Ebi, Milo i Kizia. Żegnaj Kiziutku :(

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon cze 07, 2021 16:01 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73

Koki-99 pisze:Czyli dalej koty będą je łapać? Dobrze rozumiem? To może lepiej je zaszczepić na te choroby odkleszczowe. I tak myślałam o zaszczepieniu całej trójki :roll: Wetka mi odradzała takie środki kupowane np. na Allegro, bo tanie, ale słabe. Ale za to ona zaproponowała mi coś za ponad stówkę i gwarantuje pół roku spokoju. Czuję się znów jak dojna krowa. Dziś za badanie krwi i trzy tabletki też zapłaciłam ponad stówkę :roll:


chyba Foresto Ci proponowała, drogi, ale długo działa, choc znajomej część kotów ma na nie uczulenie
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon cze 07, 2021 16:05 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73

Z tej firmy chciałam kiedyś kupić obróżkę na kleszcze, jeszcze wtedy dla Pako i miała kosztować ponad sto zł. Krople na pewno w podobnej cenie.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto cze 08, 2021 8:49 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73

Zabiję Ebi. Nie przyszła wczoraj na noc, szwendacz jej się włączył. Zauważyłam, że jak nakarmię koty wieczorem, to chcą jeszcze iść na ogródek. Nawet jak jest już ciemno. Wypuszczam je, ale zanim pójdę spać, to wychodzę i wołam. Zawsze, no prawie, wracają. Raz się Milo zapodział, kilka dni temu, ale pomyślałam, że jest ciepło to może przenocować w stodole. Teraz Ebi :roll: Chyba muszę im dawać jeść na noc, a nie wieczorem, to zjedzą i pójdą spać.
A, jeszcze zabiję kuriera :twisted: Zamówienie w zooplusie złożyłam we środę przed Bożym Ciałem. Wczoraj sms, że paczkę doręczy kurier i doopa, nie doręczył. Dziś taki sam sms. No zabiję jak nie przyjedzie. Skończyła mi się mokra karma, na amen.
I nie wiem kogo jeszcze zabiję, ale zamiary mordercze mam :wink:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto cze 08, 2021 8:59 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73

Koki-99 pisze:Zabiję Ebi. Nie przyszła wczoraj na noc, szwendacz jej się włączył. Zauważyłam, że jak nakarmię koty wieczorem, to chcą jeszcze iść na ogródek. Nawet jak jest już ciemno. Wypuszczam je, ale zanim pójdę spać, to wychodzę i wołam. Zawsze, no prawie, wracają. Raz się Milo zapodział, kilka dni temu, ale pomyślałam, że jest ciepło to może przenocować w stodole. Teraz Ebi :roll: Chyba muszę im dawać jeść na noc, a nie wieczorem, to zjedzą i pójdą spać.
A, jeszcze zabiję kuriera :twisted: Zamówienie w zooplusie złożyłam we środę przed Bożym Ciałem. Wczoraj sms, że paczkę doręczy kurier i doopa, nie doręczył. Dziś taki sam sms. No zabiję jak nie przyjedzie. Skończyła mi się mokra karma, na amen.
I nie wiem kogo jeszcze zabiję, ale zamiary mordercze mam :wink:

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto cze 08, 2021 10:22 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73

Ebi właśnie przyszła od strony stodoły. Tylko jakaś taka spokojna i przymulona jakby dopiero się obudziła. Od razu poszła do michy. Czy ta tabletka na odrobaczenie może tak działać na kota? Pewnie pogoda też swoje robi. Kizia też padnięta i śpi, ale na szczęście cały czas w domu.
Edit: Z Ebi już dobrze, skacze po drzewach :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto cze 08, 2021 12:38 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73

Koki-99 pisze:Ebi właśnie przyszła od strony stodoły. Tylko jakaś taka spokojna i przymulona jakby dopiero się obudziła. Od razu poszła do michy. Czy ta tabletka na odrobaczenie może tak działać na kota? Pewnie pogoda też swoje robi. Kizia też padnięta i śpi, ale na szczęście cały czas w domu.
Edit: Z Ebi już dobrze, skacze po drzewach :ok:


moze zaspana wtedy była i głodna
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto cze 08, 2021 12:53 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73

Może :wink: W domu w nocy śpi, a na dworze nie wiem co robiła, że musiała do południa w stodole odsypiać :mrgreen:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto cze 08, 2021 18:24 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73

Dobrze, że wysterylizowana :wink:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59707
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto cze 08, 2021 19:20 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73

Masz wyniki Kizi? Można robić porządki w paszczy? Teraz jak Ci koty łazikują a w dzień odsypiają, to nawet nie wiesz, że je masz. Wystarczy, że michy napełnisz. Jak jest ciepło, to u mnie też jakby mniej kota w mieszkaniu ;)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto cze 08, 2021 21:45 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73

Z wetką się umówiłam, że jakby coś w wynikach było nie tak, to zadzwonią. Jak nie będzie telefonu, to można przyjechać we środę. Nikt nie dzwonił, więc jutro jedziemy :ok:

jolabuk5 pisze:Dobrze, że wysterylizowana :wink:

Oj tak :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro cze 09, 2021 10:17 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73

Kizia odwieziona na zabieg. Zawsze się boję jak zostawiam zwierzaka na zabieg z narkozą, szczególnie że to jej już trzeci. Ale musi być dobrze :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro cze 09, 2021 11:35 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73

Koki-99 pisze:Kizia odwieziona na zabieg. Zawsze się boję jak zostawiam zwierzaka na zabieg z narkozą, szczególnie że to jej już trzeci. Ale musi być dobrze :ok:

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro cze 09, 2021 15:14 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73

Wszystko będzie w porządku. Za Kizię i jej ząbki :ok:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro cze 09, 2021 16:43 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73

Kizia straciła znów 3 ząbki, ale odebrałam ją już wybudzoną i w dobrej formie. Tylko wszystko jej pachnie i chce jeść, drapie po szafkach. Miałam jej nie dawać do wieczora, ale próbowałam ciut śmietanki, mleczka z wodą, mokrej karmy rozgniecionej i zmieszanej z wodą. Liźnie tylko i ucieka. Ma założony wenflon, gdyby nie chciała jednak jeść. Dostała też jakieś takie płatki do przecierania dziąseł, tylko jak ja jej to zrobię, nie wiem. Mam też zawiesinkę w strzykawkach na 4 dni. No jakoś się trzyma :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro cze 09, 2021 17:48 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73

Koki-99 pisze:Kizia straciła znów 3 ząbki, ale odebrałam ją już wybudzoną i w dobrej formie. Tylko wszystko jej pachnie i chce jeść, drapie po szafkach. Miałam jej nie dawać do wieczora, ale próbowałam ciut śmietanki, mleczka z wodą, mokrej karmy rozgniecionej i zmieszanej z wodą. Liźnie tylko i ucieka. Ma założony wenflon, gdyby nie chciała jednak jeść. Dostała też jakieś takie płatki do przecierania dziąseł, tylko jak ja jej to zrobię, nie wiem. Mam też zawiesinkę w strzykawkach na 4 dni. No jakoś się trzyma :ok:


zdrowiej Kiziu :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości