MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka z nami w nowym domu

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 31, 2020 9:14 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

Masz rację Marzenko z tym ogłoszeniem, chociaż można napisać zarezerwowane.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 31, 2020 9:24 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

Marzenia11 pisze:
Gosiagosia pisze:
MonikaMroz pisze:My nadal śledzimy ogłoszenia. W sensie JA śledzę :D
Babka z która mamy w sobotę umowę podpisywać wczoraj o 23 znów wystawiła ogłoszenie o wynajmie mieszkania 8O

Na szczęście my znaleźliśmy wczoraj jeszcze maga fajne mieszkanie w lepszej ceni, na przeciwko naszego weterynarza :D

To dobrze że znaleźliście inne mieszkanie, ta kobieta jest chyba niepoważna 8O niby chce Wam wynająć i podpisać umowę a jednak wstawia ogłoszenie. Może szuka kto da więcej

Niekoniecznie. Może mieć wykupiony pakiet miesięczny a w nim odświeżanie i podbicie ogłoszenia np raz na tydzień. Wtedy jeśli nie usunie ogłoszenia - a ja sama nie usuwałam dopóki nie miałam podpisanej umowy - to ono się odświeży z automatu.

Nie. Nie ma na tej stronie z automatu. Zaznaczasz ile chcesz zeby widniało ogłoszenie. Po tym czasie znika.
Poza tym ta kobieta wystawia jako zalogowany użytkownik więc może sie zalogować i usunąć, tak samo zalogować sie i ponowić.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt lip 31, 2020 9:26 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

Ale i tak uważam że nie powinno sie tak rozmawiać z ludźmi. Krzykiem sie niczego nie załatwi. jedynie sie zniechęca do siebie.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt lip 31, 2020 9:32 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

MonikaMroz pisze:Ale i tak uważam że nie powinno sie tak rozmawiać z ludźmi. Krzykiem sie niczego nie załatwi. jedynie sie zniechęca do siebie.

Nie zawracaj sobie głowy tym mieszkaniem szukaj innego. Ta kobieta jest naprawdę dziwna i niepoważna. Każdy ma prawo zrezygnować a już krzykiem napadać to już jest delikatnie mówiąc chamstwo.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 31, 2020 9:34 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

MonikaMroz pisze:
Marzenia11 pisze:
Gosiagosia pisze:
MonikaMroz pisze:My nadal śledzimy ogłoszenia. W sensie JA śledzę :D
Babka z która mamy w sobotę umowę podpisywać wczoraj o 23 znów wystawiła ogłoszenie o wynajmie mieszkania 8O

Na szczęście my znaleźliśmy wczoraj jeszcze maga fajne mieszkanie w lepszej ceni, na przeciwko naszego weterynarza :D

To dobrze że znaleźliście inne mieszkanie, ta kobieta jest chyba niepoważna 8O niby chce Wam wynająć i podpisać umowę a jednak wstawia ogłoszenie. Może szuka kto da więcej

Niekoniecznie. Może mieć wykupiony pakiet miesięczny a w nim odświeżanie i podbicie ogłoszenia np raz na tydzień. Wtedy jeśli nie usunie ogłoszenia - a ja sama nie usuwałam dopóki nie miałam podpisanej umowy - to ono się odświeży z automatu.

Nie. Nie ma na tej stronie z automatu. Zaznaczasz ile chcesz zeby widniało ogłoszenie. Po tym czasie znika.
Poza tym ta kobieta wystawia jako zalogowany użytkownik więc może sie zalogować i usunąć, tak samo zalogować sie i ponowić.

Wiążą się z tym opłaty. Na większosci portali są pakiety ogłoszeniowe, ale moze na tym nie ma. Sama wiem, ze dopóki nie podpiszę umowy nie usuwam ogłoszenia. Bo tak jak dla Ciebie, tak samo dla osób oferujących mieszkanie ludzie chętni zachowują się identycznie, czyli nieprzewidywalnie i każdy szuka najlepszego i najtańszego. I często jest tak, ze osoby chętne oglądają mieszkanie, mówią ze im się podoba a nie mówią, ze jest to jedno z kilku, które mają w planie obejrzeć.
Przyznam szczerze, ze ja nawet po pdopisaniu umowy trzymam jeszcze kilka dni ogłoszenie.. Usunąć i wznowić kosztuje więcej niż utrzymać raz zrobione.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lip 31, 2020 9:34 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

Gosiagosia pisze:
MonikaMroz pisze:Ale i tak uważam że nie powinno sie tak rozmawiać z ludźmi. Krzykiem sie niczego nie załatwi. jedynie sie zniechęca do siebie.

Nie zawracaj sobie głowy tym mieszkaniem szukaj innego. Ta kobieta jest naprawdę dziwna i niepoważna. Każdy ma prawo zrezygnować a już krzykiem napadać to już jest delikatnie mówiąc chamstwo.

Prawda. Nic nie uzasadnia krzyku.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lip 31, 2020 9:35 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

Marzenko to kutnowski potral z ogłoszeniami, darmowy. na 100% bo mama ostatnio ogłaszała samochód bezplatnie. A na olx czy otomoto jest platne.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt lip 31, 2020 9:41 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

MonikaMroz pisze:Marzenko to kutnowski potral z ogłoszeniami, darmowy. na 100% bo mama ostatnio ogłaszała samochód bezplatnie. A na olx czy otomoto jest platne.

acha, no to pewnie tak.. Ale - nie ma co rozstrzygac przeciez i w ogole poświecać czasu dla tej babki. Ja tylko chciałam powiedzieć, ze obie strony - tak ogolnie piszę - tak naprawdę zachowują się tak samo. Szukają dla siebie najlepszej oferty - wynajmujący najtanszego i najfajniejszego mieszkania, oferujący - osoby która zapąłci najwięcej i jeszcze wynajmie na jak najdłużej. I każda ze stron robi to w taki sam sposób, czyli nie opiera się na jednej osobie/ofercie, tylko szuka równolegle. Po prostu tak to działa, taki jest teraz rynek.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lip 31, 2020 9:47 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

Marzenia11 pisze:
MonikaMroz pisze:Marzenko to kutnowski potral z ogłoszeniami, darmowy. na 100% bo mama ostatnio ogłaszała samochód bezplatnie. A na olx czy otomoto jest platne.

acha, no to pewnie tak.. Ale - nie ma co rozstrzygac przeciez i w ogole poświecać czasu dla tej babki. Ja tylko chciałam powiedzieć, ze obie strony - tak ogolnie piszę - tak naprawdę zachowują się tak samo. Szukają dla siebie najlepszej oferty - wynajmujący najtanszego i najfajniejszego mieszkania, oferujący - osoby która zapąłci najwięcej i jeszcze wynajmie na jak najdłużej. I każda ze stron robi to w taki sam sposób, czyli nie opiera się na jednej osobie/ofercie, tylko szuka równolegle. Po prostu tak to działa, taki jest teraz rynek.

I ja to rozumiem. Nie ma problemu. Niech szuka kogoś kto da jej cene której oczekuje bo nam opuściła. Ale niech nie krzyczy na mnie i mi nie mówi ze nie mam prawa sie rozmyśleć.
Tym bardziej że ja do niej grzecznie powiedziałam. A ona doslownie wpadła w furię.
Ale dobra. koniec...


Bagi cos ospała ostatmio. Może KalmVet zaczął dzialać. na prawdę, chowa sie do budki i tam ciągle spi.
dzisiaj zimno rano więc balkon był zamknięty wiec atrakcji nie było.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt lip 31, 2020 9:48 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

Moje też kolejny dzień senne, a dzisiaj się nawet o śniadanie nie upomniały..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lip 31, 2020 10:48 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

Moje też śpią dużo, zwłaszcza Sabcia.
Z mieszkaniem miałaś rację, masz prawo wybrać najlepszą ofertę, w końcu to typowa tranzakcja i trzeba dbać o swój interes. Będziesz tam mieszkać, być może długo, musi być jak najwygodniej i jak najtaniej. Rozumiem, że chodziło o to mieszkanie bez balkonu? Trzymam kciuki, żeby wszystko się w końcu ułożyło tak, jak chcesz :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lip 31, 2020 11:46 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

MonikaMroz pisze:
Marzenia11 pisze:
MonikaMroz pisze:Marzenko to kutnowski potral z ogłoszeniami, darmowy. na 100% bo mama ostatnio ogłaszała samochód bezplatnie. A na olx czy otomoto jest platne.

acha, no to pewnie tak.. Ale - nie ma co rozstrzygac przeciez i w ogole poświecać czasu dla tej babki. Ja tylko chciałam powiedzieć, ze obie strony - tak ogolnie piszę - tak naprawdę zachowują się tak samo. Szukają dla siebie najlepszej oferty - wynajmujący najtanszego i najfajniejszego mieszkania, oferujący - osoby która zapąłci najwięcej i jeszcze wynajmie na jak najdłużej. I każda ze stron robi to w taki sam sposób, czyli nie opiera się na jednej osobie/ofercie, tylko szuka równolegle. Po prostu tak to działa, taki jest teraz rynek.


I ja to rozumiem. Nie ma problemu. Niech szuka kogoś kto da jej cene której oczekuje bo nam opuściła. Ale niech nie krzyczy na mnie i mi nie mówi ze nie mam prawa sie rozmyśleć.
Tym bardziej że ja do niej grzecznie powiedziałam. A ona doslownie wpadła w furię.
A
le dobra. koniec...


Bagi cos ospała ostatmio. Może KalmVet zaczął dzialać. na prawdę, chowa sie do budki i tam ciągle spi.
dzisiaj zimno rano więc balkon był zamknięty wiec atrakcji nie było.



Moniś, od takich krzykaczy to trzeba trzymac się z daleka
Nie miała powodu tak reagować, Twój wybór, Twoja wola i Twoja forsa.
Szukaj, a znajdziecie coś fajnego i to z balkonem :ok: :ok:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9463
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 31, 2020 14:55 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

Mam dzisiaj ciężki dzień. Na pewno skończy się placzem.
jeszcze w pracy w ednej firmie mam prawie samych Grzegorzy i źle wysłałam maila,
zapomniałam dwa razy dołączyć załączniki do korespondencji i wogóle masakra :cry: :cry: :cry:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt lip 31, 2020 15:16 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

Nie martw się tak, pomyśl - czy za rok te kłopoty wydadzą Cie się ważne? Pewnie nawet nie będziesz ich pamiętała. Czasem w zbliżeniu coś jest ogromne i straszne, a kiedy spojrzymy z pewnej perspektywy, to okazuje się nieistotnym szczegółem. Poza tym tylko ten co nic nie robi, nigdy się nie myli. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lip 31, 2020 15:29 Re: MILI i AMY -♥♥♥ i Bagirka do adopcji :-(

:201454 :201454 :201454
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 104 gości