Słodziaczek Zuzia (*)i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 49

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 27, 2020 22:21 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Kolumbolku, Zuzia Cię kocha, i Mama Lusia, i Tata Drops i Duża i my wszyscy, nieważne, że nosek chory, ważne jaki jesteś. Nie płacz, byle tylko nosek nie bolał :ok:
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60188
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto kwi 28, 2020 6:28 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Zuziu, Polu, Ciociu :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Zunia

Anna2016

 
Posty: 10443
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto kwi 28, 2020 7:43 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:Ewciu, specjalnie dla ciebie, na poprawę humoru - historie zakupowe! Przy niektórych nieźle się urechotałam :lol:

https://demotywatory.pl/4994929/Zakupy- ... a-facetow-

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Śro kwi 29, 2020 8:18 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 29, 2020 9:29 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dziś pogoda się skiepściła i w końcu zaczęło padać. op65e3--( to pisała Zuzia ) Deszczyk ładnie i równo sobie pada i oby padał jak najdłużej bo to pierwszy deszcz od bardzo dawna.
Wczoraj gdy przyszłam do pracy zawołała mnie kierowniczka ponieważ przesunięto nam gazetkę z środy na wtorek by poinformować mnie , że muszę zostać do 24 na gazetkę. Przy okazji wywiązała się rozmowa o mnie. Kierowniczka zapytała czy byłam u lekarza bo zauważyła , że znów się ze mną zaczyna dziać coś niedobrego. Powiedziałam , że planuję taką wizytę op( TO ZNÓW PISAŁA ZUZIA ) tylko zbieram się w sobie. Ja też widzę , że coś jest nie tak. Skończyłam jakiś czas temu leki ale widzę , że to za wcześnie i , że jeszcze ich potrzebuję.
Dostałam wręcz polecenie służbowe że mam jak najszybciej umawiać wizytę aby nie dopuścić do stanu w jakim się znalazłam poprzednio. Jej jedna z córek ma podobne problemy i jest na lekach więc rozumie o co chodzi.
Dziś mam wolne i na dziś udało mi się umówić wizytę onlaine z panią doktor. Znów muszę jej wszystko opowiedzieć i poprosić o leki bo bez nich w obecnej sytuacji nie funkcjonuję jak należy. Nie chcę wrócić do tego co było a niestety jestem na dobrej drodze do powrotu.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro kwi 29, 2020 9:50 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Dziś pogoda się skiepściła i w końcu zaczęło padać. op65e3--( to pisała Zuzia ) Deszczyk ładnie i równo sobie pada i oby padał jak najdłużej bo to pierwszy deszcz od bardzo dawna.
Wczoraj gdy przyszłam do pracy zawołała mnie kierowniczka ponieważ przesunięto nam gazetkę z środy na wtorek by poinformować mnie , że muszę zostać do 24 na gazetkę. Przy okazji wywiązała się rozmowa o mnie. Kierowniczka zapytała czy byłam u lekarza bo zauważyła , że znów się ze mną zaczyna dziać coś niedobrego. Powiedziałam , że planuję taką wizytę op( TO ZNÓW PISAŁA ZUZIA ) tylko zbieram się w sobie. Ja też widzę , że coś jest nie tak. Skończyłam jakiś czas temu leki ale widzę , że to za wcześnie i , że jeszcze ich potrzebuję.
Dostałam wręcz polecenie służbowe że mam jak najszybciej umawiać wizytę aby nie dopuścić do stanu w jakim się znalazłam poprzednio. Jej jedna z córek ma podobne problemy i jest na lekach więc rozumie o co chodzi.
Dziś mam wolne i na dziś udało mi się umówić wizytę onlaine z panią doktor. Znów muszę jej wszystko opowiedzieć i poprosić o leki bo bez nich w obecnej sytuacji nie funkcjonuję jak należy. Nie chcę wrócić do tego co było a niestety jestem na dobrej drodze do powrotu.

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro kwi 29, 2020 10:36 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Słuszna decyzja, Ewciu. Leczenie musi trochę potrwać, jeżeli leki są potrzebne to trzeba je brać. Tym bardziej że teraz trudny czas dla wszystkich.

Ja dzisiaj też mam wolne, bo ekipa mi wymieniała siatkę na balkonie.
Ofelia pozdrawia Zuzię i Polę (zerkała mi przez ramię jak pisałam :wink: )
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro kwi 29, 2020 13:50 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewuś cieszę się,że chociaż kierowniczkę masz wyrozumiała. Mam nadzieję, że jesteś już po wizycie i dostałaś tabletki?

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 29, 2020 15:20 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewuniu, to tak jak z innymi chorobami - trzeba brać leki i już! Jak na nadciśnienie czy astmę. Obyś już miała e-receptę!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60188
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro kwi 29, 2020 19:21 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dobrze, że rozumie.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro kwi 29, 2020 19:55 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 30, 2020 7:52 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 30, 2020 18:41 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Jestem po konsultacji online z moją panią doktor. Jak zwykle była bardzo miła i słuchała tego co mam do powiedzenia. Już wiem gdzie zrobiłam błąd . Trzeba mi było zgłosić się do niej jak tylko zauważyłam , że coś jest nie tak po zmniejszeniu dawki leku na 50 mg dziennie. Wtedy zauważyłam , że jestem bardziej nerwowa , że szybciej wpadam w złość ale myślałam , że to tak musi być bo i czas trudny i Zuzia przez minione 1,5 mieś . dała mi popalić i to wszystko przez to. Jednak trzeba było wtedy się zgłosić i znów wrócić do poprzedniej dawki bo odstawianie leku okazało się za wczesne.
Wróciłam do leków i od dziś biorę dawkę początkową 50 mg przez 5 - 6 dni a to tym czasie wracam do dawki 100 mg. Mam nadzieję , że wrócę do życia . Od dziś do 20 maja siedzę w domu. Tylko muszę to jakoś wytłumaczyć mamie bo ona nie potrafi zrozumieć , że ja potrzebuję czasami wyciszenia i izolacji .
Już mi zaproponowała żebym na te trzy tygodnie przeprowadziła się z z dziewczynami do niej. A ja nie chcę bo potrzebuję posiedzieć sama w domu. Odciąć się od ludzi , od świata i odpocząć. Mama nie potrafi zrozumieć , że ja nie potrzebuję mieć codziennie obiadu , nie potrzebuję robić codziennie zakupów w sklepie bo nie jest mi to potrzebne bo mnie potrzebny jest spokój.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw kwi 30, 2020 18:47 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Oj tak, mamom czasami ciężko coś wytłumaczyć.
Ale z jednym ma rację - z obiadem! Postaraj się Ewciu dobrze odżywiać, prawidłowa dieta jest ważna.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 52 gości