Czitusia,Cosia,Bratu,Mami. Pasio odszedł za Tęczowy Most...

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 19, 2023 17:23 Re: Czitusia,Cosia,Bratu,Mami. Pasio odszedł za Tęczowy Most

Z powodu choroby lokomocyjnej nie mogłam nigdy podczas jazdy czytać, więc zawsze z koniecznosci obserwowałam wnętrze i widziałam coraz więcej osób pogrążonych w wirtualnym świecie.

Wspaniale, że Tuta czuje się lepiej :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60195
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro kwi 19, 2023 17:28 Re: Czitusia,Cosia,Bratu,Mami. Pasio odszedł za Tęczowy Most

Ja też mam chorobę lokomocyjną i z czytania nici, ale wolę obserwować to co za oknem, niż wnętrze.
:201461 :201461 dla dzielnej Czitusi
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro kwi 19, 2023 17:38 Re: Czitusia,Cosia,Bratu,Mami. Pasio odszedł za Tęczowy Most

MB&Ofelia pisze:Ja też mam chorobę lokomocyjną i z czytania nici, ale wolę obserwować to co za oknem, niż wnętrze.
:201461 :201461 dla dzielnej Czitusi

Mnie jest lepiej, jak patrzę przed siebie :wink:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60195
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro kwi 19, 2023 17:49 Re: Czitusia,Cosia,Bratu,Mami. Pasio odszedł za Tęczowy Most

czitka pisze:(...) Ja nie używam komunikacji miejskiej od dawna, ale wczoraj musiałam :strach: (...)

A wiesz, że do tego potrzebny jest bilet? ;) :D

Wojtek

 
Posty: 27338
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Śro kwi 19, 2023 17:56 Re: Czitusia,Cosia,Bratu,Mami. Pasio odszedł za Tęczowy Most

Wojtek pisze:
czitka pisze:(...) Ja nie używam komunikacji miejskiej od dawna, ale wczoraj musiałam :strach: (...)

A wiesz, że do tego potrzebny jest bilet? ;) :D

Mam za darmo, mam za darmo :dance: !
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Śro kwi 19, 2023 18:02 Re: Czitusia,Cosia,Bratu,Mami. Pasio odszedł za Tęczowy Most

czitka pisze:
Wojtek pisze:
czitka pisze:(...) Ja nie używam komunikacji miejskiej od dawna, ale wczoraj musiałam :strach: (...)

A wiesz, że do tego potrzebny jest bilet? ;) :D

Mam za darmo, mam za darmo :dance: !

Ja też mam za darmo!
A dziś miałam w tramwaju ciekawą sytuację. Wsiadłam, wszystkie krzesełka zajęte, w większości przez osoby w wieku licealnym, pogrążone w wirtualnych światach. Po chwili (dość krótkiej) z jednego z krzesełek wstał młody człowiek, na oko 25-30 lat, z tekstem: Niech pani siada, ci licealiści są zbyt zmęczeni życiem, żeby wstać"

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 19, 2023 18:11 Re: Czitusia,Cosia,Bratu,Mami. Pasio odszedł za Tęczowy Most

Wojtek pisze:
czitka pisze:(...) Ja nie używam komunikacji miejskiej od dawna, ale wczoraj musiałam :strach: (...)

A wiesz, że do tego potrzebny jest bilet? ;) :D

Oj, oj tam. Już od razu potrzebny. Można próbować bez 8)

Chikita

 
Posty: 6400
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Śro kwi 19, 2023 18:32 Re: Czitusia,Cosia,Bratu,Mami. Pasio odszedł za Tęczowy Most

MaryLux pisze:
czitka pisze:
Wojtek pisze:
czitka pisze:(...) Ja nie używam komunikacji miejskiej od dawna, ale wczoraj musiałam :strach: (...)

A wiesz, że do tego potrzebny jest bilet? ;) :D

Mam za darmo, mam za darmo :dance: !

Ja też mam za darmo!
A dziś miałam w tramwaju ciekawą sytuację. Wsiadłam, wszystkie krzesełka zajęte, w większości przez osoby w wieku licealnym, pogrążone w wirtualnych światach. Po chwili (dość krótkiej) z jednego z krzesełek wstał młody człowiek, na oko 25-30 lat, z tekstem: Niech pani siada, ci licealiści są zbyt zmęczeni życiem, żeby wstać"

No proszę, jaki uprzejmy młody (ciagle jeszcze :D ) czlowiek. :ok: Oby jak najwięcej takich :)
A komunikację miejską też już mam za darmo. :wink:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60195
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro kwi 19, 2023 18:40 Re: Czitusia,Cosia,Bratu,Mami. Pasio odszedł za Tęczowy Most

O, Chikita! :1luvu: Gdzie byłaś tyle czasu, aż z tęsknoty i rozpaczy Twoja Mamisia zmieniła imię na Manula, to znaczy na drugie tak ma, albo wymiennie, Lifter wymyślił bo To do kota nie podobne już :strach: !
Izka, bardzo się cieszę, że Mycha ma apetyt, to jest najważniejsze w końcu, niech je i je, nawet świtem.
I pozdrawiam wszystkich dziobaczy i czytaczy komunikacyjnych! Prawda czasu prawda ekranu - coś takiego było, a tak mi się tylko skojarzyło, ale dokładniej nie wiem z czym i dlaczego :roll: .
Bo mi się ostatnio miesza, a może nie tylko ostatnio , może źle rozpoznaję rzeczywistość, to tak jest jak się ma bilety za darmo? :20147
Wieczorami czekam z aparatem na Godota, ale jakoś nie pojawia się, jak to Godot. Natomiast w nocy śnią mi się w ogrodzie żółwie, duże. Greckie. Wychodzą z komórki, spod kopców liści i spod iglaków.
Głodne :evil: .
Karmić?
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Śro kwi 19, 2023 18:44 Re: Czitusia,Cosia,Bratu,Mami. Pasio odszedł za Tęczowy Most

Lepiej nie, bo się zmaterializują :wink:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60195
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro kwi 19, 2023 18:46 Re: Czitusia,Cosia,Bratu,Mami. Pasio odszedł za Tęczowy Most

Na zupe, na wszelki wypadek, by za daleko nie wylazly.
Ale wiesz, ta zupa, to musi byc taki chlodnik w pelni lata ;).
A w ogole, co one, te zolwie, zreja?

FuterNiemyty

 
Posty: 3602
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Śro kwi 19, 2023 18:54 Re: Czitusia,Cosia,Bratu,Mami. Pasio odszedł za Tęczowy Most

Sąsiedzi mają takiego jednego greckiego od dwudziestu lat. Zimę przesypia w pudełku pod kaloryferem w domu, ale czasem się budzi i wtedy dostaje pomidora. I śpi dalej. Potem całe lato w warzywniaku w ogrodzie i je wszystko co rośnie. I gryzie w palec u nogi jak się koło niego chodzi :strach: .
Ale te moje są większe i bardziej jakby płaskie :roll: .
Na zupę :( ?
To odłowić i w kenelu przetrzymać do pełni lata?
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Śro kwi 19, 2023 19:06 Re: Czitusia,Cosia,Bratu,Mami. Pasio odszedł za Tęczowy Most

Jak sie snia, to dosnic jeszcze pelnie lata i bedzie pelnia szczescia ;).
Razem z zupa 'zolwiowa', bo koper pewnie wciagaja?

FuterNiemyty

 
Posty: 3602
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Śro kwi 19, 2023 19:08 Re: Czitusia,Cosia,Bratu,Mami. Pasio odszedł za Tęczowy Most

czitka pisze:O, Chikita! :1luvu: Gdzie byłaś tyle czasu, aż z tęsknoty i rozpaczy Twoja Mamisia zmieniła imię na Manula, to znaczy na drugie tak ma, albo wymiennie, Lifter wymyślił bo To do kota nie podobne już :strach: !

Jaka Manula ?! Nie zgadzam się na zmianę imienia ! Na dodatek bez konsultacji. Manula brzydkie, nie pasuje do Mamy i jej gracji i królewskiego kociego majestatu. Phi.
I czytałam o Pasiu :cry: biedna moja Mama :cry:
Powinnaś drugą książkę napisać. Jak się we dwójkę bez pytania wprowadzili, jak Mama z dzikusa zmieniła się w przytulasa i jak mruczy na kolankach przy kominku :P

My ostatnio zarobione. Praca, remonty, wybieranie :roll: . Nie wiedziałam czy się wyprowadzać, czy tylko kota wyprowadzić na dwa tygodnie, a może jednak nie, bo mi się ostatnio trochę posypała i jak mnie nie będzie i znowu coś sie wydarzy to rodzice nie zauważą :roll: jedna decyzja, milion wątpliwości :wink: w końcu podjęłam męską decyzje, że się wyprowadzimy ! Ustawiłam remont u siebie jak rodzice skończą, bo co będziemy w brudzie siedzieć 8)

Chikita

 
Posty: 6400
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Śro kwi 19, 2023 19:29 Re: Czitusia,Cosia,Bratu,Mami. Pasio odszedł za Tęczowy Most

MaryLux pisze:A dziś miałam w tramwaju ciekawą sytuację. Wsiadłam, wszystkie krzesełka zajęte, w większości przez osoby w wieku licealnym, pogrążone w wirtualnych światach. Po chwili (dość krótkiej) z jednego z krzesełek wstał młody człowiek, na oko 25-30 lat, z tekstem: Niech pani siada, ci licealiści są zbyt zmęczeni życiem, żeby wstać"


Inna historia - zasłyszana. W tramwaju miejsca starszej pani ustępuje typowy dres. Wstaje z tekstem wygloszonym uprzejmym tonem: " proszę, babcia se pierdolnie".
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 116 gości