Ebi, Milo i Kizia. Żegnaj Kiziutku :(

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 07, 2021 23:23 Re: Ebi, Milo i Kizia

Koki-99 pisze:K
Kupiłam Kizi nowe posłanko, ale Milusiowi się spodobało bardziej
Obrazek

O jakie ładne, model zimowy i to duże na dwa koty :D Mnie sie podoba jeden taki futrzasty na zooplusie, ale juz tego w domu jest trochę i w salonie niedługo braknie miejsca, nie tyle dla człowieka (ten nie ma tu wiele do gadania), co dla kota na swobodne bieganie :P

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro wrz 08, 2021 21:29 Re: Ebi, Milo i Kizia

Atta pisze:(ten nie ma tu wiele do gadania)

Bo człowiek nie jest od gadania tylko rozpieszczania :) Posłanko faktycznie duże, bo to taki rozmiar chyba dla pieseła (kupowałam na dogo). Kizia spała w nim ze trzy noce po czym olała - dosłownie :) Wyprałam, położyłam i czekałam, który zaanektuje, no i Miluś przywłaszczył :) Fajne jest, mięciutkie, sama bym w takim pospała :wink:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro wrz 08, 2021 21:48 Re: Ebi, Milo i Kizia

Zamieszkał na moim ogródku pod paletą z pustakami jeż, a właściwie to chyba jeżynka, bo zbiera listki i ściele sobie gniazdko :) Paleta jest z jednej strony przysypana gruzem, a z drugiej leżą gałęzie pościnane wiosną z drzew. Z tyłu jest ściana stodoły. Cała jest osłonięta i to się chyba jeżynce spodobało. Niech tam sobie mieszka :)
Obrazek
Kizia chciała zobaczyć co łazi po ogródku sąsiada i dlatego jest za siatką
Obrazek
Na koniec Krówek. Użarł mnie dziś znowu. Kręci się koło nóg i nagle atakuje. Rąk już do niego wolę nie wyciągać.
Obrazek

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw wrz 09, 2021 7:04 Re: Ebi, Milo i Kizia

[quote="Koki-99"]Zamieszkał na moim ogródku pod paletą z pustakami jeż, a właściwie to chyba jeżynka, bo zbiera listki i ściele sobie gniazdko :) Paleta jest z jednej strony przysypana gruzem, a z drugiej leżą gałęzie pościnane wiosną z drzew. Z tyłu jest ściana stodoły. Cała jest osłonięta i to się chyba jeżynce spodobało. Niech tam sobie mieszka :)
Obrazek

moze szykuje gniazdo na zimę
fajna jeżynka
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72711
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw wrz 09, 2021 23:15 Re: Ebi, Milo i Kizia

Koki-99 pisze:
Atta pisze:(ten nie ma tu wiele do gadania)

Bo człowiek nie jest od gadania tylko rozpieszczania :) Posłanko faktycznie duże, bo to taki rozmiar chyba dla pieseła (kupowałam na dogo). Kizia spała w nim ze trzy noce po czym olała - dosłownie :) Wyprałam, położyłam i czekałam, który zaanektuje, no i Miluś przywłaszczył :) Fajne jest, mięciutkie, sama bym w takim pospała :wink:

Olała 8O Może chciała zaznaczyć,by któreś nie wepchało się w interes :mrgreen:

A właśnie! Kiedyś koleżanka mnie pytała, co moze oznaczać, że kot obsikuje posłanie. NIe że każde,jak leci, ale jedna kotka najpierw kilka dni leżakuje,a gdy jej się znudzi to nasika do takiego puchaaatego. Potem znowu to samo. Ktoś ma jakąś wizję na tą sprawę?
Ja sobie pomyślałam,że najbardziej polubiła się z tym posłaniem, a gdy jej się znudzi, to nie chce by jedno z dwojga pozostałych mościło się w nim. Taka moja teoria.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw wrz 09, 2021 23:17 Re: Ebi, Milo i Kizia

Koki-99 pisze:Kizia chciała zobaczyć co łazi po ogródku sąsiada i dlatego jest za siatką
Obrazek

Wygląda jakby oboje wyszli sobie na spacer :)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt wrz 10, 2021 8:56 Re: Ebi, Milo i Kizia

Nie mam pojęcia o co chodzi z tym sikaniem. Gdyby nie to, że Kizia od czasu do czasu gdzieś siknie, to pomyślałabym, że Twoja koncepcja jest słuszna. Zaznaczyć, żeby nikt inny nie chciał. Tylko że w zaznaczone ona też się nie położy. Pies ogrodnika :wink:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt wrz 10, 2021 9:24 Re: Ebi, Milo i Kizia

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 04, 2021 13:42 Re: Ebi, Milo i Kizia

Zabiję tego biało-czarnego gnoja. Ja mu żarcie daję, a on mnie gryzie. Oto efekt, moja łydka :wink:
Obrazek
A to winowajca
Obrazek
Podchodzi, łasi się i nagle napada. Rąk już do niego nie wyciągam, to mnie w nogę użarł. Durny czy co?

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon paź 04, 2021 14:16 Re: Ebi, Milo i Kizia

Koki-99 pisze:Zabiję tego biało-czarnego gnoja. Ja mu żarcie daję, a on mnie gryzie. Oto efekt, moja łydka :wink:
Obrazek
A to winowajca
Obrazek
Podchodzi, łasi się i nagle napada. Rąk już do niego nie wyciągam, to mnie w nogę użarł. Durny czy co?

Kocia wredota jest śliczna :)
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4837
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Pon paź 04, 2021 16:36 Re: Ebi, Milo i Kizia

indianeczka pisze:
Koki-99 pisze:Zabiję tego biało-czarnego gnoja. Ja mu żarcie daję, a on mnie gryzie. Oto efekt, moja łydka :wink:
Obrazek
A to winowajca
Obrazek
Podchodzi, łasi się i nagle napada. Rąk już do niego nie wyciągam, to mnie w nogę użarł. Durny czy co?

Kocia wredota jest śliczna :)


ale Cię urządził łobuz jeden :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72711
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon paź 04, 2021 18:27 Re: Ebi, Milo i Kizia

Koki, a próbowałaś zasiegnąc opinii jakiegoś behawiorysty, skad takie zachowanie moze sie brać, jak zapobiegać? Bo to nie takie łowy kota, jakie wiele z nich uprawia? A może on po prostu bawi sie z Tobą? wiem, dziwnie brzmi, ale moje jak skaczą na siebie, czasem z bazurami, czasem z zębami to też wyglada, jakby mogły podobne efekty wywołać. A ewidentnie się bawia
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7101
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon paź 04, 2021 19:45 Re: Ebi, Milo i Kizia

Myślę, że on Cię tak z miłości podgryza :).
A Kizia z jeżem piękna!

megan72

 
Posty: 3476
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

Post » Pon paź 04, 2021 19:50 Re: Ebi, Milo i Kizia

megan72 pisze:Myślę, że on Cię tak z miłości podgryza :).
A Kizia z jeżem piękna!

Megan, specjalnie dla Ciebie, za to że pamiętasz o Kizi i tu zaglądasz :D
Obrazek

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon paź 04, 2021 19:59 Re: Ebi, Milo i Kizia

Ja też zawsze zaglądam, tylko nie zawsze piszę! :wink:
Kizia urocza :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60134
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia i 79 gości