Czitusia,Cosia,Bratu,Mami. Pasio odszedł za Tęczowy Most...

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 19, 2022 14:15 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest...

anka1515 pisze:http://www.kotycukrzycowe.pl/viewtopic.php?f=21&t=580&start=30
Nie wiem czy widoczne dla nie zalogowanych

Widoczne, dziękuję :)
Niestety nie ma tam nic o zobaline/xobaline, jest mnóstwo innych preparatów z wątpliwościami co do dawkowania.
Xobaline jest sprawdzona i działa świetnie.
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 19, 2022 14:16 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest...

casica pisze:Aniu, masz rację, ale tam się trzeba rejestrować, to trwa.
Może ktoś, kto jest tam zarejestrowany zada pytanie - jak najprościej kupić ten lek?



Przerabialem to - via Amazon. Ceny konkurencyjne w porownaniu z innymi, bez problemu dostawa do Polski, prosto kupic i zaplacic, szybka dostawa.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon wrz 19, 2022 14:20 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest...

Jurek dzięki :ok:
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 20, 2022 7:47 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest...

Dzień dobry, odetkało mi internet i nadrabiam zaległości, powolutku dojdę do Pasiowego problemu, bardzo dziękuję wszystkim za rady! Teraz tylko rzuciłam okiem, popołudniem będzie czas spokojny na ogarnięcie tematu. Działamy bez nerw, powolutku, tutaj nic się nie pali, to tak troszkę prewencyjnie, ale chętnie lek dla Pasia zorganizuję, tylko trzeba to przemyśleć, przekonsultować i ogarnąć finansowo, bo na razie nie wiem jaki jest jego koszt.
Cosia kończy antybiotyk, może uda mi się jutro z nią podjechać na kontrolę, ale wygląda na całkiem zdrową. Wiem, wiem, powinna brać dłużej, to temat na środę.
Reszta stada stabilnie, Godot (pieszczotliwie Godi) je więcej w tej komórce niż pięć kotów razem wziętych, może tam już stado Godotów? :strach:
Spokojnego dnia! :ok:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17874
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław


Post » Wto wrz 20, 2022 10:31 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest...

W Polsce ciężko, można spróbować na amazon.com https://www.amazon.com/LifeLinks-Zobali ... B008G3LI2M Na amazon cena 33,90 (nie wiem, czy to już z podatkami, które często w USA nie są pokazywane w cenie) plus dostawa do Polski ok. 15 dolarów, czas dostawy październik 3-20.
U nas dość dobrze działa Brainactive.
Albo przez zagranicznych znajomych.
Taką dostałam odpowiedz z forum cukrzycowego
Tak jak Jurek odpisał
Ludzie jeszcze wchodzą później z lekiem od stawów solensia tak wrazie

anka1515

 
Posty: 4091
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Wto wrz 20, 2022 16:33 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest...

Te 33.90 to dolary, oczywiscie.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto wrz 20, 2022 18:31 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest...

Czyli około 160 zł za 60 tabletek, czyli 2.66 dziennie. Plus koszt przesyłki. Jeżeli to skuteczny lek to Pasio powinien dostawać, ja się boję zamienników lub kupowania różnych składników, dobierania, ważenia, mieszania, nie jestem w tym ani dokładna ani uważna ani cierpliwa :( .
No nic, myślę... :roll: . Mniej mobilny jest Pasieniek, parę kroków i siada :( . Ale po schodach wejdzie i wyjdzie, w ogrodzie chodzi, tragedii jeszcze nie ma...
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17874
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Wto wrz 20, 2022 18:39 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest...

Sprobuj zamiennikow.
Sprawdz sklad zobaline i poszukaj jego odpowiednikow w tych samych proporcjach. Po prostu dasz dwie tabletki zamiast jednej i tyle.
Zdecydowanie taniej wyjdzie.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław


Post » Śro wrz 21, 2022 12:00 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest...

casica pisze:Ola wszystkim dziękuje za rady i wskazówki, niestety ma od wczoraj awarię internetu i będzie dostepna wieczorem, wówczas sama napisze.

Swoją drogą znalazłam taki sklep
https://zobaline.net/?page_id=543
korzystał ktoś?

Dziwny sklep.
Kod strony oparty na WordPressie, brak informacji o właścicielu sklepu, o lokalizacji, brak informacji kontaktowych.
Linki do Facebooka, Twittera i YouTube prowadzą do stron głównych tych serwisów, a nie do stron związanych z tym sklepem.
Link do "mojego konta" prowadzi do strony logowania, ale nie widzę możliwości założenia konta, więc do czego klient ma się zalogować?
Link do warunków użytkowania i do polityki prywatności prowadzi do aktualnie wyświetlanej strony.

Wojtek

 
Posty: 27339
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Śro wrz 21, 2022 12:22 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest...

Wojtek pisze:
casica pisze:Ola wszystkim dziękuje za rady i wskazówki, niestety ma od wczoraj awarię internetu i będzie dostepna wieczorem, wówczas sama napisze.

Swoją drogą znalazłam taki sklep
https://zobaline.net/?page_id=543
korzystał ktoś?

Dziwny sklep.
Kod strony oparty na WordPressie, brak informacji o właścicielu sklepu, o lokalizacji, brak informacji kontaktowych.
Linki do Facebooka, Twittera i YouTube prowadzą do stron głównych tych serwisów, a nie do stron związanych z tym sklepem.
Link do "mojego konta" prowadzi do strony logowania, ale nie widzę możliwości założenia konta, więc do czego klient ma się zalogować?
Link do warunków użytkowania i do polityki prywatności prowadzi do aktualnie wyświetlanej strony.

Dlatego właśnie spytałam czy ktoś korzystał - mam watpliwości
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro wrz 21, 2022 15:47 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest...

Ceny jak na Amazonie a pewnosc, ze to nie scam - nieduza.
Po co ryzykowac?
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro wrz 21, 2022 19:39 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest...

Lifter pisze:Ceny jak na Amazonie a pewnosc, ze to nie scam - nieduza.
Po co ryzykowac?

Dlatego spytałam. Wiele razy się nabrałam na różne internetowe sklepy.
Ale czasem coś, co wygląda podejrzanie okazuje się ok.
Zresztą ja optuję za xobaline. Leki weterynaryjne są z reguły znacznie droższe. W tym przypadku 3 razy.
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro wrz 21, 2022 19:49 Re: Czitusia,Cosia, Pasio,Bratu,Mami i Godot. I Forest...

Strona producenta: https://www.ilifelink.com/

Skład Xobaliny
Składniki podstawowe:
Methylcobalamin 3 mg
Folic Acid 200 mcg
Składniki dodatkowe:
Maltodextrin, Fructose, Stearic Acid, Croscarmellose Sodium, Magnesium Stearate, Silicon Dioxide, Cherry Flavor
Dawkowanie: Suggested Use: 1 tablet daily or as directed by a health care professional. For best results allow to dissolve slowly under the tongue.

Skład Zobaliny dla kotów
Składniki podstawowe:
Methylcobalamin 3 mg
Folic Acid 200 mcg
Składniki dodatkowe:
Microcrystalline cellulose, Stearic Acid, Calcium Silicate, Croscarmellose Sodium, Magnesium Stearate
Dawkowanie: Suggested Use: 1 tablet daily or as directed by a veterinarian.

Kolorami zaznaczyłam różnice.
Składniki podstawowe w obu produktach występują w tej samej ilości.
Czy dawka dla człowieka ważącego np. 60 kg jest odpowiednia dla kota ważącego np. 5 kg?

Wojtek

 
Posty: 27339
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 224 gości