Drops + koty

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lip 20, 2022 20:07 Re: Drops + koty

ewkkrem pisze:
MB&Ofelia pisze:Drops. Zrobiaj reklamancję na kociostradę. Jezd za mało mniejsca na kociałko, czeba łazić po pniakach albo się przecisknąć obok nich i prawie spadnąć. I to nic, że po pniakach lepsiej się łazi, czeba się czegoś czepić i już.
Książniczka Ofelja

MaryLux pisze:Dropsie, czep się swojej @!

Ciociu MB&Ofelia, Teściowo, Ty moja koffana, Wy macie rację :?
Maćkowi kociostrada się podoba, Nowaki jeszcze "obczajają" a mnie PRZESZKADZA!!! :evil: . troszkę papapeta ubyło i ... przecisnąć się obok trudno. Jakoś, nie mogę się skusić na skakanie po pniakach. Może ja za stary?
Drops.
PS. Złożyłem reklamację! Została rozpatrzona ODMOWNIE :placz:
Nowaki mnie przegłosowały :roll: Obadwa!!! :D
Nic to, przyzwyczaję się. Może nawet polubię?
Drops.

Tato-Dropsie, szkoda że jesteś w mniejszości. A czy Twój głos, jako najstarszego, nie powinien się liczyć bardziej niżinne?
Sabcia kombinująca
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60219
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lip 20, 2022 20:19 Re: Drops + koty

Drops. Co to jezd marcepą a szarym mydłę? Bo co to mydło to wię, ale szare i jeszcze z marcepanę? Jak to cosik fajmnego to może ja też bym chciała?
Książniczka Ofelja dopytująca
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro lip 20, 2022 20:20 Re: Drops + koty

jolabuk5 pisze:
ewkkrem pisze:
MB&Ofelia pisze:Drops. Zrobiaj reklamancję na kociostradę. Jezd za mało mniejsca na kociałko, czeba łazić po pniakach albo się przecisknąć obok nich i prawie spadnąć. I to nic, że po pniakach lepsiej się łazi, czeba się czegoś czepić i już.
Książniczka Ofelja

MaryLux pisze:Dropsie, czep się swojej @!

Ciociu MB&Ofelia, Teściowo, Ty moja koffana, Wy macie rację :?
Maćkowi kociostrada się podoba, Nowaki jeszcze "obczajają" a mnie PRZESZKADZA!!! :evil: . troszkę papapeta ubyło i ... przecisnąć się obok trudno. Jakoś, nie mogę się skusić na skakanie po pniakach. Może ja za stary?
Drops.
PS. Złożyłem reklamację! Została rozpatrzona ODMOWNIE :placz:
Nowaki mnie przegłosowały :roll: Obadwa!!! :D
Nic to, przyzwyczaję się. Może nawet polubię?
Drops.

Tato-Dropsie, szkoda że jesteś w mniejszości. A czy Twój głos, jako najstarszego, nie powinien się liczyć bardziej niżinne?
Sabcia kombinująca

Poczwórnie

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lip 20, 2022 20:24 Re: Drops + koty

MaryLux pisze:
jolabuk5 pisze:
ewkkrem pisze:
MB&Ofelia pisze:Drops. Zrobiaj reklamancję na kociostradę. Jezd za mało mniejsca na kociałko, czeba łazić po pniakach albo się przecisknąć obok nich i prawie spadnąć. I to nic, że po pniakach lepsiej się łazi, czeba się czegoś czepić i już.
Książniczka Ofelja

MaryLux pisze:Dropsie, czep się swojej @!

Ciociu MB&Ofelia, Teściowo, Ty moja koffana, Wy macie rację :?
Maćkowi kociostrada się podoba, Nowaki jeszcze "obczajają" a mnie PRZESZKADZA!!! :evil: . troszkę papapeta ubyło i ... przecisnąć się obok trudno. Jakoś, nie mogę się skusić na skakanie po pniakach. Może ja za stary?
Drops.
PS. Złożyłem reklamację! Została rozpatrzona ODMOWNIE :placz:
Nowaki mnie przegłosowały :roll: Obadwa!!! :D
Nic to, przyzwyczaję się. Może nawet polubię?
Drops.

Tato-Dropsie, szkoda że jesteś w mniejszości. A czy Twój głos, jako najstarszego, nie powinien się liczyć bardziej niżinne?
Sabcia kombinująca

Poczwórnie

No właśnie!
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60219
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lip 23, 2022 8:57 Re: Drops + koty

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 23, 2022 9:31 Re: Drops + koty

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 30, 2022 12:30 Re: Drops + koty

Kurczaczek, znowu pojawił się wątek przeprowadzki. Chyba jednak się przeprowadzimy :?
Duża już "obczaja" firmy siatkujące okna i ... balkonu nie będzie :( . Będą cztery okna: wschód, zachód i północ. Nie będzie kociostrady na balkonie (choć to akurat nie dla mnie :wink: ). Będzie większy metraż :).

Duża stwierdziła, że największym problemem będzie przeprowadzenie nas. Kotów :D

Już się boję :twisted:
Drops.

MB&Ofelia pisze:Drops. Co to jezd marcepą a szarym mydłę? Bo co to mydło to wię, ale szare i jeszcze z marcepanę? Jak to cosik fajmnego to może ja też bym chciała?
Książniczka Ofelja dopytująca

Księżniczko Ofelio, moja duża, jak była małym kociątkiem, to nic nie chciała jeść. Wtedy jej duża mówiła do niej: "no, chyba tylko marcepana z szarym mydłem będziesz jadła". Tak to powiedzenie utkwiło w łepku mojej dużej, że do mnie też tak samo mówi :D . Może to wina mojej babci? Babcię, (dużą mojej dużej to tylko ja pamiętam. Koffana była. Smarkoty nie dostąpiły zaszczytu JEJ poznać ale kochała wszystkie koty, psy, jeże, ptaki ... itd :D Na podwórku, (mieszkanie w kamienicy z podwórkiem), wszystkie dzieciaki się jej bały a wszystkie zwierzaki ją kochały.
Ciociu Gosiugosiu, dziękujemy za życzenia :1luvu:
Ciociu moja ukoffana Jolubuk i moja ukoffana tościowo, Wiadomo, że mój głos liczy się podwójnie ale moja duża twierdzi, że JEJ głos NAJWAŻNIEJSZY!!! Myślę, że to dyktarura :evil: (nie mylić z ciocią Dyktaturą :ryk: )
Drops

PS: Decyzja o przeprowafdzce zapadła a głównym powodem był Mumiś :twisted: Dziwne? Tak sobie myślę, że problemy Mumisia mogą wynikać z faktu, że pojawił się u mnie, na obcym dla niego terenie i ... do dzisiaj nie czuje się "u siebie". Mumiś jest nieśmiały, bojaźliwy, absolutnie nieagresywny. Może, jak przeprowadzę koty, a Amorka i Mumiś przeprowadzą się pierwsze to Mum poczuje się pewniej?
Drops i duża :wink:
Boję się przyszłości :placz:
Duża Dropsa.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob lip 30, 2022 12:58 Re: Drops + koty

Nie bójcie się przeprowadzki, najważniejsze jest to że na lepsze idziecie. Większy metraż jest ważniejszy niż balkon. Kociostrady można też zrobić na parapetach.
Kciuki trzymam. :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 30, 2022 13:02 Re: Drops + koty

Też potrzymamy kciuki za Dużą Dropsa…
Dropsie Kocie wspieraj Dużą! :201461
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11224
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lip 30, 2022 13:25 Re: Drops + koty

Dropsie może przekonaj Dużą bo szkoda takiego fajnego balkonu :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lip 30, 2022 14:29 Re: Drops + koty

Drops. Bij się o bałkonu łapciami i pazurami! No jak to możmna nie mieć bałkona!
Jak Duża chce więksiejszego mieszkanka to niech dla cię dobuduje bałkona, o! Inmnaczej nici z przeprowadzku!
Książniczka Ofelja stanowcza
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob lip 30, 2022 15:58 Re: Drops + koty

Ojej, Tato-Dropsie, tak bez balkonu... No, nie wiem. A może można jakoś zagospodarować parapety, rozbudować coś za oknem? To namiastka balkonu, ale lepsza niż nic. A metraż dużo większy?
Sabcia dopytująca
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60219
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lip 30, 2022 16:42 Re: Drops + koty

Dropsie, nie daj się!

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob sie 13, 2022 17:11 Re: Drops + koty

Przeprowadzamy się za ok. miesiąc. 14 września będzie siatkowanie okien. Duża łazi i pacza jak nam urządzić przestrzeń podoknową :wink: W pokoju są dwa po przeciwnych stronach. Pod jednym stanie komoda na wysokość parapetu. Pod drugim, duuużym, 4 szybowym stoi fotel. Myślę, że między szybą a siatką zmieści się skrzynka trawkowa. W przedpokoju - "sie zobaczy" - jest ławka ale może duża przemebluje i będzie stała komoda (też na wysokość parapetu) a w kuchni to wiadomo, są blaty :ryk:
Gosiagosia pisze:Nie bójcie się przeprowadzki, najważniejsze jest to że na lepsze idziecie. Większy metraż jest ważniejszy niż balkon. Kociostrady można też zrobić na parapetach.
Kciuki trzymam. :ok:

Ciociu Gosiugosiu, przeprowadzka jest be :(
Nul pisze:Też potrzymamy kciuki za Dużą Dropsa…
Dropsie Kocie wspieraj Dużą! :201461

Ciociu Nul, dziękuję za łapciowe kciuki w imieniu dużej :) Dla nas też by się przydały :D
mir.ka pisze:Dropsie może przekonaj Dużą bo szkoda takiego fajnego balkonu :(

Oj, Ciociu, szkoda jak diabli :placz: . Mam nadzieję, że duża cosik wymyśli jako rekompensatę za utratę balkonu :twisted:
MB&Ofelia pisze:Drops. Bij się o bałkonu łapciami i pazurami! No jak to możmna nie mieć bałkona!
Jak Duża chce więksiejszego mieszkanka to niech dla cię dobuduje bałkona, o! Inmnaczej nici z przeprowadzku!
Książniczka Ofelja stanowcza

Koffana Księżniczko, ja się nie mam o co bić. Duża zrobi swoje a ja ... ja ... ja nie mam nic do gadania :placz:
jolabuk5 pisze:Ojej, Tato-Dropsie, tak bez balkonu... No, nie wiem. A może można jakoś zagospodarować parapety, rozbudować coś za oknem? To namiastka balkonu, ale lepsza niż nic. A metraż dużo większy?
Sabcia dopytująca

Sabciu, będę dużą dopingował do zagospodarowania przestrzeni zaokiennej i przedokiennej :lol: .
Metraż większy o 7 m kw. Niby niedużo ale z 33 na 40 to jednak zauważalna różnica :wink:
MaryLux pisze:Dropsie, nie daj się!

Teściowo, przyjeżdżaj po mnie !!! I po Maćiucha, oczywiście :D
Wasz Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob sie 13, 2022 17:13 Re: Drops + koty

a jednak, biedny Drops :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 233 gości