Rude jest piękne ....♥♥♥♥ cz. 29 -Jake [*] za TM :(((

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lis 28, 2020 13:46 Re: Rude jest piękne ....♥♥♥♥ cz. 29 -Jake [*] za TM :(((

jolabuk5 pisze:
mir.ka pisze:
jolabuk5 pisze:A ja pierwszy raz kupiłam w rossmannie on line, przyszło bardzo szybko.


wybrałaś dostawę kurierem? ja często kupuję on line, ale odbieram w sklepie

Tak, kurierem. Przyjechało DPD, bardzo wygodnie!


to chyba duzo zamawiałaś, bo właśnie przeczytałam ,że darmowa dostawa od 199 zł :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lis 28, 2020 13:48 Re: Rude jest piękne ....♥♥♥♥ cz. 29 -Jake [*] za TM :(((

mir.ka pisze:no już dobrze, pokazuj co w niej jest :)
Obrazek

Obrazek

Jak wypadła kontrola? :D[/quote]

saszetki policzone i można konsumować, starczy na 24 dni
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lis 28, 2020 18:20 Re: Rude jest piękne ....♥♥♥♥ cz. 29 -Jake [*] za TM :(((

mir.ka pisze:
jolabuk5 pisze:
mir.ka pisze:
jolabuk5 pisze:A ja pierwszy raz kupiłam w rossmannie on line, przyszło bardzo szybko.


wybrałaś dostawę kurierem? ja często kupuję on line, ale odbieram w sklepie

Tak, kurierem. Przyjechało DPD, bardzo wygodnie!


to chyba duzo zamawiałaś, bo właśnie przeczytałam ,że darmowa dostawa od 199 zł :(

Nie, zamówiłam za ok. 100 zł i zapłaciłam 13 zł za kuriera. Sama bym nigdy nie doniosła paczki ze sklepu, chociaż mam dość blisko. Wolę dopłacić niż leźć z bolącym kręgosłupem.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60354
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lis 29, 2020 8:22 Re: Rude jest piękne ....♥♥♥♥ cz. 29 -Jake [*] za TM :(((

I ten Piper jest w Rossmanie? W jakiej cenie saszetki ?
Bo jak patrzyłam na stronę to w ogóle nie znalazłam tego co szukałam , a co kupuje w sklepie :?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23008
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lis 29, 2020 8:33 Re: Rude jest piękne ....♥♥♥♥ cz. 29 -Jake [*] za TM :(((

jolabuk5 pisze:
mir.ka pisze:
jolabuk5 pisze:
mir.ka pisze:
jolabuk5 pisze:A ja pierwszy raz kupiłam w rossmannie on line, przyszło bardzo szybko.


wybrałaś dostawę kurierem? ja często kupuję on line, ale odbieram w sklepie

Tak, kurierem. Przyjechało DPD, bardzo wygodnie!


to chyba duzo zamawiałaś, bo właśnie przeczytałam ,że darmowa dostawa od 199 zł :(

Nie, zamówiłam za ok. 100 zł i zapłaciłam 13 zł za kuriera. Sama bym nigdy nie doniosła paczki ze sklepu, chociaż mam dość blisko. Wolę dopłacić niż leźć z bolącym kręgosłupem.


masz rację, ważniejsze własne zdrowie
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 29, 2020 8:37 Re: Rude jest piękne ....♥♥♥♥ cz. 29 -Jake [*] za TM :(((

morelowa pisze:I ten Piper jest w Rossmanie? W jakiej cenie saszetki ?
Bo jak patrzyłam na stronę to w ogóle nie znalazłam tego co szukałam , a co kupuje w sklepie :?


nie w Rossmanie, to karma z Doliny Noteci kupowana bezpośrednio u nich, aktualnie jest promocja -15%, wychodzi 20,90 zł za 10 szt
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 29, 2020 8:42 Re: Rude jest piękne ....♥♥♥♥ cz. 29 -Jake [*] za TM :(((

Mireczko a jaka konsystencja tych karm Pipper i Rafi?
Nawet nie wiedziałam ze ten Rafi to dolina Noteci. Myślałam ze to coś podobnego do marketowego Whiskasa :oops:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie lis 29, 2020 8:48 Re: Rude jest piękne ....♥♥♥♥ cz. 29 -Jake [*] za TM :(((

MonikaMroz pisze:Mireczko a jaka konsystencja tych karm Pipper i Rafi?
Nawet nie wiedziałam ze ten Rafi to dolina Noteci. Myślałam ze to coś podobnego do marketowego Whiskasa :oops:


Konsystencja taka raczej jednolita, moje taką wolą, jeszcze im rozgniatam na miseczkach.
Wiskasa nigdy im nie kupowałam.
Jak szukałam im karmy w Dolinie Noteci to przetestowałam różne, u nich można kupić po jednej saszetce czy puszce, ale moje koty puszkowych karm nie chcą, nie smakowały im też te w czarnych opakowaniach ,wybrały sobie te, jest ich w sumie 6 smaków to mają wybór.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 29, 2020 8:54 Re: Rude jest piękne ....♥♥♥♥ cz. 29 -Jake [*] za TM :(((

No Bagi tez nie ruszyła tej mokrej w czarnej saszetce.
Ona woli w sosie karmy.
Właśnie takich jednolitych nie za bardzo. Mili z Amy tez nie.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie lis 29, 2020 8:56 Re: Rude jest piękne ....♥♥♥♥ cz. 29 -Jake [*] za TM :(((

MonikaMroz pisze:No Bagi tez nie ruszyła tej mokrej w czarnej saszetce.
Ona woli w sosie karmy.
Właśnie takich jednolitych nie za bardzo. Mili z Amy tez nie.


a moim znowu w sosie nie smakują, choć tym razem taka darmową zjadły
takie już są te nasze koty, że każdemu co innego smakuje
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 29, 2020 11:11 Re: Rude jest piękne ....♥♥♥♥ cz. 29 -Jake [*] za TM :(((

tak wygląda karma Rafi i tak smakuje
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Elence nie zrobiłam fotki, bo jak to ona zostawiła miskę i uciekła przed aparatem :( , musiałam iść na nią, ale juz niej nie straszyłam zdjęciami
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 29, 2020 11:27 Re: Rude jest piękne ....♥♥♥♥ cz. 29 -Jake [*] za TM :(((

zrobiło się zimno to i ptaszki się pojawiły :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lis 29, 2020 11:47 Re: Rude jest piękne ....♥♥♥♥ cz. 29 -Jake [*] za TM :(((

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 29, 2020 12:18 Re: Rude jest piękne ....♥♥♥♥ cz. 29 -Jake [*] za TM :(((

Macie śnieg ?????????????????????? 8O 8O
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie lis 29, 2020 12:53 Re: Rude jest piękne ....♥♥♥♥ cz. 29 -Jake [*] za TM :(((

To u mnie chyba podgrzewane trawniki, bo już prawie cały śnieg stopniał. Ale nad ranem było bielusieńko. Ciekawe czy to ostatni śnieg tej zimy :D

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 226 gości