Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sty 28, 2023 9:00 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

Będzie jak znalazł na przyszłość. Nie wiążę dużych nadziei z myślą o poprawie stanu umysłu lekkomyślnego Muszkieterka. "Grzeczny, nieśmiały kotek". Akurat. TŻ twierdzi, że to JA wywieram demoralizujący wpływ na koty i wszystkie się rozbestwiają przez zapatrzenie.

Muszkieterek jest SKARŻYPYTĄ! Pół godziny piał TŻowi, jaki go despekt spotkał. Omija mnie teraz ostentacyjnie, od czasu do czasu spoglądając na mnie z urazą. Nie przeszkodziło mu to w nocy hałaśliwie powywalać długopisy z pudełka na biurku :twisted:

Sigrid

 
Posty: 5204
Od: Śro lip 30, 2003 16:54
Lokalizacja: Praga (Południe, nie czeska niestety)

Post » Sob sty 28, 2023 14:21 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

Energię ma niespożytą :wink:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60134
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 29, 2023 5:34 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

jolabuk5 pisze:Energię ma niespożytą :wink:


Mógłby produkować prąd :lol:

Sigrid

 
Posty: 5204
Od: Śro lip 30, 2003 16:54
Lokalizacja: Praga (Południe, nie czeska niestety)

Post » Nie sty 29, 2023 15:23 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

Sigrid pisze:...
TŻ twierdzi, że to JA wywieram demoralizujący wpływ na koty i wszystkie się rozbestwiają przez zapatrzenie.

...:


Fajnego masz TŻta :D

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3574
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Pon sty 30, 2023 9:04 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

egwusia pisze:
Sigrid pisze:...
TŻ twierdzi, że to JA wywieram demoralizujący wpływ na koty i wszystkie się rozbestwiają przez zapatrzenie.

...:


Fajnego masz TŻta :D


Oj, niesłychanie. Mówię to po 23 latach, to chyba coś w tym jest ;) I koty pokochał, choć z natury jest psiarzem i marzy mu się border collie, zwany przez niego familiarnie "łajką: ;)

Sigrid

 
Posty: 5204
Od: Śro lip 30, 2003 16:54
Lokalizacja: Praga (Południe, nie czeska niestety)

Post » Pon sty 30, 2023 9:12 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

Aramis przez zapatrzenie w Ciebie wygrzebuje ziemię z doniczek? ;)

Wojtek

 
Posty: 27334
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Pon sty 30, 2023 9:17 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

Wojtek pisze:Aramis przez zapatrzenie w Ciebie wygrzebuje ziemię z doniczek? ;)


Oczywiście. Szkoda tylko, że zamknął oczęta, kiedy w wygrzebany dołek wetknęłam sadzonkę :ok:
Ale jakiś początek jest :lol:

Sigrid

 
Posty: 5204
Od: Śro lip 30, 2003 16:54
Lokalizacja: Praga (Południe, nie czeska niestety)

Post » Śro lut 22, 2023 9:20 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

Zmiany w stanie osobowym mieszkania to coś, czego Marlon ewidentnie nie lubi. Jako koci gentleman nie marudzi i nie strzela focha, za to z właściwą sobie subtelnością sugeruje 8) Moja wujenka mawiała, że ryba i gość po trzech dniach śmierdzą, Marlon tolerancję skrócił już do pierwszej nocy :strach:
Kiedy po raz pierwszy (za jego kadencji) spała u mnie siostra, dał upust niezadowoleniu ostentacyjnie się myjąc. Od zmierzchu do świtu, wydając przy tej czynności tyle decybeli, ile można osiągnąć, plując na akord w futerko, a następnie chrobocząc szorstkim jęzorem po długim rudym włosie.
Kolejne wizyty znosił nieco lepiej, a ostatnio w zasadzie nie czyni gościom afrontów, poza tym, że zachowuje dystans społeczny, jakby covid trwał w najlepsze ze wszystkimi obostrzeniami :ok: . 2 metry w oddali, ale przecież pilnować trzeba, a nuż suchą karmę goście zaiwanią. Brawo On.
Skoro ferie trwają w najlepsze i nolens volens pozbyłam się Chłopaków, egzystencjalną pustkę zapełniłam zgodnie z dyrektywą Kazika Staszewskiego: "gdy w domu nie ma dzieci to jesteśmy niegrzeczni" :twisted: . No i przecież trudno tak wypuścić nocą przyjaciółkę na pastwę Ubera czy innego Bolta, no nie? Ku dezaprobacie Marlona, została dwa dni. Muszkieterska Klucha zgłosiła votum separatum względem marlonowej rezerwy – zachwycony zdradził mnie od razu, pół nocy posypiając na jej poduszce, a drugą połowę demonstrując własne możliwości: ależ pięknie brzmi nocny galop tłustego kota, prawda? No to teraz mnie przytul i pogłaskaj. A najlepiej dorzuć do michy, bo micha jest magiczna, tylko zepsuta: zamiast się napełniać, pustoszeje od razu.
TŻ z Młodym wrócili, a ulga Marlona była tak widoczna, że diagnoza behawiorysty okazała się zbędna. I niby nic się nie zmieniło, kocur jak zawsze przespał noc ze mną w łóżku, ale ta wyluzowana poza i ćwierkanie przez sen kompletnie mnie rozbroiły.
A Aramis? Heeeeej, a dziś też będą goście? :piwa:

Sigrid

 
Posty: 5204
Od: Śro lip 30, 2003 16:54
Lokalizacja: Praga (Południe, nie czeska niestety)

Post » Śro lut 22, 2023 11:48 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

I jak tu wszystkim dogodzić? :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60134
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lut 22, 2023 12:19 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

Pięknie opowiadasz. :)

Wojtek

 
Posty: 27334
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Śro lut 22, 2023 14:12 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

Więcej zdjęc chłopaków poprosze :)

Bardzo lubię Cie czytac :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84804
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro lut 22, 2023 14:30 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

zuza pisze:Więcej zdjęc chłopaków poprosze :)

Bardzo lubię Cie czytac :)


Z ust mi wyjęłaś :ok:

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3574
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Czw lut 23, 2023 10:42 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

Tylko muszę jeszcze na kolana paść przed Wojtkiem, żeby mi wytłumaczył jak te cholerne focie wstawiać. I gdzie u diaska jest niezły serwer, niechaj będzie i płatny. Parę fajnych zdjęć Trójkota ocalało dzięki internetowym platformom.

Sigrid

 
Posty: 5204
Od: Śro lip 30, 2003 16:54
Lokalizacja: Praga (Południe, nie czeska niestety)

Post » Czw lut 23, 2023 11:11 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

Ja korzystam z ImgBB: https://imgbb.com/
Opisywałem ten serwis tutaj: viewtopic.php?p=12413725#p12413725
Nie twierdzę, że jest najlepszy, ale dla mnie jest wystarczający.

Zauważyłem, że Annaa korzysta z Postimges: https://postimages.org/

Zapewne jest też wiele innych, może ktoś coś poleci.

Wojtek

 
Posty: 27334
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Czw lut 23, 2023 11:14 Re: Nigdy więcej kota! A jeśli już, to na pewno nie rudy...

Sigrid pisze:Tylko muszę jeszcze na kolana paść przed Wojtkiem, żeby mi wytłumaczył jak te cholerne focie wstawiać. I gdzie u diaska jest niezły serwer, niechaj będzie i płatny. Parę fajnych zdjęć Trójkota ocalało dzięki internetowym platformom.

Ja uzywam fotosika od lat i sobie chwalę, wersje płatną
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84804
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016 i 43 gości