Słodziaczek Zuzia (*)i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 49

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 30, 2019 23:02 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

jolabuk5 pisze:Ważne, że porobisz badania. Ale szkoda, że nie mamy takiego lekarza, który spojrzałby na człowieka całościowo...

Tylko ten rezonans serca.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 30, 2019 23:03 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ale potem kardiolog. Też się liczy! :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59708
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 30, 2019 23:04 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
MaryLux pisze:Obrazek

:?: :?: :?:

Kot przyszedł pomruczeć

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon wrz 30, 2019 23:44 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

jolabuk5 pisze:Ale potem kardiolog. Też się liczy! :D

A jeszcze wcześniej na 16 października mam podologa.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 30, 2019 23:45 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:
Ewa L. pisze:
MaryLux pisze:Obrazek

:?: :?: :?:

Kot przyszedł pomruczeć

A bo mi się obrazek nie wyświetlił.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 01, 2019 7:15 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Hej :)
Wróciłam z urlopu. Znowu będę Was podczytywać :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20587
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Wto paź 01, 2019 8:28 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Sihaja pisze:Hej :)
Wróciłam z urlopu. Znowu będę Was podczytywać :)

Witaj Dorotko :D
I jak było ?
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 01, 2019 8:42 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Byłam na rezonansie ......zerwałam się w środku nocy o 6 rano , głodna i pół przytomna pojechałam do szpitala . Pracownia rezonansu mieści się na poziomie - 1 koło szatni studentów . Akurat dziś rozpoczyna się rok akademicki i Jzajęcia w szpitalu więc studentów było jak mrówków. Jak ich tak posłuchałam to naprawdę obleciał mnie strach przed tymi przyszłymi lekarzami :strach: :strach: :strach:
Kiedy przyszła moja kolej na badanie weszłam do pracowni. Właśnie skończyło się badanie starszej pani przywiezionej z oddziału szpitalnego. Kiedy panią zabrali kazali mi się położyć żeby sprawdzić czy dadzą radę wykonać badanie. Okazało się , że rezonans jest tak mały , że się w niego nie mieszczę :(
O ile rezonans kręgosłupa, nogi, ręki , głowy dałoby radę zrobić tak serca nie bo przy rezonansie serca muszą mi nałożyć taką specjalną nakładkę i z tym nie mam szans się zmieścić i tą obręcz a nie chcą mnie pchać na siłę żebym się nie zaklinowała. I tak z badania wyszły nici.
Oddali mi skierowanie i poradzili by spróbować w Szpitalu Centrum Zdrowia Matki Polki bo tam mają znacznie większy rezonans.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 01, 2019 8:55 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Współczuję. Mój szwagier miał podobnie, nie zrobili bo nie zmieścił sie w tej rurze....

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto paź 01, 2019 8:59 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Anna2016 pisze:Współczuję. Mój szwagier miał podobnie, nie zrobili bo nie zmieścił sie w tej rurze....

Wiadomo , że ludzie są różni i za równo chudzi jak i grubi potrzebują czasami takiego badania . Można uznać to za dyskryminację osób o większych gabarytach . Wiadomo , że w duży zmieści się każdy a w taką popierdułkę nieliczni. Szkoda , że zmarnowałam dwa miesiące na oczekiwanie na badanie którego nie można mi było wykonać.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 01, 2019 12:15 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
Anna2016 pisze:Współczuję. Mój szwagier miał podobnie, nie zrobili bo nie zmieścił sie w tej rurze....

Wiadomo , że ludzie są różni i za równo chudzi jak i grubi potrzebują czasami takiego badania . Można uznać to za dyskryminację osób o większych gabarytach . Wiadomo , że w duży zmieści się każdy a w taką popierdułkę nieliczni. Szkoda , że zmarnowałam dwa miesiące na oczekiwanie na badanie którego nie można mi było wykonać.



masakra
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto paź 01, 2019 13:58 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Oburzajace! Bedziesz próbowała w Matce-Polce?
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59708
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 01, 2019 14:04 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Witamy się, Ewciu, po dłuższej nieobecności.
Cieszę się, że USG Zuzi jest lepsze.

Zastanawiam się dlaczego przy umawianiu na badanie nie sprawdzili tego, czy Cię zmieszczą, skoro wiedzą, że mają małą obręcz. Powinni sami zadzwonić do innej placówki i załatwić Ci szybszy termin. To ich wina, więc powinni czuć się zobowiązani.
Pamiętaj też, że leczenie wszelkich schorzeń, nie będzie do końca możliwe, jeśli nie poukładasz sobie wszystkiego w głowie. Umów się na wizytę do psychiatry. Myślę, że farmakologia troszkę powinna Cię wyciszyć. Psychiatra zapewne da Ci też skierowanie do psychologa, a to najlepsza pomoc dla Ciebie. Za długo Ewuś się męczysz. Nie powinno tak być. Do niczego dobrego to nie doprowadzi. Martwię się bardzo.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 01, 2019 14:26 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ciocia Dyktatura ma rację, pomóż sobie ciociu! Proszę, dla Zuzi i Poli! :201494 :1luvu:
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59708
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 01, 2019 19:13 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Znalazłam numer do Matki Polki. Po 40 minutach dzwonienia w końcu ktoś postanowił odebrać . Najbliższy wony termin to .......tadammmmm.........kwiecień 2020 rok . Mam rezerwację na 16 - tego. Mówiłam pani , że dziś byłam już na takim badaniu ale nie zostało wykonane bo w szpitalu mieli za mały sprzęt . Zapytałam jakiej wielkości mają oni sprzęt żebym znów nie zmarnowała 6 miesięcy na badanie którego nie będą w stanie wykonać. Na to mi pani żebym się zmierzyła to się dopasuję. Zapytałam pani w którym miejscu mam się zmierzyć żebym była się w stanie dopasować a pani mi na to że oczywiście w najszerszym w brzuchu. Wkurzyłam się i mówię do pani , że najszersza to ja jestem w cyckach a nie w brzuchu a według pani jak mam się do tego rezonansu dopasować czy mam sobie ramionka i rączki ująć czy może odjąć cycki żeby się zmieścić ? Nastała cisza więc się pożegnałam i rozłączyłam.
Wiecie co ? Przemyślałam sobie to wszystko i doszłam do wniosku , że mam to wszystko w d..... Nie zamierzam robić żadnych rezonansów, tomografów, rendgenów i wszelkich innych badań. Raz na jakiś czas niech mi wypiszą receptę na leki które sobie połykam jak pomogą to dobrze a jak nie to trudno. Na coś umrzeć trzeba więc jak już to niech lekarze mają niespodziankę na co umarłam.
Mam dość służby zdrowia która tak wszem i wobec trąbi o profilaktyce a jak przychodzi co do czego to zanim się człowiek dostanie do lekarza czy na jakiekolwiek badania ( pod warunkiem , że należy do standardowego typu człowieka ) to mijają wieki albo człowiek nie doczeka tych wspaniałości medycznych , popieprzonych polityków i tego chorego kraju. Po prostu mam wszystkiego dość.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 97 gości