Ebi, Milo i Kizia. Żegnaj Kiziutku :(

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto kwi 27, 2021 11:02 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73 - nowe fo

Oni są jak rodzeństwo, zaczepiają się i razem gonią. Razem wychodzą do ogrodu i razem wracają. Jak Ebi przychodzi sama, to mówię "idź poszukaj Milusia" i za chwilę są :wink: To na zdjęciu, to była taka zaczepka do zabawy, ale potem się rozeszły w różne strony.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto kwi 27, 2021 11:04 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73 - nowe fo

fajne drapaki mają
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto kwi 27, 2021 11:05 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73 - nowe fo

A to świetnie :) to byłą świetna decyzja do dobrania MIlo, w takim razie :)n PO prostu na pierwszym zdjęciu trochę się na siebie najezyły, a ze zdjęcia czasami cieżko intencje odczytać :)
I Kizia też sliczna :) lubię czarne kociska :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7110
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto kwi 27, 2021 11:08 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73 - nowe fo

mir.ka pisze:fajne drapaki mają

Naturalne :wink: A i tak meble w domu podrapane. Na wrzesień umówiłam się do tapicera. Będą jak nowe i znów do drapania :wink: Ja im chyba taki pieniek w domu postawię :wink:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto kwi 27, 2021 11:11 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73 - nowe fo

maczkowa pisze:A to świetnie :) to byłą świetna decyzja do dobrania MIlo, w takim razie :)n PO prostu na pierwszym zdjęciu trochę się na siebie najezyły, a ze zdjęcia czasami cieżko intencje odczytać :)
I Kizia też sliczna :) lubię czarne kociska :)

:ok:
Kizia-seniorka też czasem mnie zadziwia jak wskoczy na drzewo :wink:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto kwi 27, 2021 11:15 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73 - nowe fo

Koki-99 pisze:
mir.ka pisze:fajne drapaki mają

Naturalne :wink: A i tak meble w domu podrapane. Na wrzesień umówiłam się do tapicera. Będą jak nowe i znów do drapania :wink: Ja im chyba taki pieniek w domu postawię :wink:


moje maja w domu kawałki drewna kominkowego do drapania
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto kwi 27, 2021 23:28 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73 - nowe fo

maczkowa pisze:na drugim zdjeciu Ebi i Milo wyglądają, jakby piątki sobie przybijały!! Ale pierwsze wskazuje, ze to mniej przyjazne gesty ;) cos nie tak między nimi?
Milo ma przesliczną tę sierść :)

Mnie się widzi, że zamierzają dac sobie z piąstki ! :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro kwi 28, 2021 7:29 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73 - nowe fo

Atta pisze:Mnie się widzi, że zamierzają dac sobie z piąstki ! :ryk:

Tak właśnie mniej więcej było, bo pomachały na siebie łapką i się rozbiegły, ale zdjęcie fajnie wyszło. Łapki do góry :wink: One czasem tak wariują razem na ogródku, że nie sposób za nimi nadążyć wzrokiem, a co dopiero zdjęcie cyknąć. Wczoraj zaczęły latać jakieś takie duże bąki czy inne trzmiele, grubiutkie i buczące, i oba koty za nimi biegały i skakały :D

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw kwi 29, 2021 10:10 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73 - nowe fo

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 13, 2021 8:29 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73 - nowe fo

Kizia znów mi się zlała na łóżko :( Nie wiem co mi tym chciała powiedzieć. Jeszcze dwa dni temu jak leżała na mnie i mruczała, to pomyślałam jaki to fajny kotek. Cichy, spokojny, grzeczny. A dziś koło 4 rano Miluś zaczął dreptać po pokoju i stukać pazurkami, zawsze mnie tym budzi. Wiedziałam, że muszę wstać i wypuścić jego i Ebi. Kizia leżała grzecznie na fotelu, bo ona z młodzieżą nie wychodzi, woli dłużej pospać. Jak wróciłam do łóżka to poczułam, że mam mokro w nogach. Nosz kurde, dwa lata nie lała, a tu takie coś. Od rana znów pralka leci, a ja wyczyściłam kanapę, żeby mi wyschła do wieczora. Czuję się jak koń po westernie. No i zastanawiam się co jest grane. Co ona mi tym chce zasugerować. Ostatnio się nie zgadzają z Ebi, Kizia syczy jak Ebi się do niej zbliża. A z drugiej strony, leżą razem na fotelu lub na łóżku, oczywiście się nie dotykając. Mam nadzieję, że to był jednorazowy incydent, a nie początek czegoś niedobrego.
Obrazek
Sikawka we własnej osobie :wink:
Obrazek

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw maja 13, 2021 12:07 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73 - nowe fo

Koki-99 pisze:Kizia znów mi się zlała na łóżko :( Nie wiem co mi tym chciała powiedzieć. Jeszcze dwa dni temu jak leżała na mnie i mruczała, to pomyślałam jaki to fajny kotek. Cichy, spokojny, grzeczny. A dziś koło 4 rano Miluś zaczął dreptać po pokoju i stukać pazurkami, zawsze mnie tym budzi. Wiedziałam, że muszę wstać i wypuścić jego i Ebi. Kizia leżała grzecznie na fotelu, bo ona z młodzieżą nie wychodzi, woli dłużej pospać. Jak wróciłam do łóżka to poczułam, że mam mokro w nogach. Nosz kurde, dwa lata nie lała, a tu takie coś. Od rana znów pralka leci, a ja wyczyściłam kanapę, żeby mi wyschła do wieczora. Czuję się jak koń po westernie. No i zastanawiam się co jest grane. Co ona mi tym chce zasugerować. Ostatnio się nie zgadzają z Ebi, Kizia syczy jak Ebi się do niej zbliża. A z drugiej strony, leżą razem na fotelu lub na łóżku, oczywiście się nie dotykając. Mam nadzieję, że to był jednorazowy incydent, a nie początek czegoś niedobrego.
Obrazek
Sikawka we własnej osobie :wink:
Obrazek

:201461 :201461 :201461
śliczna lejusia :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 13, 2021 15:42 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73 - nowe fo

mir.ka pisze:
Koki-99 pisze:Kizia znów mi się zlała na łóżko :( Nie wiem co mi tym chciała powiedzieć. Jeszcze dwa dni temu jak leżała na mnie i mruczała, to pomyślałam jaki to fajny kotek. Cichy, spokojny, grzeczny. A dziś koło 4 rano Miluś zaczął dreptać po pokoju i stukać pazurkami, zawsze mnie tym budzi. Wiedziałam, że muszę wstać i wypuścić jego i Ebi. Kizia leżała grzecznie na fotelu, bo ona z młodzieżą nie wychodzi, woli dłużej pospać. Jak wróciłam do łóżka to poczułam, że mam mokro w nogach. Nosz kurde, dwa lata nie lała, a tu takie coś. Od rana znów pralka leci, a ja wyczyściłam kanapę, żeby mi wyschła do wieczora. Czuję się jak koń po westernie. No i zastanawiam się co jest grane. Co ona mi tym chce zasugerować. Ostatnio się nie zgadzają z Ebi, Kizia syczy jak Ebi się do niej zbliża. A z drugiej strony, leżą razem na fotelu lub na łóżku, oczywiście się nie dotykając. Mam nadzieję, że to był jednorazowy incydent, a nie początek czegoś niedobrego.
Obrazek
Sikawka we własnej osobie :wink:
Obrazek

:201461 :201461 :201461
śliczna lejusia :mrgreen:

Śliczna, ale nich już lepiej nie sika, gdzie nie trzeba! :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60334
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 13, 2021 21:03 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73 - nowe fo

Oj tak. Patrzę teraz na nią jak śpi na fotelu, na świeżo upranym kocyku jak aniołek. A co będzie rano, tego nie wiem. Kanapa nie zdążyła mi wyschnąć. Idę spać do innego pokoju i zamykam drzwi. Tam Kizia wcześniej też nasikała, ale to było dawno. Nie mam zamiaru prać kolejnego łóżka. Oby to była jedna wpadka.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw maja 13, 2021 21:55 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73 - nowe fo

Koki-99 pisze:Oj tak. Patrzę teraz na nią jak śpi na fotelu, na świeżo upranym kocyku jak aniołek. A co będzie rano, tego nie wiem. Kanapa nie zdążyła mi wyschnąć. Idę spać do innego pokoju i zamykam drzwi. Tam Kizia wcześniej też nasikała, ale to było dawno. Nie mam zamiaru prać kolejnego łóżka. Oby to była jedna wpadka.

Dobrze że masz gdzie spać. Biedna Kizia może coś jej dolega?
Migotka na łóżko nigdy nie nasikala na łóżko ale do torby syna parę razy i sikała na Emu posłanie.
Ostatnio edytowano Pt maja 14, 2021 8:01 przez Gosiagosia, łącznie edytowano 1 raz

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 14, 2021 7:47 Re: Ebi, Milo i Kizia - filmik Ebi s.72, Milo s.73 - nowe fo

Przypomniało mi się jak w jakimś filmie kot nasikał babce do torebki mówiąc "o, kuweta od Armaniego" :mrgreen: Kurczę, z tym sikaniem to nie są żarty, szczególnie, że smród okropny. Dziś na szczęście wszędzie sucho, a siuśki w kuwecie :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, Lifter i 130 gości