DT u Bastet ♥ Trabcia i Toyka w DS. Orfik + dwie bidy

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon cze 29, 2020 10:31 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Przeczytałam w nocy i się przeraziłam - OLABOGA!!!!! :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon cze 29, 2020 10:47 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Ufff, jak dobrze. Gdybyś nie zadziałała z tym tlenem...
Za małe dzielne kociątka :1luvu:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon cze 29, 2020 11:34 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Bastet pisze:Kochane. Po wecie już. Przepraszam, że nie odpisuję na wszystkie cudowne posty. Ale nie mam tyle mocy przerobowych teraz. Więc tylko zdam Wam relację z wizyty u weta. Płucka nie są zalane!!! Hurra! Wet był w szoku. Nigdy nie widział takiego maleństwa.
Dostaliśmy antybiotyk w zastrzyku, i zalecenie kontynuacji tego, co do tej pory.

Aha. I to chyba dwie dziewczynki są. Trudno tak na 100 powiedzieć, ale wet tak określił. Więc skoro 2 dziewczyny, to najwyższy czas dać im imiona: Isztar i Bastet!
Mam nadzieję, że mała Bastusia da radę...

Nie wiem czy to dobrze,że nie założono wenflonu i nie zapodano wszystkich leków w ten sposób + kroplówka z Duphalaytem.Co dziennie. To natychmiastowa pomoc i wzmocnienie. Oraz wypłukanie toksyn. Może były jakieś przeciwwskazania do tego. Osobiście wierzę w kroplówki jeśli koty są w poważnym stanie. Pogadaj z wetem może o taki sposobie działania.
Tą gnojówkę czy co tam powoli zmywaj nawet wilgotną szmaciorą. Nie można wykluczyć ,że zatruwa małe organizmy swoimi toksynami.
Biedy straszne. Ale mają wielką szansę na życie.

Trzymam wielkie kciuki. :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon cze 29, 2020 12:35 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Asiu! Pomysł bardzo dobry. Ale nie wiem, jak możnaby było w tę łapinkę coś wbić. Nóżki jak patyczki od zapałek. Zanik mięśni. Tkanki tłuszczowej żadnej.
Ale natchnęłaś mnie. Pobiegłam jeszcze do weta po Catosal i Duphalyte. Będę po troszku dodawać do Ringera. Oraz wzięłam Optylite. Na przemian z Ringerem do podawania.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon cze 29, 2020 12:37 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

No, to niech się maleństwa teraz wyliżą ze swojego opłakanego stanu :(

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon cze 29, 2020 12:56 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: za wszystkich .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 29, 2020 13:00 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Bastet pisze:Asiu! Pomysł bardzo dobry. Ale nie wiem, jak możnaby było w tę łapinkę coś wbić. Nóżki jak patyczki od zapałek. Zanik mięśni. Tkanki tłuszczowej żadnej.
Ale natchnęłaś mnie. Pobiegłam jeszcze do weta po Catosal i Duphalyte. Będę po troszku dodawać do Ringera. Oraz wzięłam Optylite. Na przemian z Ringerem do podawania.

:ok:
Za lepsiejsze samopoczucie maleńtasów.
Mam szczęście, moja wetka wkuwa się w niemożliwe. Skarb!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon cze 29, 2020 14:09 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Ufff, dzielne dziewczynki, małe i duża :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60210
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 29, 2020 15:02 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Bastet pisze:

Ciociu, te chude łapinki, i uporczywe parcie do przodu mówią: utul :( , przytul, daj ciepło i spokojne, bezpieczne schronienie a ... będzie dobrze.
Ciepło, cicho, ciemno i spokojnie.
Przetrwajcie, proszę :201494
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon cze 29, 2020 15:49 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Kochane! Wczoraj mała Bastet ważyła 156 gramów. Dziś waży 172! :1luvu: Ale jeśli to tylko jej kupa się ciągle zbiera? A jeśli ją w końcu zrobi, to spadnie np.do 140?
KUPA! GDZIE JEST KUPAAAAA???
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon cze 29, 2020 16:23 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Rany, też nigdy nie widziałam takiego maleńtasa!
Kotuleńki, znów tu tyle kciuków jest trzymanych, żebyście stanęły na wszystkie osiem łapek! Trafiłyście do wspaniałej Kociej Mamy i odwdzięczcie się jej za opiekę szybkim wykaraskaniem się z paskudztw...

Bastet, no sił Ci przez kable nie przepcham... A szkoda... Bo trochę bym mogła oddać... :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11224
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon cze 29, 2020 16:25 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Tak z ciekawości, w jakim wieku są malutkie? Da się ocenić?

PS. A kupalek pewnie będzie jak będzie z czego.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon cze 29, 2020 18:08 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

MB&Ofelia pisze:Tak z ciekawości, w jakim wieku są malutkie? Da się ocenić?

PS. A kupalek pewnie będzie jak będzie z czego.

Maleńtasy mają ok. 2, 5 tygodnia. Coś jak Orfik, gdy do mnie trafił. Tyle, że są w dużo gorszym stanie. Zwłaszcza ta malusieńka.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon cze 29, 2020 18:25 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

Podawaj Espumisan. Podawaj 2x dziennie. Plus Lakcid czy inną florę.Możesz do karmy tej zatkanej dodać troszkę parafiny lub oleju zwykłego by kupalowi pomóc się wydostać. Nie szalej z karmami,trzymaj się jednej by nie rozesrały się. Trzeba trzymać je w cieple bo tracą energię.Tak by mogły zejść np z termofor i mieć miejsce na odpoczynek. Zresztą wiesz. Co ja pisze :oops:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon cze 29, 2020 18:37 Re: DT u Bastet ♥ Trabcia, Toyka, Orfik + dwie bidy straszne

ewkkrem pisze:
Bastet pisze:

Ciociu, te chude łapinki, i uporczywe parcie do przodu mówią: utul :( , przytul, daj ciepło i spokojne, bezpieczne schronienie a ... będzie dobrze.
Ciepło, cicho, ciemno i spokojnie.
Przetrwajcie, proszę :201494
Drops.

Drops ma rację!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60210
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 226 gości