Czitusia,Cosia,Bratu,Mami. Pasio odszedł za Tęczowy Most...

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 08, 2022 17:28 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest dzisi

Oj, dzieje się, dzieje :strach: !
Dzwonią telefony, wymieniamy adresy, maile, pw, jest dobrze!
Jolabuk5, Androka, Blue, Casica, magicmada- wielka organizacyjna pomoc i zaangażowanie :ok:
Jak wszystko się uda, a nie może nie udać, jutro wieczorem Forest będzie u Annaa :1luvu:
Potrzebuję wzór umowy adopcyjnej do wydrukowania. Ktoś podrzuci może?
Trzymajcie kciuki!
:201461
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17891
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob paź 08, 2022 17:53 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. Akcja"Forest".

To ja tak oficjalnie przywitam się na wątku, bo dziś tak wtargnęłam :oops:

I przyznaję, że wczoraj podczytywalam historię Foresta od początku.
Obrazek
Idź zawsze do przodu,nie oglądaj się wstecz,nie holuj smutku za sobą....,,Dżem"

Annaa

 
Posty: 9795
Od: Sob lis 28, 2009 20:25
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 08, 2022 17:53 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. Akcja"Forest".

Tu masz umowę http://kotylion.vot.pl/wp-content/uploa ... ogolna.pdf

Ale zamieszania narobiłam 8)
Obrazek

andorka

 
Posty: 13131
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Sob paź 08, 2022 19:21 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. Akcja"Forest".

Baaaardzo się cieszę!!! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60437
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 08, 2022 19:26 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. Akcja"Forest".

Ogromnie się cieszę ❤
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84904
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob paź 08, 2022 20:53 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. Akcja"Forest".

Ojej, trzymam kciuki z całych sił żeby wszystko się udało!!!

Swoją drogą - FB zasypuje mnie ostatnio ogłoszeniami o pomoc kociakom znalezionym w lesie. To jakaś nowa moda??
Na pewno bezpieczniej niż wywalić kociaka komuś na podwórko - nikt nie zobaczy, nic się nie nagra przypadkiem. Przy okazji grzybów można pozbierać :evil:
Co trzeba mieć w głowie żeby tak robić :(
Forest miał niesamowite szczęście że został znaleziony na czas, że taka akcja pomocowa się zadziała :) że wszystko zdąża do szczęśliwego finału :)
Chłopaku - niech Ci się wiedzie :!:

Blue

 
Posty: 23501
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Sob paź 08, 2022 21:42 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. Akcja"Forest".

:ok: :ok: :ok: za Foresta. A dla zainteresowanych to Działek po roku i trzech miesiącach zamieszkiwania w pokoju głównie w szafie lub pod szafą postanowił wyjść na zewnątrz. Sam z siebie. Nikt go nie namawiał, nie wyrzucał. Pozdrawiam
Ps. Czitka wysłałem Ci zdjęcia Działka jak je kolację w towarzystwie innych kotów. Może wstawisz tutaj?
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3717
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Sob paź 08, 2022 21:44 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. Akcja"Forest".

Dzięki raz jeszcze wszystkim, jutro będzie się działo :strach: !
Annaa, witamy na wątku :1luvu: :1luvu: :1luvu: !
Andorka, dziękuję za umowę, wydrukuję i Forest zabierze. Narobiłam ja strasznego bałaganu w tych rozmowach telefonicznych, bo zaczęłam nie ogarniać z kim i o czym rozmawiam, wszystko działo się równocześnie, a ja w tym czasie z telefonem w ręce pilnowałam Godota w ogrodzie, nie bardzo wiem po co, ale po co on wyłazi z tej komórki? Ma już spać! :evil: Ale jesteśmy już na prostej i czekamy jutra :P .
Muszę chwilę odpocząć, bo jak będę w takim stanie jak dzisiaj to Cosię zapakuję do kontenera zamiast Foresta, też czarna, może Annaa się nie połapie :roll: .
A moje chłopaki poszły już spać i mówią wszystkim dobranoc!
Obrazek
Ostatnio edytowano Sob paź 08, 2022 22:10 przez czitka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17891
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob paź 08, 2022 21:59 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. Akcja"Forest".

Meteorolog1 pisze::ok: :ok: :ok: za Foresta. A dla zainteresowanych to Działek po roku i trzech miesiącach zamieszkiwania w pokoju głównie w szafie lub pod szafą postanowił wyjść na zewnątrz. Sam z siebie. Nikt go nie namawiał, nie wyrzucał. Pozdrawiam
Ps. Czitka wysłałem Ci zdjęcia Działka jak je kolację w towarzystwie innych kotów. Może wstawisz tutaj?

Cyprian, jaka cudowna, dobra, wspaniała wiadomość!!! :1luvu: Ja mam popsute dźwięki w telefonie i nie słyszę przychodzących wiadomości i nie da się tego naprawić od dawna :roll: Jak ja się cieszę!!!! Już wstawiam, mój Działek, to znaczy Twój Działek, ale tak mi na sercu leżał, dzielny chłopczyk, on teraz nowe życie zaczyna, cudny jest, najpiękniejszy, najdzielniejszy Działek nasz! Bardzo Ci dziękuję za opiekę, bardzo, bardzo! :201494
ObrazekObrazekObrazek
:201421 :1luvu: :201461
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17891
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob paź 08, 2022 23:54 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. Akcja"Forest".

czitka pisze:
Meteorolog1 pisze::ok: :ok: :ok: za Foresta. A dla zainteresowanych to Działek po roku i trzech miesiącach zamieszkiwania w pokoju głównie w szafie lub pod szafą postanowił wyjść na zewnątrz. Sam z siebie. Nikt go nie namawiał, nie wyrzucał. Pozdrawiam
Ps. Czitka wysłałem Ci zdjęcia Działka jak je kolację w towarzystwie innych kotów. Może wstawisz tutaj?

Cyprian, jaka cudowna, dobra, wspaniała wiadomość!!! :1luvu: Ja mam popsute dźwięki w telefonie i nie słyszę przychodzących wiadomości i nie da się tego naprawić od dawna :roll: Jak ja się cieszę!!!! Już wstawiam, mój Działek, to znaczy Twój Działek, ale tak mi na sercu leżał, dzielny chłopczyk, on teraz nowe życie zaczyna, cudny jest, najpiękniejszy, najdzielniejszy Działek nasz! Bardzo Ci dziękuję za opiekę, bardzo, bardzo! :201494
ObrazekObrazekObrazek
:201421 :1luvu: :201461

To już druga cudowna wiadomość dzisiaj! Brawo Działek!!!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60437
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 08, 2022 23:56 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. Akcja"Forest".

czitka pisze:Dzięki raz jeszcze wszystkim, jutro będzie się działo :strach: !
Annaa, witamy na wątku :1luvu: :1luvu: :1luvu: !
Andorka, dziękuję za umowę, wydrukuję i Forest zabierze. Narobiłam ja strasznego bałaganu w tych rozmowach telefonicznych, bo zaczęłam nie ogarniać z kim i o czym rozmawiam, wszystko działo się równocześnie, a ja w tym czasie z telefonem w ręce pilnowałam Godota w ogrodzie, nie bardzo wiem po co, ale po co on wyłazi z tej komórki? Ma już spać! :evil: Ale jesteśmy już na prostej i czekamy jutra :P .
Muszę chwilę odpocząć, bo jak będę w takim stanie jak dzisiaj to Cosię zapakuję do kontenera zamiast Foresta, też czarna, może Annaa się nie połapie :roll: .
A moje chłopaki poszły już spać i mówią wszystkim dobranoc!
Obrazek

Oleńko, mocno trzymam kciuki za jutro!!! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Dobranoc, spij spokojnie, weź przykład z Chłopaków! :1luvu: :201461
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60437
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie paź 09, 2022 6:56 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. Akcja"Forest".

czitka, bardzo dobrze, że Godot wychodzi jeszcze, im krócej bedzie hibernował, im dłużej będzie się przed tym nawadniał i najadał i budował tłuszczyk, tym dla niego bezpieczniej. On gromadzi teraz zapasy, z których organizm bedzie czerpał przez zimę, niestety, jest wiele jezy, które się nie budzą, bo tych zapasów im nie starcza! Więc wystawiaj picie, dawaj jedzonko, niech kumuluje energię :)

Kciukasy za Foresta, super z Działkiem :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7118
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie paź 09, 2022 8:59 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. Akcja"Forest".

Kciuki za akcję!!!!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24


Post » Nie paź 09, 2022 10:53 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. Akcja"Forest".

Meteorolog1 pisze::ok: :ok: :ok: za Foresta. A dla zainteresowanych to Działek po roku i trzech miesiącach zamieszkiwania w pokoju głównie w szafie lub pod szafą postanowił wyjść na zewnątrz. Sam z siebie. Nikt go nie namawiał, nie wyrzucał. Pozdrawiam
Ps. Czitka wysłałem Ci zdjęcia Działka jak je kolację w towarzystwie innych kotów. Może wstawisz tutaj?

Wow!
Miłego życia w szerszym świecie:)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84904
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 319 gości

cron