Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :( to już rok

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt kwi 16, 2021 20:46 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

Pogoda pod zdechłym azorkiem - od kilku dni pada dzień i noc a mnie od tygodnia ćmi głowa . :(
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt kwi 16, 2021 20:48 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

Pada u was? 8O A tutaj tylko wieje. W weekend ma pokapać ale symbolicznie.

Mnie to boli łapa bo właśnie przerobiłam 3 kilo mięsa dla pannic.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33245
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt kwi 16, 2021 21:00 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

MB&Ofelia pisze:Pada u was? 8O A tutaj tylko wieje. W weekend ma pokapać ale symbolicznie.

Mnie to boli łapa bo właśnie przerobiłam 3 kilo mięsa dla pannic.

Od wtorku leje non stop jak nie deszcz to deszcz ze śniegiem. Zawiewa również i znacznie się ochlodziło.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt kwi 16, 2021 21:00 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

MB&Ofelia pisze:Pada u was? 8O A tutaj tylko wieje. W weekend ma pokapać ale symbolicznie.

Mnie to boli łapa bo właśnie przerobiłam 3 kilo mięsa dla pannic.

Od wtorku leje non stop jak nie deszcz to deszcz ze śniegiem. Zawiewa również i znacznie się ochlodziło.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt kwi 16, 2021 21:06 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

A zimno to i w Koszalinie. Teraz raptem 6 stopni na balkonowym termometrze. podobno od jutra ma się ocieplać. Oby.

Obrazek
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33245
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt kwi 16, 2021 21:11 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

MB&Ofelia pisze:A zimno to i w Koszalinie. Teraz raptem 6 stopni na balkonowym termometrze. podobno od jutra ma się ocieplać. Oby.

Obrazek


No no coś takiego. :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt kwi 16, 2021 21:19 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

Leje, zimno, błeeeeeeeeeeeeee

MaryLux

 
Posty: 159730
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt kwi 16, 2021 21:28 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

Mam nadzieję że w nocy nie będzie padać bo wytaszczyłam pranie na balkon.
Koty skorzystały z okazji i poleciały przewietrzyć futerka. Ledwo je zagoniłam do domu. Chyna też już tęsknią za ciepełkiem i balkoningiem.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33245
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt kwi 16, 2021 21:53 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

We Wrocku ma padać bez przerwy do niedzielnego wieczora

MaryLux

 
Posty: 159730
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob kwi 17, 2021 9:17 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25559
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 17, 2021 10:17 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

Ewa L. pisze:Pogoda pod zdechłym azorkiem - od kilku dni pada dzień i noc a mnie od tygodnia ćmi głowa . :(


i jeszcze cały następny tydzień ma padać, choć podobno ma być cieplej
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob kwi 17, 2021 15:54 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

Dla tęskniących za wiosną - co prawda fotka sprzed tygodnia :wink: , dzisiaj takich ładnych kwiatków nie było

Obrazek
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33245
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto kwi 20, 2021 16:16 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

Pola. Wysłałam ci troszku słoneczka pocztą wiatrowną. Jak doszło to se ugrzej futerko na słoneczku. A jak nie doszło to miauknij lekramancję do poczty wiatrownej że co to oni se myślą.
Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33245
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto kwi 20, 2021 21:48 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

MB&Ofelia pisze:Pola. Wysłałam ci troszku słoneczka pocztą wiatrowną. Jak doszło to se ugrzej futerko na słoneczku. A jak nie doszło to miauknij lekramancję do poczty wiatrownej że co to oni se myślą.
Książniczka Ofelja

A do mnie to burzę wysłałaś! :evil:

MaryLux

 
Posty: 159730
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob kwi 24, 2021 1:35 Re: Gryzelda Polusia zaprasza po raz 50 Zuzia [*] za TM :(

Ten cholerny wirus zbiera coraz większe żniwo. W ubiegłym tygodniu mojej mamy brat a mój chrzestny się rozchorował. W sobotę wieczorem dostał wysokiej gorączki ponad 40*C w niedzielę temperatura się utrzymywała więc w poniedziałek zadzwonili do lekarza i od razu wujo dostał skierowanie na testy. Pojechał, pobrali i we wtorek wynik - pozytywny. Temperatura się utrzymywała więc był tak słaby , że żeby wstać do łazienki musiała mu pomagać żona. Nic nie chciał do tego jeść więc tym bardziej opadł z sił. W środę zaczął się dusić i ciocia nie zwlekając zadzwoniła po pogotowie . Przyjechali i zabrali go do szpitala. Dzwoniłyśmy z mamą w czwartek bo mama bardzo bała się o brata. Wujo ledwo co mówił bo tak ciężko mu się oddychało. Cały czas jest na tlenoterapii i już jest dużo lepiej . Nawet zachciało mu się krówek . Ciocia na kwarantannie do 28 kwietnia ale jak na razie na szczęście nic jej nie jest. I oby tak zostało.
Ja niestety nadal mam problem z klientami. Już mam dość przypominania i zwracania uwagi by nosili maseczki, zakrywali nos i usta i wchodzili na sklep z wózkiem lub koszykiem sklepowym. Mamy ograniczenie ilości klientów na sklepie do 12 osób + personel. Dla ułatwienia ograniczyliśmy ilość wózków i koszyków do 12 szt. by każdy wchodząc miał świadomość , że jak nie ma koszyka to znaczy , że jest komplet klientów i trzeba poczekać aż się zwolni koszyk i ktoś opuści sklep. Ale nie, trzeba wejść i łazić po sklepie z naręczem zakupów . A najlepsze są rodziny. Biorą jeden koszyk na żonę , męża i dwójkę dzieci. Gdy się zwraca uwagę , że koszyk jest na jedną osobę a nie 4 osobową rodzinę to jest obraza majestatu . To takie zrobię babci na złość i odmrożę se uszy a jak słyszę tekst , że nie mogę nikogo zmusić do wzięcia koszyka bo to jest niezgodne z prawem to mi ręce i cycki opadają . Przestałam już z takimi dyskutować i po prostu odmawiam obsługi. Niektórzy próbują jeszcze dyskutować , stawiać się i pokrzykiwać na mnie ale mam to gdzieś. Moja odpowiedź jest jedna - nie mogę nikogo zmusić do wzięcia koszyka, czy do zakrywania nosa i ust ale mam prawo do odmowy obsługi osób nie przestrzegających reżimu sanitarnego.
Są od tego wyjątki np. ktoś wejdzie bez koszyka i po zwróceniu uwagi przeprosi i obieca , że następnym razem zastosuje się do tego lub pójdzie po ten koszyk to ok. I jeszcze to leżenie jeden drugiemu na plecach bo właśnie koniecznie muszą coś zobaczyć to już chleb powszedni. Jeśli ludzie nadal tak będą się zachowywać to my z tej pandemii za 5 lat nie wyjdziemy. :201436 :201436 :201436
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016 i 303 gości