Słodziaczek Zuzia (*)i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 49

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Wto lut 25, 2020 7:22 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Miau Zuziu Polciu i Ciociu. Zunia

Anna2016

 
Posty: 10469
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto lut 25, 2020 21:52 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lut 25, 2020 22:14 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dziś jakiś ciężki dzień. Rano bolała mnie głowa więc wzięłam proszki. Później chodziłam nieprzytomna. Poszłam do mamy i u niej też musiałam się położyć bo znów mnie zaczęła boleć głowa. Całe popołudnie lało więc może to dlatego.
W pracy masakra. Aż się boję co będzie jak odstawię tabletki. Nieroby, plotuchy ....jedna na drugą psioczy jedna drugiej tyłek obrabia ......totalna masakra.
Na szczęście z dziewczynami wszystko ok. Zuzia wprawdzie dwa razy pawikowała ale na szczęście tylko śliną raz i raz niestrawioną karmą. Mimo to ma apetyt , je i to sporo choć surowe mięsko już jej się przejadło.
Pola trochę wylizała sobie brzuch co wskazywałoby na pęcherz ale pije i siusia normalnie ani mniej ani więcej. W marcu postaram się zabrać ją na badania.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lut 25, 2020 22:20 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Kolumb też zgłoszony. I Paś

MaryLux

 
Posty: 159735
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lut 25, 2020 22:25 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:Kolumb też zgłoszony. I Paś

Głosowałyśmy.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lut 25, 2020 22:26 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
MaryLux pisze:Kolumb też zgłoszony. I Paś

Głosowałyśmy.

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

MaryLux

 
Posty: 159735
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lut 26, 2020 1:26 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:https://najfajniejszykotwpolsce.radiowawa.pl/

Zgłosiłam Zuzię i Polę :oops:

Będziemy głosować :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60393
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro lut 26, 2020 10:18 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Dziś jakiś ciężki dzień. Rano bolała mnie głowa więc wzięłam proszki. Później chodziłam nieprzytomna. Poszłam do mamy i u niej też musiałam się położyć bo znów mnie zaczęła boleć głowa. Całe popołudnie lało więc może to dlatego.
W pracy masakra. Aż się boję co będzie jak odstawię tabletki. Nieroby, plotuchy ....jedna na drugą psioczy jedna drugiej tyłek obrabia ......totalna masakra.
Na szczęście z dziewczynami wszystko ok. Zuzia wprawdzie dwa razy pawikowała ale na szczęście tylko śliną raz i raz niestrawioną karmą. Mimo to ma apetyt , je i to sporo choć surowe mięsko już jej się przejadło.
Pola trochę wylizała sobie brzuch co wskazywałoby na pęcherz ale pije i siusia normalnie ani mniej ani więcej. W marcu postaram się zabrać ją na badania.

Wczoraj było bardzo niskie ciśnienie. Dzisiaj zresztą też.

Mnie wczoraj też łeb nawalał...
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Śro lut 26, 2020 21:17 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewciu, ja też ostatnio łażę jak zombie, a dziś lekko zaspałam do pracy :oops: Musiałam gnać na autobus i to truchcikiem.
Może Pola liże się nerwowo, może odreagowuje chorobę Zuzi?
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33245
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Czw lut 27, 2020 12:57 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:https://najfajniejszykotwpolsce.radiowawa.pl/

Zgłosiłam Zuzię i Polę :oops:


głosujemy
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lut 27, 2020 14:01 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

jolabuk5 pisze:
Ewa L. pisze:https://najfajniejszykotwpolsce.radiowawa.pl/

Zgłosiłam Zuzię i Polę :oops:

Będziemy głosować :1luvu:

Dzięki :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lut 27, 2020 14:02 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MonikaMroz pisze:
Ewa L. pisze:Dziś jakiś ciężki dzień. Rano bolała mnie głowa więc wzięłam proszki. Później chodziłam nieprzytomna. Poszłam do mamy i u niej też musiałam się położyć bo znów mnie zaczęła boleć głowa. Całe popołudnie lało więc może to dlatego.
W pracy masakra. Aż się boję co będzie jak odstawię tabletki. Nieroby, plotuchy ....jedna na drugą psioczy jedna drugiej tyłek obrabia ......totalna masakra.
Na szczęście z dziewczynami wszystko ok. Zuzia wprawdzie dwa razy pawikowała ale na szczęście tylko śliną raz i raz niestrawioną karmą. Mimo to ma apetyt , je i to sporo choć surowe mięsko już jej się przejadło.
Pola trochę wylizała sobie brzuch co wskazywałoby na pęcherz ale pije i siusia normalnie ani mniej ani więcej. W marcu postaram się zabrać ją na badania.

Wczoraj było bardzo niskie ciśnienie. Dzisiaj zresztą też.

Mnie wczoraj też łeb nawalał...

Coś w tym jest.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lut 27, 2020 14:06 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:Ewciu, ja też ostatnio łażę jak zombie, a dziś lekko zaspałam do pracy :oops: Musiałam gnać na autobus i to truchcikiem.
Może Pola liże się nerwowo, może odreagowuje chorobę Zuzi?

Konsultowałam się z Kasią naszą technik weterynaryjną i też sugerowała , że to stresowe. W sobotę postaram się złapać Polę i przejedziemy się do weta by ją pokazać. Coś w tym może być bo wcześniej nie wylizywała brzucha a od stycznia gdy z Zuzią było tak źle znacznie mniej czasu poświęcałam Poli.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016 i 283 gości