Ankieta dla posiadaczy kotów

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lis 25, 2019 10:49 Ankieta dla posiadaczy kotów

Witam :)
przesyłam ankietę do wypełnienia dla osób chętnych, które posiadają kota/koty w małym mieszkaniu, nie tylko w małym mieszkaniu.
Bardzo proszę o podzielenie się informacjami w tej krótkiej ankiecie (https://www.survio.com/survey/d/E3P9F2R9S9R3Q5X9H), na pewno udzielone odpowiedzi będą pomocne do zrealizowania projektu studenckiego.
Pozdrawiam :)

KaTo201

 
Posty: 1
Od: Pon lis 25, 2019 10:33

Post » Pon lis 25, 2019 21:47 Re: Ankieta dla posiadaczy kotów

wypełniła, choć pytania dziwne.
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pon lis 25, 2019 21:55 Re: Ankieta dla posiadaczy kotów

Z jaką funkcją najchętniej połączyłaby Pani/ połączyłby Pan kuwetę dla swojego pupila?*
- siedzisko
- półka
- inne.....

Padłam!!! Leżę i kwiczę! :ryk: :ryk: :ryk:

Czemu nie było opcji: kocia stołówka w kuwecie? Bardzo praktyczne! Od razu obieg zamknięty!

Chętnie dołączyłabym też bidet dla kota, co by od razu pupcię miał czystą i nie musiał, biedaczek, się wylizywać...
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon lis 25, 2019 22:19 Re: Ankieta dla posiadaczy kotów

najlepsza byłaby funkcja robota sprzyjającego - można by na konkretną godzinę nastawić sprzątanie kuwety; albo mógłby taki robot sprzątać po naciśnięciu przycisku na pilocie - i od razu wyrzucać brudny żwir i dosypywać nowy

u mnie kuwety sprząta syn - i nie da się go nastawić automatycznie na termin sprzątania; trzeba mu czasem przypomnieć

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lis 25, 2019 22:21 Re: Ankieta dla posiadaczy kotów

Patmol pisze:najlepsza byłaby funkcja robota sprzyjającego - można by na konkretną godzinę nastawić sprzątanie kuwety; albo mógłby taki robot sprzątać po naciśnięciu przycisku na pilocie - i od razu wyrzucać brudny żwir i dosypywać nowy

u mnie kuwety sprząta syn - i nie da się go nastawić automatycznie na termin sprzątania; trzeba mu czasem przypomnieć

Są takie kuwety. Samoczyszczące.
https://www.obroza-elektryczna.pl/Tema/ ... twoim-domu
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon lis 25, 2019 22:46 Re: Ankieta dla posiadaczy kotów

Bastet pisze:Są takie kuwety. Samoczyszczące.
https://www.obroza-elektryczna.pl/Tema/ ... twoim-domu


swego czasu bardzo poszukiwałam takich samoczyszczących. jedyna, która mi w 100% od strony funkcji odpowiadała wymagała przerobienia kanalizacji, bo podłączało się ją do normalnego spływu.
Ta z Twojego linku jest oooooogromna, sprawdzałam wymiary i kompletnie nigdzie nie wpasowałabym jej. Inne z kolei działają na jakąs fotokomórkę i uruchamiają się po wyjściu kota z kuwety. Super, jak się ma jednego kota, ja się bałam, ze mogłaby zranic kolejnego, który w tym czasie zechciałby wejsc.
Natomiast ostatnio mój fb zalały propozycje tej kuwety https://comfyracks.com/products/ikitten ... 2IEQVMFuf0. Cudna- bardzo fajny system usuwania odchodów, estetyczna, no i za tę półkę tudzież siedzisko mogłaby robić.
Ale!!! Zanim ktoś uzna, ze kupi to cudo za 140 zł- za tę cene pojawiła się pod milionami adresów, a w komentarzach pod kazda ofertą ktoś pisał, ze to fejki i oszustwa, bo prawdziwa jest jakaś brandowa i jeszcze nie wyszła, a jak wyjdzie to nie za 36$. A! wysyłka miała być darmowa.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7113
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon lis 25, 2019 22:51 Re: Ankieta dla posiadaczy kotów

To prawda. Litter Robot jest ogromny. I kosztuje z dwa i pół tysia. Jeszcze jest taka:
https://animalia.pl/petsafe-automatyczn ... oly/39166/
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon lis 25, 2019 22:56 Re: Ankieta dla posiadaczy kotów

no własnie w tej mnie te metalowe grabki niepokoiły plus żwirek silikonowy, który mnie jakoś nie przekonuje. A cena kuwety mocno kosmiczna na ewentualne nieudane testowanie.
Ostatnio edytowano Pon lis 25, 2019 23:04 przez maczkowa, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7113
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon lis 25, 2019 22:59 Re: Ankieta dla posiadaczy kotów

Mnie najbardziej śmieszy ta babka, co prezentuje tą Twoją kuwetę, co dałaś w linku. Jak umiera od duszącego smrodu "zwykłej" kuwety... z maseczką higieniczną na twarzy, omdlewająca od oparów... :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon lis 25, 2019 23:03 Re: Ankieta dla posiadaczy kotów

Jak mojej córce wysłałam tego linka, powiedziała to samo, ze laska jest straszna, ktoś inny skomentował, że babka kompletnie nie nadaje sie na opiekunkę dla kotów :D jest jeszcze reklama jakiś cud łopatki do zwirku, gdzie kobieta każdy wygrzebany urobek rozsypuje po całym mieszkaniu :D
nie wiem, do kogo skierowane są te reklamy, bo na pewno nie do normalnych właścicieli kotów :D
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7113
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon lis 25, 2019 23:07 Re: Ankieta dla posiadaczy kotów

maczkowa pisze:Jak mojej córce wysłałam tego linka, powiedziała to samo, ze laska jest straszna, ktoś inny skomentował, że babka kompletnie nie nadaje sie na opiekunkę dla kotów :D jest jeszcze reklama jakiś cud łopatki do zwirku, gdzie kobieta każdy wygrzebany urobek rozsypuje po całym mieszkaniu :D
nie wiem, do kogo skierowane są te reklamy, bo na pewno nie do normalnych właścicieli kotów :D

Ech, to tak jak te telezakupy mango. Robi się z ludzi durniów... :ryk: Każda normalna czynność pokazana jako heroiczna i prawie niemożliwa do wykonania... :ryk:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon lis 25, 2019 23:50 Re: Ankieta dla posiadaczy kotów

Tych automatycznych kuwet nie robią kociarze. Dlatego nie myślą, że użytkownikiem kuwety jest przede wszystkim KOT i to jemu ma tam być wygodnie oraz komfortowo :twisted:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60355
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lis 25, 2019 23:52 Re: Ankieta dla posiadaczy kotów

Tytuł wątku bzdurny - to koty posiadają nas

MaryLux

 
Posty: 159718
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 26, 2019 8:59 Re: Ankieta dla posiadaczy kotów

Bastet pisze:
Patmol pisze:najlepsza byłaby funkcja robota sprzyjającego - można by na konkretną godzinę nastawić sprzątanie kuwety; albo mógłby taki robot sprzątać po naciśnięciu przycisku na pilocie - i od razu wyrzucać brudny żwir i dosypywać nowy

u mnie kuwety sprząta syn - i nie da się go nastawić automatycznie na termin sprzątania; trzeba mu czasem przypomnieć

Są takie kuwety. Samoczyszczące.
https://www.obroza-elektryczna.pl/Tema/ ... twoim-domu


fajne :1luvu:
droga strasznie - taniej wychodzi jak Młody sprząta

ale myślicie , ze niewygodna jest taka kuweta dla kota

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lis 27, 2019 13:17 Re: Ankieta dla posiadaczy kotów

to zależy, jak kot starszy albo po zabiegu jakimś to za wysoko. Jak zdrowy to chyba wygoda przeciętna. Choć samej idei nie zrozumiem ;)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 262 gości