DT u Bastet. GWIAZDKA ♥ W ilu stopniach prać pchły?

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lip 01, 2019 20:36 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipcio, Rysiu, Leoś. CHŁOPAKI SZA

Takie maleństwo chore trafiło do fundacji razem z braciszkiem. Nie są u mnie, ale u innej wolontariuszki, która zaoferowała dom tymczasowy. Niemniej mam codziennie wieści... Siedzą maleństwa w klatce dla królika, bo nie mamy na razie innej... :1luvu:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon lip 01, 2019 20:55 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipcio, Rysiu, Leoś. CHŁOPAKI SZA

Bastet pisze:Ok. uczulę ich, by co jakiś czas sprawdzali.

Martwi mnie to, że Leoś zostanie zupełnie sam :( Będzie jeszcze przez tydzień miał mamę, ale potem - w wieku 12 tygodni - już będzie sam, biedactwo... to znaczy z moimi kotkami tylko.. :(
On jest jednak zżyty z braćmi. Ale najbardziej z mamą. On dalej ją nyna... A Hipek prawie wcale.

Kochana Kasieńko, KociaMamo dla mnie zawsze :P . Zawsze się martwisz i nie musisz się martwić :lol: . Leoś poradzi sobie świetnie i ... jedno co wiem o kotach to to, że wspaniale potrafią się dostosowywać do nowych warunków. Nawet na moich Nowakach sprawdzone :lol:
Tak jeszcze dopiszę nt. osiatkowania: klej może być super ale podłoże niezupełnie. Wkręt trzyma się elewacji a klej: farby, tynku, styropianu? U mnie elewacja ocieplona styropianem i cokolwiek chcę do niej przymocować to kołkami dłuuuuuuuuuuugimi :( . Wszystko zależy od tego jaki to balkon. Tak myślę, że to właśnie trzeba obczaić na wizycie PA. No, ale może trzeba też poznać przyszłych Dużych, żeby ich nie "nabijać" na koszty?
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 8005
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto lip 02, 2019 21:18 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipcio, Rysiu, Leoś. CHŁOPAKI SZA

A czemu Leoś będzie sam? Przecież miał iść z mamą??
Takiego klejonego z jednej strony trochę bym się bała, choć nie znam się, mam normalnie przytwierdzone wszystko na amen :mrgreen:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów


Post » Wto lip 02, 2019 22:29 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipcio, Rysiu, Leoś. CHŁOPAKI SZA

Kwirynko, Leoś nie może jeszcze iść z mamą. Jest tam starszy pies,z którym Leoś jako maluch nie bardzo sobie poradzi, bo ten pies nie lubi kotów. Wprawdzie jest już stary i nie chodzi tylnymi łapkami, ale i tak chcą poczekać, aż piesek odejdzie. Poza tym jeszcze muszą zabezpieczyć schody. Bo maluch mógłby spaść i coś sobie zrobić. Troszkę podrośnie u mnie i pójdzie potem do tej mojej znajomej.Mama może go już potem nie poznać... będzie inaczej pachniał.. Ale mam nadzieję, że się dogadają. Mama przecież będzie wtedy już wykastrowana.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro lip 03, 2019 10:27 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipcio, Rysiu, Leoś. CHŁOPAKI SZA

W naturze kocice zostawiaja 3-miesieczne kociaki, gdy maja ruje albo rodza kolejne.Ale czemu jeszcze ze 2tygodnie mama nie moglaby zostac u Ciebie?
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14730
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Śro lip 03, 2019 11:44 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipcio, Rysiu, Leoś. CHŁOPAKI SZA

Jest w jednym pokoju. Siedzi tam już od 7 tygodni na początku była razem z maluchami, teraz często bez. Bardzo zaczęła miauczeć od paru dni. Ma chyba dość. Dodatkowo wydaje mi się, że dostała ruję. Poza tym w sobotę Hipek i Rysiu jadą do swojego domku stałego, jeśli wizyta PA przebiegnie dobrze. Robi ją koleżanka z wrocławskiej grupy Neko :)
Ja wyjeżdżam do Niemiec 15 lipca. Nie ma co czekać jak się trafił fajny domek.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro lip 03, 2019 13:29 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipcio, Rysiu, Leoś. CHŁOPAKI SZA

Czyli mamusia na dworze też by już kociaka zostawiła. Mały da radę, spoko, bardziej mi o nią chodziło.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14730
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie


Post » Pt lip 05, 2019 9:25 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipcio, Rysiu, Leoś. CHŁOPAKI SZA

Hej dziewczyny, ja w sprawie siatki, my mamy montowaną na bezinwazyjne zaczepy, dokładnie ten zestaw: https://sklep.kociasiatka.pl/zestawy-si ... zyjny.html

i sprawdza się rewelacyjnie, ponad 4kg, roczne koty skaczą na nią wieczorami polując na chrabąszcze ;) i ani drgnie ale trzeba się dokładnie instrukcji trzymać, żeby klej dobrze złapał i dobrze naciągnąć, i tak jak napisała ewkkrem trzeba sprawdzać czy wszystkie zaczepy trzymają, szczególnie jak zaczną skakać z rozpędu ;) no i gryźć będą na pewno, u nas jak były małe i miały podstawione krzesełka czy suszarkę a niej poduszki żeby mogły sobie poleżeć i powyglądać to czepiały się siatki non stop i gryzły, pomimo wzmocnień udało im się w trzech miejscach poprzegryzać, musieliśmy łatać (tą samą siatką bo zawsze zostaje), teraz już w ogóle nie gryzą, ale jesteśmy czujni cały czas, natomiast skaczą wieczorami kiedy polują na robaki ;)

Może uda mi się wkleić kilka zdjęć, jak były małe, rok temu, w wakacje :):

Obrazek

Obrazek

Obrazek


i obecnie, balkon uwielbiają i bez siatki przebywanie na nim byłoby niemożliwe:

Obrazek

Obrazek
People who love cats have some of the biggest hearts around.

Susan Easterly

catwwoman81

Avatar użytkownika
 
Posty: 145
Od: Nie wrz 20, 2015 16:10

Post » Pt lip 05, 2019 12:15 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipcio, Rysiu, Leoś. CHŁOPAKI SZA

Dzięki Catwoman81 za podpowiedź i za pokazanie tego bezinwazyjnego montażu. Dobrze wiedzieć, że nie tylko siatka montowana inwazyjnie do elewacji się sprawdza,ale też taka na te zaczepy jest bardzo w porządku :)
Twoje kotki piękne. I rzeczywiście, korzystają z balkonu i to widać.

Moje chłopaki jadą jutro do swojego domku!!! Dzięki serdeczne Natalii z grupy Neko za przeprowadzenie wizyty PA! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pt lip 05, 2019 12:27 Re: DT u Bastet. 3 Kociątka: Hipcio i Rysiu JADĄ DO DS!!!

No to powodzenia :ok: :ok: :ok:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt lip 05, 2019 12:33 Re: DT u Bastet. 3 Kociątka: Hipcio i Rysiu JADĄ DO DS!!!

Uffff, kciuki za adopcję chłopaków! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60576
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lip 05, 2019 12:57 Re: DT u Bastet. 3 Kociątka: Hipcio i Rysiu JADĄ DO DS!!!

Super! Kciuki za koteczki, żeby szybko poczuły się w nowym domku jak u siebie a najważniejsze, że będą razem :1luvu: :1luvu:
People who love cats have some of the biggest hearts around.

Susan Easterly

catwwoman81

Avatar użytkownika
 
Posty: 145
Od: Nie wrz 20, 2015 16:10

Post » Pt lip 05, 2019 13:29 Re: DT u Bastet. 3 Kociątka: Hipcio i Rysiu JADĄ DO DS!!!

Ooo, ależ przeżycie! Będą miały co wnukom opowiadać! :D No wiem, wiem, wnuków pewnie nie będzie... Miau :201461
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11267
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: januszek, Meteorolog1 i 101 gości