Czitusia,Cosia,Bratu,Mami. Pasio odszedł za Tęczowy Most...

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Wto paź 04, 2022 9:38 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest dzisi

Annaa zastanawia się nad Forestem, a my nie ponaglamy, sytuacja jest delikatna, powolutku. Tak czy inaczej w sobotę będziemy ogłaszać Foresta w "Zwierzę ci się", ale najlepszy dom to rzecz jasna forumowy, taki nasz...Pan opiekujący się Forestem dba jak potrafi, ale ja się boję, że to kociątko nawieje gdzieś w ogrody, rozchoruje się, coś będzie niedopatrzone, to w końcu zakład pracy, ludzie wchodzą, wychodzą, nikt nie ma czasu...na razie jest kwitnący, brykający i pięknie załapał kuwetkę.
A teraz o Godocie, bo mi zniknął w komórce pod europaletami. ja tylko donoszę michy jedzenia, które znikają i czasem słyszę wielkie szur, jak wieje przede mną. Już się zastanawiałam, czy tam nie mieszka stado jeży, albo szczury, albo inne koty :strach: . Przedwczoraj wieczorem zaskoczyłam go chwilę po postawieniu miski i był! Jaki wielki 8O ! I oczywiście szybko nawiał. Natomiast wczoraj postanowiłam powtórzyć akcję, a ciemno już było całkiem. Wchodzę na palcach i zawał :strach: . Coś mi mignęło między nogami uciekając w popłochu do ogrodu. Czarne było i grube. I z takim wielkim ogonem przypiętym na zimę :ryk: Mówiłam, że to małpa straszna jest i jaka podstępna :P .
I Pasio wczoraj u weta. Jak on to przeżywa, jak się trzęsie ze strachu, posiusia w kontenerze, bidulek mój kochany.
W skrócie, bo czas mi gdzieś znika. Tak reasumując, to nie wiemy co jest na rzeczy. Z filmów, które pokazałam jak chodzi nie wynika wprost neuropatia, może stawy, a może nie. Przez najbliższy tydzień dostaje dwa razy dziennie Gabapentin, w tym czasie może dojdzie już przesyłka z Los Angeles. Patrzymy jak zareaguje. Za tydzień badania pełne, cały panel, fruktozamina, itd. W ciągu tygodnia pani doktor będzie konsultować Zobaline z guru od cukrzycy, zapomniałam nazwiska, profesor jakiś, chyba Łódź. Albo Poznań, umknęło mi. No i będziemy dumać dalej po wynikach. Jeżeli stawy to możliwa Solensia, zastrzyk raz w miesiącu, jeżeli neuropatia to pewnie Zobaline. Biegłam do domu, bo Czitunia wymiotna była ostatnią dobę, wszystko mi się ponakładało, koty zawsze jakoś tak parami chorują.
Czitka już dobrze, zakłaczyła się i strachu napędziła, Paś połyka Gabapentin, zobaczymy co dalej...
Dzisiaj Światowy Dzień Zwierząt, to taki dzień na CUD, może się wydarzy? Na dzień dobry wyrzygała się Czitka, czekamy na rozwój wypadków :strach:
Ostatnio edytowano Wto paź 04, 2022 9:48 przez czitka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Wto paź 04, 2022 9:41 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest dzisi

Mopik mial to samo - kazda wizyta u weta to trauma niesamowita, choc najgorsze co mu tam robiono to pobieranie krwi.
Sikanie ze strachu, lament w transporterze (nie zawsze ale czesto) u lekarza absolutny paraliz (weci nie mogli sie go nachwalic bo mogli mu robic wszystko bez zadnego ryzyka - poza braniem krwi z przedniej lapy, z tylniej prosze bardzo). Ale jak wracalismy to kot momentalnie odzywal. Otwieralem mu transporter to sie wychylal i paczyl na widoki za oknem, wyluzowany i zadowolony...
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 04, 2022 10:41 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest dzisi

Uff, kciuki za decyzję Annaa... Może się uda, ale to musi być wolna decyzja, więc kciuki potrzymam cichutko... :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60201
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 04, 2022 20:04 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest dzisi

Niech się stanie cud, całe mnóstwo cudów!

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw paź 06, 2022 20:34 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest dzisi

Martwię się o Pasia, bo z tymi łapkami nie najlepiej, a Zobaline nadal utknięte w Los Angeles :( .
No nic, czekamy, w poniedziałek umówiłam się na cały panel badań na 15-tą, będziemy na czczo, ale po śniadaniu i insulinie, jakoś dotrwamy.
Wczoraj wieczorem spotkałam w ogrodzie Godota, wyszedł z tej komórki, bo ciepło się zrobiło i zapewne wyszedł na kolację, ślimaków ci u nas dostatek :P . Duży jest! I nic się mnie nie boi!
Natomiast chłopcy rozpoczęli sezon kominkowy, kiepska fotka, ale nie chciałam światła zapalać, bo wtedy Mami nie przyjdzie do domu, musi być ciemno :evil: .
Obrazek
I taki mały uśmiech na dobranoc z życia Wnusia, który dzielnie chodzi do przedszkola i bawi się wyłącznie z dziewczynkami. Więc zapytał go Syn: Gutuś, a dlaczego ty się bawisz tylko z dziewczynkami?
-Bo one są takie piękne.... :1luvu:
Dobrej nocy!
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław


Post » Czw paź 06, 2022 21:04 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest dzisi

czitka pisze:I taki mały uśmiech na dobranoc z życia Wnusia, który dzielnie chodzi do przedszkola i bawi się wyłącznie z dziewczynkami. Więc zapytał go Syn: Gutuś, a dlaczego ty się bawisz tylko z dziewczynkami?
-Bo one są takie piękne.... :1luvu:
Dobrej nocy!

:mrgreen: :ok:
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34251
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Pt paź 07, 2022 1:06 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest dzisi

czitka pisze:Martwię się o Pasia, bo z tymi łapkami nie najlepiej, a Zobaline nadal utknięte w Los Angeles :( .
No nic, czekamy, w poniedziałek umówiłam się na cały panel badań na 15-tą, będziemy na czczo, ale po śniadaniu i insulinie, jakoś dotrwamy.
Wczoraj wieczorem spotkałam w ogrodzie Godota, wyszedł z tej komórki, bo ciepło się zrobiło i zapewne wyszedł na kolację, ślimaków ci u nas dostatek :P . Duży jest! I nic się mnie nie boi!
Natomiast chłopcy rozpoczęli sezon kominkowy, kiepska fotka, ale nie chciałam światła zapalać, bo wtedy Mami nie przyjdzie do domu, musi być ciemno :evil: .
Obrazek
I taki mały uśmiech na dobranoc z życia Wnusia, który dzielnie chodzi do przedszkola i bawi się wyłącznie z dziewczynkami. Więc zapytał go Syn: Gutuś, a dlaczego ty się bawisz tylko z dziewczynkami?
-Bo one są takie piękne.... :1luvu:
Dobrej nocy!

Cudnie się przytulają, jak zawsze! :1luvu:
A wnusio bystry, od razu zauważył "piękną płeć" :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60201
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt paź 07, 2022 7:08 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest dzisi

Chłopcy podkominkowi - cudni!
Wnusio - uroczy :)
I na odwrót :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11222
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob paź 08, 2022 14:40 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest dzisi

Forest najprawdopodobniej pojedzie do Annaa do Łodzi, wszystko jest na najlepszej drodze :ok: .
Wstępnie jutro WP, a my szukamy transportu dla Foresta na trasie Wrocław- Łódź. Forest jest oczekiwany już! :1luvu:
Ania nie ma auta. Ja nie jeżdżę dalej niż Wrocław od dawna, czyli Houston, mam problem.
Ma może ktoś jakiś pomysł? :roll: :20147
Obrazek
Kto mnie zawiezie do Domu?????!!!!!Czekają na mnie :1luvu: !
:201461
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob paź 08, 2022 14:43 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest dzisi

czitka pisze:Forest najprawdopodobniej pojedzie do Annaa do Łodzi, wszystko jest na najlepszej drodze :ok: .
Wstępnie jutro WP, a my szukamy transportu dla Foresta na trasie Wrocław- Łódź. Forest jest oczekiwany już! :1luvu:
Ania nie ma auta. Ja nie jeżdżę dalej niż Wrocław od dawna, czyli Houston, mam problem.
Ma może ktoś jakiś pomysł? :roll: :20147
Obrazek
:201461

Ale nowina! Wspaniale! Oby się tylko znalazł transport :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Może są jakieś grupy na fb, oferujace transport?
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60201
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 08, 2022 15:30 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest dzisi

Mam transport na jutro, zaufany, kto ma numer telefonu do czitki?
Obrazek

andorka

 
Posty: 13113
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Sob paź 08, 2022 15:43 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest dzisi

andorka pisze:Mam transport na jutro, zaufany, kto ma numer telefonu do czitki?

Ja mam
Piszę PW
Obrazek
Idź zawsze do przodu,nie oglądaj się wstecz,nie holuj smutku za sobą....,,Dżem"

Annaa

 
Posty: 9795
Od: Sob lis 28, 2009 20:25
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 08, 2022 16:47 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest dzisi

Ale nowina! :D :piwa:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33193
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 102 gości