DT u Bastet. GWIAZDKA ♥ W ilu stopniach prać pchły?

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 22, 2019 20:54 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

oj, jesiusie ,jaki fajowy Pan B :P Nic tylko paczać i paczać i paczać :D . Nie pozwól im dorosnąć :201494
Słynna BB to Brigitte Bardot. No ale ona była słynna za moich czasów i właśnie tak określana. BB i wszyscy wiedzieli o kogo chodzi, ale Ty to dzieciak jeszcze :D . I niech tak zostanie :D
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 8005
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto paź 22, 2019 22:03 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

Bastet pisze:Kto to była ta sławna BB???

Na dobranoc - spokojnych snów Kochane :1luvu:

Jaki kochany maluszek! :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60744
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź


Post » Śro paź 23, 2019 6:06 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

Taki puszek maciupci :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7130
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro paź 23, 2019 6:32 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

Jaki on malusi
Ale wywija juz łapkami i wie czego chce facet :mrgreen:
Chce na ziemie poznawać świat a Ty go na kolankach trzymasz i filmiki kręcisz :twisted:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Śro paź 23, 2019 16:01 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

Nie no, o BB to jeszcze słyszałam :D Jeno nie kojarzyłam, od czego ów skrót jest ;)

Tak, facecik jest bardzo zdeterminowany, wie czego chce, oj wie! I zawsze donośnym głosikiem to obwieszcza :)

Słuchajcie, mam taką małą przyssawkę... I nie wiem, co z nią zrobić. Czy ona - to znaczy on - wyrośnie z tego? Pozwalać mu się przysysać do moich palców? Strasznie mocno ciągnie. I jak ma fazę ssania, to przysysa się gdzie bądź... Ktoś miał takiego ssącego kociaka? Wyrósł z tego?



Kociaczki mają dziś już 5,5 tygodnia :) Dostały pierwszy raz odrobinę tartej wołowinki po śniadanku, a na obiad puszczeczkę baby pate z drobniutko pokrojonymi kurzęcymi serduszkami. :201461 Tylko na dobranoc będzie jeszcze mleczko.
Wołowinka u dwóch zrobiła furorę. Baltazarek coś nie bardzo, ale się nie zrażam. Daję do dzioba po kuleczce - przyklejam do podniebienia i ciamka :)
Za to serduszka kurze zostały dosłownie wchłonięte :lol: Najpierw wylizały baby pate wokół nich, a potem zjadły mięciutkie serduszka :) Wprawdzie jeszcze bardziej liżą niż gryzą, ale rosną dzieciaki! :smokin:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro paź 23, 2019 16:17 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

Bastet pisze:Słuchajcie, mam taką małą przyssawkę... I nie wiem, co z nią zrobić. Czy ona - to znaczy on - wyrośnie z tego? Pozwalać mu się przysysać do moich palców? Strasznie mocno ciągnie. I jak ma fazę ssania, to przysysa się gdzie bądź... Ktoś miał takiego ssącego kociaka? Wyrósł z tego?

Miałam dwa. :)
Wyrosły w różnym tempie. Ryś był bardziej samodzielny i nagle przestał ssać moje palce, w wieku ok. 3 m-cy (chyba).
A Miś, maminsynek, ciągnął jeszcze ponad pół roku. Już dawno po kastracji wskakiwał mi na kolana, brał w pyszczek mój palec, po czym robił głupią minę typu "eee... co to ja chciałem?" i zeskakiwał. Aż w końcu i on przestał.
Więc nie ma się czym martwić. :ok: :ok:
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34306
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Śro paź 23, 2019 17:20 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

Mam przyssawkę Ofelię. Zaczęła jako kociak za wcześnie odebrany od matki, ma 10 lat i jeszcze nie skończyła. I chyba już z tego nie wyrośnie. Tyle że ona ciamka swojego paluszka, a mnie ugniata.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33319
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro paź 23, 2019 20:23 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

Moja Pigunia była przyssawką. Z tym, że ssała głównie Psota. Przeszło jej, gdy miała około roku

MaryLux

 
Posty: 160009
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw paź 24, 2019 15:11 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

Nala ssała i podgryzała moją brodę. Przeszło jej jak miała ok. pół roku.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw paź 24, 2019 15:19 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

Daisy doi do tej pory swojego cycorka :(
jej brat Maciuś piżamę Dużej w nocy
one straciły matkę jak miał 2 tygodnie :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72978
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Nie paź 27, 2019 18:46 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

Hallo ciotki! Czy ktoś tu zagląda? Urosłem???
Baltazar

Obrazek

Dzięki dziewczyny za odzew w sprawie małej przyssawki. Niestety z tego, co piszecie, wygląda na to, że może mu tak zostać...

Dziś kociątka skończyły 6 tygodni :1luvu: A miały 3,5 jak do mnie trafiły :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie paź 27, 2019 18:48 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

Aaaaaaaaaaaaaallllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeee oczyyyyyyyyyyyyskaaaaaa

MaryLux

 
Posty: 160009
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie paź 27, 2019 18:50 Re: DT u Bastet. Nowe Maleństwa.. Tygrys adoptowany.

MaryLux pisze:Aaaaaaaaaaaaaallllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeee oczyyyyyyyyyyyyskaaaaaa

:ryk:

Obrazek

A Bazylek zgubił swoje wąsy... :placz: Naprawdę nie wiem, czemu ma takie króciutkie... :(
Obrazek
Ostatnio edytowano Nie paź 27, 2019 21:09 przez Bastet, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości