Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 01, 2024 10:27 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

Z gilem nie daję, trzeba kotka szanować, nawet jeśli nocą jest męczący i albo furczy, albo się na poduszkę wprasza, a jak się z niej zejdzie, to mówi, że nie, dziękuje, bo woli na biureczku. Z którego natychmiast zrzuca okulary :evil: , notesy i plastikowy kubek po kefirku.

Na razie stare, bo wczoraj oglądałam wakacyjne foty i tak, klimat śródziemnomorski bardzo Marlonowi pasuje:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Sigrid

 
Posty: 5241
Od: Śro lip 30, 2003 16:54
Lokalizacja: Praga (Południe, nie czeska niestety)

Post » Pt mar 01, 2024 10:34 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

Wchodzę do łazienki, spodziewam się, że o tej porze Muszkieterek będzie relaksował się w umywalce, nie spodziewam się natomiast, że zastanę go z dwiema łapami i mordką w sedesie :evil:
Nie wiem co te czarnobiałe koty mają w sobie - żaden nie uważa toalety za miejsce wyszynku, a one tak :evil: Fuj.
Z rozpędu dałam mu klapa, ale on miał rozpęd większy, więc klapnęłam w powietrze za ogonem. Teraz się obraził na cały świat.

Sigrid

 
Posty: 5241
Od: Śro lip 30, 2003 16:54
Lokalizacja: Praga (Południe, nie czeska niestety)

Post » Pt mar 01, 2024 12:00 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

Sliczny Marlonek! <3

Aramisiu, kawalerze, a fuj ;)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84894
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pt mar 01, 2024 18:47 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

Dziękuję :1luvu:

aania

 
Posty: 2809
Od: Pt lis 11, 2005 22:48

Post » Sob mar 02, 2024 17:26 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

Sigrid pisze:Wchodzę do łazienki, spodziewam się, że o tej porze Muszkieterek będzie relaksował się w umywalce, nie spodziewam się natomiast, że zastanę go z dwiema łapami i mordką w sedesie :evil:
Nie wiem co te czarnobiałe koty mają w sobie - żaden nie uważa toalety za miejsce wyszynku, a one tak :evil: Fuj.
Z rozpędu dałam mu klapa, ale on miał rozpęd większy, więc klapnęłam w powietrze za ogonem. Teraz się obraził na cały świat.

Ja się już za kocięctwa Ofelii nauczyłam opuszczać klapę. Pannica łaziła wszędzie, przy podniesionej klapie na bank nie raz by się skąpała. Przynajmniej teraz nie mam problemu z gaszeniem pragnienia w wucecie.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33246
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro mar 06, 2024 16:04 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

MB&Ofelia pisze:
Sigrid pisze:Wchodzę do łazienki, spodziewam się, że o tej porze Muszkieterek będzie relaksował się w umywalce, nie spodziewam się natomiast, że zastanę go z dwiema łapami i mordką w sedesie :evil:
Nie wiem co te czarnobiałe koty mają w sobie - żaden nie uważa toalety za miejsce wyszynku, a one tak :evil: Fuj.
Z rozpędu dałam mu klapa, ale on miał rozpęd większy, więc klapnęłam w powietrze za ogonem. Teraz się obraził na cały świat.

Ja się już za kocięctwa Ofelii nauczyłam opuszczać klapę. Pannica łaziła wszędzie, przy podniesionej klapie na bank nie raz by się skąpała. Przynajmniej teraz nie mam problemu z gaszeniem pragnienia w wucecie.


Ja niby też się nauczyłam, ale jakoś się ostatnio zapomniało ;)


EGWUSIA!!!! Ty się ostatnio w wątku zaniedbujesz :twisted: Dawaj Dyńka!!!

Sigrid

 
Posty: 5241
Od: Śro lip 30, 2003 16:54
Lokalizacja: Praga (Południe, nie czeska niestety)

Post » Śro mar 06, 2024 18:55 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

No już
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wiosenne i ogródkowo.

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3598
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Śro mar 06, 2024 19:45 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

A teraz zmęczony koteczek śpi

Obrazek

bo, jak śpi to rośnie :D

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3598
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Śro mar 06, 2024 19:47 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

Jak patrzę na te wasze koty, to się religijna robię na starość :evil:

aania

 
Posty: 2809
Od: Pt lis 11, 2005 22:48

Post » Śro mar 06, 2024 21:06 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

egwusia pisze:(...)
bo, jak śpi to rośnie :D

Już nie mieści się w koszyku. :)

Wojtek

 
Posty: 27353
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Nie mar 10, 2024 23:12 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

Ależ piękny się skurczybyk zrobił 8O I już w tej mowie ciała widać, że to nie zagubiony smutny kotek :1luvu:

A ja wczoraj u weta byłam. Jak głupia wsadziłam oba koty do jednego transportera. Okazało się, że na sandwicza jechały, Marlon wkurzony jak sam diabeł. Bo Muszkieterek identyfikuje się jako Portos. Jest już tylko kilo lżejszy od Marlona, który jest przecież dwa razy dłuższy i wyższy w kłębie :roll:
Ja za to jestem 9 stówek lżejsza, bo miareczkowanie obu robiłam na wyjazd :strach:
Przy pobieraniu krwi Muszkieterek mruczał, a Marlon pobrał trochę krwi wetowi :twisted: (Jak wet kotu, tak kot wetu)

Sigrid

 
Posty: 5241
Od: Śro lip 30, 2003 16:54
Lokalizacja: Praga (Południe, nie czeska niestety)

Post » Pon mar 11, 2024 8:31 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

Jak wynik weta? Zdrowy jest? ;)

Wojtek

 
Posty: 27353
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Pon mar 11, 2024 10:46 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

Z tymi kotami po przejściach to tak już jest - trzęsiemy tyłkami przy każdym kontrolnym badaniu krwi.
Nas z Fidelem i Dyńkiem czeka to pod koniec marca.

Kciuki są :ok: :ok: :ok:

Hokko zdecydowanie JEST U SIEBIE :ok: , niczego się nie boi i zdecydowanie prze zdobywać kolejne terytoria. :D
Fajny jest, bo wcale nie ucieka :201461 ale i tak wymaga pilnowania, bo nie wiadomo co wymyśli :D .
Ostatnio edytowano Pon mar 11, 2024 10:59 przez egwusia, łącznie edytowano 1 raz

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3598
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Pon mar 11, 2024 10:47 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

Takie dwa wielkoludy do jednego transportera? 8O
jak dałaś radę podnieść?
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84894
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon mar 11, 2024 11:00 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

zuza pisze:Takie dwa wielkoludy do jednego transportera? 8O
jak dałaś radę podnieść?

I jak to transporter przeżył :mrgreen: .

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3598
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Silverblue i 327 gości