Czitusia,Cosia,Bratu,Mami. Pasio odszedł za Tęczowy Most...

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 06, 2021 8:43 Re: Czitusia, Cosia i inne nie moje koty. Czitusia ma 18 lat

Widzialam. Znam to, kurcze. Nieustanjie kibicuje i trzymam kciuki..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw maja 06, 2021 10:15 Re: Czitusia, Cosia i inne nie moje koty. Czitusia ma 18 lat

Ja też. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 06, 2021 19:01 Re: Czitusia, Cosia i inne nie moje koty. Czitusia ma 18 lat

A co u słodkiego Pasia, pełnoletniej Czitusi i reszty?
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw maja 06, 2021 21:56 Re: Czitusia, Cosia i inne nie moje koty. Czitusia ma 18 lat

Nie umiem pomóc Maleńtasom :placz:

MaryLux

 
Posty: 159317
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob maja 22, 2021 12:21 Re: Czitusia, Cosia i inne nie moje koty. Czitusia ma 18 lat

Nie wiem czy czas jest względny do końca, dla mnie raczej bezwzględny, ja go po prostu nie mam i tu tkwi ów szkopuł fatalny co w niwecz obraca wszelkie zamierzenia :roll:
Trochę zdjęć w aparacie, ale kiedy je wstawić to już problem, tak dla porządku co u nas, bo może ktoś zatęsknił, to tak na wszelki wypadek.
Zimno, ale czasem coś zakwitnie i trawy wyrosną, trawy, których nie koszę w części ogrodu, bo gdzie koty mają się chować przed upałem?
Obrazek
To Pasio z Bratu. Podchodzić za bardzo nie mogę do nich, bo są namolni. Bratu ma zakodowane, że jak idę w stronę wysokich traw to tylko po to, żeby najdłuższą urwać i bawić się w nieskończoność tą trawką biegając z nią po całym ogrodzie, a oni będą polować.
Czitusia też się ożywiła, zakończyła sen zimowy i coraz chętniej wyniesiona do ogrodu pasie się w okolicach Hiltona, rzecz jasna tylko po to, żeby- nazwijmy to delikatnie - oczyścić potem przewód pokarmowy, najchętniej na moim łóżku :evil: . Albo śpi na dachu Hiltona w koszyku, ale oczywiście pod kocykiem.
Obrazek
Mami ze mną nie rozmawia nadal, to już kolejny rok, ona charakterna jest :mrgreen: .
Obrazek
Czasem pogada z Bratu, ale raczej prosi, aby nie przeszkadzał podczas sesji. Pochyli się, popyta o co chodzi i poprosi o odejście, pieszczoty potem :P .
Obrazek
Cosia gdzieś znika przed aparatem, często penetruje ogród Szczepana, bo teraz ta wielka pusta działka to jej ulubione miejsce eksploracji, blisko i bezpiecznie. Tylko Cosi tam wolno. Cosia bardzo nie lubi towarzystwa Bratu, niestety boi się i już. Natomiast z Pasiem to bywają i noski i ogonki i wszystko, ale w granicach przyzwoitości. Cosia kochała Micia miłością jedyną i wielką i tak zostało w jej małym serduszku. Pasio natomiast kocha wszystkich, kiedyś o tym opowiem, bo to na osobny post.
I cukier nam się powoli normalizuje na niższych poziomach, jest stabilnie, odpukać nikt nie choruje i idzie lato. Chwilo trwaj.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17831
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob maja 22, 2021 12:29 Re: Czitusia, Cosia i inne nie moje koty. Czitusia ma 18 lat

Cudnie! Koty w swoim żywiole. A Mami wygląda jak mały niedźwiadek! :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 22, 2021 13:41 Re: Czitusia, Cosia i inne nie moje koty. Czitusia ma 18 lat

jolabuk5 pisze:Cudnie! Koty w swoim żywiole. A Mami wygląda jak mały niedźwiadek! :D

Trochę podobny do niedźwiadka na ratuszu

MaryLux

 
Posty: 159317
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob maja 22, 2021 14:13 Re: Czitusia, Cosia i inne nie moje koty. Czitusia ma 18 lat

czitka pisze:Obrazek

O mamo :!: 8O
Ale Mama :1luvu:

Świętować niedługo będzie dzień Mamy :?:
Obrazek

andorka

 
Posty: 13090
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Sob maja 22, 2021 14:48 Re: Czitusia, Cosia i inne nie moje koty. Czitusia ma 18 lat

Mama jest cudowna :1luvu: :1luvu: :1luvu: I tak jej duuużo :1luvu: :1luvu: :1luvu:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15037
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob maja 22, 2021 15:59 Re: Czitusia, Cosia i inne nie moje koty. Czitusia ma 18 lat

A to przed chwilą, poszłam do ogrodu zobaczyć jak wychodzą powoli moje dynie, popadało, potem słońce, to pewnie urosły! :D
A moje dynie u Boga Ojca Wszechmogącego, nie tylko dynie lubią słoneczko :evil: .
Obrazek
A jak się tarzał w nich, a jak wywracał! Bo Bratu jest, jakby to powiedzieć, duży....
Mami obserwowała te wywrotki na dyniach ze schodów tarasowych i nic, nawet nie mruknęła, jej się figury Bratu bardzo podobały :roll:
Obrazek
Pasio nie uczetniczył w niszczeniu dyń, Pasio postanowił zmusić mnie do zabawy trawką.
Obrazek
Czymś muszę towarzystwo zajmować, bo jest czas podlotów, dużo tego wypada z gniazdek i próbuje własnych sił, wczoraj ratowałam jednego wróbelka i się udało. Bratu idzie na całość i usiłuje polować na duże sroki, pisałam, że to matoł.
Banda Trojga sypia już w Hiltonie i mogę sobie wołać do północy. Nie i koniec. Świecę w nocy latarą i widzę tylko trzy pary świecących oczu. Tylko Pasiu dostaje insulinę przedtem. Rano, punktualnie o ósmej wchodzi do domu delegacja, niespecjalnie głodna :strach: . Ale ponieważ Pasio nie ma ząbków i gryzie mnie w rękę jak ryba, to i rano ma apetyt, a to przed ranną insuliną ważne.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17831
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob maja 22, 2021 16:05 Re: Czitusia, Cosia i inne nie moje koty. Czitusia ma 18 lat

Piękne masz koty! Dobrze, że nocują w Hiltonie, przynajmniej Cosia ma spokój od Bratu :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 22, 2021 16:17 Re: Czitusia, Cosia i inne nie moje koty. Czitusia ma 18 lat

Wszystkie koty są piękne, absolutnie wszystkie! Jak powiedział Leonardo da Vinci - nawet najmarniejszy kot jest arcydziełem! :ok:
Z moich, a raczej nie moich, najpiękniejszy jest oczywiście Pasio, nikt nie ma takiego połamanego ogonka, poszarpanych uszu i bielma na oku :1luvu:! To jest Cudo Absolutne.
Najbrzydsza jest Mami. Fuj.
Hilton ma pół wersji zimowej a pół letniej teraz, czyli w połowie omotany jest czarną, grubą folią i tam jest nora ocieplana, drugie pół dla obserwatorów ogrodu i tych, co ogólnie na warcie. Oni się zmieniają w nocy.
Tak, w domu luzik. Nawet Czitusia opuszcza sypialnię i wędruje po włościach, co w czasie gdy Banda Trojga w domu nigdy się nie zdarza. Do jesieni względny komfort Tuty i Cosi.
Jeżyków jeszcze nie było u nas.
Ale mam winniczki. Ponumerowane. 11 :P .
Obrazek
Ostatnio edytowano Sob maja 22, 2021 16:37 przez czitka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17831
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob maja 22, 2021 16:27 Re: Czitusia, Cosia i inne nie moje koty. Czitusia ma 18 lat

Śliczności :)
A Brat w dyniach ma bardzo swoistą minę ;)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Sob maja 22, 2021 16:31 Re: Czitusia, Cosia i inne nie moje koty. Czitusia ma 18 lat

Stomachari pisze:Śliczności :)
A Brat w dyniach ma bardzo swoistą minę ;)


sugerujesz, że między dyniami jakieś cuś ? :ryk: :ryk: :ryk:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15037
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob maja 22, 2021 16:41 Re: Czitusia, Cosia i inne nie moje koty. Czitusia ma 18 lat

Do tego ta mina też pasuje, chociaż moja pierwsza myśl była bardziej pokojowa, że tak powiem :D ;)


czitka - Ty naprawdę ponumerowałaś ślimaki 8O Sądziłam, że tylko policzyłaś i zapamiętałaś, i się nawet zastanawiałam, co to ma dać. A Ty im na skorupach numery narysowałaś 8O
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MaryLux i 116 gości