Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 27

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 29, 2020 23:16 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 27

mir.ka pisze:ale się uśmiałem :lol:
Obrazek

Obrazek

Fajne! :ok: :ok: :1luvu: :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60393
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 30, 2020 6:50 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 27

mir.ka pisze:
SabaS pisze:może tak być, jak coś boli to najlepsze frykasy nie podchodzą i Dżekuś nie będzie jadł :( oby to gotowane mu posmakowało.



posmakowało na szczęście i zjadł, ale samo mięso, karma przelatywała bokiem :(



Dobrze, ze trafiłas w jego gust. Cos czuje, że jeszcze sie nakombinujesz, co by tu dziadek Dzekus łaskawie zjadł
No, ale tak to juz bywa z chorymi - nie tylko zwierzetami :(

Sama na szczęście nie mam tego problemu. Fituś coraz słabszy, ale apetyt mu dopisuje, a kazdy lek mozna mu podac w jedzonku lub nawet zakitrany w kawałku chałki
Taki z niego łakomczuch

kciuki za Dzekusia :ok: :ok: :ok:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob maja 30, 2020 6:55 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 27

SabaS pisze:No ja też nie wiem Dżekusiu, o co tej Dużej chodzi. Przecież Ty zjesz wszystko, co Ci poda. O ile utrafi w Twój aktualny gust kulinarny:)


cos mi ostatnio słabo idzie z tymi trafieniami :placz:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 30, 2020 6:55 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 27

jolabuk5 pisze:
mir.ka pisze:ale się uśmiałem :lol:
Obrazek

Obrazek

Fajne! :ok: :ok: :1luvu: :1luvu:


i tak się zachowuje pies z bolącym kręgosłupem
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 30, 2020 6:58 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 27

Kotina pisze:
mir.ka pisze:
SabaS pisze:może tak być, jak coś boli to najlepsze frykasy nie podchodzą i Dżekuś nie będzie jadł :( oby to gotowane mu posmakowało.



posmakowało na szczęście i zjadł, ale samo mięso, karma przelatywała bokiem :(



Dobrze, ze trafiłas w jego gust. Cos czuje, że jeszcze sie nakombinujesz, co by tu dziadek Dzekus łaskawie zjadł
No, ale tak to juz bywa z chorymi - nie tylko zwierzetami :(

Sama na szczęście nie mam tego problemu. Fituś coraz słabszy, ale apetyt mu dopisuje, a kazdy lek mozna mu podac w jedzonku lub nawet zakitrany w kawałku chałki
Taki z niego łakomczuch

kciuki za Dzekusia :ok: :ok: :ok:


Dzisiaj nawet na mięso z indyka patrzył podejrzliwie, jedna tabletka była wypluta 2 razy :( Oprócz tego co dostał z tabletkami, zjadł jeszcze dodatkowo troche mięsa , ale tak bez przekonania :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 30, 2020 9:26 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 27

Pewnie się zastanawiał, ile tabletek mu do tego mięska wpakowałaś. Za Dżekusia i jego apetyt :ok:

SabaS

 
Posty: 4514
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Sob maja 30, 2020 10:02 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 27

SabaS pisze:Pewnie się zastanawiał, ile tabletek mu do tego mięska wpakowałaś. Za Dżekusia i jego apetyt :ok:


Zapisałam go do weta w poniedziałek po południu, dzisiaj jest krócej i nie było szans. Nie wiem czy on znowu nie ma problemu z zębami (jeszcze by tego brakowało :( ), bo tak dziwnie bierze to mięso do pyszczka. Niedawno chciałam go nakarmić to wziął i rzucił, dobrze ,że Tofik przybiegł i jak Jake zobaczył jedzacego kocura to tez się zdecydował zjeść. Uff.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 30, 2020 10:24 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 27

mir.ka pisze:
SabaS pisze:Pewnie się zastanawiał, ile tabletek mu do tego mięska wpakowałaś. Za Dżekusia i jego apetyt :ok:


Zapisałam go do weta w poniedziałek po południu, dzisiaj jest krócej i nie było szans. Nie wiem czy on znowu nie ma problemu z zębami (jeszcze by tego brakowało :( ), bo tak dziwnie bierze to mięso do pyszczka. Niedawno chciałam go nakarmić to wziął i rzucił, dobrze ,że Tofik przybiegł i jak Jake zobaczył jedzacego kocura to tez się zdecydował zjeść. Uff.

Emi też tak ma jak widzi kota zbliżającego się do jej miski to szybko wcina.
Niestety na Migotkę to nie działa :cry:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25559
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob maja 30, 2020 13:56 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 27

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
SabaS pisze:Pewnie się zastanawiał, ile tabletek mu do tego mięska wpakowałaś. Za Dżekusia i jego apetyt :ok:


Zapisałam go do weta w poniedziałek po południu, dzisiaj jest krócej i nie było szans. Nie wiem czy on znowu nie ma problemu z zębami (jeszcze by tego brakowało :( ), bo tak dziwnie bierze to mięso do pyszczka. Niedawno chciałam go nakarmić to wziął i rzucił, dobrze ,że Tofik przybiegł i jak Jake zobaczył jedzacego kocura to tez się zdecydował zjeść. Uff.

Emi też tak ma jak widzi kota zbliżającego się do jej miski to szybko wcina.
Niestety na Migotkę to nie działa :cry:


bo to kot , a nie pies, niestety :(

ugotowałam nogę z kurczaka , ciekawe czy piesio zje
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 30, 2020 14:17 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 27

Dzisiaj buro i ponuro, co chwilę kropi deszcz (i dobrze, bo potrzebny) , to dla rozweselenia trochę mojego kolorowego ogródka. Juz jest w nim coraz ładniej.

to mój żywopłot
Obrazek

Obrazek

irysy ładnie kwitną w tym roku ale tylko te pod domem
Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek


to moja nowa różana rabatka (i nie tylko), jest tam 10 szt róż, nawet nie wiem jakie kolory, dowiem się jak zakwiną, kupowałam je w szkólce dość późno, juz nie miały kwiatów
Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 30, 2020 14:22 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 27

ta róża na domu
Obrazek

Obrazek

zagląda mi do okna i o to chodzi :D
Obrazek

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 30, 2020 14:29 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 27

i moja ulubiona
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 30, 2020 22:28 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 27

Moli25 pisze:
MaryLux pisze:Zjadłabym omlet. Z truskawkami. Ale nie zjem: truskawki mnie nie lubią :oops: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

A ja Ci truskawek z działki dałam 8O

Podzieliłam się z mamą - akceptują mnie pierwsze trzy, czwarta już niekoniecznie

MaryLux

 
Posty: 159735
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob maja 30, 2020 22:29 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 27

Dyktatura pisze:Maryś, a czemu truskawki Cię nie lubią?

Mogę zjeść ze 3-4 szt., po większej ilości się uczulam

MaryLux

 
Posty: 159735
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie maja 31, 2020 9:49 Re: Rude jest piękne....♥♥♥♥ cz. 27

MaryLux pisze:
Dyktatura pisze:Maryś, a czemu truskawki Cię nie lubią?

Mogę zjeść ze 3-4 szt., po większej ilości się uczulam


ja też....powyżej pól kilograma dziennie, codziennie :mrgreen:
w tym roku wysypka mi nie grozi, bo ceny truskawek zaporowe :placz: :placz: :placz: :placz:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 297 gości