Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 30, 2020 18:24 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Chikita pisze:Sabcia. Ty przewidziałaś. Duża mnie dziś zabrała do veta i tak się strasznie bałam, że aż cała się trzęsłam jak mi pobierali siku. No igłą normalnie mnie kłuli i zabrali moje siku i moją krewkę.
A jeszcze żeby tego było mało to Duża tak się spieszyła, że mnie zostawiła i zabrała innego kota :placz:
Chiko

Z tą pomyłką to fakt. Ale zostawiłam ją w lecznicy i pobiegłam zanieść siku na posiew i w lecznicy był taki sam transporter. Wzięłam ten który odstawiłam na miejsce w kąciku, a vetka przestawiła obok i zabrałam nie swojego kota :oops:


Ojej, no to przygoda, rzeczywiście... Gorzej niż z pomylonymi płaszczami z szatni czy walizkami, bo to bardziej żywa zawartość! A propos - kiedyś ktoś opowiadał, że w maluchach się dało przez pomyłkę wsiąść do nieswojego malucha, bo często kluczyki pasowały :) I że na przykład pani wyszła ze sklepu, wsiadła do "swojego" malucha, pod domem się zorientowała, że na tylnym siedzeniu jest coś inaczej :)

Ja za to kiedyś poszłam do weta, żeby sprwadził czip, czy Feliks to faktycznie Feliks :) Bo oże po ucieczce znalazłam obcego kota??? Chociaż po wejściu do domu doskonale ten znaleziony wiedział, gdzie kuweta, a gdzie zarełko... Nie byłoby w tym sprawdzaniu przez weta nic dziwnego, gdyby nie to, że sprawdziłam po chyba półtora roku od tej ucieczki jednodniowej :) Jakoś mnie tak tknęło " a co, jeśli odnalazłam nie-Feliksa???" :)

lucas 2014 pisze:A ja, tak sobie śpie:
Obrazek
lub tak:
Obrazek
Zunieczko ♥️♥️♥️ dla Ciebie.
Twój Julek
:oops:
Czy ja moglbym poprosic o więcej zdjęć Twoich "paputkow". :oops:
Julek


Julek, jesteś piękny! Miau!
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11239
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw lip 30, 2020 18:35 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Nul pisze:
Chikita pisze:Sabcia. Ty przewidziałaś. Duża mnie dziś zabrała do veta i tak się strasznie bałam, że aż cała się trzęsłam jak mi pobierali siku. No igłą normalnie mnie kłuli i zabrali moje siku i moją krewkę.
A jeszcze żeby tego było mało to Duża tak się spieszyła, że mnie zostawiła i zabrała innego kota :placz:
Chiko

Z tą pomyłką to fakt. Ale zostawiłam ją w lecznicy i pobiegłam zanieść siku na posiew i w lecznicy był taki sam transporter. Wzięłam ten który odstawiłam na miejsce w kąciku, a vetka przestawiła obok i zabrałam nie swojego kota :oops:


Ojej, no to przygoda, rzeczywiście... Gorzej niż z pomylonymi płaszczami z szatni czy walizkami, bo to bardziej żywa zawartość! A propos - kiedyś ktoś opowiadał, że w maluchach się dało przez pomyłkę wsiąść do nieswojego malucha, bo często kluczyki pasowały :) I że na przykład pani wyszła ze sklepu, wsiadła do "swojego" malucha, pod domem się zorientowała, że na tylnym siedzeniu jest coś inaczej :)

Ja za to kiedyś poszłam do weta, żeby sprwadził czip, czy Feliks to faktycznie Feliks :) Bo oże po ucieczce znalazłam obcego kota??? Chociaż po wejściu do domu doskonale ten znaleziony wiedział, gdzie kuweta, a gdzie zarełko... Nie byłoby w tym sprawdzaniu przez weta nic dziwnego, gdyby nie to, że sprawdziłam po chyba półtora roku od tej ucieczki jednodniowej :) Jakoś mnie tak tknęło " a co, jeśli odnalazłam nie-Feliksa???" :)

lucas 2014 pisze:A ja, tak sobie śpie:
Obrazek
lub tak:
Obrazek
Zunieczko ♥️♥️♥️ dla Ciebie.
Twój Julek
:oops:
Czy ja moglbym poprosic o więcej zdjęć Twoich "paputkow". :oops:
Julek


Julek, jesteś piękny! Miau!

Dziękuje :1luvu: . Duża mówi... najważniejsze, że daje sie glaskac. :D
Julek lubiacy mizianie.

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Czw lip 30, 2020 18:39 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Julinku jak cudnie śpisz :P :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
Miaukne dużej żeby zrobiła zdjęcia moich łapek :oops: :oops:
Zunia

Anna2016

 
Posty: 10469
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Czw lip 30, 2020 18:43 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Zobaczcie co Duża zrobiła. 8O 8O 8O Były domek tymczasowy Julka chetnie chciałby mieć jakiś drapak dla kotków. Duża znalazła taki z ogloszenia, kupila i... niestety jest malutki. :placz:
Obrazek
Gdzie Duża miała wyobraznie?
Julek

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Czw lip 30, 2020 18:44 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Anna2016 pisze:Julinku jak cudnie śpisz :P :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
Miaukne dużej żeby zrobiła zdjęcia moich łapek :oops: :oops:
Zunia

Już się ciesze. :1luvu:
Nie tylko Julek ♥️

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Czw lip 30, 2020 20:17 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Wy tu się śmiejecie, a ja obrażenie mam na skale światową i wyrzuty sumienia. No bo jak można wziąć transporter, nie sprawdzić i jeszcze w pierwszej kolejności zainteresować się brakiem kocyka niż zawartością ? Siedzi na balkonie i w poważaniu ma.
Kocyk bardzo sentymentalny, bo ma ponad 30 lat (to mój bobasowy) i ani jednego zaciągnięcia, żadnego poprucia, nie do zdarcia. Pe-ere-lowski po prostu :wink:

Nul, kiedyś Tata miał auto Renault jakieś tam. Tato dał kluczyki żebym poszła do auta i nie marudziła i obok stała identyczna. Otwieram centralnym, słyszałam piknięcie, a samochód zamknięty. I ciagalam za te klamki, wściekła czekałam na tatę, a on, wracając krzyczy, że czemu opieram się o cudzy samochód...

Chciałam Wam się pokazać, ale teraz jestem obrażona na Dużą i siedzę na balkonie. Może jutro dam sobie zrobić zdjęcie, ale nie wiem. Duża mimo, że połamana musi do pracy pójść na chwile, ale z tej chwili to pewnie pół dnia się zrobi.
Chiko

Chikita

 
Posty: 6441
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw lip 30, 2020 21:01 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

A mi kiedyś jeden wet chciał "skubnąć" kota. Tzn. miałam poczekać przed gabinetem, a Kulkę w transporterze zostawić na chwilkę. Potem wyszedł praktykant, wydał mi wyniki i... wszedł do gabinetu, zadowolony cały. Drzwi na zamek typu trzask, z wewnątrz klamka, z zewnątrz się nie otworzy. Musiałam się mocno dobijać, żeby mi moją Kulę wydali

MaryLux

 
Posty: 159735
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 30, 2020 22:47 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Ja tylko próbowałam wstawić transporter z Fasolką obcym ludziom do samochodu. Ale byli w samochodzie i zapytali, co robię (transporter już był wstawiony na tyle siedzenie), powiedzieli, że jak fajny kot, to biorą.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw lip 30, 2020 22:49 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

MalgWroclaw pisze:Ja tylko próbowałam wstawić transporter z Fasolką obcym ludziom do samochodu. Ale byli w samochodzie i zapytali, co robię (transporter już był wstawiony na tyle siedzenie), powiedzieli, że jak fajny kot, to biorą.

Lubię tych ludzi...

MaryLux

 
Posty: 159735
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 30, 2020 22:49 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

lucas 2014 pisze:Zobaczcie co Duża zrobiła. 8O 8O 8O Były domek tymczasowy Julka chetnie chciałby mieć jakiś drapak dla kotków. Duża znalazła taki z ogloszenia, kupila i... niestety jest malutki. :placz:
Obrazek
Gdzie Duża miała wyobraznie?
Julek


Minka Julka "No co Ty, Duża 8O 8O 8O to chyba za małe dla mnie"

Anna2016

 
Posty: 10469
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Czw lip 30, 2020 23:02 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Anna2016 pisze:
lucas 2014 pisze:Zobaczcie co Duża zrobiła. 8O 8O 8O Były domek tymczasowy Julka chetnie chciałby mieć jakiś drapak dla kotków. Duża znalazła taki z ogloszenia, kupila i... niestety jest malutki. :placz:
Obrazek
Gdzie Duża miała wyobraznie?
Julek


Minka Julka "No co Ty, Duża 8O 8O 8O to chyba za małe dla mnie"

:cry: Lucasa z kazdej strony drapak gniecie. :oops:

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Czw lip 30, 2020 23:20 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Ale jest uroczy, ten drapak podkreśla urok.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw lip 30, 2020 23:35 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

MalgWroclaw pisze:Ale jest uroczy, ten drapak podkreśla urok.

Dziękuje :1luvu: Julek
A tutaj Lucas, wstydzi się za glupote Dużej:

Obrazek

lucas 2014

 
Posty: 2994
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Pt lip 31, 2020 6:31 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Lukasek w sam raz- pupinkę na półce zmieścił :P :ok:
Czyżby TEN drapak miał liście dookoła słupków? Ale fajny !

Anna2016

 
Posty: 10469
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pt lip 31, 2020 6:42 Re: Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka 4

Dobrego dnia wszystkim.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 288 gości