Szalony Team. Jest nas mniej... Kropcia (*). Tęsknię :(

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob maja 29, 2021 17:10 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Lepiej...nie mówić :roll: Kropka odwala mi takie numery od czwartku, że już sama nie wiem co o tym myśleć. W środę byłyśmy na wizycie, golenie brzuszka do usg i łapki do pobrania krwi. No nie była szczęśliwa ale daliśmy radę. Wyniki w normie jak na nią. Wetka zaleciła karmę nerkowa i kroplówki. I tu chyba jest problem. Bo o ile karmę po dwóch dniach odpuściłam, to kroplówki postanowiłam dawać. No i od czwartku dzień w dzień Kropka mi leje i gorzej na łóżku. No kuwetę sobie zrobiła. Żeby nie było, to z kuwety też korzysta. Do tego ma jakąś małą biegunkę chyba po tych karmach :roll: dla mnie szok, przez 2 lata mi takiego numeru nie wycieła. odpuszczam jej i zobaczymy. A ja kolejny raz piorę pościel a dziś wywaliłam poduszki ;) leczyć trzeba, ale nic na siłę

SabaS

 
Posty: 4508
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Sob maja 29, 2021 17:41 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Skoro wyniki w normie to po co kroplowki? I to codziennie?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob maja 29, 2021 17:57 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

W normie jak na Kropkę, nic co by zaskoczyło. No może poza fosforem, który znowu jest w normie. Krea i mocznik prawie 4 razy ponad normę. Kroplówki i dieta przez tydzień miały pokazać, czy to dobry kierunek. Ale karmy nie je, a teraz jeszcze te akcje. Muszę trzymać się swojej drogi i poszukać dobrego sposobu na zbicie fosforu, a kroplówki zostawię na później ;)

SabaS

 
Posty: 4508
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Sob maja 29, 2021 18:05 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Acha rozumiem.. no ale niestety pokazuje Ci co sadzi o tej drodze.. przypomina mi to moja Mikunie..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob maja 29, 2021 18:24 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

No jak nic robi mi na złość :evil: nie wiem na co ją przerobić ;) a tak serio, to mam nadzieję, że pozostawienie Kropki w spokoju pozwoli jej wrócić do równowagi psychicznej i nie będę mieć jutro niespodzianki na łóżku.

SabaS

 
Posty: 4508
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Nie maja 30, 2021 9:13 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Nie będzie mnie dziś do wieczora, zostawi mi prezent Kropka czy nie? Jak chcecie, to możecie obstawiać ;)
Zrobiłam zakupy w Maxizoo wg listy polecanych karm bytowych dla nerkowych kotów. Na razie Select Gold Senior kurczak wygrywa :ok:
Nie wiem czy wiecie, że Biedronka wypuściła sosiki z tej serii Kitty, 7 sztuk za 5 zł. Moim posmakowały ;)

SabaS

 
Posty: 4508
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Nie maja 30, 2021 9:40 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Hugo nagminnie robi ku..na dywanik w łazience, upiore położę nowy czysty i obsrany. :strach: :placz:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 30, 2021 9:57 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

No przecież na brudny nie będzie robił? A tak serio to współczuję i łączę się w bólu. Chociaż możnaby pomyśleć, że to tylko dywanik. Ale wnerw ten sam, chociaż Ty już pewnie przyzwyczajona jesteś do tych niespodzianek.

SabaS

 
Posty: 4508
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Nie maja 30, 2021 10:05 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

SabaS pisze:No przecież na brudny nie będzie robił? A tak serio to współczuję i łączę się w bólu. Chociaż możnaby pomyśleć, że to tylko dywanik. Ale wnerw ten sam, chociaż Ty już pewnie przyzwyczajona jesteś do tych niespodzianek.

Wiem że to tylko dywanik ale są dwie kuwety :oops: wyczyszczone, dobrze że nie sika poza kuweta.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 30, 2021 12:50 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

SabaS pisze:Nie będzie mnie dziś do wieczora, zostawi mi prezent Kropka czy nie? Jak chcecie, to możecie obstawiać ;)
Zrobiłam zakupy w Maxizoo wg listy polecanych karm bytowych dla nerkowych kotów. Na razie Select Gold Senior kurczak wygrywa :ok:
Nie wiem czy wiecie, że Biedronka wypuściła sosiki z tej serii Kitty, 7 sztuk za 5 zł. Moim posmakowały ;)


za brak prezentów :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 30, 2021 17:06 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie maja 30, 2021 19:30 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Marzenko a co to za link?
Nie widzę nic dla nas, chyba już kupione.
Wróciłam do domu i..?
Następny hicior wg Kropki to Moments w puszce kurczak filety. Miseczka wylizana :)

SabaS

 
Posty: 4508
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon maja 31, 2021 7:26 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

SabaS pisze:Marzenko a co to za link?
Nie widzę nic dla nas, chyba już kupione.
Wróciłam do domu i..?
Następny hicior wg Kropki to Moments w puszce kurczak filety. Miseczka wylizana :)


nic nie było?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon maja 31, 2021 14:46 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Mir.ka :piwa: kciuki pomogły ;) wygrałaš kotka. Do wyboru są pawiujacy sporadycznie, często i kilka razy na dobę ;) którego zapakować? ; )
I jak tu pomagać w chorobie Koteckowi, jak potem tak się odwdzięcza :twisted:

SabaS

 
Posty: 4508
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon maja 31, 2021 14:47 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

SabaS pisze:Mir.ka :piwa: kciuki pomogły ;) wygrałaš kotka. Do wyboru są pawiujacy sporadycznie, często i kilka razy na dobę ;) którego zapakować? ; )
I jak tu pomagać w chorobie Koteckowi, jak potem tak się odwdzięcza :twisted:


pawikujace też mam, więc podziekuję :mrgreen:
tym bardziej ,ze mam nadmiar :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: zuza i 123 gości