Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :( to już rok

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob maja 01, 2021 10:34 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

Ewa L. pisze:Witam.
Z dobrych wiadomości - po raz pierwszy mam majowy weekend wolny :201419 , wujo w czwartek wyszedł ze szpitala ( czuje się w miarę dobrze choć nadal jest słaby ale szczęśliwy , że już w domu :D )
Z gorszych wiadomości - dziś pada u nad deszcz, wczorajszy dzień w pracy to koszmar, Pola odkłaczyła mi się wczoraj na łóżku i dziś musiałam prać kołdrę i pościel.
W czwartek po przyjściu do pracy dowiedzieliśmy się , że 30 kwietnia Stokrotka przedłużyła godziny otwarcia sklepu do 23.00 - szkoda , że nie powiedzieli nam o tym 30 - tego. :evil: Kolejki były takie , że czasami sięgały aż do mojego stoiska a jest na drugim końcu sklepu od kas. Ludzie kupowali wszystko w ilościach niemal hurtowych bo po kij komu 3 kg karczku mielonego. Nikt nie przestrzegał reżimu sanitarnego , jeden drugiemu leżał na plecach w kolejce i połowa klientów nie miała maseczek. Po prostu koszmar. :strach: :strach: :strach:
Na stoisku miałam koleżankę do 16 tej to zdążyłam tylko przyjąć dostawę która wjechała o 15.40 ( na szczęście nie było tak dużo bo tylko 7 pojemników ). Ciągle donosiłam tylko mięsa, kiełbasy, mięsa, kiełbasy .....i tak w kółko aż do znudzenia. Wyłożyć towar u pochować resztę do chłodni udało mi się dopiero koło 22 - ej bo non stop miałam ludzi. Do 22.00 się jeszcze kręcili i dopiero po 22 ej nastąpił spokój. Była tylko jedna klientka którą olśniło , że jutro jest święto i sklepy są zamknięte. W sumie gdyby nie ta dodatkowa godzina to nie zdążyłabym pochować towaru i posprzątać stoiska. Wróciłam do domu o 23,30 i padłam bo nie wiedziałam jak się nazywam. W domu czekała mnie niespodzianka w postaci kłaczkowego pawika Poli na mojej kołdrze. Po północy zmieniałam jeszcze pościel a dziś rano prałam wszystko łącznie z kołdrą tak więc nockę spędziłam pod kocykiem.
Dziś jak to w wolny dzień przystało pada deszcz od samego rana. Miałam na te trzy dni iść z Polą do mamy ale chyba jednak nie będę jej ciągła co by mi futro nie zmoknęło.
A żeby uwiarygodnić przysłowie , że szewc bez butów chodzi to wyszło na to , że na te całe święta nie mam nawet grama chleba bo od razu po przyjściu do pracy nie odłożyłam a wieczorem już nie było i na dzisiejsze śniadanie miałam kawę z expresu :evil: ( cała nadzieja w mamie , że mnie poratuje ).


przecież majówka, grille to te 3 kg karczku usmaż, chyba :roll:

odpoczywaj Ewciu
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 01, 2021 10:39 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Witam.
Z dobrych wiadomości - po raz pierwszy mam majowy weekend wolny :201419 , wujo w czwartek wyszedł ze szpitala ( czuje się w miarę dobrze choć nadal jest słaby ale szczęśliwy , że już w domu :D )
Z gorszych wiadomości - dziś pada u nad deszcz, wczorajszy dzień w pracy to koszmar, Pola odkłaczyła mi się wczoraj na łóżku i dziś musiałam prać kołdrę i pościel.
W czwartek po przyjściu do pracy dowiedzieliśmy się , że 30 kwietnia Stokrotka przedłużyła godziny otwarcia sklepu do 23.00 - szkoda , że nie powiedzieli nam o tym 30 - tego. :evil: Kolejki były takie , że czasami sięgały aż do mojego stoiska a jest na drugim końcu sklepu od kas. Ludzie kupowali wszystko w ilościach niemal hurtowych bo po kij komu 3 kg karczku mielonego. Nikt nie przestrzegał reżimu sanitarnego , jeden drugiemu leżał na plecach w kolejce i połowa klientów nie miała maseczek. Po prostu koszmar. :strach: :strach: :strach:
Na stoisku miałam koleżankę do 16 tej to zdążyłam tylko przyjąć dostawę która wjechała o 15.40 ( na szczęście nie było tak dużo bo tylko 7 pojemników ). Ciągle donosiłam tylko mięsa, kiełbasy, mięsa, kiełbasy .....i tak w kółko aż do znudzenia. Wyłożyć towar u pochować resztę do chłodni udało mi się dopiero koło 22 - ej bo non stop miałam ludzi. Do 22.00 się jeszcze kręcili i dopiero po 22 ej nastąpił spokój. Była tylko jedna klientka którą olśniło , że jutro jest święto i sklepy są zamknięte. W sumie gdyby nie ta dodatkowa godzina to nie zdążyłabym pochować towaru i posprzątać stoiska. Wróciłam do domu o 23,30 i padłam bo nie wiedziałam jak się nazywam. W domu czekała mnie niespodzianka w postaci kłaczkowego pawika Poli na mojej kołdrze. Po północy zmieniałam jeszcze pościel a dziś rano prałam wszystko łącznie z kołdrą tak więc nockę spędziłam pod kocykiem.
Dziś jak to w wolny dzień przystało pada deszcz od samego rana. Miałam na te trzy dni iść z Polą do mamy ale chyba jednak nie będę jej ciągła co by mi futro nie zmoknęło.
A żeby uwiarygodnić przysłowie , że szewc bez butów chodzi to wyszło na to , że na te całe święta nie mam nawet grama chleba bo od razu po przyjściu do pracy nie odłożyłam a wieczorem już nie było i na dzisiejsze śniadanie miałam kawę z expresu :evil: ( cała nadzieja w mamie , że mnie poratuje ).


przecież majówka, grille to te 3 kg karczku usmaż, chyba :roll:

odpoczywaj Ewciu

Ale , że hamburgery dla połowy wsi będą robić ....... 8O
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 01, 2021 10:45 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

Ewa L. pisze:
mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Witam.
Z dobrych wiadomości - po raz pierwszy mam majowy weekend wolny :201419 , wujo w czwartek wyszedł ze szpitala ( czuje się w miarę dobrze choć nadal jest słaby ale szczęśliwy , że już w domu :D )
Z gorszych wiadomości - dziś pada u nad deszcz, wczorajszy dzień w pracy to koszmar, Pola odkłaczyła mi się wczoraj na łóżku i dziś musiałam prać kołdrę i pościel.
W czwartek po przyjściu do pracy dowiedzieliśmy się , że 30 kwietnia Stokrotka przedłużyła godziny otwarcia sklepu do 23.00 - szkoda , że nie powiedzieli nam o tym 30 - tego. :evil: Kolejki były takie , że czasami sięgały aż do mojego stoiska a jest na drugim końcu sklepu od kas. Ludzie kupowali wszystko w ilościach niemal hurtowych bo po kij komu 3 kg karczku mielonego. Nikt nie przestrzegał reżimu sanitarnego , jeden drugiemu leżał na plecach w kolejce i połowa klientów nie miała maseczek. Po prostu koszmar. :strach: :strach: :strach:
Na stoisku miałam koleżankę do 16 tej to zdążyłam tylko przyjąć dostawę która wjechała o 15.40 ( na szczęście nie było tak dużo bo tylko 7 pojemników ). Ciągle donosiłam tylko mięsa, kiełbasy, mięsa, kiełbasy .....i tak w kółko aż do znudzenia. Wyłożyć towar u pochować resztę do chłodni udało mi się dopiero koło 22 - ej bo non stop miałam ludzi. Do 22.00 się jeszcze kręcili i dopiero po 22 ej nastąpił spokój. Była tylko jedna klientka którą olśniło , że jutro jest święto i sklepy są zamknięte. W sumie gdyby nie ta dodatkowa godzina to nie zdążyłabym pochować towaru i posprzątać stoiska. Wróciłam do domu o 23,30 i padłam bo nie wiedziałam jak się nazywam. W domu czekała mnie niespodzianka w postaci kłaczkowego pawika Poli na mojej kołdrze. Po północy zmieniałam jeszcze pościel a dziś rano prałam wszystko łącznie z kołdrą tak więc nockę spędziłam pod kocykiem.
Dziś jak to w wolny dzień przystało pada deszcz od samego rana. Miałam na te trzy dni iść z Polą do mamy ale chyba jednak nie będę jej ciągła co by mi futro nie zmoknęło.
A żeby uwiarygodnić przysłowie , że szewc bez butów chodzi to wyszło na to , że na te całe święta nie mam nawet grama chleba bo od razu po przyjściu do pracy nie odłożyłam a wieczorem już nie było i na dzisiejsze śniadanie miałam kawę z expresu :evil: ( cała nadzieja w mamie , że mnie poratuje ).


przecież majówka, grille to te 3 kg karczku usmaż, chyba :roll:

odpoczywaj Ewciu

Ale , że hamburgery dla połowy wsi będą robić ....... 8O


coś Ty, sami zjedzą, co to jest 3 kg, tyle co nic, jak już jeść to jeść porządnie
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 01, 2021 10:55 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

No tak , głupia jestem :lol: :lol: :lol:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 01, 2021 14:46 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

No tak, parę dni wolnego to ludzie dostają małpiego rozumu :roll:
U nas jakoś tragedii nie było, wczoraj po pracy nawet bez problemu kupiłam kurzy cyc dla pannic. Widocznie Koszalin sprawdził prognozę pogody - dzisiaj co prawda ładnie, ale jutro i pojutrze ma padać. O ile nie ma się zadaszonego grilla, to te karkówki chyba na patelni usmażą :twisted:
Ewciu, jakby co to Żabki są otwarte. Tylko nie wiem jak w nich z chlebem. W ostateczności zamiast chleba można na śniadanie zjeść naleśniki (ja nawet wolę :wink: )

A to odrobina wiosny ode mnie :D
Obrazek

Kwiatków było sporo, ale rozproszone akurat tam gdzie dzisiaj łaziłam.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33177
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob maja 01, 2021 21:40 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

Naprzeciw domu mam Żabę, tam zawsze jest coś w typie pieczywa (na zasadzie kota w typie rasy), może też w osiedlowym spożywczaku i kiosku (na pewno będą czynne) znajdzie się jakieś pieczywko

MaryLux

 
Posty: 159634
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 03, 2021 9:39 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25543
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 03, 2021 14:24 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

Dziewczyny, jaką pogodę macie w Łodzi? Bo tutaj pada. Ale i tak byłam na spacerku :D

Obrazek
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33177
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon maja 03, 2021 21:05 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

Trzeba było jechać do Wro, wiało, ale nie lało

MaryLux

 
Posty: 159634
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 03, 2021 22:34 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

Dziś pierwszy bezdeszczowy dzień za to wietrzny. 1 i 2 maja lało przez cały dzień.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto maja 04, 2021 8:13 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

U nas wczoraj było już słońce. Ale nie narzekam, że lało i było zimno. Przynajmniej nie było tabunów ludzkich, a ja i tak chodziłam.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto maja 04, 2021 18:00 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

Ja chodziłam w weekend mimo pogody bo ptaszki kuszą. Co prawda w deszczu są mało aktywne, ale lepszy rydz niż nic :wink: No i trochę ruchu dobrze mi zrobi po kuperek rośnie :oops: :placz:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33177
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro maja 05, 2021 11:48 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

Dziś kolejny deszczowy dzień. Zaczęło wczoraj koło północy i padało całą noc. Rano trochę przestało a teraz znów od kilku godzin pada.
Czekam na pana od gazu bo był w piątek ale mu nie otworzyłam. Nad ranem usnęłam jak zabita i nawet nie słyszałam dzwonka do drzwi. Umówiłam się z nim na dziś po południu.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro maja 05, 2021 12:03 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

U nas też zaczęło padać, pochmurno jest.
Ogólnie pogoda nie zacheca do niczego.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Śro maja 05, 2021 19:09 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

I jak, był gazownik?

U nas dzisiaj pogoda w kratkę, ale udało mi się dotrzeć do domu chwilkę przed deszczem. A pannice tęsknią za ciepełkiem, zwłaszcza Ofelia. Tak drapała w drzwi balkonowe że musiałam na chwilę otworzyć.
Pola pewnie też już balkonuje?
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33177
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 117 gości