InkaPigulinka (*) 57, komu kota w worku?

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 19, 2020 20:51 Re: InkaPigulinka (*) 57, Mania [*] Lusia i Kolumb na DT

jolabuk5 pisze:Oj to długo! Nie mozna kupić w innym miejscu?
Sabcia

Można. 20 min. spaceru w 1 stronę

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto maja 19, 2020 20:57 Re: InkaPigulinka (*) 57, Mania [*] Lusia i Kolumb na DT

Lusia wiem, bo Duża mi daje psie i są dobre.
Chiko

Chikita

 
Posty: 6400
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Wto maja 19, 2020 21:05 Re: InkaPigulinka (*) 57, Mania [*] Lusia i Kolumb na DT

Chikita pisze:Lusia wiem, bo Duża mi daje psie i są dobre.
Chiko

To może kupię psie

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto maja 19, 2020 21:19 Re: InkaPigulinka (*) 57, Mania [*] Lusia i Kolumb na DT

MaryLux pisze:
Anna2016 pisze:Miau Kolumbku i Lusiu. I co? Dostaliście smaczki dziś?
Ziniazatroskana

Nie, kioskarz je przywiezie dopiero w czwartek.

Jakie to smaczki takie pycha? Ze nie są dostępne od ręki ?
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto maja 19, 2020 21:28 Re: InkaPigulinka (*) 57, Mania [*] Lusia i Kolumb na DT

Moli25 pisze:
MaryLux pisze:
Anna2016 pisze:Miau Kolumbku i Lusiu. I co? Dostaliście smaczki dziś?
Ziniazatroskana

Nie, kioskarz je przywiezie dopiero w czwartek.

Jakie to smaczki takie pycha? Ze nie są dostępne od ręki ?

Kioskarz po prostu ogólnie zapomniał o przysmakach dla kotów :twisted:

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław


Post » Śro maja 20, 2020 20:08 Re: InkaPigulinka (*) 57, Mania [*] Lusia i Kolumb na DT

Lusia. I jak, czy twoja Duża udawała że posprząta? Moja właśmnie udaje. Po tym jej posprzątaniu czasami jezd więksiejszy bałaganu niż przed :roll:
Koląb. Dostałeś mniamuśności? Czy czeba Ciocię MaryLux ugryznąć w dupinkę?
Książniczka Ofelja


Wucet odkamieniam. Przy pomocy sody i kwasku. Nie wiem co z tego wyjdzie.
I nie wiem jak jutro wytrzymamy w pracy - mamy awarię kanalizy i zakaz korzystania z wc do odwołania :strach: Nie wiadomo czy nie trzeba będzie siusiać pod krzaczkiem na naszym malutkim podwórku :strach:
Duża
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro maja 20, 2020 20:37 Re: InkaPigulinka (*) 57, Mania [*] Lusia i Kolumb na DT

Udawałam bardzo skutecznie. Cały metr kwadratowy jest porządniejszy
Duża

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 21, 2020 10:25 Re: InkaPigulinka (*) 57, Mania [*] Lusia i Kolumb na DT

Mniau, te smaczki to już dziś, Ciociuuuu?
Zunia

Anna2016

 
Posty: 10443
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Czw maja 21, 2020 16:43 Re: InkaPigulinka (*) 57, Mania [*] Lusia i Kolumb na DT

MaryLux pisze:Udawałam bardzo skutecznie. Cały metr kwadratowy jest porządniejszy
Duża

Zawsze coś :wink: Zresztą nad metrem kwadratowym też można się namęczyć, jak ja wczoraj przy wc.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw maja 21, 2020 16:46 Re: InkaPigulinka (*) 57, Mania [*] Lusia i Kolumb na DT

MB&Ofelia pisze:Lusia. I jak, czy twoja Duża udawała że posprząta? Moja właśmnie udaje. Po tym jej posprzątaniu czasami jezd więksiejszy bałaganu niż przed :roll:
Koląb. Dostałeś mniamuśności? Czy czeba Ciocię MaryLux ugryznąć w dupinkę?
Książniczka Ofelja


Wucet odkamieniam. Przy pomocy sody i kwasku. Nie wiem co z tego wyjdzie.
I nie wiem jak jutro wytrzymamy w pracy - mamy awarię kanalizy i zakaz korzystania z wc do odwołania :strach: Nie wiadomo czy nie trzeba będzie siusiać pod krzaczkiem na naszym malutkim podwórku :strach:
Duża

Wiaderko ze sobą do pracy, wiaderko! Albo każda swoje, albo jedno wspólne :mrgreen: :mrgreen:

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Czw maja 21, 2020 16:53 Re: InkaPigulinka (*) 57, Mania [*] Lusia i Kolumb na DT

Marmolada18 pisze:
MB&Ofelia pisze:Lusia. I jak, czy twoja Duża udawała że posprząta? Moja właśmnie udaje. Po tym jej posprzątaniu czasami jezd więksiejszy bałaganu niż przed :roll:
Koląb. Dostałeś mniamuśności? Czy czeba Ciocię MaryLux ugryznąć w dupinkę?
Książniczka Ofelja


Wucet odkamieniam. Przy pomocy sody i kwasku. Nie wiem co z tego wyjdzie.
I nie wiem jak jutro wytrzymamy w pracy - mamy awarię kanalizy i zakaz korzystania z wc do odwołania :strach: Nie wiadomo czy nie trzeba będzie siusiać pod krzaczkiem na naszym malutkim podwórku :strach:
Duża

Wiaderko ze sobą do pracy, wiaderko! Albo każda swoje, albo jedno wspólne :mrgreen: :mrgreen:

Spoko, sytuacja opanowana. Częściowo. Ekipa odtykająca pracowała pół dnia, zrobili tyle że tymczasowo można siusiać, ale nie podcierać, coby papierem nie zatkać.
Bo się okazało że mamy stare zniszczone rury od kanalizy w podwórku, nie wiadomo czemu ich nie wymieniono jak niedawno robili kanalizację deszczową. No i deszczówka jest drożna, a kanaliza sanitarna - nie :evil:
W razie czego ustaliliśmy, że wybudujemy nad studzienką kan. sławojkę, taką z serduszkiem :mrgreen:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw maja 21, 2020 19:06 Re: InkaPigulinka (*) 57, Mania [*] Lusia i Kolumb na DT

Anna2016 pisze:Mniau, te smaczki to już dziś, Ciociuuuu?
Zunia

Dziś to tłukłam kioskarza. Może łaskawca jutro coś przywiezie. Ale jutro to i tak muszę pójść do sklepu zoologicznego, więc przy okazji kupię i smaczki.

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 21, 2020 19:07 Re: InkaPigulinka (*) 57, Mania [*] Lusia i Kolumb na DT

MB&Ofelia pisze:
MaryLux pisze:Udawałam bardzo skutecznie. Cały metr kwadratowy jest porządniejszy
Duża

Zawsze coś :wink: Zresztą nad metrem kwadratowym też można się namęczyć, jak ja wczoraj przy wc.

Ja właśnie nad wc pracowałam

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 21, 2020 19:07 Re: InkaPigulinka (*) 57, Mania [*] Lusia i Kolumb na DT

Marmolada18 pisze:
MB&Ofelia pisze:Lusia. I jak, czy twoja Duża udawała że posprząta? Moja właśmnie udaje. Po tym jej posprzątaniu czasami jezd więksiejszy bałaganu niż przed :roll:
Koląb. Dostałeś mniamuśności? Czy czeba Ciocię MaryLux ugryznąć w dupinkę?
Książniczka Ofelja


Wucet odkamieniam. Przy pomocy sody i kwasku. Nie wiem co z tego wyjdzie.
I nie wiem jak jutro wytrzymamy w pracy - mamy awarię kanalizy i zakaz korzystania z wc do odwołania :strach: Nie wiadomo czy nie trzeba będzie siusiać pod krzaczkiem na naszym malutkim podwórku :strach:
Duża

Wiaderko ze sobą do pracy, wiaderko! Albo każda swoje, albo jedno wspólne :mrgreen: :mrgreen:

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 125 gości