DT u Bastet. GWIAZDKA ♥ W ilu stopniach prać pchły?

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 04, 2019 22:49 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Jeżu kolczasty :strach: :strach: :strach: my się rozhasaliśmy na naszym wątku a tu już 3 stronka leci :strach: :strach: :strach:
Witamy się serdecznie z Matrisiem i Tosią oraz Hipcią, Rysiaczkiem i Leośkiem - Zuzia , Polusia i Duża :1luvu: :1luvu: :1luvu:

I na 4 stronkę trafiliśmy :201436 :201436 :201436
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro cze 05, 2019 3:46 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Witajcie Ewuniu, Polusiu i Zuziu :201461 :201461 :201461 :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro cze 05, 2019 4:17 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Dzień doberek.
My już po pierwszym śniadaniu. Zaraz dziki dostaną. Wstawać lenidła :mrgreen:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55356
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro cze 05, 2019 7:08 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

ASK@ pisze:Dzień doberek.
My już po pierwszym śniadaniu. Zaraz dziki dostaną. Wstawać lenidła :mrgreen:

Oj, chyba Ci nie dorównamy! Piąta godzina to dla nas jeszcze środek nocy! ;) Ale o ósmej to już można wstawać.. :mrgreen:

Mama kocia ma dziś wielki dzień: szczepienie.
A i któreś małe chyba też zabiorę ze sobą: trzepią mi coś uszkami, jakby coś w nich było. Niech wet sprawdzi..

Ciekawe, jak ja tę dzicz lekką zapakuję do transporterka...? :20147

A Hipka dalej ma problem z kupalem. Ma twardszy brzuszek, niż bracia. Wczoraj wieczorem widziałam, jak się napinała w kuwecie, ale poszło tylko odrobinę. Za mało. Podałam jej 0,5 ml parafiny znów, i dziś rano też. Wiem, że nie mogę tego tak stosować często, ale jak tu jej pomóc?
Będę kupowała inne mięso, bo wołowe chyba za bardzo zatwardza. Dziś w ogóle małe będą tylko na baby pate.
Od jutra będą dostawać trochę indyka. Kupię też jakieś podroby. Jakie najlepiej?

Mama z synkiem życzą dobrego dnia :)
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro cze 05, 2019 10:26 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Bastet pisze:
ASK@ pisze:Dzień doberek.
My już po pierwszym śniadaniu. Zaraz dziki dostaną. Wstawać lenidła :mrgreen:

Oj, chyba Ci nie dorównamy! Piąta godzina to dla nas jeszcze środek nocy! ;) Ale o ósmej to już można wstawać.. :mrgreen:

Mama kocia ma dziś wielki dzień: szczepienie.
A i któreś małe chyba też zabiorę ze sobą: trzepią mi coś uszkami, jakby coś w nich było. Niech wet sprawdzi..

Ciekawe, jak ja tę dzicz lekką zapakuję do transporterka...? :20147

A Hipka dalej ma problem z kupalem. Ma twardszy brzuszek, niż bracia. Wczoraj wieczorem widziałam, jak się napinała w kuwecie, ale poszło tylko odrobinę. Za mało. Podałam jej 0,5 ml parafiny znów, i dziś rano też. Wiem, że nie mogę tego tak stosować często, ale jak tu jej pomóc?
Będę kupowała inne mięso, bo wołowe chyba za bardzo zatwardza. Dziś w ogóle małe będą tylko na baby pate.
Od jutra będą dostawać trochę indyka. Kupię też jakieś podroby. Jakie najlepiej?

Mama z synkiem życzą dobrego dnia :)
Obrazek

Jakie cudne widoki :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro cze 05, 2019 10:28 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Słodziutka ta matula, też taki koci dzieciak.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14225
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Śro cze 05, 2019 11:31 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Z podrobów najlepsze powinny być serduszka. Dosyć miękkie i mają trochę potrzebnego kotom tłuszczyku. Żołądki mogą być dla takich maluszków nieco za twarde.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33174
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro cze 05, 2019 11:58 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Bastet pisze:
ASK@ pisze:Dzień doberek.
My już po pierwszym śniadaniu. Zaraz dziki dostaną. Wstawać lenidła :mrgreen:

Oj, chyba Ci nie dorównamy! Piąta godzina to dla nas jeszcze środek nocy! ;) Ale o ósmej to już można wstawać.. :mrgreen:

Mama kocia ma dziś wielki dzień: szczepienie.
A i któreś małe chyba też zabiorę ze sobą: trzepią mi coś uszkami, jakby coś w nich było. Niech wet sprawdzi..

Ciekawe, jak ja tę dzicz lekką zapakuję do transporterka...? :20147

A Hipka dalej ma problem z kupalem. Ma twardszy brzuszek, niż bracia. Wczoraj wieczorem widziałam, jak się napinała w kuwecie, ale poszło tylko odrobinę. Za mało. Podałam jej 0,5 ml parafiny znów, i dziś rano też. Wiem, że nie mogę tego tak stosować często, ale jak tu jej pomóc?
Będę kupowała inne mięso, bo wołowe chyba za bardzo zatwardza. Dziś w ogóle małe będą tylko na baby pate.
Od jutra będą dostawać trochę indyka. Kupię też jakieś podroby. Jakie najlepiej?

Mama z synkiem życzą dobrego dnia :)
Obrazek

Kolejna fota na dzień Matki-Kotki :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60176
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro cze 05, 2019 15:40 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

dzień dobry :))
uciekał mi ten wątek cały czas, jak juz chciałam coś wpisać, więc dopiero na entej ;) stronie się pojawiamy :) nie piszę kto, bo podpis zająłby więcej miejsca niż cały wpis ;)

Takie cudne puchatki i maluchy i mamusia :)

Wzloty i upadki trójeczki jak zwykle mnie rozpłynęły ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro cze 05, 2019 16:10 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Mama z synkiem życzą dobrego dnia :)
Obrazek
To nie synek tylko wielkie synisko!
Mamusię może zapakować do pionowo ustawionego transporterka? Kotkę chwycić pod paszki i głową w dól do otworu transporterka ustawionego pionowo. Ja tak robię z moją pierwszą kotą niejaką wściekłą Holusią. Tylko to musi być naprawdę szybka akcja.
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Śro cze 05, 2019 16:15 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Surowa wątroba rozluźnia kupę. Ale nie więcej niż 15% całości jedzonka. I zaczynać trzeba od mniejszej ilości. Możesz ją wszystkim bachorkom domieszać do jedzonka.
I ja jak ze wszystkim, unikam kurczakowej.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13721
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro cze 05, 2019 16:47 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Aaaaa.... te stópki z ostatniej strony poprzedniego wątku! No zakochać się przyjdzie! :kotek:
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11222
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro cze 05, 2019 17:01 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Cześć Kochane! Witam serdecznie nowoprzybyłych: maczkową, enig, Kazię i Nul :) Jeśli o kimś zapomniałam, to niech się przypomni ;)

Właśnie wróciliśmy od weta. Ufffff.... kocia mamusia zaszczepiona! A dzieciakom wet zobił przegląd. W uszkach okazało się, że nic nie ma! Czysto! Ja nie wiem, ja tam coś niecoś widziałam... :oops: Zbadany został brzuszek Hipki, czy aby nie jest za bardzo napięty. Wetka stwierdziła, że nie - zagazowany nie jest, jest po prostu obżarty! :oops: Wielki bębenek... Ale nie by zagazowany ani nic. Miękki też w miarę. Może to zasługa espumisanu, jaki dałam jej wczoraj (Hipce, nie wetce). No.. Hipka waży prawie 100 gram więcej, niż Leoś... :strach: Dzieciaki zdrowe jak rydze! I strasznie wielkie kluski, według wetki! Powiedziała, że - cyt.: "spisuje się mamusia" - druga mamusia - czyli ja - też ;) Nie wierzyła, że mają tylko 6 tygodni...
A, no i kocia mama wg wetki ma jakieś 5-6 lat. Ma też bliznę na plecach. Musiała mieć kiedyś straszną ranę... Potem zrobię Wam zdjęcie.

Nawet udało się w miarę spokojnie towarzystwo zapakować. I bezkolizyjnie to wszystko przebiegło... Mamę kocią wzięłam na łakomczucha. Do kontenerka dałam jej kawałek puszki dzieciaków, którą uwielbia. A gdy tam weszła, to dopchnęłam kocie towarzystwo w postaci dzieci ;) Właściwie cała akcja nad wyraz spokojna. Nikt się za bardzo nie zorientował, co się dzieje, a już siedzieliśmy w taksówce i jechaliśmy do weta ;)

Kazia, spróbuję z wątróbką i serduszkami - ale szczerze wątpię, czy tu u nas dostanę coś innego, niż kurzęce...

Dzieciaki jeszcze wciąż słabo gryzą. One bardziej liżą tę tackę baby pate, niż gryzą... Ciekawe, kiedy odkryją, że mają zęby...? :twisted:

Także całe towarzystwo zdrowiutkie, jak rydze! Bardzo się z tego cieszę! Nawet nie wiecie, jak bardzo! :)

W przyszły pon. ponowne odrobaczenie dzieci. Fenbendazolem w żelu. Tak się nazywa ten preparat. A 17 czerwca szczepienie maluchów...
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro cze 05, 2019 17:16 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Niech się dobrze chowają ślicznoty :ok:

aga66

 
Posty: 6126
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Śro cze 05, 2019 17:42 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

aga66 pisze:Niech się dobrze chowają ślicznoty :ok:

Dzięki Aga :1luvu: Miło jest mieć raz na jakiś czas zdrowe kocięta. To taka miła odmiana.. ;)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości