Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 48

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob maja 25, 2019 9:46 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

muza_51 pisze:Ja też się witam w nowym wątku.

Witaj Martuś :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 25, 2019 10:06 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Jeszcze dziś do pracy i mam nadzieję , że nic takiego jak wczoraj mi się nie przytrafi. Liczę na mniejszy ruch po południu bo jutro otwarte. Od wczoraj za równy miesiąc idę na urlop i mam nadzieję , że wtedy w końcu odsapnę.
Przez Zuzię dziś wielki głodek przemawia. Nad ranem po 3 w nocy gdy się przebudziłam zastałam ją w kuchni na parapecie jak dojadała z miseczki resztki z wczorajszego dnia. Dziś jak wstałam poszła za mną do kuchni i na stole czekała na miseczkę . Jak jej pod pyszczek podstawiłam od razu zaczęła jeść ale wystraszyło ją buczenie gotującej wody w czajniku i porzuciła miskę i uciekła do pokoju. W pokoju za to dorwała się do miski którą postawiłam Poli. Coś ostatnio Zuzi zasmakował sosik i często go je a musa zostawia. Pola jak to Pola woli suche choć wczoraj późnym wieczorem złapałam Zuzię przy automacie jak chrupała suche. Wymiotów i nadprogramowych kup nie odnotowano.

Fajnie, że Zuzieńka ma apetyt! :1luvu: I że obie koteczki korzystają z automatu :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60192
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 25, 2019 10:10 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

jolabuk5 pisze:
Ewa L. pisze:Jeszcze dziś do pracy i mam nadzieję , że nic takiego jak wczoraj mi się nie przytrafi. Liczę na mniejszy ruch po południu bo jutro otwarte. Od wczoraj za równy miesiąc idę na urlop i mam nadzieję , że wtedy w końcu odsapnę.
Przez Zuzię dziś wielki głodek przemawia. Nad ranem po 3 w nocy gdy się przebudziłam zastałam ją w kuchni na parapecie jak dojadała z miseczki resztki z wczorajszego dnia. Dziś jak wstałam poszła za mną do kuchni i na stole czekała na miseczkę . Jak jej pod pyszczek podstawiłam od razu zaczęła jeść ale wystraszyło ją buczenie gotującej wody w czajniku i porzuciła miskę i uciekła do pokoju. W pokoju za to dorwała się do miski którą postawiłam Poli. Coś ostatnio Zuzi zasmakował sosik i często go je a musa zostawia. Pola jak to Pola woli suche choć wczoraj późnym wieczorem złapałam Zuzię przy automacie jak chrupała suche. Wymiotów i nadprogramowych kup nie odnotowano.

Fajnie, że Zuzieńka ma apetyt! :1luvu: I że obie koteczki korzystają z automatu :D

Naprawdę fajny ten automat. Nie trzeba ciągle dosypywać chrupek bo jak zjedzą to co na wierzchu można lekko trącić i obsypuje się kolejna porcja . Karma nie wietrzeje tak i kotki mają ciągle świeżą. A i bliskość wody też dobrze robi.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 25, 2019 10:23 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

O matko, 3 strona? Ale ja mam opóźnienia :(

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Sob maja 25, 2019 10:26 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ziemosław pisze:O matko, 3 strona? Ale ja mam opóźnienia :(

Witaj Madzia . :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 25, 2019 12:23 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Pogoda jakaś dziwna u nas. Raz świeci słońce i trochę wieje za chwilę robi się ciemno i pochmurnie i nie dziwota , że ciśnienie mi skacze jak głupie. O 12 miałam 148/80 i wzięłam tabletkę pod język by po godzinie mieć 152/85 czyli po tabletce przez godzinę mi wzrosło zamiast spaść. I jak tu można się dobrze czuć.
Zaraz się zbieram do pracy i szczerze mówiąc nie bardzo mi się chce. W sumie powinnam iść na 13,30 bo tak mam w grafiku ale pójdę na 14 bo w końcu wczoraj tą godzinę przepracowałam zanim dostałam dzień urlopu i poszłam do domu. Oby dzisiaj mi nic nie dolegało .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 25, 2019 16:27 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Pogoda jakaś dziwna u nas. Raz świeci słońce i trochę wieje za chwilę robi się ciemno i pochmurnie i nie dziwota , że ciśnienie mi skacze jak głupie. O 12 miałam 148/80 i wzięłam tabletkę pod język by po godzinie mieć 152/85 czyli po tabletce przez godzinę mi wzrosło zamiast spaść. I jak tu można się dobrze czuć.
Zaraz się zbieram do pracy i szczerze mówiąc nie bardzo mi się chce. W sumie powinnam iść na 13,30 bo tak mam w grafiku ale pójdę na 14 bo w końcu wczoraj tą godzinę przepracowałam zanim dostałam dzień urlopu i poszłam do domu. Oby dzisiaj mi nic nie dolegało .


powodzenia :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 25, 2019 16:27 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Witamy się na 3 stronie :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 25, 2019 17:15 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewciu, tobie ciśnienie skacze w kosmos, a ja jak zombie. Dzisiaj skorzystałam z pikniku na dni Koszalina i zmierzyłam ciśnienie, miałam 90 na 60. Po dwóch kawach.
Właśnie wypiłam trzecią i dalej śpię. Może mnie mecz siatkówko obudzi. Nasi grają z Niemcami. Prowadzimy póki co.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob maja 25, 2019 21:33 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Pogoda jakaś dziwna u nas. Raz świeci słońce i trochę wieje za chwilę robi się ciemno i pochmurnie i nie dziwota , że ciśnienie mi skacze jak głupie. O 12 miałam 148/80 i wzięłam tabletkę pod język by po godzinie mieć 152/85 czyli po tabletce przez godzinę mi wzrosło zamiast spaść. I jak tu można się dobrze czuć.
Zaraz się zbieram do pracy i szczerze mówiąc nie bardzo mi się chce. W sumie powinnam iść na 13,30 bo tak mam w grafiku ale pójdę na 14 bo w końcu wczoraj tą godzinę przepracowałam zanim dostałam dzień urlopu i poszłam do domu. Oby dzisiaj mi nic nie dolegało .


powodzenia :ok:

Dzięki :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 25, 2019 21:33 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:Witamy się na 3 stronie :(

Witamy , witamy :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 25, 2019 21:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:Ewciu, tobie ciśnienie skacze w kosmos, a ja jak zombie. Dzisiaj skorzystałam z pikniku na dni Koszalina i zmierzyłam ciśnienie, miałam 90 na 60. Po dwóch kawach.
Właśnie wypiłam trzecią i dalej śpię. Może mnie mecz siatkówko obudzi. Nasi grają z Niemcami. Prowadzimy póki co.

To już nie wiem co gorsze czy niskie czy wysokie. :(
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 25, 2019 21:36 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

chciałabym mieć niskie

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob maja 25, 2019 21:56 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:chciałabym mieć niskie

Ja też przynajmniej niższe od tego co mam.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 25, 2019 21:59 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moim marzeniem jest powrót do 80/60

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 154 gości