Drops + koty

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 03, 2021 19:56 Re: Drops + koty

ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:A może Amora?

Nie sądzę :D
Duża Dropsa

Wiecie, co sobie wymyśliła moja matka? Zachciało się jej zobaczyć jak wygląda koci pępek :mrgreen: . Wszystkiemu jest winna moja Teściowa bo kładzie matce do łba, że koty są głupie i mają wszy na pępku :evil: . W poszukiwaniu tych wszów (czy wszy?) poszukiwała pępka. Jedyny delikwent, który się zgodził na takie zabiegi to Maciek. Szukała, szukała i żadnej wszy nie znalazła ale pępka też Maciek nie ma!!! Może on się z jaja wykluł ? :ryk:
Drops.
Naprawdę, jak bum cyk, cyk, szukałam pępka i niby coś tam wyczuwałam ale po odgarnięciu futerka, w "podejrzanym" miejscu, była tylko jakaś mała dziurka :D . Czy koty mają pępki???? No ... muszą mieć a mój Maciek NIE MA!!! Wniosek mi się nasuwa :mrgreen: . Nie napiszę jaki :ryk:

O cholibka to ja mam dziwne zwierzaki bo one pępka też nie mają :strach:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4813
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pt wrz 03, 2021 20:09 Re: Drops + koty

Poszukałabym pępuszka u Ofelii, ale chyba by mi rękę odgryzła...
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt wrz 03, 2021 21:13 Re: Drops + koty

ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:A może Amora?

Nie sądzę :D
Duża Dropsa

Wiecie, co sobie wymyśliła moja matka? Zachciało się jej zobaczyć jak wygląda koci pępek :mrgreen: . Wszystkiemu jest winna moja Teściowa bo kładzie matce do łba, że koty są głupie i mają wszy na pępku :evil: . W poszukiwaniu tych wszów (czy wszy?) poszukiwała pępka. Jedyny delikwent, który się zgodził na takie zabiegi to Maciek. Szukała, szukała i żadnej wszy nie znalazła ale pępka też Maciek nie ma!!! Może on się z jaja wykluł ? :ryk:
Drops.
Naprawdę, jak bum cyk, cyk, szukałam pępka i niby coś tam wyczuwałam ale po odgarnięciu futerka, w "podejrzanym" miejscu, była tylko jakaś mała dziurka :D . Czy koty mają pępki???? No ... muszą mieć a mój Maciek NIE MA!!! Wniosek mi się nasuwa :mrgreen: . Nie napiszę jaki :ryk:

Wysmerfił się :ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob wrz 04, 2021 11:25 Re: Drops + koty

ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:A może Amora?

Nie sądzę :D
Duża Dropsa

Wiecie, co sobie wymyśliła moja matka? Zachciało się jej zobaczyć jak wygląda koci pępek :mrgreen: . Wszystkiemu jest winna moja Teściowa bo kładzie matce do łba, że koty są głupie i mają wszy na pępku :evil: . W poszukiwaniu tych wszów (czy wszy?) poszukiwała pępka. Jedyny delikwent, który się zgodził na takie zabiegi to Maciek. Szukała, szukała i żadnej wszy nie znalazła ale pępka też Maciek nie ma!!! Może on się z jaja wykluł ? :ryk:
Drops.
Naprawdę, jak bum cyk, cyk, szukałam pępka i niby coś tam wyczuwałam ale po odgarnięciu futerka, w "podejrzanym" miejscu, była tylko jakaś mała dziurka :D . Czy koty mają pępki???? No ... muszą mieć a mój Maciek NIE MA!!! Wniosek mi się nasuwa :mrgreen: . Nie napiszę jaki :ryk:

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob wrz 11, 2021 11:25 Re: Drops + koty

:201461 :201461 :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob wrz 11, 2021 11:35 Re: Drops + koty

mir.ka pisze::201461 :201461 :201461 :201461

Dziękuję jak nie wiem co :D
Doceniam Ciociu, że zaglądasz do mnie bo wiem, że masz "nadprogramowe" maluchy na łepku :1luvu:
Ja trochę niedomagam. Byłem nawet u doktooro ale on mówi, że ja zdrowy :twisted: . Duża mnie straszy następną wizytą bo ... jestem podobno "inny" niż zawsze :D . Nie podoba się babie, że nie chcę spać z nią w jednym łóżku!!! Czy ja muszę z nią spać???!!!
Drops.

Drops, oprócz tego, że ze mną nie chce spać, to jest mniej aktywny. Zmiana w zachowaniu jest duża :( .
Duża.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob wrz 11, 2021 11:41 Re: Drops + koty

ewkkrem pisze:
mir.ka pisze::201461 :201461 :201461 :201461

Dziękuję jak nie wiem co :D
Doceniam Ciociu, że zaglądasz do mnie bo wiem, że masz "nadprogramowe" maluchy na łepku :1luvu:
Ja trochę niedomagam. Byłem nawet u doktooro ale on mówi, że ja zdrowy :twisted: . Duża mnie straszy następną wizytą bo ... jestem podobno "inny" niż zawsze :D . Nie podoba się babie, że nie chcę spać z nią w jednym łóżku!!! Czy ja muszę z nią spać???!!!
Drops.

Drops, oprócz tego, że ze mną nie chce spać, to jest mniej aktywny. Zmiana w zachowaniu jest duża :( .
Duża.


Moze to tylko kwestia wieku, przeciez to już kocur w poważnym wieku
Rudzia też duzo czasu spędza na spaniu, niekoniecznie z nami :wink:
Dropsie ogarnij sie i nie stresuj Duzej :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob wrz 11, 2021 11:58 Re: Drops + koty

mir.ka pisze:Moze to tylko kwestia wieku, przeciez to już kocur w poważnym wieku
Rudzia też duzo czasu spędza na spaniu, niekoniecznie z nami :wink:
Dropsie ogarnij sie i nie stresuj Duzej :ok: :ok: :ok:

Tak naprawdę to nie wiem ile Drops liczy wiosen :D . Pamiętam go, jak zjadał pod blokiem resztki po mojej, ówczesnej Ruzi w roku 2009. Był już dorosłym kocurem. Wykastrowanym - nie wiem przez kogo. Może mieć 13 wiosen a może mieć na liczniku dużo więcej.
Ok. 0,5 roku temu zauważyłam, że jest mniej skoczny. Podejrzewam, że mogą stawy mu dokuczać. Nie przybiera pozycji bólowej ale ewidentnie jest coś nie tak.
Byliśmy na biochemii i morfologi. Poza odwodnieniem wszystko w normie.
Przypuszczam, że w poniedziałek pojedziemy, z Dropsem na wycieczkę do doktorro :twisted:
Duża.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob wrz 11, 2021 12:06 Re: Drops + koty

ewkkrem pisze:
mir.ka pisze:Moze to tylko kwestia wieku, przeciez to już kocur w poważnym wieku
Rudzia też duzo czasu spędza na spaniu, niekoniecznie z nami :wink:
Dropsie ogarnij sie i nie stresuj Duzej :ok: :ok: :ok:

Tak naprawdę to nie wiem ile Drops liczy wiosen :D . Pamiętam go, jak zjadał pod blokiem resztki po mojej, ówczesnej Ruzi w roku 2009. Był już dorosłym kocurem. Wykastrowanym - nie wiem przez kogo. Może mieć 13 wiosen a może mieć na liczniku dużo więcej.
Ok. 0,5 roku temu zauważyłam, że jest mniej skoczny. Podejrzewam, że mogą stawy mu dokuczać. Nie przybiera pozycji bólowej ale ewidentnie jest coś nie tak.
Byliśmy na biochemii i morfologi. Poza odwodnieniem wszystko w normie.
Przypuszczam, że w poniedziałek pojedziemy, z Dropsem na wycieczkę do doktorro :twisted:
Duża.


Rudzia w maju skończyła 13 lat i juz od dłuzszego czasu, zeby połozyć się spać na parapecie musi wchodzić używając kilku punktów podparcia, bo z podłogi nie wskoczy :(
Nawet myslałam nad tymi schodkami, które dostał Drops
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob wrz 11, 2021 12:14 Re: Drops + koty

Moje koty też patrzą, jakby zejść i wejść wybierając jakieś schodki po drodze. Jak Drops ma dobre wyniki, to może jeszcze usg warto zrobić?
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 11, 2021 12:17 Re: Drops + koty

mir.ka pisze:Rudzia w maju skończyła 13 lat i juz od dłuzszego czasu, zeby połozyć się spać na parapecie musi wchodzić używając kilku punktów podparcia, bo z podłogi nie wskoczy :(
Nawet myslałam nad tymi schodkami, które dostał Drops

Nie wiem. Drops czasem korzysta a czasem nie. Do parapetu to musiałyby mieć co najmniej 5 stopni. Do teraz pod parapetami stoją taborety i to wystarczało. Schodki postawiłam przy kanapie. Za schodków korzysta sporadycznie i raczej nie dlatego, że mu ciężko wskoczyć bezpośrednio z podłogi. (Na kanapę bo na parapet, bez podestów nie da rady :( )
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob wrz 11, 2021 12:34 Re: Drops + koty

jolabuk5 pisze:Moje koty też patrzą, jakby zejść i wejść wybierając jakieś schodki po drodze. Jak Drops ma dobre wyniki, to może jeszcze usg warto zrobić?

Myślałam bardziej o rtg. Podejrzewam stawy a to chyba rtg zdiagnozuje.
Tak wygląda Drops z dzisiaj. Nie jest to chyba pozycja bólowa?
Obrazek

Dodam tylko, że apetyt, jak na Dropsa, to jest lepszy niż wcześniej. Co więcej, docenił Animondę i zrezygnował z Scheby. Ot, takie dziwne objawy :?
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob wrz 11, 2021 13:39 Re: Drops + koty

ewkkrem pisze:
jolabuk5 pisze:Moje koty też patrzą, jakby zejść i wejść wybierając jakieś schodki po drodze. Jak Drops ma dobre wyniki, to może jeszcze usg warto zrobić?

Myślałam bardziej o rtg. Podejrzewam stawy a to chyba rtg zdiagnozuje.
Tak wygląda Drops z dzisiaj. Nie jest to chyba pozycja bólowa?
Obrazek

Dodam tylko, że apetyt, jak na Dropsa, to jest lepszy niż wcześniej. Co więcej, docenił Animondę i zrezygnował z Scheby. Ot, takie dziwne objawy :?


pełen luz :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob wrz 11, 2021 16:09 Re: Drops + koty

ewkkrem pisze:
jolabuk5 pisze:Moje koty też patrzą, jakby zejść i wejść wybierając jakieś schodki po drodze. Jak Drops ma dobre wyniki, to może jeszcze usg warto zrobić?

Myślałam bardziej o rtg. Podejrzewam stawy a to chyba rtg zdiagnozuje.
Tak wygląda Drops z dzisiaj. Nie jest to chyba pozycja bólowa?
Obrazek

Dodam tylko, że apetyt, jak na Dropsa, to jest lepszy niż wcześniej. Co więcej, docenił Animondę i zrezygnował z Scheby. Ot, takie dziwne objawy :?

Zdecydowanie nie jest to pozycja bólowa! :ok: :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 12, 2021 22:37 Re: Drops + koty

ewkkrem pisze:
mir.ka pisze:Moze to tylko kwestia wieku, przeciez to już kocur w poważnym wieku
Rudzia też duzo czasu spędza na spaniu, niekoniecznie z nami :wink:
Dropsie ogarnij sie i nie stresuj Duzej :ok: :ok: :ok:

Tak naprawdę to nie wiem ile Drops liczy wiosen :D . Pamiętam go, jak zjadał pod blokiem resztki po mojej, ówczesnej Ruzi w roku 2009. Był już dorosłym kocurem. Wykastrowanym - nie wiem przez kogo. Może mieć 13 wiosen a może mieć na liczniku dużo więcej.
Ok. 0,5 roku temu zauważyłam, że jest mniej skoczny. Podejrzewam, że mogą stawy mu dokuczać. Nie przybiera pozycji bólowej ale ewidentnie jest coś nie tak.
Byliśmy na biochemii i morfologi. Poza odwodnieniem wszystko w normie.
Przypuszczam, że w poniedziałek pojedziemy, z Dropsem na wycieczkę do doktorro :twisted:
Duża.

Ustaliłyśmy przecież, że Drops jest z 2005 lub 2006 roku

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 107 gości