Drops + koty

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 29, 2022 13:14 Re: Drops + koty

mir.ka pisze:Co tam u was kotki? jak się czujecie w nowym miejscu?

Cisza na wątku, może jeszcze się rozpakowują.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 29, 2022 13:35 Re: Drops + koty

Nie wiadomo

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob paź 01, 2022 12:40 Re: Drops + koty

Cześć!
Tu Drops!
Żyję, mam się dobrze i pozostałe stworki też :D
Zamieszanie było z tą przeprowadzką kosmiczne. Nadal mamy burdel w chałupie i duża mówi, że ok. to będzie dopiero na gwiazdkę :ryk:
Czy Wy wiecie, że te stworki kotowate to się bały przeprowadzki ??? Najbardziej Maciek. Nowaki zaczęły "oswajanie" się z nowym miejscem po 12 godz. Maciek po dobie :( . Po czterech dniach było w miarę dobrze a powrót do naszych, codziennych rytuałów nastąpił po tygodniu.
Mnie się podoba w nowym miejscu. Mumiś jest zachwycony (on najmniej korzystał z balkonu) a Maciuś ma chyba najgorzej :( . Szuka, biedak, balkonu za każdym otwartym oknem :placz: .
Wasz Drops.

Hej, tu duża darmozjadów
Mieszkamy już na nowych śmieciach.
Jestem zachwycona sobą :ryk: . Najbardziej bałam się łapania kotów i pakowania ich w transporterki. Dzięki czytaniu tego forum, udało mi się złapać, zapakować cztery koty do transporterków, (w tym dwa dzikuny i jednego strachulca) i przewieść do nowego lukum :D . Kosztowało mnie to tylko 7 dziurek na rękach i ... 7,5 godz. wyczekiwania na wyjście w/w- nych spod wanny :ryk: Polecam chwyt za kark i pakowanie dupcią w dół do transporterka :ryk: Wyszło mi, bez pudła :twisted:
Drops już napisał, jak odnalazły się Amorka, Mumiś i Maciuś. Ja pochwalę Dropsa. Odnalazł się wspaniale. Po wyjściu z transporterka natychmiast zaczął zwiedzanie. Zero strachu.
Troszkę zdjęc:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Niedużo, bo nie chciałam ich stresować dodatkowo ale zwróćcie uwagę na czwarte zdjęcie! Maciek i Mumiś na jednym fotelu 8O .
Mam wrażenie, że w ślad ze zmianą miejsca zmieniły się troszeczkę układy między kotami. Panowie: Maciek i Mumiś byli wrogami. Może pomógł fakt, że Mumiś był pierwszy w nowym mieszkaniu i Maciuś do niego "doszedł". To właśnie było moim celem. Najpierw przewieść koty uleglejsze i ... niejako na ich terytorium dołożyć agresorów. Mimo, że było to tylko kilka godzin, to chyba się udało 8)
Dziękują za cierpliwość wszystkim, którzy doczytali tego posta do końca :twisted:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob paź 01, 2022 12:50 Re: Drops + koty

Dobrze, że Wam pasuje wszystkim nowe miejsce :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob paź 01, 2022 12:52 Re: Drops + koty

Super wiadomości, cieszę się że wszystko poszło gładko.
Jak widzę wszyscy już zadowoleni a i nowe przyjaźnie się nawiązały. :1luvu: :201461

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob paź 01, 2022 13:21 Re: Drops + koty

mir.ka pisze:Dobrze, że Wam pasuje wszystkim nowe miejsce :)

Oj, Ciociu, pewnie nie wszystkim :( . Brak balkonu odczujemy. Na razie zimno, więc jakoś dajemy radę.
Drops.
Gosiagosia pisze:Super wiadomości, cieszę się że wszystko poszło gładko.
Jak widzę wszyscy już zadowoleni a i nowe przyjaźnie się nawiązały. :1luvu: :201461

Cześć, Ciociu. Cieszę się, że jesteś :1luvu: . Nooo, nie wszystko poszło gładko :wink: . Transporterek z Amorką otworzył się w samochodzie (przy "załadunku" :wink: ") i była chwila grozy. Drzwi do samochodu otwarte (oba tylne :D ), transporterek otwarty, dobrze, że Amorka struchlała i ... nie zwiała :ryk: ). Następny transport miał zabezpieczenie PANCERNE !
Mam nadzieję, że panowie M się zaprzyjaźnią. Będzie spokojniej w chałupie :1luvu:
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob paź 01, 2022 15:28 Re: Drops + koty

Tato-Dropsie, bardzo fajnie wygląda ta Wasza nowa miejscówka - parapet i fotel pod oknem. Szkoda balkonu, ale trudno. Dobrze, ze Wujkowie M się zaprzyjaźnili, Wasza Duża jest mądra i sprytnie to zaplanowała. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Miaupozdrawiam :1luvu: :201461
Sabcia
Ostatnio edytowano Sob paź 01, 2022 15:48 przez jolabuk5, łącznie edytowano 1 raz
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59705
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 01, 2022 15:44 Re: Drops + koty

ewkkrem pisze:
mir.ka pisze:Dobrze, że Wam pasuje wszystkim nowe miejsce :)

Oj, Ciociu, pewnie nie wszystkim :( . Brak balkonu odczujemy. Na razie zimno, więc jakoś dajemy radę.
Drops.
Gosiagosia pisze:Super wiadomości, cieszę się że wszystko poszło gładko.
Jak widzę wszyscy już zadowoleni a i nowe przyjaźnie się nawiązały. :1luvu: :201461

Cześć, Ciociu. Cieszę się, że jesteś :1luvu: . Nooo, nie wszystko poszło gładko :wink: . Transporterek z Amorką otworzył się w samochodzie (przy "załadunku" :wink: ") i była chwila grozy. Drzwi do samochodu otwarte (oba tylne :D ), transporterek otwarty, dobrze, że Amorka struchlała i ... nie zwiała :ryk: ). Następny transport miał zabezpieczenie PANCERNE !
Mam nadzieję, że panowie M się zaprzyjaźnią. Będzie spokojniej w chałupie :1luvu:
Drops.


Ja bym chyba zawału dostała na miejscu :strach: :strach: :strach: :strach: :strach:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob paź 01, 2022 21:01 Re: Drops + koty

Założę się z Wami o cokolwiek bądź, że wiosną nastąpi kolejna przeprowadzka

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie paź 02, 2022 8:49 Re: Drops + koty

ewkkrem pisze:Cześć!
Tu Drops!
Żyję, mam się dobrze i pozostałe stworki też :D
Zamieszanie było z tą przeprowadzką kosmiczne. Nadal mamy burdel w chałupie i duża mówi, że ok. to będzie dopiero na gwiazdkę :ryk:
Czy Wy wiecie, że te stworki kotowate to się bały przeprowadzki ??? Najbardziej Maciek. Nowaki zaczęły "oswajanie" się z nowym miejscem po 12 godz. Maciek po dobie :( . Po czterech dniach było w miarę dobrze a powrót do naszych, codziennych rytuałów nastąpił po tygodniu.
Mnie się podoba w nowym miejscu. Mumiś jest zachwycony (on najmniej korzystał z balkonu) a Maciuś ma chyba najgorzej :( . Szuka, biedak, balkonu za każdym otwartym oknem :placz: .
Wasz Drops.

Hej, tu duża darmozjadów
Mieszkamy już na nowych śmieciach.
Jestem zachwycona sobą :ryk: . Najbardziej bałam się łapania kotów i pakowania ich w transporterki. Dzięki czytaniu tego forum, udało mi się złapać, zapakować cztery koty do transporterków, (w tym dwa dzikuny i jednego strachulca) i przewieść do nowego lukum :D . Kosztowało mnie to tylko 7 dziurek na rękach i ... 7,5 godz. wyczekiwania na wyjście w/w- nych spod wanny :ryk: Polecam chwyt za kark i pakowanie dupcią w dół do transporterka :ryk: Wyszło mi, bez pudła :twisted:
Drops już napisał, jak odnalazły się Amorka, Mumiś i Maciuś. Ja pochwalę Dropsa. Odnalazł się wspaniale. Po wyjściu z transporterka natychmiast zaczął zwiedzanie. Zero strachu.
Troszkę zdjęc:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Niedużo, bo nie chciałam ich stresować dodatkowo ale zwróćcie uwagę na czwarte zdjęcie! Maciek i Mumiś na jednym fotelu 8O .
Mam wrażenie, że w ślad ze zmianą miejsca zmieniły się troszeczkę układy między kotami. Panowie: Maciek i Mumiś byli wrogami. Może pomógł fakt, że Mumiś był pierwszy w nowym mieszkaniu i Maciuś do niego "doszedł". To właśnie było moim celem. Najpierw przewieść koty uleglejsze i ... niejako na ich terytorium dołożyć agresorów. Mimo, że było to tylko kilka godzin, to chyba się udało 8)
Dziękują za cierpliwość wszystkim, którzy doczytali tego posta do końca :twisted:

Doczytałam!
Dzielna Duża, dzielny Drops Kot, dzielne wszystkie. Pod wanną musiały sprawdzić, czy nie ma szczura - to był jedyny cel przebywania tam :mrgreen:
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11132
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie paź 02, 2022 8:55 Re: Drops + koty

MaryLux pisze:Założę się z Wami o cokolwiek bądź, że wiosną nastąpi kolejna przeprowadzka


bo zatęsknia za balkonem?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie paź 02, 2022 9:21 Re: Drops + koty

mir.ka pisze:
MaryLux pisze:Założę się z Wami o cokolwiek bądź, że wiosną nastąpi kolejna przeprowadzka


bo zatęsknia za balkonem?

Oczywiście :)

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie paź 02, 2022 22:40 Re: Drops + koty

na pewno nie! Jedna przeprowadzka wystarczy na dłuuuugo :strach:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59705
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon paź 03, 2022 7:26 Re: Drops + koty

Nie jestem tego taka pewna

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon paź 03, 2022 8:43 Re: Drops + koty

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 117 gości