DT u Bastet. GWIAZDKA ♥ W ilu stopniach prać pchły?

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon wrz 16, 2019 19:21 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - fotosesja...

Bastet pisze:Ojjjj, nie było nas i nie było! Ale już jesteśmy! :D :D :D Witamy się seeeerdecznie! :1luvu:

Najpierw sama trochę chorowałam po przyjeździe z Niemiec (zapalenie pęcherza - wątpliwa przyjemność...), a potem zabrałam się za zdrowie kotów. Leoś podejrzanie często biegał do toalety, ale tym razem na luźną dwójkę. Podczas, gdy pozostałe kociaki kupy miały w porządku. Trzeba było zrobić badanie kału, oraz badanie krwi. Wyszło nam wstępnie, że jeden enzym - trypsyna - nie trawi białek. I dodatkowo, że jest jakiś stan zapalny w kotku. Więc zrobiłam jeszcze badanie TLI z krwi - wyniki do tygodnia.... Czekamy. Leoś jest chwilowo na karmie gastro z Hillsa, i dostaje też enzymy trzustkowe do posiłku - Amylactiv się to cudo nazywa. Obserwujemy i czekamy. Póki co kupy nieco rzadziej się pojawiają, i są bardziej zwarte, choć jeszcze nie idealne.
A to Leosław vel Leoncino, vel Leonidas - po prostu Leoś: :)
Obrazek

Maluchy ciągle jeszcze u mnie są, i powoli wpadam w panikę, że są coraz starsze, i że nikt ich nie weźmie do własnego domku... Są cudne, zwłaszcza Brawurcia jest tak subtelną, świetną dziewczynką... Dziś były drugi raz szczepione. Mają już ponad 3,5 miesiąca... Sami jacyś nieodpowiedni ludzie zgłaszają się przez olx... :? :roll: A one są cudowne, i naprawdę chciałabym, żeby trafiły na odpowiedzialnych ludzi, którzy choćby zabezpieczą balkon... :(
Brawurcia:
Obrazek
(Brawurce coś się jeszcze z jedym oczkiem dzieje - łzawi ono ciągle. Jutro jeszcze do kociego okulisty się rano wybieramy...)

I Tygrysio: :1luvu:
Obrazek

A tak dzieciaki spały - rozbroiły mnie tym zupełnie! Pełne zaufanie:
Obrazek

Obrazek

Czy ktoś ma jakiś pomysł, gdzie jeszcze ogłosić dzieciaki, żeby poszły w dobre ręce? :( Do dobrego domku dowiozę!

Cudne kociaki :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Zdrówka dla wszystkich, zwłaszcza dlaCiebie i Leosia :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60221
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon wrz 16, 2019 19:39 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

Super, że wróciłaś.
Kociaki przecudowne. Dobrze, że telefon dzwoni. W końcu zadzwoni ten na który wszyscy czekamy. A może tak jak u Mirki dzieciaki pójdą w dwupaku? Na wszelki wypadek potrzymam za to. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon wrz 16, 2019 19:51 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

Bastet - te zdjęcia są po prostu obłędne- może je dorzucić do ogłoszeń?
a i witaj w domu :wink:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pon wrz 16, 2019 19:58 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

O! Bogini powróciła :D
Kwiryna ma rację - dodaj zdjęcia do ogłoszeń, są przecudowne.
Drops żałuje, że ich nie adoptował :placz: .

Witamy serdecznie po przerwie :1luvu:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon wrz 16, 2019 21:07 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

Piękności! Za doskonale domki!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84857
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory


Post » Wto wrz 17, 2019 7:47 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

Dyktatura pisze:Super, że wróciłaś.
Kociaki przecudowne. Dobrze, że telefon dzwoni. W końcu zadzwoni ten na który wszyscy czekamy. A może tak jak u Mirki dzieciaki pójdą w dwupaku? Na wszelki wypadek potrzymam za to. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:


ja też potrzymam za ten odpowiedni domek :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

te moje miały 4 miesiące jak poszły do siebie i one znajda domek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto wrz 17, 2019 20:55 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

mir.ka pisze:
Dyktatura pisze:Super, że wróciłaś.
Kociaki przecudowne. Dobrze, że telefon dzwoni. W końcu zadzwoni ten na który wszyscy czekamy. A może tak jak u Mirki dzieciaki pójdą w dwupaku? Na wszelki wypadek potrzymam za to. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:


ja też potrzymam za ten odpowiedni domek :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

te moje miały 4 miesiące jak poszły do siebie i one znajda domek

:ok: :ok: :ok:

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro wrz 18, 2019 6:41 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

Za dobre domki :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro wrz 18, 2019 11:23 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

Uda się, spokojnie trzeba czekać.
wszak to cudaki są smieszne :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro wrz 18, 2019 20:09 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

viewtopic.php?f=20&t=194109 zapraszam na bazarek :)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Śro wrz 18, 2019 21:44 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

kwiryna pisze:viewtopic.php?f=20&t=194109 zapraszam na bazarek :)

Przekopiuj link jeszcze raz

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 19, 2019 5:48 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

kwiryna pisze:viewtopic.php?f=20&t=194109 zapraszam na bazarek :)

O ten bazarek chodzi ?
viewtopic.php?f=20&t=194109&view=unread#unread
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw wrz 19, 2019 16:43 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

Dziękuję za ciepłe, wspaniałe przywitanie i za wszystkie kciuki i zachwyty nad kocią ferajną ;) Mam nadzieję, że kciuki poskutkują, bo mam wizję... wizję życia z 4 kotami... :strach: A one są przecież takie piękne! Fakt, że troszkę już wyrośnięte... ale tak naprawdę dopiero teraz gotowe do adopcji... Jeszcze tylko oczko Brawurki do kontroli... Nie miałam jak z nią pojechać w środę. Dostałam swoje dni (a mam bardzo bolesne okresy niestety), a do tego jeszcze mama sprzedała mi przeziębienie, i pozamiatane... Mam nadzieję, że jutro się wybierzemy z oczkiem! (To znaczy z Brawurcią z oczkiem ;) )

Czy ona nie jest fantastyczna? Kochamy ją z mamą okropnie! :1luvu: Belekomu nie oddamy! (No ale gdzie ten super domek...? :( )
Obrazek

PS. Dziękuję Kwirynko za linka do bazarku, zajrzę :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Czw wrz 19, 2019 17:01 Re: DT u Bastet. Tygrysek i Brawurka - Wróciłam!!!

Bastet pisze:Dziękuję za ciepłe, wspaniałe przywitanie i za wszystkie kciuki i zachwyty nad kocią ferajną ;) Mam nadzieję, że kciuki poskutkują, bo mam wizję... wizję życia z 4 kotami... :strach: A one są przecież takie piękne! Fakt, że troszkę już wyrośnięte... ale tak naprawdę dopiero teraz gotowe do adopcji... Jeszcze tylko oczko Brawurki do kontroli... Nie miałam jak z nią pojechać w środę. Dostałam swoje dni (a mam bardzo bolesne okresy niestety), a do tego jeszcze mama sprzedała mi przeziębienie, i pozamiatane... Mam nadzieję, że jutro się wybierzemy z oczkiem! (To znaczy z Brawurcią z oczkiem ;) )

Czy ona nie jest fantastyczna? Kochamy ją z mamą okropnie! :1luvu: Belekomu nie oddamy! (No ale gdzie ten super domek...? :( )
Obrazek

PS. Dziękuję Kwirynko za linka do bazarku, zajrzę :)

Cudo! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60221
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka i 206 gości