DT u Bastet. GWIAZDKA ♥ W ilu stopniach prać pchły?

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lis 10, 2019 17:19 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. KTOŚ TU MA 8 TYGODNI... ♥

Dzięki za urodzinowe życzenia. :mrgreen: To takie "urodzinki" na ćwierćmetku ;) Ale zawsze :). Ten wiek 8 tygodni wydaje mi się jakimś takim ważnym momentem.

Dropsiu, no tak, Bazylek jeszcze ma się czym pochwalić... :lol: Więc się chwali... Ale Ty, kochany kocie, jesteś ogólnie cały godny pochwały i taki tam drobny braczek akurat nic Ci nie ujmuje :mrgreen: :201461
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie lis 10, 2019 18:35 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. KTOŚ TU MA 8 TYGODNI... ♥

O kurczę, jubilat wygląda, jak hodowlany 8O

Obrazek

http://www.tabby.pl/login.php

Obrazek
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14684
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Nie lis 10, 2019 18:44 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. KTOŚ TU MA 8 TYGODNI... ♥

Jubilat prawie rasowy a nawet ładniejszy.

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie lis 10, 2019 18:48 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. KTOŚ TU MA 8 TYGODNI... ♥

Może to jakiś mix z brytyjskim... :lol: Bazylek i Bajer mają takie śmieszne okrągłe główki - inne, niż zwykłe kocięta. Wystawić na Olx za krocie jako rasowe po nieznanym ojcu i matce? :mrgreen: Będzie na żarcie dla nich, bo to jamochłony som... :mrgreen:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie lis 10, 2019 19:14 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. KTOŚ TU MA 8 TYGODNI... ♥

Jako opiekunka prawie-wystawowej marmurkowej kociej księżniczki informuję, że nazwa rasy brzmi: roofcat krótkowłosy, klastycznie pręgowany. O!
:wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie lis 10, 2019 19:15 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. KTOŚ TU MA 8 TYGODNI... ♥

Witam wszystkich na forum :)
Namiary dostałam od Pani Kasi, od której adoptowałam Brawurke.
Jak już pewnie wiecie, początki były ciężkie, byłam pełna obaw, czy w ogóle uda się, żeby kotki sie chociażby tolerowały. Dziś stał sie malutki cud, Siska zaczęła myć Brawurke (biedna sie broniła, bo nie wiedziała, co od niej chce), a teraz od kilku godzin śpią w jednym pokoju razem. ❤
Mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej.
Pozdrawiamy z S&B ;)

S&B

 
Posty: 4
Od: Nie lis 10, 2019 19:02

Post » Nie lis 10, 2019 19:24 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. KTOŚ TU MA 8 TYGODNI... ♥

S&B pisze:Witam wszystkich na forum :)
Namiary dostałam od Pani Kasi, od której adoptowałam Brawurke.
Jak już pewnie wiecie, początki były ciężkie, byłam pełna obaw, czy w ogóle uda się, żeby kotki sie chociażby tolerowały. Dziś stał sie malutki cud, Siska zaczęła myć Brawurke (biedna sie broniła, bo nie wiedziała, co od niej chce), a teraz od kilku godzin śpią w jednym pokoju razem. ❤
Mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej.
Pozdrawiamy z S&B ;)

Brawo za cierpliwość i brawo dla koteczek :D :201421 :201421
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie lis 10, 2019 19:26 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. KTOŚ TU MA 8 TYGODNI... ♥

MB&Ofelia pisze:Jako opiekunka prawie-wystawowej marmurkowej kociej księżniczki informuję, że nazwa rasy brzmi: roofcat krótkowłosy, klastycznie pręgowany. O!
:wink:

Dokładnie tak! Też nabyłam właśnie w śmietnikowej altanie takie małe "tabby clasic", stąd moja wiedza o umaszczeniu ;)
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14684
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Nie lis 10, 2019 19:29 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. KTOŚ TU MA 8 TYGODNI... ♥

S&B pisze:Witam wszystkich na forum :)
Namiary dostałam od Pani Kasi, od której adoptowałam Brawurke.
Jak już pewnie wiecie, początki były ciężkie, byłam pełna obaw, czy w ogóle uda się, żeby kotki sie chociażby tolerowały. Dziś stał sie malutki cud, Siska zaczęła myć Brawurke (biedna sie broniła, bo nie wiedziała, co od niej chce), a teraz od kilku godzin śpią w jednym pokoju razem. ❤
Mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej.
Pozdrawiamy z S&B ;)

Super wiadomości! Będzie wątek dziewczynek jako pociecha dla nowozakoconych?
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14684
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Nie lis 10, 2019 19:32 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. KTOŚ TU MA 8 TYGODNI... ♥

MB&Ofelia pisze:
S&B pisze:Witam wszystkich na forum :)
Namiary dostałam od Pani Kasi, od której adoptowałam Brawurke.
Jak już pewnie wiecie, początki były ciężkie, byłam pełna obaw, czy w ogóle uda się, żeby kotki sie chociażby tolerowały. Dziś stał sie malutki cud, Siska zaczęła myć Brawurke (biedna sie broniła, bo nie wiedziała, co od niej chce), a teraz od kilku godzin śpią w jednym pokoju razem. ❤
Mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej.
Pozdrawiamy z S&B ;)

Brawo za cierpliwość i brawo dla koteczek :D :201421 :201421

Ojej! Jaka miła niespodzianka! :1luvu: Bardzo serdecznie witamy! :201461 :201461 :201461
Cieszę się bardzo, że udało się założyć konto :) Pierwsze pięć postów będzie się Pani pojawiać z opóźnieniem, bo muszą być zatwierdzone przez moderatora, ale potem od szóstego postu będą widoczne już od razu :) Jeśli mogę, to tu na miau proponuję przejście na "Ty" jako, że wszyscy tutaj mówimy sobie po imieniu. Zresztą, mamy bardzo podobne drogi zawodowe, jeśli to może jednoczyć, hahaha :lol: Kasia jestem :)

Na pewno wszyscy będą z ciekawością czekać na wieści o postępach dziewczynek we wzajemnym zapoznawaniu się. Wzajemne spanie obok siebie to już ogromnie dużo!

mziel52 pisze:Dokładnie tak! Też nabyłam właśnie w śmietnikowej altanie takie małe "tabby clasic", stąd moja wiedza o umaszczeniu ;)

Hahahah, nabyłaś... :ryk: No ja nabyłam moje trzy cuda na super ekskluzywnym placu budowy... za bezcen! :ryk:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie lis 10, 2019 19:42 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. KTOŚ TU MA 8 TYGODNI... ♥

S&B pisze:Witam wszystkich na forum :)
Namiary dostałam od Pani Kasi, od której adoptowałam Brawurke.
Jak już pewnie wiecie, początki były ciężkie, byłam pełna obaw, czy w ogóle uda się, żeby kotki sie chociażby tolerowały. Dziś stał sie malutki cud, Siska zaczęła myć Brawurke (biedna sie broniła, bo nie wiedziała, co od niej chce), a teraz od kilku godzin śpią w jednym pokoju razem. ❤
Mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej.
Pozdrawiamy z S&B ;)

Hej
Cieszymy się bardzo że udało Ci się zalogować :1luvu:
Brawurka złapała nas wszystkich za serce <3
Na początku droga bywa kreta, ale później jak dwa będą za sobą lecieć i się gonić to lepiej uciekać z drogi :lol:
Rozgosc się :ok:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie lis 10, 2019 19:47 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. KTOŚ TU MA 8 TYGODNI... ♥

Bede pisała, póki co, muszę bardziej zapoznać się z forum
Co do utworzenia nowego watku ciekawy pomysł, tylko najpierw muszę zobaczyć, czy z moimi sie uda, bo tak to slaby autorytet bedzie ze mnie ;)

S&B

 
Posty: 4
Od: Nie lis 10, 2019 19:02

Post » Nie lis 10, 2019 19:51 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. KTOŚ TU MA 8 TYGODNI... ♥

S&B pisze:Bede pisała, póki co, muszę bardziej zapoznać się z forum
Co do utworzenia nowego watku ciekawy pomysł, tylko najpierw muszę zobaczyć, czy z moimi sie uda, bo tak to slaby autorytet bedzie ze mnie ;)

Forum służy zawsze radą.
Można popodziwiac piękne koty,
Porozmawiać o glupotach Też :lol:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie lis 10, 2019 19:54 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. KTOŚ TU MA 8 TYGODNI... ♥

Dziękuję wszystkim za mile przyjęcie. Póki co, to nawet nie wiem, jak sie tutaj zdjecia wstawia, ale naucze sie. Chyba, ze szybciej bedzie, jak ktos mi podpowie

S&B

 
Posty: 4
Od: Nie lis 10, 2019 19:02

Post » Nie lis 10, 2019 20:09 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. KTOŚ TU MA 8 TYGODNI... ♥

S&B pisze:Dziękuję wszystkim za mile przyjęcie. Póki co, to nawet nie wiem, jak sie tutaj zdjecia wstawia, ale naucze sie. Chyba, ze szybciej bedzie, jak ktos mi podpowie

Najlepszy portal zdjęciowy to fotosik.pl - na nim zdjęcia dość długo się utrzymują. Znikają chyba dopiero po pół roku, czy jakoś tak.
Jeśli otwierasz stronę fotosika z telefonu, to klikasz najpierw takie trzy kreski poziome, a następnie: dodaj zdjęcie.
Zwykle w tym momencie ładuje się jakaś reklama, którą trzeba zamknąć "iksem" w prawym górnym rogu.
Potem: "dodaj plik" - wybiera się zdjęcie z komórki z albumu - zatwierdza się, że gotowe. Trzeba następnie nacisnąć napis: "bez ograniczeń wiekowych" - (chyba, że z? ;) ) i "zapisz zdjęcie. Obraz ładuje się ok. 5 sekund.
Po załadowaniu należy wybrać z listy rodzaj kodu. Domyślnie jest napisane: "aukcje internetowe, strony i blogi". Ale trzeba rozwinąć strzałkę w dół i wybrać: "Fora dyskusyjne". Rozmiaru zdjęcia nie zmieniam nigdy. Rozmiar zdjęcia 500 pikseli jest fajny, duży i czytelny.
Następnie przewinąć stronę w dół i kliknąć taki napis pod zdjęciem na niebiesko: kopiuj do schowka". (Po kliknięciu zmieni się on na: "skopiowano".
Ma się już zdjęcie w formie gotowego kodu w schowku, i teraz wystarczy wejść na forum i wkleić ten kod w nowego posta, którego się pisze. Procedurę powtarza się dla każdego zdjęcia osobno.

Wiem, że brzmi skomplikowanie, ale to tylko na początku tak jest. Na pewno dasz radę :201461 :201461 :201461 Jakby co, służę pomocą telefoniczną :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 231 gości