DT u Bastet. GWIAZDKA ♥ W ilu stopniach prać pchły?

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 04, 2019 14:51 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Bastet pisze:Tylko jeszcze Leosiowi trzeba podawać jedzonko na palcu.. To największy cycuś jest.. :lol:


Ja mam cycusia piętnastoletniego, któremu trzeba podawać z palca, żeby jadł.
Od dwóch lat tak ma.
Ciekawe, że tylko niektóre jedzenie tak mu ciężko wchodzi.
Inne wciąga nosem. :twisted:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14232
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Wto cze 04, 2019 14:51 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Bastet pisze:
mir.ka pisze:
ewkkrem pisze:
SabaS pisze:Hej jesteśmy i my z Tereską i Szajbim, jeszcze w połowie anonimowi, ale dziś popracuję nad ujawnieniem się :) Bastet wątek Twój i mir.ki zostawiam sobie zawsze na koniec dnia :) na lepsze sny :1luvu:

To takie "pouczające" dwa wątki (jak się je śledzi równocześnie :twisted: ). Widać, jak na talerzu, jak ważna jest MAMA. Jak ważne i wartościowe jest mleko matki :) . Bastet, zachwycam się moimi "wnukami" jednak podziwiam też to, co robi Mir.ka :P . Widać jeszcze różnicę między Waszymi dzieciakami co będzie dalej? Tego chyba nie warto rozważać.
Kochane dzieciaki, zdrówka Wam życzę :1luvu:

PS. Bastet, moja Ruzia długo nie jadła samodzielnie. Na pewno dłużej niż 3 tyg. Ja wtedy (1995r) nie wiedziałam, że trzeba ją tego uczyć no i ... nie było wtedy musików :) . Nauczyła się sama!. Błyskawicznie :twisted: .
Pozdrawiamy, z Dropsem, całą siódemkę.


róznicę widać na korzyść karmionych przez matkę, co nie znaczt , że z tych moich nie wyrosną kolosy takie po 6 kg :wink:

Jasne, i tego im życzę z całego serducha! :) :ok: A jak Twoje zniosły odrobaczenie?


napisałam u siebie, bez sensacji
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto cze 04, 2019 14:55 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

mimbla64 pisze:
Bastet pisze:Tylko jeszcze Leosiowi trzeba podawać jedzonko na palcu.. To największy cycuś jest.. :lol:


Ja mam cycusia piętnastoletniego, któremu trzeba podawać z palca, żeby jadł.
Od dwóch lat tak ma.
Ciekawe, że tylko niektóre jedzenie tak mu ciężko wchodzi.
Inne wciąga nosem. :twisted:

O nie, cycuś piętnastoletni! :strach: A ciekawe jest też to, że z palca lepiej smakuje, niż z talerzyka. Jak to możliwe... :roll: :wink:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto cze 04, 2019 15:05 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

mir.ka pisze:
ewkkrem pisze:
SabaS pisze:Hej jesteśmy i my z Tereską i Szajbim, jeszcze w połowie anonimowi, ale dziś popracuję nad ujawnieniem się :) Bastet wątek Twój i mir.ki zostawiam sobie zawsze na koniec dnia :) na lepsze sny :1luvu:

To takie "pouczające" dwa wątki (jak się je śledzi równocześnie :twisted: ). Widać, jak na talerzu, jak ważna jest MAMA. Jak ważne i wartościowe jest mleko matki :) . Bastet, zachwycam się moimi "wnukami" jednak podziwiam też to, co robi Mir.ka :P . Widać jeszcze różnicę między Waszymi dzieciakami co będzie dalej? Tego chyba nie warto rozważać.
Kochane dzieciaki, zdrówka Wam życzę :1luvu:

PS. Bastet, moja Ruzia długo nie jadła samodzielnie. Na pewno dłużej niż 3 tyg. Ja wtedy (1995r) nie wiedziałam, że trzeba ją tego uczyć no i ... nie było wtedy musików :) . Nauczyła się sama!. Błyskawicznie :twisted: .
Pozdrawiamy, z Dropsem, całą siódemkę.


róznicę widać na korzyść karmionych przez matkę, co nie znaczt , że z tych moich nie wyrosną kolosy takie po 6 kg :wink:


Oczywiście - moja 10-cio dniowa Ruzia, wykarmiona sztucznie, ważyła w swoim dorosłym życiu 6 kg. (jej "działkowa" mama mogła ważyć najwyżej 3,5 kg). Dożyła 15 lat i ... może żyłaby dłużej gdyby moja wiedza byłaby większa :( . Ale to dawne czasy. Mir.ko, czytam Twój wątek, podziwiam i Ciebie i Twoje koty i Twoje Kociaki i ... Twój ogród :1luvu: . No i Ciebie - oczywiście :P .
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto cze 04, 2019 15:15 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

mimbla64 pisze:
Bastet pisze:Tylko jeszcze Leosiowi trzeba podawać jedzonko na palcu.. To największy cycuś jest.. :lol:


Ja mam cycusia piętnastoletniego, któremu trzeba podawać z palca, żeby jadł.
Od dwóch lat tak ma.
Ciekawe, że tylko niektóre jedzenie tak mu ciężko wchodzi.
Inne wciąga nosem. :twisted:


Jak to?
Ma 15 lat i od dwóch mu się odmieniło? Tak dopytuję bo mój "cycuś" jak nie chce to na palcu nie pomaga :( . Zauważyłam. natomiast zależność: apetyt wzrasta po pawiku. Jak przewód pokarmowy zakłaczony to Drops nie chce jeść. Najgorsze, że on nic odkłaczającego nie chce zjeść :cry: .
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto cze 04, 2019 15:43 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

jolabuk5 pisze:Witamy się w nowym wątku :D

WItam Cię serdecznie Jolu! :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto cze 04, 2019 16:26 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

ewkkrem pisze:Jak to?
Ma 15 lat i od dwóch mu się odmieniło? Tak dopytuję bo mój "cycuś" jak nie chce to na palcu nie pomaga :( . Zauważyłam. natomiast zależność: apetyt wzrasta po pawiku. Jak przewód pokarmowy zakłaczony to Drops nie chce jeść. Najgorsze, że on nic odkłaczającego nie chce zjeść :cry: .


Odmieniło mu się, jak miał chore zęby.
Teraz zęba nie ma już ani jednego, ale postanowił się dalej cycusiać.
Jak nie chce zjeść, to idę za nim z miseczką i karmię z palca.
Mokre blenduję.
W kawałkach je tylko mięso.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14232
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Wto cze 04, 2019 17:17 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Dzień dobry w nowym wąteczku
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Wto cze 04, 2019 17:19 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

mimbla64 pisze:
ewkkrem pisze:Jak to?
Ma 15 lat i od dwóch mu się odmieniło? Tak dopytuję bo mój "cycuś" jak nie chce to na palcu nie pomaga :( . Zauważyłam. natomiast zależność: apetyt wzrasta po pawiku. Jak przewód pokarmowy zakłaczony to Drops nie chce jeść. Najgorsze, że on nic odkłaczającego nie chce zjeść :cry: .


Odmieniło mu się, jak miał chore zęby.
Teraz zęba nie ma już ani jednego, ale postanowił się dalej cycusiać.
Jak nie chce zjeść, to idę za nim z miseczką i karmię z palca.
Mokre blenduję.
W kawałkach je tylko mięso.

Moja Mania też miała chore ząbki, później usunięte, ale jadła tylko jak ją glaskalam i piałam peany na cześć wspaniałej kocicy :ryk:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Wto cze 04, 2019 17:43 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Cześć Kwirynko, miło, że jesteś:). Oj, ale miałaś przeboje z Manią... Prawdziwa arysKOTracja! ;)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto cze 04, 2019 19:11 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Dla spragnionych produkcji Studia Filmowego "KOT" ;)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto cze 04, 2019 19:12 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

O matko, bo Wy wszystkie źle serwujecie :roll: Żaden szanujący się kot nie zje bez zaproszenia.
O to jak my robimy:
Pora żarcia, zaczynam się krzątać, przecieram miskę i wołam: Chiko żarcie ! Biegnie żółwim pędem.
Na zagryzkę trzeba dać trochę mokrego (oczywiście sosu, bo moja nie zniży się do tak niskiego poziomu aby mięso jeść) więc tutaj wyciągamy magiczną podkładkę, bierzemy miskę, ale tą konkretną. Metalową i płytką aby łatwo było wypluwać. W miarę możliwości kawałeczki trzeba rozdzielić od sosu i podsuwamy pod nos żeby się biedna nie musiała nadwyrężać.
A na wieczorny deser jest pasta żeby jeszcze dopoić. Tutaj też wyciągnięcie nie zaprosi. Trzeba zawołać; chodź dam coś dobrego i z głupim entuzjazmem się podnieść, kot się melduje. Nie mogę powiedzieć, że zawsze zje z łyżki. Czasem burżujstwu trzeba podawać z palca, na dywanie.

Chikita

 
Posty: 6441
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Wto cze 04, 2019 19:14 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Boski filmik.
Jakiego cudnego boczniaka zrobił któryś chłopczyk.
Chyba Rysiu?
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14232
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Wto cze 04, 2019 19:16 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

mimbla64 pisze:Boski filmik.
Jakiego cudnego boczniaka zrobił któryś chłopczyk.
Chyba Rysiu?

Tak, to Rysiu :D
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto cze 04, 2019 19:19 Re: DT u Bastet. Kociątka: Hipka, Rysiu, Leoś :) - c.d.

Ale słodziaki cudaki :1luvu: i ta pomocna dłoń Dużej...urocze

SabaS

 
Posty: 4514
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016 i 301 gości