseł po pobieżnym zerknięciu 8O . Tak mi się jakoś kojarzy, że plazmocytarne to czepia się młodych kotów ale, ... może się mylę :( Oby to "zwykłe :D " i przeciwzapalny załatwi sprawę 8)
Duża Dropsa.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt cze 18, 2021 16:09 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > jedziemy do weterynarza

ewkkrem pisze:Zdrowia, zdrowia, Piracie :ok: .
Dziąsła bolą cholernie a jeszcze bardziej ząbki :cry: . Może to "tylko" dziąsła :ok: Tego życzę :)
Drops.
A, tak, swoją drogą, to zadziwia mnie diagnoza plazmocytarnego zapalenia dziąseł po pobieżnym zerknięciu 8O . Tak mi się jakoś kojarzy, że plazmocytarne to czepia się młodych kotów ale, ... może się mylę :( Oby to "zwykłe :D " i przeciwzapalny załatwi sprawę 8)
Duża Dropsa.


Drogi Dropsie
Dziękuję że do nas zajrzałes :)
Duża Dropsa
Mnie też dziwi taka diagnoza ale patrząc na zachowanie pirata nie jestem zdziwiona ponieważ jego jest ciężko zbadać.
W zeszłym roku miał robione badanie krwi i weterynarz stwierdził że to cud że udało się pobrać krew ( bez uspokajacza) .Cud polegał na tym że pirat był osłabiony dusznosciami .Ale teraz czuje się lepiej a więc ma siłę się bronić.
Pirat ma na dziąsłach 2 małe czerwone plamki ( nie wiem jak to nazwać) i na tej podstawie stwierdziły to zapalenie.
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4836
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pt cze 18, 2021 16:20 Re: Pirat,Zbój,Szelma,Śnieżka > jedziemy do weterynarza

indianeczka pisze:
ewkkrem pisze:Zdrowia, zdrowia, Piracie :ok: .
Dziąsła bolą cholernie a jeszcze bardziej ząbki :cry: . Może to "tylko" dziąsła :ok: Tego życzę :)
Drops.
A, tak, swoją drogą, to zadziwia mnie diagnoza plazmocytarnego zapalenia dziąseł po pobieżnym zerknięciu 8O . Tak mi się jakoś kojarzy, że plazmocytarne to czepia się młodych kotów ale, ... może się mylę :( Oby to "zwykłe :D " i przeciwzapalny załatwi sprawę 8)
Duża Dropsa.


Drogi Dropsie
Dziękuję że do nas zajrzałes :)
Duża Dropsa
Mnie też dziwi taka diagnoza ale patrząc na zachowanie pirata nie jestem zdziwiona ponieważ jego jest ciężko zbadać.
W zeszłym roku miał robione badanie krwi i weterynarz stwierdził że to cud że udało się pobrać krew ( bez uspokajacza) .Cud polegał na tym że pirat był osłabiony dusznosciami .Ale teraz czuje się lepiej a więc ma siłę się bronić.
Pirat ma na dziąsłach 2 małe czerwone plamki ( nie wiem jak to nazwać) i na tej podstawie stwierdziły to zapalenie.

Ciociu, ja nie "zajrzałem". Ja ciągle zaglądam tylko mi się trafiła niewydarzona duża, która nie chce stukać w klawisze i pisać a ja nie umiem :placz: . Mnie też trudno zbadać :( . Ostatnio, to mnie zapakowali do torby iniekcyjnej, żeby krew ukraść :evil: . Miejmy nadzieję, że to nie plazmocytarne i "przeciwzapał" załatwi sprawę :D
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7976
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: grubysnake, jolabuk5 i 74 gości