Słodziaczek Zuzia (*)i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 49

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie kwi 05, 2020 11:31 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Gosiagosia pisze:Obrazek


Dziękujemy Gosiu :D
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie kwi 05, 2020 11:39 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dobre wieści, o Twojej pracy i o dziewczynkach :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60134
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie kwi 05, 2020 11:41 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

jolabuk5 pisze:Dobre wieści, o Twojej pracy i o dziewczynkach :1luvu: :1luvu: :1luvu:

I oby tak było dalej. :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie kwi 05, 2020 11:51 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Po całym tygodniu pracy dziś mam w końcu wolne. Ale takie nie do końca wolne bo niedługo idę do mamy zanieść zakupy i na 16 mam zebranie w pracy.
Jest już troszeczkę lepiej jeżeli chodzi o przestrzeganie zakazów przez klientów. Nadal zdarzają się jednostki którym trzeba przypominać o założeniu rękawiczek czy wzięciu wózka zakupowego ale w porównaniu z np. środą liczba nieświadomych znacznie zmalała . Niestety ludzie nadal nie wiedzą jak należy robić zakupy w obecnej sytuacji i w większości są to osoby starsze. Nadal przychodzą po pięć razy dziennie po jedną lub dwie rzeczy. Tyle się apeluje do klientów by sporządzali sobie listę zakupów na kilka dni rzeczy które są im potrzebne by ograniczyć ich przebywanie w sklepie a oni i tak robią swoje. Wczoraj np. miałam klientkę która była u nas cztery razy i na te cztery wizyty kupiła w sumie : trzy płaty śledzia , dwie cebule, landrynki i słodką bułkę. Dwa razy była by - zapytać czy są śledzie i ile kosztują.
Jak tak dalej pójdzie i ludzie będą mieli takie podejście do całej sytuacji to my tego korona wirusa do przyszłej Wielkanocy się nie pozbędziemy bo ludzie i tak go będą przenosić.

Co do dziewczynek to wszystko z nimi ok. Pola miaukoli, mizia się i je przeważnie chrupki . Nie przepada za mokrym . Musi mieć dobry dzień by zjeść mokre. Taki dzień jest np. dzisiaj. Nie martwię się o nią bo ładnie pije i siusia .
Zuzia czuje się znacznie lepiej bo już nie jest taka chętna do podawania leków. Do poniedziałku mamy jeszcze antybiotyk i steryd dożylnie i przy podawaniu zaczyna się szarpać. Poza tym ładnie je - swoje i kończy Poli - sama pije wodę, przegryza chrupkami , robi duże i ładne kupy i co najważniejsze przybiera na wadze ( 1,85 kg a nie jak w styczniu 1,30 kg ).


Super wieści :D
Koty juz takie są, że jak źle sie czują to na wszystko pozwalaja (no prawie), a jak poczuja sie lepiej to juz nie jest z nimi łatwo :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie kwi 05, 2020 11:53 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Po całym tygodniu pracy dziś mam w końcu wolne. Ale takie nie do końca wolne bo niedługo idę do mamy zanieść zakupy i na 16 mam zebranie w pracy.
Jest już troszeczkę lepiej jeżeli chodzi o przestrzeganie zakazów przez klientów. Nadal zdarzają się jednostki którym trzeba przypominać o założeniu rękawiczek czy wzięciu wózka zakupowego ale w porównaniu z np. środą liczba nieświadomych znacznie zmalała . Niestety ludzie nadal nie wiedzą jak należy robić zakupy w obecnej sytuacji i w większości są to osoby starsze. Nadal przychodzą po pięć razy dziennie po jedną lub dwie rzeczy. Tyle się apeluje do klientów by sporządzali sobie listę zakupów na kilka dni rzeczy które są im potrzebne by ograniczyć ich przebywanie w sklepie a oni i tak robią swoje. Wczoraj np. miałam klientkę która była u nas cztery razy i na te cztery wizyty kupiła w sumie : trzy płaty śledzia , dwie cebule, landrynki i słodką bułkę. Dwa razy była by - zapytać czy są śledzie i ile kosztują.
Jak tak dalej pójdzie i ludzie będą mieli takie podejście do całej sytuacji to my tego korona wirusa do przyszłej Wielkanocy się nie pozbędziemy bo ludzie i tak go będą przenosić.

Co do dziewczynek to wszystko z nimi ok. Pola miaukoli, mizia się i je przeważnie chrupki . Nie przepada za mokrym . Musi mieć dobry dzień by zjeść mokre. Taki dzień jest np. dzisiaj. Nie martwię się o nią bo ładnie pije i siusia .
Zuzia czuje się znacznie lepiej bo już nie jest taka chętna do podawania leków. Do poniedziałku mamy jeszcze antybiotyk i steryd dożylnie i przy podawaniu zaczyna się szarpać. Poza tym ładnie je - swoje i kończy Poli - sama pije wodę, przegryza chrupkami , robi duże i ładne kupy i co najważniejsze przybiera na wadze ( 1,85 kg a nie jak w styczniu 1,30 kg ).


Super wieści :D
Koty juz takie są, że jak źle sie czują to na wszystko pozwalaja (no prawie), a jak poczuja sie lepiej to juz nie jest z nimi łatwo :(

Choć i tak po stokroć wolę obsługiwać Zuzię niż Polę :strach: :strach: :strach:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie kwi 05, 2020 13:18 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Odpoczywaj Ewciu ile się da :201454

Ja ostatnio zrbiłam takie zakupy, że teraz przez tydzień będę tylko wyjadać bo lodówka ledwo się domyka :strach: A po tygodniu nie przecisnę się przez drzwi :strach:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33163
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie kwi 05, 2020 20:40 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Napisałam na kartce co muszę kupić. Wyszło 1,5 strony A4 a i tak widzę,że wszystkiego nie dopisałam i będzie tego wiele więcej. Za to znów na 2 tygodnie spokój, a warzywniak przyjeżdża z dostawą pod dom.
Trzymajcie się. Mam nadzieję, że masz Ewuś w pracy odpowiednie ubranko na twarz?

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon kwi 06, 2020 4:37 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Przyłbice tez nosi mój mąż w pracy. Mimo ze nie ma dużo kontaktów z klientami ale odbiera np towar z Włoch :strach:
Wszelkie środki ostrożności zachowane.

Niech to już się skończy !!!!!
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon kwi 06, 2020 7:15 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Nie wiedziałam, że jakiś towar z Włoch jeszcze dociera. To dobra wieść.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto kwi 07, 2020 6:32 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Miau Ciociu dostałam steryd działający przez tydzień Dexa….. i gorzej się czuję 8O mam biegunkę i zwymiotowałam śniadanie :cry: :cry: a miało być lepiej :cry: i wcale nie mam lepszego apetytu po nim. Duża chce umrzeć. Ja też. Zunia

Anna2016

 
Posty: 10441
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto kwi 07, 2020 10:11 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Anna2016 pisze:Miau Ciociu dostałam steryd działający przez tydzień Dexa….. i gorzej się czuję 8O mam biegunkę i zwymiotowałam śniadanie :cry: :cry: a miało być lepiej :cry: i wcale nie mam lepszego apetytu po nim. Duża chce umrzeć. Ja też. Zunia

Ok to nie dobrze Zuniu. A pierwszy raz dostałaś ten konkretny steryd?
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto kwi 07, 2020 10:19 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Tak :placz:
Siedzę w pracy i mocno się martwie. :cry: :cry: :cry:

Anna2016

 
Posty: 10441
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto kwi 07, 2020 10:29 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Jesteśmy po wizycie u weta. Zuzia miała robione badania krwi i wyszły rewelacyjne . Czuję się świetnie. Je ,pije, robi ładne kupki i zachowuje się jak zdrowy kotek. Miała robione USG bo był pan doktor Aleksander. Zmiany są ale od stycznia nie pogłębiły się jakby można było przewidywać po jej stanie w jakim była w styczniu. Nawet pan doktor był pod wrażeniem jej woli życia. Sam przyznał że w styczniu miał wątpliwości czy jest sens ją męczyć leczeniem bo nie dawał jej nawet 10% na przeżycie a ona tak się podniosła. Zdjęliśmy wenflon i od dziś wracamy do sterydu dopyszcznego jak wcześniej.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto kwi 07, 2020 10:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Super, że są takie wiadomości. Mam nadzieję, że też się dobrze czujesz.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto kwi 07, 2020 10:43 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MalgWroclaw pisze:Super, że są takie wiadomości. Mam nadzieję, że też się dobrze czujesz.

Ze mną troszkę gorzej. Po tym upadku siniaki schodzą ale za to zaczęły mnie bardziej boleć kolana.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka, MB&Ofelia, zuza i 82 gości