Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 48

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 13, 2019 23:41 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

PixieDixie pisze:Ewciu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!
Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka!
Jak to bedzie to reszta sie poukłada!!

Dokładnie - nic nie jest w życiu tak ważne jak zdrowie.
Bardzo dziękuję :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt wrz 13, 2019 23:41 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

PixieDixie pisze:Ewciu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!
Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka!
Jak to bedzie to reszta sie poukłada!!

Dokładnie - nic nie jest w życiu tak ważne jak zdrowie.
Bardzo dziękuję :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt wrz 13, 2019 23:42 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:Ewciu, wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim zdrowia, spokoju w pracy i duuużo uśmiechu!
Obrazek


Bardzo dziękuje :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt wrz 13, 2019 23:44 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

ewkkrem pisze:Ciociu Ewo, gratuluję, i życzę wszystkiego naj, naj, naj - lepszego. Jesteś o rok mądrzejsza :P , a moja duża będzie (mądrzejsza) dopiero w październiku :(
Przesyłam moc mizianek
Obrazek
Drops.

Dropsiulku kochany bardzo, bardzo dziękuję - a z dużą .....wskaż liczbę od 1 do 31 :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt wrz 13, 2019 23:45 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

wiesiaczek1 pisze:Wszystkiego Najlepszego Ewuniu, dużo zdrowia i spokoju w pracy. No i żeby Zuzia była zdrowa. :birthday:

Bardzo dziękuję :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt wrz 13, 2019 23:45 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze::balony: :balony: :balony: :balony: :balony: :balony: :balony: :balony:

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt wrz 13, 2019 23:56 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za pamięć i piękne życzenia - mam nadzieję , że przynajmniej większość z nich się jednak spełni. Moim największym marzeniem jest chociaż raz na jakiś czas przeżyć dzień bez bólu.
Jeszcze raz wielkie dzięki i kocham was za to , że jesteście. :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 14, 2019 10:09 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Dropsiulku kochany bardzo, bardzo dziękuję - a z dużą .....wskaż liczbę od 1 do 31 :mrgreen:

Szczęśliwa 7-ka
Drops :oops:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob wrz 14, 2019 10:30 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Po moim wkur*e poniedziałkowym na syf jaki zastałam po urlopie , moim wpisie na FB na naszej grupie zauważyłam dużą poprawę. :twisted: Wtorek miałam wolny , w środę się rozchorowałam i bardzo źle się czułam więc napisałam smsa do jednej z kierowniczek , że nie przyjdę do pracy i proszę o dzień wolny. Kiedy przyszłam w czwartek zobaczyłam czyste szybki, umyte szafeczki czyli jak się chce to można. Jedynie do czego się mogłam doczepić to bajzel w ladzie , w kasetkach cenowych i w chłodni nie rozłożona dostawa z dwóch dni. Okazało się , że 11.09 rano nie przyszła do pracy obrażona na mnie gwiazda więc stoisko otwarte było od 8.00 jak do pracy przyszedł chłopak z APT a po południu stał kolega kasjer/magazynier który również stał dzień wcześniej gdy miałam wolne i w ten sposób nawarstwiły się dwie dostawy ( z 11 i z 12 września ) z którymi chłopak z APT już sobie nie poradził. I tak zaczęłam pracę od odgruzowywania chłodni i dokładania towaru włącznie z układaniem lady świecącej pustkami. Ponieważ nie było wiadomo czy gwiazda pojawi się w piątek na rano miał przyjść znów chłopak z ATP a po południu ja. Zostawiłam mu kartkę do którego momentu lada jest ułożona i miał tylko dołożyć kabanosy, salami i suche kiełbasy ( żywiecka , krakowska ). Jak przyszłam okazało się , ze Anka przyszła jednak do pracy i wyglądała kwitnąco a nie jak osoba zmożona przez ostatnie dni ciężką chorobą więc na stoisku stali we dwoje ale byli tak zajęci sobą , ze nie dołożyli tego o co prosiłam a gdy tylko stanęłam na stoisku oby dwoje się ulotnili. Później dowiedziałam się , że umawiali się na piwo po pracy i dlatego tak im się spieszyło.
Dziś oboje dostaną opieprz , że nie wywalili śmierdzących skrzydełek tylko zostawili w chłodni żebym to ja wyrzuciła.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 14, 2019 10:30 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Po moim wkur*e poniedziałkowym na syf jaki zastałam po urlopie , moim wpisie na FB na naszej grupie zauważyłam dużą poprawę. :twisted: Wtorek miałam wolny , w środę się rozchorowałam i bardzo źle się czułam więc napisałam smsa do jednej z kierowniczek , że nie przyjdę do pracy i proszę o dzień wolny. Kiedy przyszłam w czwartek zobaczyłam czyste szybki, umyte szafeczki czyli jak się chce to można. Jedynie do czego się mogłam doczepić to bajzel w ladzie , w kasetkach cenowych i w chłodni nie rozłożona dostawa z dwóch dni. Okazało się , że 11.09 rano nie przyszła do pracy obrażona na mnie gwiazda więc stoisko otwarte było od 8.00 jak do pracy przyszedł chłopak z APT a po południu stał kolega kasjer/magazynier który również stał dzień wcześniej gdy miałam wolne i w ten sposób nawarstwiły się dwie dostawy ( z 11 i z 12 września ) z którymi chłopak z APT już sobie nie poradził. I tak zaczęłam pracę od odgruzowywania chłodni i dokładania towaru włącznie z układaniem lady świecącej pustkami. Ponieważ nie było wiadomo czy gwiazda pojawi się w piątek na rano miał przyjść znów chłopak z ATP a po południu ja. Zostawiłam mu kartkę do którego momentu lada jest ułożona i miał tylko dołożyć kabanosy, salami i suche kiełbasy ( żywiecka , krakowska ). Jak przyszłam okazało się , ze Anka przyszła jednak do pracy i wyglądała kwitnąco a nie jak osoba zmożona przez ostatnie dni ciężką chorobą więc na stoisku stali we dwoje ale byli tak zajęci sobą , ze nie dołożyli tego o co prosiłam a gdy tylko stanęłam na stoisku oby dwoje się ulotnili. Później dowiedziałam się , że umawiali się na piwo po pracy i dlatego tak im się spieszyło.
Dziś oboje dostaną opieprz , że nie wywalili śmierdzących skrzydełek tylko zostawili w chłodni żebym to ja wyrzuciła.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 14, 2019 10:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

O matko. Ty to masz przeboje z tą ekipa
A kierownickzi nic nie mogą z nimi zrobić.
Smierdzace skrzydełka toż to jest grozne chy ba.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Sob wrz 14, 2019 10:37 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ja bym im te śmierdzące skrzydełka włożyła do kieszeni albo do torebki :twisted:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33238
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob wrz 14, 2019 10:47 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Co do kwestii urodzinowej to kupiłam dzień wcześniej kilka cukierków , alpejskie mleczko i postawiłam w socjali z dopiskiem smacznego. Nikomu nie chwaliłam się , że mam urodziny ale ci którzy mają mnie w znajomych na FB wiedzieli i oprócz życzeń na FB składali mi też osobiście. Od kierowniczki dostałam czekoladki mersi . Wieczorkiem jak wychodziliśmy od kolegi dostałam jeszcze torcik wedlowski i zapalił mi zapalniczkę , kazał pomyśleć życzenie i zdmuchnąć. Rozśmieszył mnie tym i tak przestaliśmy jeszcze 45 min gadając.
Wczoraj na szczęście trafiali mi się sami fajni klienci a jeden złożył mi nawet urodzinowe życzenia .Zastanawiałam się skąd wie ale później przypomniało mi się jak kilka miesięcy temu przy którymś piątku 13 - ego rozmawialiśmy o tym , że lubię 13 - tki a w połączeniu z piątkiem to moje szczęśliwe dni i w tym roku dobrze się składa bo moje urodziny wypadają w piątek 13 - ego we wrześniu. To taki mój stały klient z którym lubię sobie czasami pogadać.
We wrześniu Stokrotka obchodzi 25 lecie istnienia a 13 września mojej Stokrotce w której pracuję minęło 5 lat od otwarcia a mnie za 2 tygodnie minie 5 lat jak tu pracuję.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 14, 2019 11:02 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

PixieDixie pisze:O matko. Ty to masz przeboje z tą ekipa
A kierownickzi nic nie mogą z nimi zrobić.
Smierdzace skrzydełka toż to jest grozne chy ba.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


Naprawdę trudno jest znaleźć dobrego pracownika bo zdecydowana większość to leserzy jak to kiedyś określiła moja koleżanka statyści nie pracownicy. Przeważnie to ludzie którzy muszą a nie chcą pracować jak np. ta moja Anka. Dziewczyna ma 23 lata i 4 dzieci z czego 3 jest w ośrodku opiekuńczym ( 6 letni syn i 4 letnie bliźniaki chłopiec i dziewczynka ) po tym jak jej ówczesny partner i ojciec dzieci pobił najstarszego syna , że z krwiakiem i wstrząśnieniem mózgu trafił do szpitala. Jej najmłodsza córka ma 1,5 roku a mąż i ojciec małej odsiaduje wyrok w więzieniu podobno za nie zapłacone mandaty. Warunkiem odzyskania dzieci nakazanym przez sąd było podjęcie przez nią pracy więc znalazła pracę w Stokrotce i pracuje bo musi więc tak olewa tą pracę.
Skrzydełka powinna wyrzucić 10.09 bo do tego dnia miały datę ale po co jak można było przycisnąć innymi pojemnikami to może nie zauważą. A skrzydełek było 20 kg . Gdyby dokładała towar do lady i wykładała wszystko co jest toby skrzydełka zeszły już dawno. Jednak gdy się tego nie robi tak to się kończy . Mnie się do lady mieści cały asortyment a jak coś sprzedam to idę do chłodni i przynoszę a nie mówię klientowi , że już nie ma .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob wrz 14, 2019 11:03 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:Ja bym im te śmierdzące skrzydełka włożyła do kieszeni albo do torebki :twisted:

Chętnie ale 20 kg by się nie zmieściło.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, Drrr, Gosiagosia, Silverblue i 298 gości