MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw cze 25, 2020 20:32 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

Jedzą z Mili to samo. Były na Smilii. Teraz zmieniłam na Almo Nature.
Ale myśle ze Amy ma to z otyłości albo teraz na tle stresowym bo jednak sytuacja z Bagi stresuje dziewczyny bo nie jest tak jak było.
Amy i Mili <3 Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=192690
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Od: Nie lip 24, 2011 9:30

Adopcje: 1 >>

Post » Czw cze 25, 2020 20:40 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

Otyłość pewnie swoje dokłada i stres, pytanie czy dałoby się pomóc dietą. Tyle że z tego co się domyślam nie tylko ty decydujesz o tym co koty jedzą.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46&t=173408 - cz. VI
Obrazek
Obrazek

MB&Ofelia

Od: Pt gru 09, 2011 9:20

Post » Pt cze 26, 2020 8:02 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

Nie fajnie, że Ami musi ciągle łykać antybiotyki. Za chwilę padnie jej wątroba. Może chodzi o coś zupełnie innego, o jakąś bakterię, która ciągle podkarza mocz i stąd ciągle zapalenie pęcherza. Uważam, że jak najszybciej kotka powinna mieć zrobiony posew z moczu i badanie krwii.
Czy się stresuje podróżą, czy nie, zawsze trzeba patrzeć pod kątem szkodliwości dla kota. W chwili obecnej bardziej szkodzi jej brak wizyty u weterynarza i porządnego przebadania.
Dodatkowo zmieniła bym weta, bo skoro przez tyle czasu daje antybiotyki zaocznie to jest bardzo kiepski.
To jest jego świadome, złe działanie na szkodę kota i twoją niewiedzę oraz zaufanie do niego.
Zapraszamy na bazarki
Dla Pań: viewtopic.php?f=20&t=196818
Dla zabicia nudy: viewtopic.php?f=20&t=196819
Gadżety: viewtopic.php?f=20&t=201309
Dla Joli Dworcowej: viewtopic.php?f=20&t=201291

Dyktatura

Od: Pon paź 12, 2009 8:40

Post » Pt cze 26, 2020 8:17 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

MB&Ofelia pisze:Otyłość pewnie swoje dokłada i stres, pytanie czy dałoby się pomóc dietą. Tyle że z tego co się domyślam nie tylko ty decydujesz o tym co koty jedzą.

One same decydują.
Jak Amy musi jeść RC Urinary to jest bleee. Jak by musiala jeść je mili to wtedy wooow super żarcie i Amy też chce.
Cieżko ogarnać dwa koty z jedzeniem jak nas w domu nie ma żeby Amy jadła tylko to co trzeba a MIli normalne. Jak zostawiam miski to Amy oczywiscie co zje-to co nie jest jej.

Jak jestem w domu to sie na prawdę staram. Ale cięzko jest ogarniac koty które się nie dogadują, i każdemu poświecić taką samą ilość czasu. I jeszcze pilnowac z karmą.
Co ciekawe jakby one chciały wiecej jeść mokrego to ja bym chętnie dawała im rano i wieczorem. Ale one nie chcę. one ledwo zjadają wieczorem swoją porcje. Mam 1 saszetke 100g na 3 koty.
Amy i Mili <3 Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=192690
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Od: Nie lip 24, 2011 9:30

Adopcje: 1 >>

[poprzednia]