WĄTEK ILUSTROWANY.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lut 08, 2022 13:58 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Czekamy na wiosnę.

JoasiaS pisze:
cba pisze:Pięknie wyeksponowane "fasolki" <3 !

Kapitalne określenie :lol: :lol: :lol:


Niestety nie moje ;) Porównanie kocich poduszeczek do fasolek / żelków w kształcie tychże (jelly beans) przyszło do nas z USA :P Tak czy inaczej jest bardzo trafne.

cba

Avatar użytkownika
 
Posty: 43
Od: Pon lip 03, 2006 21:20

Post » Wto lut 08, 2022 14:47 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Czekamy na wiosnę.

cba pisze:
JoasiaS pisze:
cba pisze:Pięknie wyeksponowane "fasolki" <3 !

Kapitalne określenie :lol: :lol: :lol:


Niestety nie moje ;) Porównanie kocich poduszeczek do fasolek / żelków w kształcie tychże (jelly beans) przyszło do nas z USA :P Tak czy inaczej jest bardzo trafne.

Zgadza się :D
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pon lut 21, 2022 11:45 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Kot Teodor prosi o pomoc

Od dwóch lat bardzo ściśle i aktywnie współpracuję z lokalnym, włoszczowskim domem tymczasowym.
Robię ogłoszenia kotom, które w nim przebywają, czasem wspieram karmą, zdarza się, że zawożę koty do ich nowych domów.
Kotami zajmuje się Jola przecudowna, ciepła osoba, bardzo oddana swoim podopiecznym :)
W ubiegłym roku udało nam wyadoptować 17 kotów :1luvu: :ok: :201461
Nie pisałam dotąd o tej mojej działalności w tym wątku, bo rezerwuję go dla moich domowych kotów, ale trafił nam się kilka dni temu trudny przypadek i postanowiłam i tu o nim wspomnieć.

Kopiuję tekst, który dziś rano napisałam o Teodorze:
"Niedawno trafił pod nasza opiekę. Kolejny wynędzniały kociak z ulicy.
Wydawało się, że wystarczy go tylko odkarmić i pokazać światu, a właściwy dom zaraz się odezwie.
Teodor jest przepiękny - ma oryginalny, popielaty kolor sierści i cudnie przedłużony włos.
Takie koty nie czekają długo na adopcję. Niestety, po bliższych oględzinach przestało być optymistycznie...

Kociak ma za sobą bardzo bolesne doświadczenie. Jakiś zwyrodnialec z wiatrówką urządził sobie na niego polowanie.
Teo ma pogruchotaną tylną łapę, a w jego ogonie utknął śrut... Musimy znaleźć środki na operację, by kot mógł normalnie funkcjonować.
Organizujemy więc zbiórkę i prosimy o pomoc. Żadna złotówka, którą zechcecie nas wspomóc nie zostanie zmarnowana.
Obiecujemy, że ten piękny kot wróci do zdrowia, a my znajdziemy mu dom, który zadba, by już nigdy nie stała mu się w życiu żadna krzywda."

Wklejam link do naszej zbiórki. Jeżeli możecie pomóc nawet małą kwotą, to będę Wam bardzo, bardzo wdzięczna! :1luvu:

https://pomagam.pl/h3fdkb?fbclid=IwAR1q ... wO1P3Qrw90
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pon lut 21, 2022 12:11 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Kot Teodor prosi o pomoc

JoasiaS pisze:Od dwóch lat bardzo ściśle i aktywnie współpracuję z lokalnym, włoszczowskim domem tymczasowym.
Robię ogłoszenia kotom, które w nim przebywają, czasem wspieram karmą, zdarza się, że zawożę koty do ich nowych domów.
Kotami zajmuje się Jola przecudowna, ciepła osoba, bardzo oddana swoim podopiecznym :)
W ubiegłym roku udało nam wyadoptować 17 kotów :1luvu: :ok: :201461
Nie pisałam dotąd o tej mojej działalności w tym wątku, bo rezerwuję go dla moich domowych kotów, ale trafił nam się kilka dni temu trudny przypadek i postanowiłam i tu o nim wspomnieć.

Kopiuję tekst, który dziś rano napisałam o Teodorze:
"Niedawno trafił pod nasza opiekę. Kolejny wynędzniały kociak z ulicy.
Wydawało się, że wystarczy go tylko odkarmić i pokazać światu, a właściwy dom zaraz się odezwie.
Teodor jest przepiękny - ma oryginalny, popielaty kolor sierści i cudnie przedłużony włos.
Takie koty nie czekają długo na adopcję. Niestety, po bliższych oględzinach przestało być optymistycznie...

Kociak ma za sobą bardzo bolesne doświadczenie. Jakiś zwyrodnialec z wiatrówką urządził sobie na niego polowanie.
Teo ma pogruchotaną tylną łapę, a w jego ogonie utknął śrut... Musimy znaleźć środki na operację, by kot mógł normalnie funkcjonować.
Organizujemy więc zbiórkę i prosimy o pomoc. Żadna złotówka, którą zechcecie nas wspomóc nie zostanie zmarnowana.
Obiecujemy, że ten piękny kot wróci do zdrowia, a my znajdziemy mu dom, który zadba, by już nigdy nie stała mu się w życiu żadna krzywda."

Wklejam link do naszej zbiórki. Jeżeli możecie pomóc nawet małą kwotą, to będę Wam bardzo, bardzo wdzięczna! :1luvu:

https://pomagam.pl/h3fdkb?fbclid=IwAR1q ... wO1P3Qrw90


biedny kociak
oby operacja się udała i kociak wrócił do zdrowia :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lut 21, 2022 12:16 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Kot Teodor prosi o pomoc. Str. 61

Wpłaciłam i udostępniłam i trzymam kciuki za kocurka. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pon lut 21, 2022 12:19 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Kot Teodor prosi o pomoc. Str. 61

mir.ka pisze:biedny kociak
oby operacja się udała i kociak wrócił do zdrowia :ok:

Mirko, musi się udać. Ja nie przyjmuję innej wersji do wiadomości :ok:
A dom dostanie najlepszy z możliwych :1luvu:
Na pewno tu o tym napiszę :D :ok:

mimbla64 pisze:Wpłaciłam i udostępniłam i trzymam kciuki za kocurka. :ok:

Dziękuję z całego serca! :1luvu:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pon lut 21, 2022 15:47 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Kot Teodor prosi o pomoc. Str. 61

Udostępniłam. Może uda mi się wpłacić symboliczny grosik po emeryturze. Trzymam mocne kciuki za kociaka! :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 21, 2022 16:32 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Kot Teodor prosi o pomoc. Str. 61

jolabuk5 pisze:Udostępniłam. Może uda mi się wpłacić symboliczny grosik po emeryturze. Trzymam mocne kciuki za kociaka! :ok: :ok: :ok:

Jolu, udostępnienie i kciuki wystarczą :)
Dziękuję! :1luvu:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pon lut 21, 2022 16:37 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Kot Teodor prosi o pomoc. Str. 61

JoasiaS pisze:
jolabuk5 pisze:Udostępniłam. Może uda mi się wpłacić symboliczny grosik po emeryturze. Trzymam mocne kciuki za kociaka! :ok: :ok: :ok:

Jolu, udostępnienie i kciuki wystarczą :)
Dziękuję! :1luvu:

Ej, zobaczę, może sie uda :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 21, 2022 16:37 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Kot Teodor prosi o pomoc. Str. 61

jolabuk5 pisze:
JoasiaS pisze:
jolabuk5 pisze:Udostępniłam. Może uda mi się wpłacić symboliczny grosik po emeryturze. Trzymam mocne kciuki za kociaka! :ok: :ok: :ok:

Jolu, udostępnienie i kciuki wystarczą :)
Dziękuję! :1luvu:

Ej, zobaczę, może sie uda :ok:

Kochana jesteś :1luvu:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pon lut 21, 2022 19:08 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Kot Teodor prosi o pomoc. Str. 61

Zaraz udostępnię, mocno trzymam kciuki i postaram się jutro przesłać grosik. :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 21, 2022 20:14 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Kot Teodor prosi o pomoc. Str. 61

Gosiagosia pisze:Zaraz udostępnię, mocno trzymam kciuki i postaram się jutro przesłać grosik. :ok: :ok:

Gosiu, baaaardzo dziękuję :1luvu:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Nie lut 27, 2022 21:35 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Kot Teodor prosi o pomoc. Str. 61

wpłaciłam parę groszy dla Teodorka

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Pon lut 28, 2022 14:20 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Kot Teodor prosi o pomoc. Str. 61

marivel pisze:wpłaciłam parę groszy dla Teodorka

Aniu! :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Teodor miał mieć dziś operację, ale okazało się, że złamana kość przebiła skórę i zrobił się tam stan zapalny z ropą.
Dziś zszyto i zabezpieczono ranę. Wydzielina została wysłana do badania.
Teo jest cały czas na środkach przeciwbólowych i antybiotyku.
Operacja została przełożona na koniec tygodnia :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pon lut 28, 2022 14:23 Re: WĄTEK ILUSTROWANY. Kot Teodor prosi o pomoc. Str. 61

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 112 gości