Drops + koty

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lip 09, 2022 21:15 Re: Drops + koty

ewkkrem pisze:
jolabuk5 pisze:
ewkkrem pisze:Wieczorem i tak zjawimy się w łóżku :twisted:

Na razie całym stadem jesteśmy na balkonie. Mumiś się wreszcie oswoił. Wlazł do wiszącej miejscówki pierwszy raz. :D

Obrazek Obrazek

Drops.

A Ty, Dropsie razem z Maćkiem, jak zawsze? :1luvu:


Niestety, Ciociu :cry: . Maciuś, na moje nieszczęście mnie kocha :placz:
Drops.

Dlaczego na nieszczęście???

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lip 11, 2022 9:53 Re: Drops + koty

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 11, 2022 16:54 Re: Drops + koty

:201461 :201461 :201461

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lip 13, 2022 13:20 Re: Drops + koty

Niestety, nie jest fajnie z tą Maćkową miłością :( . On po mnie łazi, udeptuje, domaga się mycia a jest większy i cięższy ode mnie :wink: . I młodszy!!!

Ciociu Gosiugosiu, piękne i miłe życzenia :1luvu: . Dziękujemy :D

Maciek wypróbował kociostradę :D .
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Duża dostała pouczenie od straży leśnej 8) . Dobrze, że nie mandat :D Po to "pouczenie" musiała się stawić skoro świt (7,30) w leśnictwie :? Przy okazji dowiedziała się wieeeelu ciekawych rzeczy. Otóż, do lasu wolno wjechać drogą oznaczoną, jako dopuszczoną do ruchu drogowego 8)
Zacytuję: " ... Zgodnie z ustawą o lasach nie ma obowiązku oznakowania znakami zakazu dróg, gdzie nie wolno wjeżdżać. Należy zatem stosować zasadę, że droga nieoznakowana nie jest dopuszczona do ruchu. " No i fajnie, co nie jest dozwolone, jest zabronione :mrgreen: . Podczas rozmowy z panem leśnikiem duża dowiedziała się, że nawet stawanie na poboczu (gdy obok jest las), na przysłowiowe siusiu, jest niedozwolone :mrgreen: .

Tym ludziom się we łbach poprzewracało :) .

Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro lip 13, 2022 14:08 Re: Drops + koty

Oj tak, Dropsie Kocie, u kotów jest prościej…. A ludziska komplikują…
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11224
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lip 13, 2022 14:46 Re: Drops + koty

Tato-Dropsie, może i Maciek (Wujek-Maciek) jest trochę męczący, ale za to jak ładnie razem wygladacie! Dwa przystojne kocury :1luvu:
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60210
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lip 13, 2022 15:22 Re: Drops + koty

Dropsie, nie bądź zazdrosny o Maćka. Przecież to Ty jesteś moim zięciem, a nie on.

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lip 13, 2022 16:12 Re: Drops + koty

Nul pisze:Oj tak, Dropsie Kocie, u kotów jest prościej…. A ludziska komplikują…

Ciociu, ludzie są fuj :kotek: . Oczywiście są wyjątki , więc ... się nie obraź :D .
Co dziwniejsze, moja duża się, w tej kwestii, wyjątkowo, ze mną zgadza :mrgreen:
jolabuk5 pisze:Tato-Dropsie, może i Maciek (Wujek-Maciek) jest trochę męczący, ale za to jak ładnie razem wygladacie! Dwa przystojne kocury :1luvu:
Sabcia

Nooo, fakt, przystojny to Maciuch jest 8) . Co z tego, że ładnie wyglądamy jak on mnie zamęcza :placz: . Nawet dużą podsłuchałem jak mówi do Maćka: "Maciusiu, czemu ty taki brudny? Idź do Dropsa to cię umyje". Sabciu, ja mam marne życie :evil: . Roboty po łapcie, i stalking codzienny :?
MaryLux pisze:Dropsie, nie bądź zazdrosny o Maćka. Przecież to Ty jesteś moim zięciem, a nie on.

Oj, Teściowo, Ty moja koffana, ja nie jestem zazdrosny o Maćka. Przecież on nigdy nie będzie miał takiej wspaniałej teściowej jak ja :smokin: . Teściowej, skaczącej "w gumę", umierającej na srebrnym ekranie, kradnącej cudze obrazy i ... szalejącej na motocyklu :D . W tzw. międzyczasie robiącej tysiąc innych, najczęściej dziwnych rzeczy :mrgreen: Czekam tylko na skok ze spadochronem.
Szalona Teściowo, koffam Cię :1luvu:
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro lip 13, 2022 19:56 Re: Drops + koty

ewkkrem pisze:
Nul pisze:Oj tak, Dropsie Kocie, u kotów jest prościej…. A ludziska komplikują…

Ciociu, ludzie są fuj :kotek: . Oczywiście są wyjątki , więc ... się nie obraź :D .
Co dziwniejsze, moja duża się, w tej kwestii, wyjątkowo, ze mną zgadza :mrgreen:
jolabuk5 pisze:Tato-Dropsie, może i Maciek (Wujek-Maciek) jest trochę męczący, ale za to jak ładnie razem wygladacie! Dwa przystojne kocury :1luvu:
Sabcia

Nooo, fakt, przystojny to Maciuch jest 8) . Co z tego, że ładnie wyglądamy jak on mnie zamęcza :placz: . Nawet dużą podsłuchałem jak mówi do Maćka: "Maciusiu, czemu ty taki brudny? Idź do Dropsa to cię umyje". Sabciu, ja mam marne życie :evil: . Roboty po łapcie, i stalking codzienny :?
MaryLux pisze:Dropsie, nie bądź zazdrosny o Maćka. Przecież to Ty jesteś moim zięciem, a nie on.

Oj, Teściowo, Ty moja koffana, ja nie jestem zazdrosny o Maćka. Przecież on nigdy nie będzie miał takiej wspaniałej teściowej jak ja :smokin: . Teściowej, skaczącej "w gumę", umierającej na srebrnym ekranie, kradnącej cudze obrazy i ... szalejącej na motocyklu :D . W tzw. międzyczasie robiącej tysiąc innych, najczęściej dziwnych rzeczy :mrgreen: Czekam tylko na skok ze spadochronem.
Szalona Teściowo, koffam Cię :1luvu:
Drops.

W sprawie spadochronu - podpowiedz reżyserom :)

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lip 20, 2022 11:39 Re: Drops + koty

Drops. Zrobiaj reklamancję na kociostradę. Jezd za mało mniejsca na kociałko, czeba łazić po pniakach albo się przecisknąć obok nich i prawie spadnąć. I to nic, że po pniakach lepsiej się łazi, czeba się czegoś czepić i już.
Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro lip 20, 2022 16:28 Re: Drops + koty

MB&Ofelia pisze:Drops. Zrobiaj reklamancję na kociostradę. Jezd za mało mniejsca na kociałko, czeba łazić po pniakach albo się przecisknąć obok nich i prawie spadnąć. I to nic, że po pniakach lepsiej się łazi, czeba się czegoś czepić i już.
Książniczka Ofelja

Dropsie, czep się swojej @!

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lip 20, 2022 16:52 Re: Drops + koty

MB&Ofelia pisze:Drops. Zrobiaj reklamancję na kociostradę. Jezd za mało mniejsca na kociałko, czeba łazić po pniakach albo się przecisknąć obok nich i prawie spadnąć. I to nic, że po pniakach lepsiej się łazi, czeba się czegoś czepić i już.
Książniczka Ofelja

MaryLux pisze:Dropsie, czep się swojej @!

Ciociu MB&Ofelia, Teściowo, Ty moja koffana, Wy macie rację :?
Maćkowi kociostrada się podoba, Nowaki jeszcze "obczajają" a mnie PRZESZKADZA!!! :evil: . troszkę papapeta ubyło i ... przecisnąć się obok trudno. Jakoś, nie mogę się skusić na skakanie po pniakach. Może ja za stary?
Drops.
PS. Złożyłem reklamację! Została rozpatrzona ODMOWNIE :placz:
Nowaki mnie przegłosowały :roll: Obadwa!!! :D
Nic to, przyzwyczaję się. Może nawet polubię?
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro lip 20, 2022 16:59 Re: Drops + koty

ewkkrem pisze:
MB&Ofelia pisze:Drops. Zrobiaj reklamancję na kociostradę. Jezd za mało mniejsca na kociałko, czeba łazić po pniakach albo się przecisknąć obok nich i prawie spadnąć. I to nic, że po pniakach lepsiej się łazi, czeba się czegoś czepić i już.
Książniczka Ofelja

MaryLux pisze:Dropsie, czep się swojej @!

Ciociu MB&Ofelia, Teściowo, Ty moja koffana, Wy macie rację :?
Maćkowi kociostrada się podoba, Nowaki jeszcze "obczajają" a mnie PRZESZKADZA!!! :evil: . troszkę papapeta ubyło i ... przecisnąć się obok trudno. Jakoś, nie mogę się skusić na skakanie po pniakach. Może ja za stary?
Drops.
PS. Złożyłem reklamację! Została rozpatrzona ODMOWNIE :placz:
Nowaki mnie przegłosowały :roll: Obadwa!!! :D
Nic to, przyzwyczaję się. Może nawet polubię?
Drops.

Powinni Ci zbudować drugą kociostradę, taką tylko dla Ciebie!

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lip 20, 2022 17:29 Re: Drops + koty

MaryLux pisze:Powinni Ci zbudować drugą kociostradę, taką tylko dla Ciebie!

Taką, tylko dla mnie, to ja już mam :D . Nazywa się " hyc do łóżka" :ryk:
Mamy taki rytuał. Kolacja, rozkładanie wyrka i ... ja się pojawiam na pastę Miamora, mizianki i spanko w obięciach dużej :1luvu:
Coby dużej nie było żal to ... Amorka przyłazi rano! Po śniadaniu przybiega do jeszcze niezłożonego wyrka i domaga się mizianek!!! Duża się śmieje, że są to podziękowania za śniadanie ale ja nie jestem pewien. Ona chyba chce "marcepana z szarym mydłem" :D .
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro lip 20, 2022 17:45 Re: Drops + koty

ewkkrem pisze:
MaryLux pisze:Powinni Ci zbudować drugą kociostradę, taką tylko dla Ciebie!

Taką, tylko dla mnie, to ja już mam :D . Nazywa się " hyc do łóżka" :ryk:
Mamy taki rytuał. Kolacja, rozkładanie wyrka i ... ja się pojawiam na pastę Miamora, mizianki i spanko w obięciach dużej :1luvu:
Coby dużej nie było żal to ... Amorka przyłazi rano! Po śniadaniu przybiega do jeszcze niezłożonego wyrka i domaga się mizianek!!! Duża się śmieje, że są to podziękowania za śniadanie ale ja nie jestem pewien. Ona chyba chce "marcepana z szarym mydłem" :D .
Drops.

Rozkaprysiła się...

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 226 gości