Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 48

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob maja 25, 2019 22:00 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:Moim marzeniem jest powrót do 80/60

Mnie wystarczy 120 /80 i będę w 7 niebie .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 25, 2019 22:08 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
MaryLux pisze:Moim marzeniem jest powrót do 80/60

Mnie wystarczy 120 /80 i będę w 7 niebie .

:201461 :201461 :201461

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie maja 26, 2019 0:43 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Witaj Ewcia i Dziewczynki :1luvu: :kotek: :201461 :1luvu:

AgaS1987

 
Posty: 3677
Od: Wto mar 12, 2013 9:33

Post » Nie maja 26, 2019 8:29 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

AgaS1987 pisze:Witaj Ewcia i Dziewczynki :1luvu: :kotek: :201461 :1luvu:

Witaj Aga dawno cię nie było. :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie maja 26, 2019 9:01 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Wszystkiego najlepszego dla Kocich Mam :1luvu: :201461
Zunia i Koty

Anna2016

 
Posty: 10403
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Nie maja 26, 2019 9:13 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Anna2016 pisze:Wszystkiego najlepszego dla Kocich Mam :1luvu: :201461
Zunia i Koty

Dziękuję Zuniu i dla twojej Dużej też :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie maja 26, 2019 9:32 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Pogoda dziś u nas nie odgadniona. W jednej chwili jest pogodny słoneczny dzień by za chwilę robiło się szaro i pochmurnie.
Obie dziewczyny dostały dziś Sheybe z rybką i obie jednogłośnie olały śniadanko. :( Mam nadzieję , że im przejdzie i przeproszą się z jedzeniem.Zuzia przycupnęła na poduszce a Poli spod kołdry tylko kawałek ogonka wystaje.
Ja za niedługo zbieram się i idę do mamy bo mamy jechać do Ikei - tak sobie zażyczyła mama.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie maja 26, 2019 10:20 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Pogoda dziś u nas nie odgadniona. W jednej chwili jest pogodny słoneczny dzień by za chwilę robiło się szaro i pochmurnie.
Obie dziewczyny dostały dziś Sheybe z rybką i obie jednogłośnie olały śniadanko. :( Mam nadzieję , że im przejdzie i przeproszą się z jedzeniem.Zuzia przycupnęła na poduszce a Poli spod kołdry tylko kawałek ogonka wystaje.
Ja za niedługo zbieram się i idę do mamy bo mamy jechać do Ikei - tak sobie zażyczyła mama.

U mnie też raz słoneczko i ciepło a jak nadciągna chmury to robi się chłodniej.
Moje zjadły mięsko ale Emi zaczyna kaprysic i nie wiem co się dzieje bo ona zawsze wszystko wymiatala do czystej miski.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa


Post » Pon maja 27, 2019 10:13 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Przycupnę sobie :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20587
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Pon maja 27, 2019 10:20 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Sihaja pisze:Przycupnę sobie :)

Rozgość się i napisz jak Gaja i Joachimek bo o nich to już słuch zaginął.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 27, 2019 10:40 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
Sihaja pisze:Przycupnę sobie :)

Rozgość się i napisz jak Gaja i Joachimek bo o nich to już słuch zaginął.

Moje dwa pieszczochy :) Gajeczce we wrześniu stuknie 15 lat. Nie do uwierzenia... Jest straszliwą pieszczochą, najlepiej, jakby ją cały czas głaskać i na rękach nosić. Uwielbia się bawić, najlepiej biegać za jakąś tasiemką czy wstążką. Dokazuje jak kociaczek mały :) Odpukać - jest zdrowiutka i sprawna, ale w tym tygodniu jedziemy na kontrolne badania, które teraz robię co roku, ze względu na jej wiek.... Nie wiem, czy to ma sens, ale mam nadzieję, że jakby co, to lepiej wiedzieć szybciej i od razu zadziałać. Kocham ją strasznie - to moja pierworodna kicia :)
Joachimek to duuuży kot. I duży pieszczoch. Dużo czasu mi zajmuje, żeby co dzień zadowolić oba koty odpowiednią dawką uwagi i pieszczot. Jest cały czas w cukrzycowej remisji i niech tak zostanie :) Poza tym ma kamień na ząbkach, i to taki dość duży. Też w tym tygodniu zrobimy mu badania i postanowimy, czy czyścić mu te ząbki czy nie. Mam nadzieję, że wyniki wyjdą dobre. Wygląda na zdrowego, ma apetyt i humor mu dopisuje, więc mam nadzieję że da radę mu zrobić te ząbki...

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20587
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Pon maja 27, 2019 10:47 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Wczoraj z mamą spędziłyśmy fajny dzień. Pojechałyśmy sobie do Ikei bo takie życzenie miała mama a to jej święto więc było jak chciała. Przeszłyśmy się po Porcie w którym kupiłam sobie pendraka by po zgrywać zdjęcia i filmiki ze starego lapka , weszłyśmy do kilku sklepów aż dotarłyśmy do Ikei. Najpierw był obiad a później połaziłyśmy po Ikei . W sumie do domu ściągnęłyśmy koło 19 a wyszłyśmy z domu przed 13 . Napiłyśmy się kawki i poszłam do domu. Mama zadowolona ze wspólnie spędzonego dnia.
Wieczorkiem usiadłam do zgrywania zdjęć i to mi trochę czasu pochłonęło. Na tamtym lapku miałam ich w ok. 30 folderach prawie 10 000 co zajęło mi prawie 20 GB pamięci kupionego pendraka. Zdjęcia Zuzi i Poli, Zuzi z czasów bezdomności i pobytu w DT u Joli , Poli jak była mała i z jej sterylki, Mikusia mojego ostatniego piesia, mojego taty , zdjęcia z Myszolandią i mag868 , zdjęcia Inusi od MaryLux i kotów z fundacji - Kotyliona i Przytul Kota, mojego bezdomniaczka Tygryska gdy gościł u nas......naprawdę szkoda by mi ich było.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 27, 2019 10:49 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Sihaja pisze:
Ewa L. pisze:
Sihaja pisze:Przycupnę sobie :)

Rozgość się i napisz jak Gaja i Joachimek bo o nich to już słuch zaginął.

Moje dwa pieszczochy :) Gajeczce we wrześniu stuknie 15 lat. Nie do uwierzenia... Jest straszliwą pieszczochą, najlepiej, jakby ją cały czas głaskać i na rękach nosić. Uwielbia się bawić, najlepiej biegać za jakąś tasiemką czy wstążką. Dokazuje jak kociaczek mały :) Odpukać - jest zdrowiutka i sprawna, ale w tym tygodniu jedziemy na kontrolne badania, które teraz robię co roku, ze względu na jej wiek.... Nie wiem, czy to ma sens, ale mam nadzieję, że jakby co, to lepiej wiedzieć szybciej i od razu zadziałać. Kocham ją strasznie - to moja pierworodna kicia :)
Joachimek to duuuży kot. I duży pieszczoch. Dużo czasu mi zajmuje, żeby co dzień zadowolić oba koty odpowiednią dawką uwagi i pieszczot. Jest cały czas w cukrzycowej remisji i niech tak zostanie :) Poza tym ma kamień na ząbkach, i to taki dość duży. Też w tym tygodniu zrobimy mu badania i postanowimy, czy czyścić mu te ząbki czy nie. Mam nadzieję, że wyniki wyjdą dobre. Wygląda na zdrowego, ma apetyt i humor mu dopisuje, więc mam nadzieję że da radę mu zrobić te ząbki...

No to super.
Ja swoim też robię badania co roku już od jakiś 3 - 4 lat . 2 lata temu czyściłam ząbki Zuzi bo miała kamień.
Badania są potrzebne choć Poli ciężko pobrać krew i obciąć pazury.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 27, 2019 10:53 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
Sihaja pisze:
Ewa L. pisze:
Sihaja pisze:Przycupnę sobie :)

Rozgość się i napisz jak Gaja i Joachimek bo o nich to już słuch zaginął.

Moje dwa pieszczochy :) Gajeczce we wrześniu stuknie 15 lat. Nie do uwierzenia... Jest straszliwą pieszczochą, najlepiej, jakby ją cały czas głaskać i na rękach nosić. Uwielbia się bawić, najlepiej biegać za jakąś tasiemką czy wstążką. Dokazuje jak kociaczek mały :) Odpukać - jest zdrowiutka i sprawna, ale w tym tygodniu jedziemy na kontrolne badania, które teraz robię co roku, ze względu na jej wiek.... Nie wiem, czy to ma sens, ale mam nadzieję, że jakby co, to lepiej wiedzieć szybciej i od razu zadziałać. Kocham ją strasznie - to moja pierworodna kicia :)
Joachimek to duuuży kot. I duży pieszczoch. Dużo czasu mi zajmuje, żeby co dzień zadowolić oba koty odpowiednią dawką uwagi i pieszczot. Jest cały czas w cukrzycowej remisji i niech tak zostanie :) Poza tym ma kamień na ząbkach, i to taki dość duży. Też w tym tygodniu zrobimy mu badania i postanowimy, czy czyścić mu te ząbki czy nie. Mam nadzieję, że wyniki wyjdą dobre. Wygląda na zdrowego, ma apetyt i humor mu dopisuje, więc mam nadzieję że da radę mu zrobić te ząbki...

No to super.
Ja swoim też robię badania co roku już od jakiś 3 - 4 lat . 2 lata temu czyściłam ząbki Zuzi bo miała kamień.
Badania są potrzebne choć Poli ciężko pobrać krew i obciąć pazury.

U mnie nie ma problemu. Gaja u weta to bardzo grzeczna jest, a Joachim niecierpliwy, ale jak się sprawnie robi to też da radę całkiem dobrze :)
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Sorki, duże zdjęcia, alem nie wprawna.... :oops:

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20587
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 94 gości