Przygarnij Kropkę - już nie musi wypatrywać domku

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 15, 2019 14:53 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

SabaS, ostrzegam!!! Moje obecne koty, WSZYSTKIE CZTERY, brane były na tymczas i ... wszystkie zostały :twisted: . Wyczuwam pokrewną duszę więc może u Ciebie też tak będzie :P
Pozdrawiam.

Edycja: Ten pingwinowaty kudłacz to wzrok na zabójczy :1luvu:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek


Post » Wto lip 16, 2019 19:24 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

A ja dzisiaj poznałam całe kocie stadko razem z sympatyczna opiekunką :1luvu:
Miałam Kropcię na rękach, zostawiła mi trochę futerka na ubraniu :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lip 16, 2019 19:40 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

mir.ka szkoda że nie dodałaś że przez kilka sekund,bo tak się dzikun wyrywał :)
Szalony Kot pisze:Pięknie, sielankowo :mrgreen:


Ehh to tylko pozory. Sielankowo to będzie, jak z Tereską wyjdziemy na prostą. Na razie jest... dziwnie. W tej całej sytuacji Kropka jakby najlepiej radzi sobie z sytuacją, właściwie to niczym się nie przejmuje. Ponieważ Szajbi jest jakby trochę przygaszony i nie przejawia chęci do zabawy, Kropcia wynajduje sobie zajęcia, żeby jakoś zabić nudę :) Właśnie spróbowała, zresztą skutecznie, wejść do szafy od góry :) albo wygrzebywanie żwirku z nie swojej kuwety. Po takiej akcji czuję się prawie jak na plaży :ok:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro lip 17, 2019 6:53 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

Kropeczka jest przekochana. Wczoraj chyba wyczuła podły nastrój Szajbusa i postanowiła trochę go rozruszać. Efekt? Od 3 w nocy miałam regularne gonitwy po mieszkaniu :ok: Koty szczęśliwe, ja niewyspana...
mir.ka dzięki za odwiedziny, cieszę się, że mogłam poznać Ciebie i Twojego męża :piwa:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro lip 17, 2019 7:05 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

mir.ka pisze:A ja dzisiaj poznałam całe kocie stadko razem z sympatyczna opiekunką :1luvu:
Miałam Kropcię na rękach, zostawiła mi trochę futerka na ubraniu :)

Czyli byłaś na szkoleniu Kropeczki :ryk: :ryk:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 17, 2019 7:38 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:A ja dzisiaj poznałam całe kocie stadko razem z sympatyczna opiekunką :1luvu:
Miałam Kropcię na rękach, zostawiła mi trochę futerka na ubraniu :)

Czyli byłaś na szkoleniu Kropeczki :ryk: :ryk:


chciałam ja troche podszkolić bo te jej zabawy to takie spokojne :mrgreen:
moze nastepnym razem wezmę Stokrotę to pokaże Kropci jak sie roznosi mieszkanie :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lip 17, 2019 8:42 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

mir.ka pisze:chciałam ja troche podszkolić bo te jej zabawy to takie spokojne :mrgreen:
moze nastepnym razem wezmę Stokrotę to pokaże Kropci jak sie roznosi mieszkanie :mrgreen:

zapraszamy, tylko szkolenie może bez tego żyrandola :)
Kropka rano odkryła, że można fajnie pobiegać za piłeczkami :) I lubi spać na łóżku pod kocykiem :1luvu: za to jak jest w środku nocy głodna robi wszystko, żeby cały dom postawić na nogi :twisted:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro lip 17, 2019 9:16 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

SabaS pisze:
mir.ka pisze:chciałam ja troche podszkolić bo te jej zabawy to takie spokojne :mrgreen:
moze nastepnym razem wezmę Stokrotę to pokaże Kropci jak sie roznosi mieszkanie :mrgreen:

zapraszamy, tylko szkolenie może bez tego żyrandola :)
Kropka rano odkryła, że można fajnie pobiegać za piłeczkami :) I lubi spać na łóżku pod kocykiem :1luvu: za to jak jest w środku nocy głodna robi wszystko, żeby cały dom postawić na nogi :twisted:


moje też chyba najwięcej jedzą w nocy, ale przynajmniej nas nie budzą bo jedzenie mają w miseczkach
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lip 17, 2019 9:17 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

acha, myszka to szał :201479
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lip 17, 2019 15:41 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

Oj, to widzę, że jednak Kropka zostanie u Ciebie :ok:
A Tereska co na to?

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw lip 18, 2019 9:08 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

Koki-99 pisze:Oj, to widzę, że jednak Kropka zostanie u Ciebie :ok:
A Tereska co na to?

Koki-99 tak skrycie to już o niej myślę jak o mojej koteczce. Ona ma tyle uroku w sobie i takie pokłady miłości do człowieka :1luvu: uwielbia się wykładać na pleckach do głaskania. Tak sobie postanowiłam, ze jeśli zobaczę, że Kropka i Szajbus leżą razem wtulone, to będzie znak, że to jest ta idealna kocia relacja :ok: i nie będę się wtedy zastanawiać. Teraz są na etapie gonitw po mieszkaniu, ale jeszcze wylizywania uszek nie ma, są już za to często noski. Z Terenią też już jakby cieplejsze relacje, koteczki nie wchodzą sobie w drogę, Kropka osyczana przez Tereskę nawet nie reaguje. I pierwsza dziś była noc za nami gdzie przespałam bite 6 godzin :dance2: do 4 rano :) bo Kropeczka już zgłodniała, a suche to jakoś jej nie wchodzi :)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pt lip 19, 2019 7:25 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

U nas do wczoraj było sielankowo, Kropka ujawniła swoją kolejną umiejętność - aportowanie. Jeszcze nie zawsze przynosi zabawkę, ale całkiem nieźle jej idzie :)
Miałam za to rano niepokojącą sytuację i to ze strony Szajbusa. Nie wiem czy to jednorazowa sytuacja. Szajbi zaczął buczeć na Kropkę, zrobił wielkie oczy, napuszył się i przygarbił. Nie wiem czy to oznaka chęci dominacji? Kropka nawet pazurka nie wysunęła, dźwięku nie wydała, pobiegła do drugiego pokoju, a kocur nawet przez drzwi buczał na nią. Po paru minutach odpuścił, ale mimo wszystko koteczka dziś została w izolacji :( bałam się zostawić je same. Czy powinnam się martwić? Może ta izolacja za krótko trwała? Ale Kropka nie przejawia w tej chwili żadnych oznak agresji. Nie wiem, co się mogło stać wcześniej, przed tą całą sytuacją, ani wczoraj popołudniu ani w nocy nic niepokojącego się nie działo :( Może on jest zazdrosny? Czuje się niedopieszczony czy co?

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pt lip 19, 2019 7:42 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

Koty jak ludzie, mają lepsze i gorsze dni. Czasem jakiś konflikt wystąpi, nie przejmowałabym się tym i nie izolowałabym kotów.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt lip 19, 2019 7:54 Re: Przygarnij Kropkę - cudna koteczka wypatruje domku

ewar pisze:Koty jak ludzie, mają lepsze i gorsze dni. Czasem jakiś konflikt wystąpi, nie przejmowałabym się tym i nie izolowałabym kotów.

Trochę się wystraszyłam, to było tak dziwne zachowanie u kocura, przez 3 lata nigdy się tak nie zachował. Przed nami weekend, więcej czasu na obserwacje. Muszę się nim bardziej zainteresować. Z Tereską jeżdżę na zabiegi i chronię przed pozostałymi kotami, z Kropką się bawię a w tym wszystkim Szajbus trochę odstawiony na boczny tor i odganiany od Tereski. Czuję, że trochę mojej winy też w tym jest, że taka była dziś reakcja kocura. Wygłaszczę i wypieszczę go dzisiaj za wszystkie czasy :201461 Musi być dobrze :ok:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul i 91 gości