Kropek, Kicia i (trzy)Łapek [watek do zamkniecia, jest nowy]

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto gru 07, 2021 15:17 Re: Kropek i Kicia [oraz (trzy)Łapek - dzikus i wyjec]

Myszorek pisze:Teraz łapek ma cieplutko, jedzonko na czas, więc i tak o niebi lepiej jak na zewnątrz, a podrapać zawsze możesz go Ty :mrgreen: o ile łapek wyrazi zgodę.


zeby dran chcial..
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto gru 07, 2021 15:31 Re: Kropek i Kicia [oraz (trzy)Łapek - dzikus i wyjec]

Lifter pisze:
Myszorek pisze:Teraz łapek ma cieplutko, jedzonko na czas, więc i tak o niebi lepiej jak na zewnątrz, a podrapać zawsze możesz go Ty :mrgreen: o ile łapek wyrazi zgodę.


zeby dran chcial..

On chce tylko jeszcze o tym nie wie :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19580
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Śro gru 08, 2021 1:02 Re: Kropek i Kicia [oraz (trzy)Łapek - dzikus i wyjec]

Moim zdaniem - proces oswajania postępuje prawidłowo, tu nie można się spodziewać szybkich postępów! Oby tylko noce były coraz spokojniejsze! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60347
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro gru 08, 2021 9:43 Re: Kropek i Kicia [oraz (trzy)Łapek - dzikus i wyjec]

No, Lapek robi poltora kroku do przodu i potem krok wstecz.
Wczoraj juz nie byl taki na luzie, acz pozwolil soie zonie poglaskac (ale uszka po sobie), a w nocy siedzialem z nim do 1.15, wyjac w duecie, az sie zniesmaczyl i uspokoil i moglismy zasnac. Nic to, ze zona w efekcie zaspala. A teraz siedzi pod fotelem, ale licze ze w koncu wylezie.

Wiec oczywistym jest, ze sporo jeszcze przed nami zanim z grubsza sie ucywilizuje... ale jakies tam postepy sa.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro gru 08, 2021 10:53 Re: Kropek i Kicia [oraz (trzy)Łapek - dzikus i wyjec]

I to jest najważniejsze! Powoli do przodu :D :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60347
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro gru 08, 2021 10:57 Re: Kropek i Kicia [oraz (trzy)Łapek - dzikus i wyjec]

Dzikusy tak mają, mój jednego razu mizia się na potęgę, a drugiego nie dotykaj. I takie mieszane nastroje ma kilka razy w ciągu dnia. Wczoraj za odkurzanie obraził się i nici były z miziania.
...

Tamis

 
Posty: 325
Od: Pt lut 07, 2020 17:48
Lokalizacja: PL

Post » Śro gru 08, 2021 14:48 Re: Kropek i Kicia [oraz (trzy)Łapek - dzikus i wyjec]

Chcialabym zobaczyć, jak obaj wyjecie :ryk:
Nasze wątki:Czarno Widzę i Szarość nie radość, a tu nas zobaczysz #cats.on_tour

Obrazek

haaszek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2769
Od: Pt cze 23, 2006 18:43

Post » Śro gru 08, 2021 14:50 Re: Kropek i Kicia [oraz (trzy)Łapek - dzikus i wyjec]

Lifter pisze:No, Lapek robi poltora kroku do przodu i potem krok wstecz.
Wczoraj juz nie byl taki na luzie, acz pozwolil soie zonie poglaskac (ale uszka po sobie), a w nocy siedzialem z nim do 1.15, wyjac w duecie, az sie zniesmaczyl i uspokoil i moglismy zasnac. Nic to, ze zona w efekcie zaspala. A teraz siedzi pod fotelem, ale licze ze w koncu wylezie.

Wiec oczywistym jest, ze sporo jeszcze przed nami zanim z grubsza sie ucywilizuje... ale jakies tam postepy sa.

Wszystko na dobrej drodze :wink: . U mnie też "skokowo" było i też 2 kroki do przodu i jeden wstecz. Pół roku. Potem Amorka postanowiła, że koniec i ... zrobiła 100 kroków jednego dnia. Teraz, po 3 latach :) to ona rządzi. Nie znaczy to, absolutnie, że się oswoiła ze mną. Ja jestem tylko od żarcia choć potrafi przyjść na mizianki :D
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro gru 08, 2021 17:27 Re: Kropek i Kicia [oraz (trzy)Łapek - dzikus i wyjec]

haaszek pisze:Chcialabym zobaczyć, jak obaj wyjecie :ryk:


Mam praktyke, cwiczylem przy Kropku.
Specjalnie mu wylem nad glowa, gdy zasypial w dzien, po nocnym wyciu.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro gru 08, 2021 17:34 Re: Kropek i Kicia [oraz (trzy)Łapek - dzikus i wyjec]

Lifter pisze:
haaszek pisze:Chcialabym zobaczyć, jak obaj wyjecie :ryk:


Mam praktyke, cwiczylem przy Kropku.
Specjalnie mu wylem nad glowa, gdy zasypial w dzien, po nocnym wyciu.

Ja też bym chciała to zobaczyć :ryk: :ryk:
Współczuję żonie, dwa wyjce w domu to koszmar. :mrgreen: :strach:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 08, 2021 17:40 Re: Kropek i Kicia [oraz (trzy)Łapek - dzikus i wyjec]

Lifter pisze:No, Lapek robi poltora kroku do przodu i potem krok wstecz.
Wczoraj juz nie byl taki na luzie, acz pozwolil soie zonie poglaskac (ale uszka po sobie), a w nocy siedzialem z nim do 1.15, wyjac w duecie, az sie zniesmaczyl i uspokoil i moglismy zasnac. Nic to, ze zona w efekcie zaspala. A teraz siedzi pod fotelem, ale licze ze w koncu wylezie.

Wiec oczywistym jest, ze sporo jeszcze przed nami zanim z grubsza sie ucywilizuje... ale jakies tam postepy sa.

Ale dlaczego żona siedzi pod fotelem? 8O ;)

Wojtek

 
Posty: 27348
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Śro gru 08, 2021 17:45 Re: Kropek i Kicia [oraz (trzy)Łapek - dzikus i wyjec]

Wojtek pisze:
Lifter pisze:No, Lapek robi poltora kroku do przodu i potem krok wstecz.
Wczoraj juz nie byl taki na luzie, acz pozwolil soie zonie poglaskac (ale uszka po sobie), a w nocy siedzialem z nim do 1.15, wyjac w duecie, az sie zniesmaczyl i uspokoil i moglismy zasnac. Nic to, ze zona w efekcie zaspala. A teraz siedzi pod fotelem, ale licze ze w koncu wylezie.

Wiec oczywistym jest, ze sporo jeszcze przed nami zanim z grubsza sie ucywilizuje... ale jakies tam postepy sa.

Ale dlaczego żona siedzi pod fotelem? 8O ;)

Bo teraz są dwa wyjce :ryk: :ryk:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 08, 2021 18:03 Re: Kropek i Kicia [oraz (trzy)Łapek - dzikus i wyjec]

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Nasze wątki:Czarno Widzę i Szarość nie radość, a tu nas zobaczysz #cats.on_tour

Obrazek

haaszek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2769
Od: Pt cze 23, 2006 18:43

Post » Śro gru 08, 2021 18:22 Re: Kropek i Kicia [oraz (trzy)Łapek - dzikus i wyjec]

Wojtek pisze:
Lifter pisze:No, Lapek robi poltora kroku do przodu i potem krok wstecz.
Wczoraj juz nie byl taki na luzie, acz pozwolil soie zonie poglaskac (ale uszka po sobie), a w nocy siedzialem z nim do 1.15, wyjac w duecie, az sie zniesmaczyl i uspokoil i moglismy zasnac. Nic to, ze zona w efekcie zaspala. A teraz siedzi pod fotelem, ale licze ze w koncu wylezie.

Wiec oczywistym jest, ze sporo jeszcze przed nami zanim z grubsza sie ucywilizuje... ale jakies tam postepy sa.

Ale dlaczego żona siedzi pod fotelem? 8O ;)

Też jestem ciekawa :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19580
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Śro gru 08, 2021 22:34 Re: Kropek i Kicia [oraz (trzy)Łapek - dzikus i wyjec]

Wojtek pisze:Ale dlaczego żona siedzi pod fotelem? 8O ;)


Bo kot siedzi NA fotelu. A poza tym zupa byla za slona, a chrupki nasypane niedbale.
Obrazek


Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim życiu musieli być myszami.

Lifter

Avatar użytkownika
 
Posty: 4412
Od: Pt sie 09, 2013 10:47
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Meteorolog1 i 149 gości