Czitka, Cosia i reszta. Pasio choruje, Cosia po zabiegu...

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 29, 2020 9:49 Re: Czitka, Cosia i reszta.Pusto tak...Laterat ogrodowy...

Cudne są! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60176
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt maja 29, 2020 9:56 Re: Czitka, Cosia i reszta.Pusto tak...Laterat ogrodowy...

czitka pisze:Ostry cień mgły zniknął, chłopcy zasnęli jak dwa zabite anioły :wink:
Obrazek
Mgliście i rzęsiście. Dobrze. Grzyby rosną, dzieci śpią, tak zwany święty spokój.



Jakie ciała :1luvu:
Obrazek

gattara

Avatar użytkownika
 
Posty: 14955
Od: Czw kwi 20, 2006 7:03


Post » Pt maja 29, 2020 11:53 Re: Czitka, Cosia i reszta.Pusto tak...Laterat ogrodowy...

czitka pisze:
Dyktatura pisze:Może dziś w końcu się dowiemy co to laterat ogrodowy.

No według mnie i Jacka, który mi się objawił we śnie a potem na jawie przeanalizowaliśmy marę, jest to szczepionka dla tych, którzy pracują z komputerami, aktualnie produkowana w Chinach, którą zamierzamy sprowadzić po rozmowie z Chińczykiem. Jest teraz w fazie testów w Korei Północnej, ale my weźmiemy tę gotową, testy zrobimy sami. Potrzebna firma, Brat już jest 8) . Potem zarobimy dużą kasę i załatwimy podstępem przez Bastet (nie opowiedziała się :evil: ) reklamę w NTV u Janusza Zagórskiego . Ach, mnóstwo tam szczegółów, Dyktaturo, nie czytasz! Na razie pracujemy w tempie taretala, ale taki jest plan.
Czy ktoś z forum jeździ na nartach? Tak trochę lepiej? 8)

Czytam, czytam i o tym też czytałam, ale jakoś nie załapałam. :oops: :oops: :oops:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 29, 2020 12:02 Re: Czitka, Cosia i reszta.Pusto tak...Laterat ogrodowy...

Ajaaa pisze:A może tak:

Laterat ogrodowy/inaczej Późnoszczur ogrodowy (ang. Garden Laterat) - gatunek ssaka, z rodziny myszowatych, zamieszkujący siedliska ludzkie, najczęsciej występujący w ogrodach przydomowych. Pojawia się w czasie zaawansowanej wiosny, bądź w jej ostatniej fazie (stąd nazwa).
Cechą charakterystyczną tego osobnika jest niespotykane dotychczas absorbowanie uwagi kotów udomowionych i nieudowiowionych. Amerykańscy i australijscy naukowcy dowiedli, ze czas wzajemnego poznawania się i analizowania sytuacyjnego położenia jest wprost proporcjonalny do osiągania wewnętrznego spokoju i komfortu przez gatunek ludzki. Zazwyczaj trwa on od 12-14 godzin przez okres 3 miesięcy, przy czym skraca się w ostatnich miesiącach o 6 minut.
Późnoszczur ogrodowy zaczyna być ostatnimi czasy bardzo popularny. Najczęściej wiedzie prym w gospodarstwach domowych, mających w zasobach Felis catus w ilości pojedynczej lub mnogiej, ale doskonale odnajduje się także w innych powiązaniach.

8)

Brakuje nazwy łacińskiej. Wychodzi na to, że z łac. to hortus serorattus, hortus ratnuper

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 29, 2020 21:18 Re: Czitka, Cosia i reszta.Pusto tak...Laterat ogrodowy...

czitka pisze:Ostry cień mgły zniknął, chłopcy zasnęli jak dwa zabite anioły :wink:
Obrazek
Mgliście i rzęsiście. Dobrze. Grzyby rosną, dzieci śpią, tak zwany święty spokój.


Kochane misie pysie. I Mama z ogonkiem cudna. A Pasio na tym zdjęciu przypomina mi jakies zwierzę, tylko nie mogę sobie przypomnieć, jakie...

Ais

Avatar użytkownika
 
Posty: 2775
Od: Nie sty 08, 2006 10:45
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin


Post » Pt maja 29, 2020 21:21 Re: Czitka, Cosia i reszta.Pusto tak...Laterat ogrodowy...

Ais pisze:(...)

Kochane misie pysie. I Mama z ogonkiem cudna. A Pasio na tym zdjęciu przypomina mi jakies zwierzę, tylko nie mogę sobie przypomnieć, jakie...



Może kota? Gdyby nie ten brzuch... ;)

Wojtek

 
Posty: 27336
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Pt maja 29, 2020 21:28 Re: Czitka, Cosia i reszta.Pusto tak...Laterat ogrodowy...

Wojtek pisze:
Ais pisze:(...)

Kochane misie pysie. I Mama z ogonkiem cudna. A Pasio na tym zdjęciu przypomina mi jakies zwierzę, tylko nie mogę sobie przypomnieć, jakie...



Może kota? Gdyby nie ten brzuch... ;)



Nieee,no co Ty, kota? ;) Z czyms zupełnie innym mi sie kojarzy i męczy mnie bo nie pamiętam z czym.

Ais

Avatar użytkownika
 
Posty: 2775
Od: Nie sty 08, 2006 10:45
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post » Pt maja 29, 2020 21:28 Re: Czitka, Cosia i reszta.Pusto tak...Laterat ogrodowy...

Wojtek pisze:
Ais pisze:(...)

Kochane misie pysie. I Mama z ogonkiem cudna. A Pasio na tym zdjęciu przypomina mi jakies zwierzę, tylko nie mogę sobie przypomnieć, jakie...



Może kota? Gdyby nie ten brzuch... ;)

Jaki brzuch :evil: To sie sierśc tak pieknie blyszczy!!!
:1luvu:
Lucas 2014

lucas 2014

 
Posty: 2993
Od: Czw wrz 07, 2017 11:35

Post » Pt maja 29, 2020 21:35 Re: Czitka, Cosia i reszta.Pusto tak...Laterat ogrodowy...

Już wiem! Kangura! Kangura mi przypomina!


Obrazek

Ais

Avatar użytkownika
 
Posty: 2775
Od: Nie sty 08, 2006 10:45
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post » Pt maja 29, 2020 22:02 Re: Czitka, Cosia i reszta.Pusto tak...Laterat ogrodowy...

Oj tak, rzeczywiście :P ! Tyle, że Paś nie podskoczy, ale to nic, to nic...
Ja już nie miałam czasu wstawiać zdjęć przed południem, ale chłopcy w ciągu kilku minut dwukrotnie potem zmienili układ spania. Oni są nieprawdopodobnie symultaniczni i symetryczni. Było tak:
Obrazek
a chwilę potem tak:
Obrazek

Tych układów mają mnóstwo, wszystkie totalnie rozbrajające.
Teraz razem śpią w Hiltonie. To znaczy nie śpią, razem leżą i razem patrzą na dach komórki, bo czekają na Mamę. Czekam do dwunastej, potem odpadam. Kotowi dziura otwarta w stronę mieszkania. Brat potrafi wejść, a ten drugi głupol nie. Mamie to pasuje 8) .
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pt maja 29, 2020 23:24 Re: Czitka, Cosia i reszta.Pusto tak...Laterat ogrodowy...

Mistrzostwo świata w spaniu synchronicznym mają w kieszeni :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60176
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 30, 2020 2:47 Re: Czitka, Cosia i reszta.Pusto tak...Laterat ogrodowy...

Taka noc bez spania. Wstałam, przybiegł Bratu, który wrócił nie wiem o której, przybiegł, żeby natychmiast go wypuścić do ogrodu. Wypuściłam. Za sekundę kotowi dziura łup, wrócił. Już wiedziałam, otworzyłam drzwi, po schodach gramoli się Pasiu. Pobiegł po Pasia, który nie umie przez dziurę...Teraz sobie strzelają baranki i układają się razem na kanapie. Jakie to są nieziemsko cudowne chłopaki, jaka piękna przyjaźń...
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17870
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob maja 30, 2020 2:49 Re: Czitka, Cosia i reszta.Pusto tak...Laterat ogrodowy...

Bratu jest BARDZO inteligentny :1luvu: :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60176
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości