Urwisek Boryś i Fiszeczka - to już dwa lata bez Ciebie :(

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 24, 2021 13:39 Re: Urwisek Boryś i najukochańsza Fisza biegająca za TM (*)

maczkowa pisze:
Talka pisze:
maczkowa pisze:Talka, co sobie konkretnie zarzucasz? W czym widzisz swoją winę?


Że mogłam jeszcze próbować :cry:
Talka....bycie Bogiem jest bardzo trudne, nie zawsze dana jest nam pewność, że już nic nie dało sie zrobić, że może jeszcze... Pamiętaj, że Fiszka była obarczona bardzo cieżką chorobą, którą bardzo ciężko przechodziła. Stanęłaś na rzęsach, żeby wynaleźć lek, żeby ściągnąć go dla niej, żeby pozyskać środki na leczenie. Niestety, nie dał dobrych efektów. Kolejne leczenie też. A wiec nie zadziałało nic, co mogło dać znaczącą poprawę na dłuzej. A Fiszka byłą już bardzo, bardzo zmęczona, wyczerpana, na granicy terapii uporczywej... jeśli byłaby nadzieja wyleczenia, albo zaleczenia i dania jej komfortowego życia przez jakiś czas- ok. Ale tu...to mogła być kwestia tylko przedłużania tego tak bardzo trudnego dla niej życia.... Nie miałaś perspektywy leku, który zapewniłby jej dobre zycie.
Uwierz, wiem, o czym pisze, ze rozumiem Twoje wewnetrzne rozterki. Od miesiaca borykam się z myślą, czy to na pewno był ten moment, chociaż wszyscy dookoła mówią, że tak. A ja nie mam pewności i ..jest ciężko.
WIęc trzymaj się i pomyśl, że czasem najlepsze, co możemy dać swoim zwierzakom, największy dowód miłosci to ten, by dać im odejść...



Dziękuje...
Fiszka kocham Cię 26.03.2018 - 13.04.2021 (*)
Borysek 1.06.2020

Talka

 
Posty: 999
Od: Sob sie 08, 2020 19:39
Lokalizacja: Pszczyna

Post » Wto maja 25, 2021 14:56 Re: Urwisek Boryś i najukochańsza Fisza biegająca za TM (*)

Talka pisze:
Ewa L. pisze:Witaj Borysku. :1luvu:
Nazywam się Pola i mam 10 lat. W ubiegłym roku umarła moja najlepsza przyjaciółka Zuzia [*] która mnie wychowała od kociaka i była dla mnie jak matka. Po jej śmierci rozchorowałam się ( dostałam zapalenia pęcherza ). Teraz mieszkam z dużą sama bo nie lubię innych kotków ale bez Zuzi czuję się samotna. Sabcia , która znała Zuzię bo kiedyś mieszkały w jednym domku u cioci Joli powiedziała , że jesteś bardzo nieśmiałym kocurkiem i też jesteś samotny bo straciłeś swoją przyjaciółkę Fiszkę. Może chciałbyś się ze mną zaprzyjaźnić ? Razem może łatwiej byłoby nam znieść stratę naszych przyjaciół. Zapraszam cię na swój wątek viewtopic.php?f=46&t=202609&start=1125

Pola

To ja :

Obrazek



Polu , wpadłem i się odezwałem u Ciebie na wątku
Borysek

Czyżby Borysek miał już dziewczynę? :ryk: Polcia śliczna jest Borysek tez przystojny kawaler, para suuuper by była.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Wto maja 25, 2021 15:39 Re: Urwisek Boryś i najukochańsza Fisza biegająca za TM (*)

Myszorek pisze:
Talka pisze:
Ewa L. pisze:Witaj Borysku. :1luvu:
Nazywam się Pola i mam 10 lat. W ubiegłym roku umarła moja najlepsza przyjaciółka Zuzia [*] która mnie wychowała od kociaka i była dla mnie jak matka. Po jej śmierci rozchorowałam się ( dostałam zapalenia pęcherza ). Teraz mieszkam z dużą sama bo nie lubię innych kotków ale bez Zuzi czuję się samotna. Sabcia , która znała Zuzię bo kiedyś mieszkały w jednym domku u cioci Joli powiedziała , że jesteś bardzo nieśmiałym kocurkiem i też jesteś samotny bo straciłeś swoją przyjaciółkę Fiszkę. Może chciałbyś się ze mną zaprzyjaźnić ? Razem może łatwiej byłoby nam znieść stratę naszych przyjaciół. Zapraszam cię na swój wątek viewtopic.php?f=46&t=202609&start=1125

Pola

To ja :

Obrazek



Polu , wpadłem i się odezwałem u Ciebie na wątku
Borysek

Czyżby Borysek miał już dziewczynę? :ryk: Polcia śliczna jest Borysek tez przystojny kawaler, para suuuper by była.


Oj nie wiem czy dziewczyne ale moje się chociaż na początku zaprzyjaźnią...
Fiszka kocham Cię 26.03.2018 - 13.04.2021 (*)
Borysek 1.06.2020

Talka

 
Posty: 999
Od: Sob sie 08, 2020 19:39
Lokalizacja: Pszczyna

Post » Wto maja 25, 2021 20:00 Re: Urwisek Boryś i najukochańsza Fisza biegająca za TM (*)

No to kciuki za kotki.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Śro maja 26, 2021 11:03 Re: Urwisek Boryś i najukochańsza Fisza biegająca za TM (*)

Talka pisze:
Myszorek pisze:
Talka pisze:
Ewa L. pisze:Witaj Borysku. :1luvu:
Nazywam się Pola i mam 10 lat. W ubiegłym roku umarła moja najlepsza przyjaciółka Zuzia [*] która mnie wychowała od kociaka i była dla mnie jak matka. Po jej śmierci rozchorowałam się ( dostałam zapalenia pęcherza ). Teraz mieszkam z dużą sama bo nie lubię innych kotków ale bez Zuzi czuję się samotna. Sabcia , która znała Zuzię bo kiedyś mieszkały w jednym domku u cioci Joli powiedziała , że jesteś bardzo nieśmiałym kocurkiem i też jesteś samotny bo straciłeś swoją przyjaciółkę Fiszkę. Może chciałbyś się ze mną zaprzyjaźnić ? Razem może łatwiej byłoby nam znieść stratę naszych przyjaciół. Zapraszam cię na swój wątek viewtopic.php?f=46&t=202609&start=1125

Pola

To ja :

Obrazek



Polu , wpadłem i się odezwałem u Ciebie na wątku
Borysek

Czyżby Borysek miał już dziewczynę? :ryk: Polcia śliczna jest Borysek tez przystojny kawaler, para suuuper by była.


Oj nie wiem czy dziewczyne ale moje się chociaż na początku zaprzyjaźnią...

To już lecę poczytać Borysku.
Pola
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 27, 2021 16:41 Re: Urwisek Boryś i najukochańsza Fisza biegająca za TM (*)

Boryś od czasu odejścia Fiszy chodzi pod drzwi z Piwnicy i tam sika.
Czasem jak ktoś nie zamknął drzwi to udawało mu się z Fiszą tam zwiać i rządzili tam sobie.....
Jak jest zamknięty w mieszkaniu do sika do kuwety a jak idzie na klatkę schodową ( mamy wspólny dom z teściami i wspólną klatkę) to idzie pod drzwi i sika... Może on myśli, że ona tam jest...

Moje serce nadal rozdarte.. wyremontowalam całe mieszkanie, przemeblowałam... Częsc mebli poszło do sprzedania... szukam zajęcia żeby zająć głowę... Och Fiszko, tak tęsknię... Dałabym wszystko za jeden dzień z tobą.... Moj kochany rudy nosku... :cry:
Fiszka kocham Cię 26.03.2018 - 13.04.2021 (*)
Borysek 1.06.2020

Talka

 
Posty: 999
Od: Sob sie 08, 2020 19:39
Lokalizacja: Pszczyna

Post » Pt maja 28, 2021 10:54 Re: Urwisek Boryś i najukochańsza Fisza biegająca za TM (*)

Przecież to wszystko działo się niedawno, a przedtem była długa walka o zdrowie Fiszuni. Nie da się tego zapomnieć. Dobrze, że znalazłaś zajęcie, że trochę zmieniasz w mieszkaniu. A Borysek może rzeczywiście zostawia pod piwnicą swój list do Fiszeczki... Zeby wiedziała, gdyby się nagle pojawiła, że on czeka...
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 28, 2021 20:31 Re: Urwisek Boryś i najukochańsza Fisza biegająca za TM (*)

jolabuk5 pisze:Przecież to wszystko działo się niedawno, a przedtem była długa walka o zdrowie Fiszuni. Nie da się tego zapomnieć. Dobrze, że znalazłaś zajęcie, że trochę zmieniasz w mieszkaniu. A Borysek może rzeczywiście zostawia pod piwnicą swój list do Fiszeczki... Zeby wiedziała, gdyby się nagle pojawiła, że on czeka...



No tak, czasu minęło niewiele... We wtorek minie 7 tygodni
Fiszka kocham Cię 26.03.2018 - 13.04.2021 (*)
Borysek 1.06.2020

Talka

 
Posty: 999
Od: Sob sie 08, 2020 19:39
Lokalizacja: Pszczyna


Post » Wto cze 01, 2021 21:39 Re: Urwisek Boryś i najukochańsza Fisza biegająca za TM (*)

Dziś po 7 tygodniach od odejścia Fiszy dołączył do niej Kitek (*) ... Kiteczku, pozdrów ode mnie Fiszke. Miales tu na ziemi cudowną Dużą, która bardzo nam pomogła, a dla Ciebie była napewno całym światem...

Ciężkie te pożegnania, ale uczą nas by łapać każdy dzień...

Bądźcie nasze aniołki szczęśliwe tam , gdzie jesteście....
Fiszka kocham Cię 26.03.2018 - 13.04.2021 (*)
Borysek 1.06.2020

Talka

 
Posty: 999
Od: Sob sie 08, 2020 19:39
Lokalizacja: Pszczyna

Post » Śro cze 02, 2021 5:43 Re: Urwisek Boryś i najukochańsza Fisza biegająca za TM (*)

Dziękuję za wspomnienie o Kitku :( <3
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro cze 02, 2021 6:02 Re: Urwisek Boryś i najukochańsza Fisza biegająca za TM (*)

Straszne są te pożegnania :( Pamiętam wszystkie zwierzaczki, które nas opuściły...

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Śro cze 02, 2021 6:24 Re: Urwisek Boryś i najukochańsza Fisza biegająca za TM (*)

jolabuk5 pisze:Dziękuję za wspomnienie o Kitku :( <3


Byliście tu z nami od samego początku, będzie mi brakować Kitka :cry:

aga66 pisze:Straszne są te pożegnania :( Pamiętam wszystkie zwierzaczki, które nas opuściły...


Bardzo ciężkie :cry:
Fiszka kocham Cię 26.03.2018 - 13.04.2021 (*)
Borysek 1.06.2020

Talka

 
Posty: 999
Od: Sob sie 08, 2020 19:39
Lokalizacja: Pszczyna

Post » Śro cze 02, 2021 10:01 Re: Urwisek Boryś i najukochańsza Fisza biegająca za TM (*)

Przykro z powodu Kitka , baaardzo.Z tego co sobie podczytywałam watek Kitka i innych jego kocich przyjaciól z nim mieszkających, to miał bardzo dobra opiekę, otoczony był miłością.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Śro cze 02, 2021 10:09 Re: Urwisek Boryś i najukochańsza Fisza biegająca za TM (*)

Jolu, bardzo, bardzo mi przykro :(
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 88 gości